Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28901) CJ4567


CJ4567
veterán

Elindítom a játékot 15:30-kor, látom az F12TDF benne van a Forzathon shopban, megspórolva egy kis pénzt ezzel, megveszem. Csinálom a szezonális bajnokságokat, kettő között mondja a játék, hogy drive to the Horizon Wonderland.



Köszi, most már van kettő. :DDD

No Sana No Life

(#28902) Wesder válasza homerhamm (#28900) üzenetére


Wesder
félisten

Múlthéten hàrmat is vettem. Jobban mondva kedden.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28903) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mai Trial 3 próbából lett meg. Második alkalmával első lettem két futamon, de kikaptunk. Harmadik próbánál első futamon utolsó lettem. A második futamon szintén elcsesztem, kihagytam egy kaput, utolsóról feljöttem a 8. helyre. Nem túl fényes performace, még is megnyertük. Olyan mérges voltam a második után, hogy túltoltam a harmadik alkalommal. És akkor itt habzott a második próbálkozás után a szám, hogy idióta noob mindenki. Majd a harmadikon én voltam az. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28904) csab991 válasza CJ4567 (#28901) üzenetére


csab991
senior tag

Küldjek egy harmadikat is? :DDD

(#28905) Daw93 válasza CJ4567 (#28901) üzenetére


Daw93
senior tag

Azt a drive to the wonderlandet nekem is írta, fogalmam sem volt mi az, így ignoráltam :DDD tehát ez volt az..

GTA Online: Daweee93

(#28906) CJ4567 válasza csab991 (#28904) üzenetére


CJ4567
veterán

Elég lesz ez a kettő. :DDD Cserébe én a barátlistámról valakinek küldtem egy 6x6-ost, biztos hasznára fog válni. :D (Ha kiadott volna téged, akkor esküszöm küldtem volna egyet. :DDD )

No Sana No Life

(#28907) Joccc07 válasza homerhamm (#28894) üzenetére


Joccc07
addikt

Felmész a vulkánhoz. Ott van 5 darab is. Majd miután kiválasztottad a legszimpatikusabbat(még ne zúzd le) válts szóló módba. Ezután már lezúzhatod. Amint átmentél rajta pörgesd vissza. Ekkor a hóember újra érintetlen pompájában fog tündökölni. Így elég gyorsan meglesz. :))

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28908) Win-T


Win-T
senior tag

Ebbe az RJ Andersonon cross country hetibe aztán beleadtak apait anyait kreativitás terén. Nyerj 2 CC körversenyt, ugrass 15 csillagot és végül még nyerj 2 CC körversenyt. :C
Nem hiszem el, hogy ezeket nem valami elkorcsosult AI állítja össze mert ennél az 5 éves unokaöcsém is többre lenne képes.

(#28909) motifator válasza homerhamm (#28894) üzenetére


motifator
senior tag

Wonderland-ben van egy csomó hóember, a vásártéren, utcán :) Hómentesek.

Funky + Jazz

(#28910) floatr válasza homerhamm (#28897) üzenetére


floatr
veterán

Mulegeben rengeteg van

Amúgy... :D

[ Szerkesztve ]

(#28911) i@lex válasza floatr (#28910) üzenetére


i@lex
őstag

Akkor ezzel 40% a Törd össze mind achievement...

Hát ez az utolsó achi nem most lesz meg. :U

(#28912) homerhamm válasza motifator (#28909) üzenetére


homerhamm
addikt

Na, akkor mégis csak vannak. :) Van valami Mazdás cucc is, 25 fa-25 hóember-25 nyalóka vagy mi.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28913) homerhamm válasza Win-T (#28898) üzenetére


homerhamm
addikt

Egy játszótér 3 körből áll, tehát max. 5 körön belül beadja. Addig meg elautókázól fertőzöttként, korona nélkül.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28914) .LnB válasza Joccc07 (#28907) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap én is próbáltam a visszapörgetős dolgot, de nem működött. Akkor azért, mert nem Solo-ban voltam? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28915) Joccc07 válasza .LnB (#28914) üzenetére


