Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113451) Mik76 válasza emiki6 (#113450) üzenetére


Mik76
senior tag

Tizezerszer meg azt is sok akar csak paste-elni hogy "Sunaznam"... Itt valami nem stimmel.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#113452) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

IT Chapter 2 fanart

Magyar mozi premier: 2019.09.05.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#113453) bagyulajuve válasza emiki6 (#113444) üzenetére


bagyulajuve
addikt

szép új világ...

Resistencia eterna

(#113454) WayneGace válasza emiki6 (#113444) üzenetére


WayneGace
őstag

Az humor, hogy sok pedofil beszólást tett közzé? Meg is értem, hogy nem illik a Disney arculatába, hogy ilyen embert alkalmazzon. Sőt, melyik hollywoodi stúdió arculatába illik bele?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#113455) hoffman_ válasza gyuromoj (#113441) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ez a sztori nekem önmagában furcsa, ez így ebben a formában életképtelen. mind az időbeliséget, mind a formát tekintve. emögött más van, csak erre simán rá lehetett húzni. ezek - már ha igaz ez a 10k egyáltalán... - eddig is kint voltak és nem történt semmi. nincs olyan pálfordulás, hogy egy többszázmilliós kasszasiker rendezőt utólag bannonlnak emiatt, fakenews.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#113456) #48613632 válasza WayneGace (#113454) üzenetére


#48613632
törölt tag

Fogalmunk sincs róla, hogy milyen pedofil humort tett közzé, anélkül meg nem törnék pálcát a feje felett. ITT egy teljesen PC pedofil humor, a youtube-ról, itthon meg pedomaci volt sztár, pár évvel ezelőtt.

hoffman_
Azokat a posztokat már amúgy is törölte, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#113457) gyuromoj válasza hoffman_ (#113455) üzenetére


gyuromoj
veterán

Pedig külföldi oldalak hozták le először, utána vették át a magyarok.
Gunn elvileg már közzétett egy levelet és Drax meg is védte.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#113459) K Norbi


K Norbi
addikt

Classic [link] :DDD
Eredeti predator.

[ Szerkesztve ]

(#113460) Realradical válasza K Norbi (#113459) üzenetére


Realradical
őstag

[link]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#113461) KaitouP válasza Realradical (#113460) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez zseniális. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#113462) hoffman_ válasza gyuromoj (#113457) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem azt kétlem, hogy megtörtént, hanem hogy ez lenne az igazi ok. aztán fene tudja, nem könnyű követni Hollywood-ot..

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#113463) devil-k


devil-k
nagyúr

Elit játszma
Molly's Game

6/10

Nem volt rossz, de az utolsó 1/3-a szerintem elég lapos lett, ráadásul abszolút nem kaptam ahhoz kedvet, hogy a könyvet elolvassam. Kissé tucat egy story volt ez a film.

- mozi bolondéria -

(#113464) FollowTheORI válasza gyuromoj (#113441) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Engem inkább az lepett meg, hogy eddig is tudták, mégis csak most léptek... sőt eleve miért kezdték vele akkor? :Y

Az utóbbi 1-2 év elég durva változást okozott hollywoodban az már biztos. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#113465) KaitouP


KaitouP
veterán

Felbukkant CC 2018 -on végre az Alita, nemsokára jön előzetes is: [link] :DDBut WTF: 2019. január 3 -án jön csak hozzánk moziba. :((( Nem decemberről volt szó?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#113466) K Norbi válasza gyuromoj (#113458) üzenetére


K Norbi
addikt

Üveg adja! :K

(#113467) k-adi válasza oriic (#113426) üzenetére


k-adi
nagyúr

Megnéztem én is tegnap a Hangya és a Darázs (Ant-Man and the Wasp) filmet... Erős közepesnek mondanám. A teherautó-deszkázós jelenet volt az egyetlen amin tényleg mosolyogtam de ezt már az előzetesben is előtték persze úgyhogy nem igazán tudom ez mennyire számít még pozitívumnak, a többi poén meg szimplán meh kategória..

A szereplő gyengék, talán a "főgonosz" (aki nem is az) színésznő volt az egyetlen aki minimálisat tudott mutatni is.
A poénok erőltetettek, zene kevés van.
Az egyetlen dolog amit jónak mondanék azok az animációk. Bár ebből is láttunk már jobban idén bőven (rplayer1, avangers, stb)

A stáblistás jelenet valóban ötletes volt, legalábbis az első, a másodikat tényleg felesleges megvárni.

(#113468) oriic válasza KaitouP (#113465) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az az egy hónap már nem oszt nem szoroz. :D

Live-Die-Respawn

(#113469) FollowTheORI válasza KaitouP (#113465) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem csodálnám, ha mindenhol eltolnák... brutálisan sűrű a december... aki pénzt akar csinálni lelép onnan... főleg a kevésbé erősen várt filmekkel.

