Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Devid_81 válasza koxx (#4196) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Majd lehet raveszem magam es elkezdem nezni, vege! :D

...

(#4202) BITBOYS válasza koxx (#4196) üzenetére


BITBOYS
addikt

Meg pl. az 1 dollár :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4203) Huma válasza Ps Vita (#4199) üzenetére


Huma
addikt

Azt tudod, hogy egy ideje már megy a 7-es évad a Futuramaból?
Az Amerikai Fatert ki ne hagyd. Az is jó.

Nekem még a Texas Királyai is tetszik. Nem az az elszállt vígjáték mint a többi, de épp ezért teljesen egyedi a stílusa.

Ilyen patkány nálunk is van. :(

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4204) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Family Guy-ba az ilyen visszaemlékezések a legjobbak,a köpöcső..
Huma : Igen,tudom,Amerikai Fater is jó,de abból még nem láttam olyan sokat

[ Szerkesztve ]

(#4205) JColee válasza Ps Vita (#4204) üzenetére


JColee
őstag

(#4206) #54715584


#54715584
törölt tag

SP, Cartman: szopi szopi 5 dollár :P

(#4207) fracture333 válasza horush (#4115) üzenetére


fracture333
aktív tag

lehet hogy akkor én osztogatok 9-eket meg 10-eket túl könnyen, de nekem sok olyan film van ami, az inception-höz hasonlítva (nálam az a tuti 10/10), nagyon tetszik, leköt annyira mint az, hangulatban is megvan az amire vágytam (épp akkor vagy általánosságban), szimpatikusak ill jól játszanak a színészek, jó story, jó eksön, stb. :D

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#4208) horush válasza fracture333 (#4207) üzenetére


horush
addikt

Hát ahogy néztem az értékelésid, 9 pontnál kevesebbet nem nagyon adsz.. :U

(#4209) somasz válasza horush (#4208) üzenetére


somasz
addikt

csak überkirályzsírjó filmet néz :DDD

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#4210) fracture333 válasza dokee78 (#4116) üzenetére


fracture333
aktív tag

repülős kategóriában nézd meg a redtails-t, vagy a flyboys-t (mondjuk asszem az WWI-s)
hajós-tengeralattjárós filmek közül a K19 vagy mi állítólag elég jó (hm...jónak kell lennie mert nagyon jó színészek vannak benne: harrison ford, liam neeson, matt damon).
ajánlom még az ironsky című filmet, ez abszolút más, annyi a hasonlóság hogy náci-k vannak benne, de ennyi. űrnácik a hold sötét oldaláról, de akkorákat röhögtem rajta, az ilyen politikai paródia, de szerintem nagyon jó :DD (és jók a sunák is)

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#4211) Viszlát válasza leslieke (#4190) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem, nem te vagy az egyetlen. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#4212) fracture333 válasza fracture333 (#4210) üzenetére


fracture333
aktív tag

matt damon nem játszik benne sorry, úgy láttam a trailerben. (nem tudtam már szerkeszteni mielőtt nekem ugranak az adminok) :DDD

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#4213) Devid_81 válasza somasz (#4209) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jajj, olyan filmek johetnenek hozzam is amik 9 es 10 pontosak! :D
Nem is adtam meg szerintem 10 pontot filmre soha, sot 9 felett sem hiszem.
Egyedul a az Ink volt az amire 9 pontot adtam de az megerdemelne a 9.5-ot
Kb 3 x lattam mult evben, es ha ragondolok meg mindig elfog az a bizonyos erzes...zsenialis alkotas! :Y

...

(#4214) madgie válasza BITBOYS (#4191) üzenetére


madgie
titán

"A többit már én se nézem, meguntam."

Én már egyiket se nézem, de annak idején vasárnaponként a csigatészta már az orrunkon jött ki a röhögéstől, mert az öcsémmel az volt a dél utáni téma, hogy SP-t nézünk :DDD

(#4215) fracture333 válasza hoffman_ (#4153) üzenetére


fracture333
aktív tag

pedig nézd meg nyugodtan, én is imádok filmezni, és én is utálom a horrorokat (horror paródia az más, azt szeretem) de a "the cabin in the woods" az tényleg nagyon jó, nagyon tetszett, pedig, és még1x kihangsúlyozom, nem szeretem a horrorokat. egyébként szerintem nem is teljesen horror, hanem inkább ilyen horror, sci-fi és akció keveréke, és vannak benne ilyen horrorparódia szerű dolgok is. pl (SPOILER) amikor a tiszta vér folyósót meglátva megáll az összes kommandós száját tátva, a zombik meg nyugodtan esznek valami hullát, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, és még valami fél tetem, vagy micsoda le is esik a plafonról a teljesen kussban, amit csak a zombik csámcsogása tör meg. :DDD azon jót röhögtem.