Joccc07
addikt

:K
Elsőnek én is online próbáltam. De csak nem állt vissza az a szerencsétlen hóember. Offline viszont minden további nélkül.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28916) .LnB válasza Joccc07 (#28915) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó tudni. Köszi. :)
Mondjuk elég sok hóember van, szóval annyira így se volt nehéz megcsinálni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28917) plejik


plejik
addikt

Na ez az új patch egyenlőre jónak néz ki, tegnap toltam egy másfél órát kb. És voltak kocsik is az utakon, nem voltak fagyások stb.. :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#28918) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Na tessék: nálam a globális felmelegedés miatt Télapó és egész pereputtya szedte a cókmókot és elhagyta Mexikót (gondolom egy restart megoldotta volna).

Trialre miért jönnek az emberek stock, vagy race kerékkel? Nem tudom hanyadik próbálkozásra összejött egy jó kis csapat, Volvóval nyertem az elsőt, a másodikon harmadik lettem, de azt buktuk, a harmadikon pedig öten mentünk kényelmesen az élen, én meg elrontottam az egyik utolsó checkpointot, a mögöttem jövő kolléga pedig gondolom földhöz vágta a kontrollert, mert ő is hibázott, így elbuktuk. Szégyelltem is magam. :(((

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28919) parandroid válasza csuvicsuva (#28918) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mert nem nézi, milyen autó kell, akkor választ egyet, amikor az esemény bedobja az autóválasztóra. Vagy eleve nincs ilyen autója, és ‘bérautóval’ jön.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28920) csuvicsuva válasza parandroid (#28919) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Bevallom, először én sem néztem milyen típusú versenyek, úgyhogy töltöttem egy road tuningot a Merci AMG-hez. Játékosok többsége A800 Audival, vagy BMW-vel jött, csúszkáltak jobbra balra. Az alap AMG pedig instant utolsó helyezett, de nem lép ki. Volvóhoz nem tudom kinek a tuningját töltöttem le, de nagyon jól működött. Az utolsó kanyarig.

Lehet, hogy én emlékszem rosszul, de mintha az előző részben jobban átlátták volna a játékosok a Trialt. Ott akkor volt igazi szenvedés, amikor kötelezően S2-vel kellett menni. Földúton, át a zöldön, aszfalton.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28921) csab991 válasza csuvicsuva (#28920) üzenetére


csab991
senior tag

Én a Taycant visszabutítottam A-ra terepgumival, szedi a lábát rendesen.

(#28922) csuvicsuva válasza csab991 (#28921) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Igen, mondjuk a Volvónak nem a sebesség az erőssége, ellenben oda van ragasztva a pályára. A böhöm német autókról ugyanezt nem lehet elmondani. Ha a hetedik, vagy nyolcadik helyről indulok, akkor még el tudom kapni az összes Drivatart, sőt, most ki is lehet őket "billenteni", utána viszont esélytelen. Ha jön csapattárs mögöttem, mindig próbálom gyorsan elengedni, hadd menjen, ne toljunk ki egymással. Egyszerű pozíció tartásnál viszont sajnos 10-ből 8-szor elszúrok egy checkpointot.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28923) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mostanában nézegetem, tanulgatom ezeket a profik által készített beállításokat. Tegnap a Bel Air versenyre is töltöttem le egyet. Ezekre a versenyekre abszolút nem kell, mert stock kocsikkal is simán nyerhetőek, de próbálgatni pont jók.