Sokak szerint az Aquamennek is lépni kéne onnan.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#113470) emiki6 válasza WayneGace (#113454) üzenetére


emiki6
veterán

Figyelj, valakinek az is humor, ha a másik fingik egyet, vagy a másnaposok 2-ben hogy egy bedrogozott csávót megkúr egy átoperáltatott vagy a kémben hogy a fényképész a farkát fotózza. Én inkább választanám gunn "vicceinek" az olvasását, mint az utóbbi 2 példahoz hasonlók nézését, mert gunn viccei fölött könnyen átsiklok anélkül, hogy traumatizálna. Engem nem sértenek gunn komolytalan viccei, nem úgy, mint az, hogy mondjuk Varga Viktor egy szál fszban a szent korona másolatával a fején bohóckodik.
Ez van.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#113471) atike válasza gyuromoj (#113441) üzenetére


atike
nagyúr

"Pár jobboldali fazon feltúrta James Gunn régi twittjeit, talált muníciót, és elég hangosan sírtak, hogy a Disneynek lépni kelljen az ügyben."

Ez komoly.... Tényleg jók amúgy a hozzászólások is, de nem semmi, hogy itt tartunk, hogy ilyen megtörténhet. Előásni régi (vagy nem túl régi) dolgokat, beállítani valahogy, kiverni a balhét és ilyen eredményt elérni.

Függetlenül attól, hogy James Gunn milyen ember, vagy mennyire van (volt) ez az egész túllihegve vagy nem...

(#113472) gyuromoj válasza atike (#113471) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mint ahogy az egész #metoo kampány... ezt a megoldás is annak köszönhető... a kampány nélkül pont nem érdekelne senkit hogy 8 éve miket osztott meg vagy posztolt ki... :W :U

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#113473) atike


atike
nagyúr

Nem tudom volt-e már linkelve:

[link]

:DDD :DDD :DDD

Dave Bautista és James Gunn nyilatkozata is.

(#113474) vond válasza atike (#113473) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Lehetne még egy kicsit több reklám ezen a Puliwood-on.

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#113475) WayneGace válasza emiki6 (#113470) üzenetére


WayneGace
őstag

Szerintem pedofíliával viccelődni már átlép egy bizonyos határt. Ráadásul, ahogy olvasom nem is egyszer kétszer fordult elő, ami felvethet még pár kérdést. Szóval teljesen érthető, hogy nem kérnek belőle.

Persze azt is simán elhiszem, hogy eddig is tudtak róla.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#113476) szilva01 válasza ígyvanferi (#113437) üzenetére


szilva01
őstag

Imádom a hozzászólásaid minden topikban. :C

(#113477) KaitouP válasza oriic (#113468) üzenetére


KaitouP
veterán

De grrrr, akkor is. Még idén jó lett volna látni a filmet. :D Totál rápörögtem amikor bejelentették, aztán nyárból december lett, most meg január... meh. Mondjuk a nyárról való eltolás volt a legnagyobb érvágás.

(#113469) FollowTheORI

Mik lesznek decemberben? A téli eleji megjelenésekről nem igazán informálódtam még.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#113478) Pearce válasza KaitouP (#113477) üzenetére


Pearce
aktív tag

Aquaman, Bumblebee spinoff, ez az Alita - Battle Angel, a Sony animációs Pókember filmje /Spider-Man -Into the Spider-Verse/ meg a Disney féle Mary Poppins. Ezt az 5 filmet 2 hét alatt mutatják be. Kb. kinyírják egymást.

[ Szerkesztve ]

(#113479) KaitouP válasza Pearce (#113478) üzenetére


KaitouP
veterán

1 percig értetlenül néztem erre a listára... Persze biztos sokakat lázba hoz ez a pár film, számomra viszont így unalmas lesz a december ilyen szempontból. Így még jobban zavar hogy nem szerepel a vásznon idén az Alita.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#113480) Pearce válasza KaitouP (#113479) üzenetére


Pearce
aktív tag

Most látom, hogy kifelejtettem a Steve Carell-es Welcome to Marwen-t /ennek asszem pár hete változtatták meg a bemutatódátumát és jött ide december 21-re/ meg a Holmes and Watson Will Ferrell-lel és John C. Reilly-val. Plusz jön még a Mortal Engines előtte 2 héttel. [link]

[ Szerkesztve ]

