Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71751) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Sziasztok!

Következőben kérném tanácsotokat! Van nálam egy Samsung 225MW monitor. Ezt szeretném összekötni hdmi kábel segítségével a számítógéppel. Ez meg is történt. Beállítva az 1920*1080 felbontás de a kép nem szép. Sőt, nem igazodik a monitor méreteihez. Túl nagy a kép a kijelzőhöz képest. DVI/DSUB kábellel tökéletes persze alacsonyabb felbontáson.

Mi okozhatja a hibát? Gagyi a hdmi kábel?

Isu :R

(#71752) Doky586 válasza peto.istvan (#71751) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs a monitornak valami automatikus képbeállítás menüpontja?

(#71753) peto.istvan válasza Doky586 (#71752) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Van de nem elérhető. Most olyat produkál, hogy néha elmegy a kép HDMI-nél. Picit megmozgatom akkor működik. Szóval egyre jobban érzem, hogy vacak a kábel. Ez mondjuk nem magyarázza a képbeállításokat.

(#71754) Goblin12


Goblin12
őstag

Üdv,

valaki legyen oylan kedves és linkelje be a beárazós topikot, alkatrészekre.

Köszi. :R Nem találom. :W

(#71755) menledge válasza Goblin12 (#71754) üzenetére


menledge
senior tag

(#71756) Balagheee


Balagheee
újonc

Sziasztok! Van egy problémám és egy kis segítséget szeretnék kérni! :)
Az alábbi gépet szeretném összerakni, de amikor bekapcsolom a bios logo csak felvillan, utána csak egy kicsit nagyobb egér kurzor látható. Van amikor egy pár perc után elmegy a kép mintha kikapcsolna a "monitor". Egyelőre csak az alaplap, proci, memória és tápegység van a házban. Proci jól van berakva, hűtés jól van rajta, csatlakozók is jól vannak bedugva. Mivel nincs monitorom ezért egy 24" Tv-re van rákötve HDMI-vel. Próbáltam DVI-HDMI adapterrel de ugyan az a probléma. Próbáltam kisebb órajelű memóriával hátha túl magas ami van, de ugyanaz. Gondoltam hogy a bios verzió még nem támogatja a procit ezrért frissíteni kell. Az alaplap honlapján olvastam hogy egy FM2 proci kell hozzá ezért beletettem egy AMD A4-4000 Dual Core 3.0GHz FM2 procit amit már az első bios-tól támogat, de meglepő módon ugyan az a tünet jelentkezett. Esetleg a gyári hibás lenne az alaplap? Vagy nem szereti a Tv-t? Valami ötlet hogy mi lehet a probléma? Bocsi hogy ilyen hosszan írtam le! Előre is köszi a válaszokat! :)

Videó a problémáról: https://www.youtube.com/watch?v=o53lRNevk3s

Proci: AMD A10 7700K Black Edition, FM2+, Kaveri Core, 3.8GHz
Proci hűtő: Alap AMD hűtő (de ez lesz benne: Zalman LQ315)
Alaplap: Gigabyte GA-F2A88XN-WIFI
Memória: Kingston HyperX Beast GB 2X4GB Dual Channel DDR3 2400MHz PC3-19200 (KHX24C11T3K2/8X)
Winchester: Samsung 840 EVO Basic 2.5" 120GB SATA III SSD
Video kártya: Nincs külön, a prociba integrált van: Radeon R7 series
Ház: BitFenix BFC-PRO-300-KKXSK-RP - Prodigy Mini-ITX
Tápegység: 530W be quiet! Pure Power L8, Hybrid Modular, 80 PLUS Bronze

[ Szerkesztve ]

(#71757) pjen válasza Balagheee (#71756) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Szerintem a beállítás idejére csak kéne egy monitor,aztán már valószínűleg szeretné a TV-t is. :)

(#71758) Kommy válasza Balagheee (#71756) üzenetére


Kommy
veterán

Próbálj meg belépni a bios-ba a DEL billentyűvel

(#71759) spiritex


spiritex
veterán

Azt szeretném kérdezni, hogy ha nem túl jó a Telenor 3G stick-em térereje, és emiatt nem lehet lefolytatni egy normális Skype hívást, mert folyton akadozik (a képről ne is beszéljünk...), akkor megoldás lehet, ha egy 2 méteres USB hosszabbító kábel segítségével kirakom a stick-et az ablakba?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#71760) Kommy válasza spiritex (#71759) üzenetére


Kommy
veterán

Próbáld ki nem vesztesz vele semmit.