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#4216) pohár válasza BITBOYS (#4202) üzenetére


pohár
félisten

á, pont valamelyik nap volt a TV-ben, tán pont most éjszaka :DDD

itt is van pár videó

istenem, de nagyokat nevettem a Teden, a moziterem majdnem tele volt az Arénában, hát ilyennel is ritkán találkozok...

amikor Ted bent van a főnöknél, hát ott folyt a könnyünk, meg nyerített a mozi, főleg a 2. főnöklátogatásnál :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4217) BITBOYS válasza madgie (#4214) üzenetére


BITBOYS
addikt

Már nem tudom melyik adón, de késő éjszakától hajnalig tolták az SP részeket, volt mikor végignéztem kisebb szüneteket tartva :D Kész voltam teljesen :D

(#4216) pohár Tedet már én is nézném :DD

mod: Amúgy ez már megvolt?:Ha visszafelé nézed a Godzillát.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4218) pohár válasza BITBOYS (#4217) üzenetére


pohár
félisten

mi tart vissza? eriggy! :D
én még szerintem még egyszer meg fogom nézni moziban, ebből nem lehet elég :N :DD
amúgy is szeretem nagyon a Family Guy-t, és tényleg látszik a poénokon, hogy Seth nyakig benne van :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4219) fracture333 válasza BITBOYS (#4217) üzenetére


fracture333
aktív tag

hahahha, "vissza moonwalkol az óceánba"

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#4220) fracture333


fracture333
aktív tag

hehe, már régebben is láttam többször, de most olvastam egy cikket Eric Moussambaniról, és egyből eszembe jutott ahogy knézy nem tudja hova helyezni a srác úszását :)

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#4221) Ps Vita válasza fracture333 (#4220) üzenetére


Ps Vita
őstag

Már bocsi de ez,hogy jön ebbe a topikba?

(#4222) fracture333 válasza Ps Vita (#4221) üzenetére


fracture333
aktív tag

hát... videó, de mind1, akkor OFF TOPIC

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#4223) Kassadin válasza Integra (#4136) üzenetére


Kassadin
addikt

Állandóan dolgozok, aztán mégsem "telik" mozira. Ez van sajnos, nem létszükséglet.

Aztán meg sírás van a mozik részéről, hogy alacsony a látogatottság...

[ Szerkesztve ]

(#4224) Integra


Integra
titán

valamelyikőtök említette, hogy nem lehet jegyet foglalni az expendables2-re, és még nem is látni. naja.. a cinemacity mozioldala egy nagy gané, irdatlan pocsék és átláthatatlan. fosch, magyarul.. ez van
ráadásul nem lehet tovább látni a naptárban jelenleg szerda esténél. kész vicc.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4225) Pitterix válasza Kassadin (#4223) üzenetére


Pitterix
őstag

Nálam is dettó.
Pár éve legalább 10-szer el tudtam menni, most meg jól meg kell válogatnom mikor, mire, vagy egyáltalán menjek e....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#4226) Pitterix


Pitterix
őstag

Ma esti szuperhorror:

Egy szűz az élőholtak közt

persze, ha valaki be meri vállalni.... :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#4227) Lauda


Lauda
félisten

Ezt a filmet latta valaki?: Grave Encounters ;]

(#4228) Ps Vita válasza Kassadin (#4223) üzenetére


Ps Vita
őstag

Meg sokan újrapontozták,második látásra,mint én is

(#4229) pohár válasza Integra (#4224) üzenetére


pohár
félisten

ezt már párszor leírtam, de megteszem még egyszer: csütörtöktől szerdáig van a moziműsor elkészítve...
majd szerdán próbálkozzatok, vagy akkor, ha a főoldalra kiteszik magát a filmet, meg kis szöveges bemutatót mellé, és jobb szélen ott lesznek a mozik, ahol a műsorba be van már illesztve

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4230) hoffman_ válasza Integra (#4224) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ahoj fönök, én voltam. Ganyé a köbön. Lesem minden reggel.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4231) koxx válasza Tibiajax (#4160) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tibi, mennyire várjuk? :) [link]

(#4232) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

American Reunion Unrated
8/10.

Nekem az előzőek nemigen tetszettek, de ez. :Y Szerintem nagyonjó.
Nekem konkrétan Chris szarságai tetszettek a legjobban, azt a részt amikor az elején hazajön 2x megnézem naponta, az annyira ütött! :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4233) fracture333 válasza pohár (#4229) üzenetére


fracture333
aktív tag

ahogy mondod, csak az a baj hogy a palacecinemas weboldalán akármikor néztem 1 héttel előre is láttam a moziműsort. egy kicsit meglepődtem én is amikor megláttam a cinemacity oldalát....
más. bad santa - volt hogy felkopogtak a szomszédok a plafonon keresztül mert olyan harsányan röhögtem :D, akkora szövegek vannak benne (angolul néztem). 9/10

SPOILER

"-How much?
- Half
- you dont get shit
- aight easy,easy. 30 % each thats fair.
- Half
- 32
- Half
- 33
- Half
- aight, 35!
- Half
- 40
- *suttogva* Half
- 42
- Half
- 45
- Half
- 48
- Half
- last chance, 49!
- (kis szünet) Half!" :K