Szóval keresgéltem tuningot, volt is egy rá, egy jobb fajta tuner-től. De nézem, hogy terep gumi?! Utcai versenyre? Furcsálltam. De valamiért úgy voltam vele, hogy megnézem. És működött, nem is kicsit. Ezeket a furcsaságokat azért még szokni kell. De úgy látom ők jobban tudják a dolgokat, mint a példa is bizonyította. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28924) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Ha valakinek még nincs meg a heti Super7-ben Morris FE a nyeremény. Bitang kis autó. :)

(#28925) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na erre se kellett sokat várni: [link] (több kép róla: [link] )
Tegnap mutatták be a Hoonitron-t.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28926) floatr válasza csuvicsuva (#28920) üzenetére


floatr
veterán

Választottam egy könnyű awd audit, és horgoltam rá saját tuningot, mert amit megosztanak, az kivétel nélkül hulladék hozzá. Még így is kihívás volt, mert a sok fogalmatlan mindenkit fellök, meg ragaszkodnak a helyükhöz, mintha pont járna érte, ha feltart

(#28927) csuvicsuva válasza floatr (#28926) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ez azt hiszem november végi tuning volt, tehát biztos nem a Trialra lett készítve.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28928) Win-T válasza homerhamm (#28913) üzenetére


Win-T
senior tag

Oké, de nekem 25 kör is kevés lesz ahhoz, hogy 5 zászlót elvegyek a többitől. Ha egy menet alatt egyet sikerül akkor már erőn felül teljesítettem. Teljesen alkalmatlan vagyok erre a fajta játékra, úgyhogy kénytelen leszek ezt elengedni.
Majd úgy veszem, hogy ezen a héten ez volt a bugos feladat. :D

(#28929) Bazunga


Bazunga
tag

végre nem valami volvo és teljesen alap verda érkezett. nahát, hogy ilyen is van :)
[kép]

(#28930) plejik válasza Bazunga (#28929) üzenetére


plejik
addikt

Én mindig olyanokat kapok ami már megvan, rakom is őket vissza ajándékba. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#28931) Hunner válasza .LnB (#28903) üzenetére


Hunner
senior tag

Tegnap meglett elsőre a Trials nekem a V60 Polestarral. Első futam első hely, második futamon túl sokáig és túl előzékenyen követtem egy össze vissza csúszkáló mercis kollégát úgyhogy nem értem utol a drivatarokat ötödik lettem (első nem AI driverként), el is buktuk. A harmadik mindent eldöntő futamon meg harmadik voltam a második helyért nyomtuk a kollégával; top1 AI beérhetetlen, mikor mögöttünk elkezdtek szerencsétlenkedni a srácok és úgy nézett ki bukjuk is az egészet, szerencsére egy AI jött mögöttem akit olyan mocsok mód szétblokkoltam hogy az összes fogalmatlan csapttárs el tudott menni mellette, én meg tökutolsó lettem, de pontban lehoztuk. :C

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#28932) r4pt0r válasza Bazunga (#28929) üzenetére


r4pt0r
tag

Az a vicces hogy tegnap én is pont ezt a kocsit kaptam ajándékba. :D

(#28933) homerhamm


homerhamm
addikt

Jé, végre nem rondak a karácsonyfák! :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28934) floatr válasza Hunner (#28931) üzenetére


floatr
veterán

Az egészben ez a legnagyobb sikerélmény, amikor kifekteted a botokat, és a csapat előnybe kerül :)

(#28935) homerhamm


homerhamm
addikt

Beengedtek a nézők közé. :))
Az 5 zászlósat megadta játszótér közben is.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28936) parandroid válasza homerhamm (#28935) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az jó hír lenne, mert a minapi zászlós feladatot nem adta be, ahhoz kimondottan Horizon Open kellett.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28937) NoMagix


NoMagix
addikt

Komolyan mondom ma rákattantam azt eliminátorra! :K
Elértem az 50. versenyt is és még jött hozzá pár elismerés és autó!
Sikerült egy futamon 3 autót is kiütnöm, valamint bent tudtam maradni a kis bogárral a végéig akkor 9. lettem!