(#71761) spiritex válasza Kommy (#71760) üzenetére


spiritex
veterán

Párszáz ft-ot azért igen, mert nincs ilyen kábelem. De akkor "beruházok" egyre. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#71762) Milgram1


Milgram1
aktív tag

Hali, Ezt [link] hogyan lehet firefox-ba letiltani? Néztem és nincs a kiegészítők között semmi google szemét meg programok között sincs. Mindig előjön akkor is ha kikapcsolom a fordítást angolról. :W

(#71763) Khelben


Khelben
nagyúr

Szeretnék egy HDD-ről SSD-re költözni. A HDD-n van egy ~75GB-os partíció, win8.1 rendszerrel. Ezt kellene úgy átvinni egy 128-as SSD-re, hogy ne kelljen újratelepíteni semmit. Merre induljak?

(#71764) wolfman


wolfman
veterán

Milyen cégek készítenek USB 3.0-hoz drivereket?
Az Intel-t és a NEC-et tudom.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#71765) sgergi válasza Khelben (#71763) üzenetére


sgergi
veterán

(#71766) JohnK válasza Khelben (#71763) üzenetére


JohnK
aktív tag

Az SSD-khez általában adnak erre egy célprogramot CD-n mellékelve, legalábbis is a Samsunghoz biztosan.

(#71767) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség, miért lehet az, hogy ASUS Sabertooth P67-nél az (UEFI) Biosba belépve az egér nem megy, csak billentyűvel tudok navigálni, pedig egyszerűbb lenne az egérrel (az első lapom mely ilyet tud :C ) de mégsem. A kurzor ott van de meg sem mozdul ? Valami állítani kell vagy mit tudok tenni ellenőrizni :F

Köszi mindenkinek előre is a válaszokat :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#71768) razorbenke92 válasza maxxenergie (#71767) üzenetére

Lehet, hogy az egered nem tetszik a gépnek.

Billentyűzettel már találkoztam olyannal, amivel BIOS/UEFI alatt, de még GRUB2 alatt sem lehetett kezdeni semmit. Indulásképp másik egérrel próbálkozz.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#71769) Doky586 válasza maxxenergie (#71767) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem nem mindegy hova dugod az usb egeret..

(#71770) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

ebayes usb 3.0-ás hubokat nézegetek,rengeteg van,érdemes valamire odafigyelni vásárláskor ? Vagy mindegy,amelyik szimpi azt vegyem meg? :)
Mind hyper meg szuperspeed természetesen :D

Alias: Júzer error

(#71771) nyega válasza maxxenergie (#71767) üzenetére


nyega
tag

Szia!

Szerintem is az lesz a baj, hogy nem az intel vezérlős csatiba van dugva az egér. Az alaplap kézikönyveben le van írva, hogy melyik az. Az én lapomnál is abba kellett, amíg nem telepítettem a többihez az illesztőprogramot.

(#71772) Khelben válasza JohnK (#71766) üzenetére


Khelben
nagyúr

Érdekes, legalább 3 samsung ssd-m van itthon, de nem rémlik, hogy bármelyikhez is lett volna cd... De akkor feltúrom a dobozokat, hátha.

(#71773) JohnK válasza Khelben (#71772) üzenetére


JohnK
aktív tag

840 EVO-hoz adtak, amit 2 hónapja vettem. De ha kell a tartalma feldobhatom valahova. :)

(#71774) Khelben válasza JohnK (#71773) üzenetére


Khelben
nagyúr

Kösz, közben megtaláltam a samsung weboldalán :)

(#71775) TheLeopard89


TheLeopard89
újonc

Sziasztok!

Nem tudom, jó helyre írok-e, használtam a keresőt, de nem találtam USB 3.0-ás kártyaolvasókról topikot.

Szóval a gondom a következő, van nekem egy 3.0-ás Hama kártyaolvasóm (00054543 USB 3.0 Multi Card reader) és egy Win 8.1-es oprendszerem egy Lenovo G770-es notin. A kártyaolvasó azért kellett, mert a fotógépemből kijövő esetenként 20-22 megabájtos nyers fájlokat, nem beszélve az őrületes méretű videókról, gyorsabban akartam a gépre másolni. Amikor még Win7 volt a gépen, tökéletesen működött minden.

