Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69048) twine válasza DJGABI (#69047) üzenetére


twine
addikt

Hálás vagyok, köszönöm a jó szándékú segítséget... :R
Sajnos (vagy sem) a rendelést leadtam :B
Eu priority line-al és shipping biztosítással lett 29.400.-Huf a vége...
Majd ha sikerül letörni, esetleg atrakom egy másik vázba :K :R
Igazából ez a mobula sem volt betervezve. Az alienwhoop Zer0-t szerettem volna terelgetni, de sajnos az frsky xm valahol eltűnt Csehország és Magyarország között fél úton. Banggoodnak meg hiába mutattam már (szó szerint) lerajzolva a térképen, hogy basszus, szinte szomszédok vagyunk, ez eltűnt egy hónapja, fizettem shipping biztosítást, küldjetek újat, kötik az ebet a karohoz, hogy várjak még (most már talán "csak") 10 napot.
Szóval gondoltam rendelek újra egy xm-et,trackingel,az gyorsabban itt lesz mint , mire leboxoljuk az eredeti rendelést...
Na ekkor hirtelen elém ugrott a mobula,és megremegett a kezem... :DDD
Így talán a jövőben lesz egy mini brushed is a "garázsban", meg egy brushless is.

Ha már szóba került a fatshark...
Láttam hirdetésben egész vállalható árakon használt szemcsiket...
Markan belül melyik az amelyik már "ajánlott", de "alatta " semmiképp sem szabad megvenni? Olvastam róla, látom azért dagadt capaéknál is van olyan amit érdemes kerülni ..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.