(#28938) homerhamm válasza NoMagix (#28937) üzenetére


homerhamm
addikt

Legalább az eliminator nem bugos már. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28939) NoMagix válasza homerhamm (#28938) üzenetére


NoMagix
addikt

szerencsére egyre kevesebb hibával találkozom

(#28940) parandroid válasza NoMagix (#28939) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezek szerint ez a két hónap kellett a bétatesztelésre. De megoldottuk nekik, és még fizettünk is érte. Nagyon szívesen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28941) Win-T válasza parandroid (#28940) üzenetére


Win-T
senior tag

Azért még korántsem értünk a végére.

(#28942) NoMagix válasza parandroid (#28940) üzenetére


NoMagix
addikt

Miaz hogy, előrendelve teliáron! ;]
Amúgy szívesen tesztelgettem volna nekik még a megjelenés előtt!

[ Szerkesztve ]

(#28943) Wesder válasza NoMagix (#28942) üzenetére


Wesder
félisten

Tesztelted is 4 napig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28944) csuvicsuva válasza NoMagix (#28937) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Pont láttam, amikor ránéztem a barátlistára, hogy a döntőben versenyzel. Én az eleje felé voltam rákattanva, aztán amióta kidobta a Veyront, azóta nem nagyon játszottam.

Trial közben sikerült, bár necces volt. Négyen kezdtük, első versenyt megint kilométerekkel nyertem, a többiek is jók voltak. Második versenyen szétszakadt a mezőny, a többiek nem tudtak előrejönni, egy ember kilépett, én pedig nem tudtam megelőzni az elsőt, hogy esetleg megpróbáljam feltartani a mezőnyt. Aztán jött a checkpoint kihagyás is. Harmadik versenyre ketten maradtunk Volvóval. Csapattárs végig második helyen ment, én megint kihagytam egy checkpointot, de olyan ügyesen feltartotta a mögötte lévő két Drivatart, hogy vissza tudtam jönni.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28945) homerhamm


homerhamm
addikt

Kaptam egy Dodge ACR-t és 5 super wheelspint.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28946) NoMagix válasza csuvicsuva (#28944) üzenetére


NoMagix
addikt

Az első hely már meg volt a múlt héten! Ma minden mást gyűjtöttem belőle, így lett meg a Veyron is!
Most azzal szórakozom hogy kergetem a bogarakat, mindenki menekül, néha belefutok egy ordas nagy buktába, máskor pedig simán nyerek! De ez ilyen!

A checkpoint kihagyást én találtam fel! ;] :DD
Már már sportot űzök belőle!
Néha túl sokat kockáztatok, persze olyankor az idegtől majd ketté roppantom a kontrolleret, amikor egy pixelnyire megyek el mellettük!

(#28947) floatr


floatr
veterán

FH4 trial Ford GT-vel elég sima ügy most, viszont a botok állatiasak. Elég hozzájuk érni kicsit, és 3-4x visszarúgnak fizikát meghazudtoló módon.

(#28948) csuvicsuva válasza NoMagix (#28946) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Jut eszembe, valamelyik nap kipróbáltam a 3 körös versenyedet, amelyiken a levegőben van a lelátó(?). Ott egy láthatatlan fal meg is állított minket, utána inkább kikerültem. Ha random futok bele, valószínűleg akkor is rájövök, hogy te készítetted, mert fél szemmel mindig a mini mapet kell lesni, különben pórul jár az ember a váratlan kanyaroktól. :C

Ha lesz energiám, majd a hosszabbakra is ránézek.

homerhamm: csak úgy? Csinos nagycsöcsű csajok nem hullanak csak úgy az égbű?

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28949) homerhamm válasza csuvicsuva (#28948) üzenetére


homerhamm
addikt

Valószínűleg karácsonyi ajándékként.
Mi az ideálod? ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28950) Wesder válasza csuvicsuva (#28948) üzenetére


Wesder
félisten

A "próféta" szólt belőled mi? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.