(#113481) emiki6 válasza WayneGace (#113475) üzenetére


emiki6
veterán

Dank meme fórumokban pedig ez alap... :D
Kinek mi van túl egy határon az egyénenként eltér, ezért megértem, hogy téged ez zavar, de nem értek egyet abban, hogy jogos volt a döntés. Mondjuk én viszonylag elfogadó vagyok ilyen esetben, mert nem érdekelnek olyan dolgok, amik másoknak ezek szerint meghatározó, főleg ha tudom, hogy a dolog nem komoly. (Meg kell tanulni nem komolyan venni dolgokat és az ember sokkal kevesebb dolgon fog felháborodni, megsértődni, triggerelődni. Persze erre rengetegen nem képesek, épp ezért lehet keresztbetenni embereknek lényegtelen dolgok miatt.) Amilyen devianciák népszerűek ma, ahhoz képest az hogy Gunn rossz pedo vicceket posztol semmi. Ha a rossz humora miatt elítéljük, akkor elítélhetjük bármi alapján (szexualitás, származás, táplálkozási szokások, kinézet, stb.) Fullba nyomta a kretént, naés?
Megjegyezném, hogy a viccekben a pedofíliát komolyanvenni nem szabad, mert akkor oda jutunk, mint az a megállapítás, hogy amerikában a videojátékok miatt voltak a lövöldözések.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#113482) atike


atike
nagyúr

Glass trailer

(#113483) Pearce


Pearce
aktív tag

Godzilla: King of the Monsters - Official Trailer 1 - Asztarohadt! Itt aztán nincs becsukódó ajtó meg alig látszó szörnyetegek, minden bumm az arcodba. Marha jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#113484) oriic válasza Pearce (#113483) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wow. Király trailer nagyon, az utolsó jelenet szerintem rohadt jól néz ki. :Y :C

Live-Die-Respawn

(#113485) atike válasza Pearce (#113483) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, nagyon kemény lesz! Jöhet! :)

(#113487) pohár válasza Pearce (#113486) üzenetére


pohár
félisten

Aquamen CGI-on javíthatnának még sokat, de nem fognak már, úgy érzem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#113488) Bad Pritt válasza Pearce (#113486) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meglepően jónak tűnik mindkettő. De hát anno a SS is annak tűnt, szóval... :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#113489) KaitouP válasza Pearce (#113480) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez a The Silence mi lesz azon túl, hogy horror? Trailert nem találok róla.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#113490) oriic válasza Pearce (#113486) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Shazam jónak tűnik. :C

Live-Die-Respawn

(#113491) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

-részemről-
Godzilla tréler szuper, reméljük a film is az marad
Aquaman Wan miatt reményteljes, tréler is jó

Glass totál érdektelen, Shazam-ot meg inkább..hagyjuk : )

(#113492) #75376384 válasza Pearce (#113486) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ez az aquaman kell mint egy falat kenyér. Bírom a főszereplőt, de a trailer szörnyen gagyi lett.
Nem beszélve arról az erőltetett heroikus zenéről.
Nem is értem, minek ez a film?

(#113493) Pitterix


Pitterix
őstag

Pacific Rim: Uprising

Agy kikapcs, látvány élvez. Robotok jók, történet, ami van kiszámítható és végül lehetne egy normálisabb folytatás.

6\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#113494) emiki6


emiki6
veterán

Na ez az RPO tényleg vegyes érzelmeket kelt az emberben, nem igazán tudom hova tegyem. Nem volt rossz, de az igazán jó se ilyen. Nem bántam meg, hogy megnéztem azért.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#113495) callmeakos válasza Pearce (#113486) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Shazam jó nagy ökörségnek tűnik, de ez az Aquaman..... :U

All→M8

(#113496) eeXaa válasza atike (#113471) üzenetére


eeXaa
addikt

...pediga balosok-tól jobban kitelik az ilyen irányú ármánykodás, főleg az usában...

(#113497) maximilian4


maximilian4
addikt

Only the brave

Sokat lehetne írni róla, de nem teszem. Röviden annyi hogy egy igen hosszúra sikeredett film, amelynek midnen percét élveztem. 10/10

Tisztelet minden szolgálatot teljesítő, vagy szolgálat teljesítés közben életét vesztő hősnek szerte a világon! :R

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#113498) callmeakos válasza Pearce (#113483) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Elsiklottam felette.
Eskü többet szerepel ebben a trailerben Godzilla mint az előző filmben kb. összesen :D
És végre megkapom Mothrát. Már vártam mikor kapom az arcomba azt a rusnya lepkedögöz :))

All→M8

(#113499) Peterhappy válasza Pitterix (#113493) üzenetére


Peterhappy
őstag

Mi is épp tegnap vállaltuk be a PR: Uprising-ot. Szódával és sok jéggel elment.
A pozitívum az volt, hogy annyira rossz kritikákat, visszajelzéseket hallottam-olvastam róla, hogy az elvárásaim kb. a Föld magja környékén izzadtak. Na, ahhoz képest tűrhető volt :)

@:113497 maximilian4: :R

(#113500) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Godzilla jöhetne most is, brutál zúzás lesz benne.
Shazam elsőre érdekes, főleg hogy eddig próbáltak darkos vonalon működni.
Aquaman pedig, tisztára a Justice League: Throne of Atlantis, szóval az is várós lett így.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.