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#4234) pohár válasza koxx (#4231) üzenetére


pohár
félisten

ú, ki is ment a fejemből, végre jön! :C
a kommentelő jól mondja, ideje tisztogatnia... SPOILER asszem az asszony nem éri meg a 3. évad végét... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4235) Tibiajax válasza koxx (#4231) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ahhh végre..... ezaz
nem élek sorozatokkal, nem érdekelnek, de ez... ez über
najó, és még az american horror story:)
és ennyi elég is. esténként egy atlantic-epizód majd rá egy horrorsó, aztán csao.
na csak jöjjenek már, hiányoznak

(#4236) #54715584 válasza Tibiajax (#4235) üzenetére


#54715584
törölt tag

Imádom az AHS-t, beteg, de imádom :DDD

(#4237) fracture333


fracture333
aktív tag

Beowulf-ról ki mit hallott? érdemes megnézni? a trailerből nem derül ki sok, viszont a CGI kicsit fura volt, mintha az egész filmre ráraktak volna egy effect réteget vagy nem is tudom.

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#4238) xlife11 válasza fracture333 (#4237) üzenetére


xlife11
senior tag

Az egész film CGI.Amúgy nem rossz, egyszer meglehet nézni.

(#4239) Integra válasza fracture333 (#4237) üzenetére


Integra
titán

mozikban bukott asszem. egyszer nézős max.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4240) horush válasza fracture333 (#4237) üzenetére


horush
addikt

Én belekezdtem, de nem tudtam végignézni. Egy gagyi rajzfilm, semmi több. Színészek nélkül még nem tudnak filmet csinálni, s egy pár évig valószínűleg nem is fognak.

[ Szerkesztve ]

(#4241) fracture333


fracture333
aktív tag

(#4238) xlife11, (#4239) Integra, (#4240) fezlergabor
hát ez a filme vegyes véleményeket kapott :) majd ha nagyon nincs mit csinálnom akk lehet megnézem. :R

(#4240) fezlergabor - ez szerintem egyáltalán nem igaz, az animációs filmek közül szerintem alig van olyan ami rossz lenne.

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#4242) horush válasza fracture333 (#4241) üzenetére


horush
addikt

"ez szerintem egyáltalán nem igaz, az animációs filmek közül szerintem alig van olyan ami rossz lenne."

Mondtam én egy szóval is, hogy minden animációs film rossz, vagy mi? :U

(#4243) fracture333 válasza horush (#4242) üzenetére


fracture333
aktív tag

hát színészek nélkül max animációs vagy dokumentum filmet lehet csinálni

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#4244) horush válasza fracture333 (#4243) üzenetére


horush
addikt

Én ezt írtam: "Színészek nélkül még nem tudnak filmet csinálni"

Olvastad? Ha igen, nem értem a problémád.. :U

(#4245) fracture333 válasza horush (#4244) üzenetére


fracture333
aktív tag

olvastam, még sincs értelme :DDD mit értesz az alatt hogy színészek nélkül? ha valamilyen filmben nincs színész akkor az rajzfilm, animációs film vagy dokumentum film, minden másban vannak színészek, azok lehetnek rossz színészek, de csak színészek. az animációs filmekben is előfordulnak színészek mint a karakterek hangjai, de ott sem színészek játszanak.

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#4246) mondomén válasza fracture333 (#4245) üzenetére


mondomén
őstag

(#4247) fracture333 válasza mondomén (#4246) üzenetére


fracture333
aktív tag

persze előfordul, de van sok másik ami nem így van csinálva, nahem eltúlzott alakú figurák vannak benne vagy beszélő állatok vagy mittomén, azokat nem úgy csinálják hogy rákapcsolnak 872 érzékelőt egy színészre és ahogy az mozog úgy mozog az animált figura is. én még mindig azt mondom hogy attól még hogy egy filmben nincs színész (pl rajzfilmek, a legtöbb animált film) lehetnek nagyon jók, sőt szerintem animációs filmből nagyon kevés a rossz :)

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#4248) mondomén válasza fracture333 (#4247) üzenetére


mondomén
őstag

"az animációs filmekben is előfordulnak színészek mint a karakterek hangjai, de ott sem színészek játszanak."
Én csak erre reagáltam.:) Nyilván nem mindet csinálják így...

(#4249) fracture333 válasza mondomén (#4248) üzenetére


fracture333
aktív tag

ja ok. :K
mindenesetre ezt: "Színészek nélkül még nem tudnak filmet csinálni" még mindig nem tudom hogy értette fezlergabor

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#4250) horush válasza fracture333 (#4249) üzenetére


horush
addikt

Hogy értettem volna? Ebben a beowulfban próbálkoztak CGI-jal, de nem tudták jól megcsinálni. Filmet akartak, de csak rajzfilm lett. Nem tudom, mi olyan érthetetlen ezen.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.