Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94200) necrobin


necrobin
tag

Sziasztok!

A gépem adatait az aláírásomban láthatjátok. Hardveres hibám van ,de nem tudom melyikkel lehet a gond, csak tippem van a processzorra.
_ A helyzet az, hogy a gépem sokszor lefagy megerőltetés közben (pl. videó nézés, játék, videó vágás, tömörítés winrar-ral, photoshop). Egyszerűen megáll, kész. Mint ha leállították volna az időt, az egér sem mozdul, semmire nem reagál, a hang is elmegy, csak a Reset gomb segít.
Én a processzorra gyanakszom. Régebben megoldotta a problémát, ha a 8 magot leveszem 6 magra vagy 4 magra, de most 4 magon is ezt csinálja.

Annyit tapasztalok, hogy a ventilátorok felhangosodnak, a táp elkezd ciripelni, egyre hangosabb és hangosabb a gép, és megáll, kész, Reset.
Na, ezt mondja meg nekem valaki, hogy mi a gond. Alaplap kilőve, már vettem újat, szóval nem azzal van a baj.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.