Aztán ahogy szoktam, beraktam a CF kártyát az olvasóba, és csatlakoztattam a géphez. Elkezdte a Win8.1 telepíteni a drivert, amiről szép zöld csík tájékoztatott. Azonban még fél óra múlva is ott figyelt, kicsivel túl járt már a csík a felénél is. Én pedig, mivel el kellett mennem itthonról, fogtam kihúztam az USB dugót, mondván, hogy majd folytatom, ha hazaértem. Valószínűleg ez volt a probléma. Ugyanis eddig úgy működött az olvasó, hogy 4 db meghajtót dobott fel, és mindbe lehetett kártyát tenni, akár egyszerre is, és lehetett velük műveleteket végezni. Aztán megpróbáltam újra, de akkor már semmit nem tudtam kezdeni az olvasóval. Ha 2.0-ás csatlakozóba dugom, akkor az épp kártyát tartalmazó foglalathoz lehet hozzáférni, írni-olvasni lehet. Ha 3.0-ásba dugom be, akkor a CF kártya slotján kívül mindegyik foglalatban tudok írni-olvasni kártyát, de nekem értelemszerűen a CF foglalatra lenne szükségem 3.0-ás USB kapcsolaton keresztül.

Ebből azt a következtetést vontam le, hogy valami a driver körül nem stimmel, de sárga háromszög sehol nincs az eszközkezelőben a lemezmeghajtóknál, meg is jelenik mind a 4 slot, de egyiknél se jelez se hibakódot, semmit. Próbáltam az eltávolítással letörölni az illesztőprogramot, de semmi nem javult. Újraindítás után sem.

Ha viszont 3.0-ás csatlakozáskor bedugok a CF foglalatba egy CF kártyát, akkor aztán órákig csak villog a LED az olvasón, és ilyenkor pl. netezni sem lehet (google chrome), mert mindig azt írja ki, hogy nem elérhető az adott weboldal. Mihelyt kihúzom, már töltődnek is befele a lapok. :F

Van valakinek ötlete, mit lehet ezzel kezdeni? Google sem túl bőbeszédű ezt a problémát illetően. :(
Nem szeretném csak emiatt az egész Windows-t újrahúzni, egy napomba telt, mire felraktam rá mindent, ami fontos, mert ugye az oprendszer telepítése a legkevesebb...

Valaki aki tud segíteni esetleg, írjon!
Köszönöm!
Leopárd

[ Szerkesztve ]

(#71776) Doky586 válasza Khelben (#71763) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Én a helyedben inkább az újratelepítést választanám. Sokmindent másképp kell beállítani ssd-n mint hdd-n, és ezt csak a telepítő kapcsolja át, a rendszer nem.

Ha mégis klónozni akarsz akkor itt van a Macrium .iso-ban. Töltsd le írd ki penre, erről bootolva átklónozható...

(#71777) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

Egy laptop processzor hűtését lehet valahogy fokozni? Egy intel 1 magos procit szeretnék kicserélni 2 magosra, de azzal sajnos sokkal jobban melegszik, és nem akarom hogy baja legyen, ilyen alá tehető 3 ventilátoros hülyeségektől kíméljetek

fujitsu siemens v5535

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#71778) antivirtuoz


antivirtuoz
tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni az alábbi probléma megoldásában?
Van egy ASUS Xonar Essence STX hangkártyám (gyári, nem cseréltem rajta semmit sem, két fejhallgató van rajta: jack és RCA). Sokáig tökéletesen működött, viszont az utóbbi 1-2 hétben a következő probléma lépett fel: elmegy a hang, és semmilyen lejátszás nem működik a gépen (foobar2000 leáll, Google Play Music leáll, KMPlayer akadozik). Amint átállítom az alapértelmezett eszközt például az alaplapra vagy egy USB-s headsetre, minden megint normálisan működik, viszont hiába állítom vissza a hangkártyára, mert akkor ismét minden leáll. Eleinte ez csak akkor jelentkezett, amikor például az alaplap volt az alapértelmezett és átállítottam a hangkártyára menet közben, viszont most helyes működés közben is hirtelen leáll, a hang megszűnik, a lejátszók leállnak. Csak akkor működik megint, ha újraindítom a gépet (kijelentkezés nem elég).
Nem tudom, hogy ez most a hangkártya hibája, az alaplapé, vagy valami szoftveres (a legújabb driver van a gépen, Windows nem jelez hibát).
Van ötletetek, hogy mi okozhatja a problémát?

[ Szerkesztve ]

"A legfontosabb: nem szabad abbahagyni a kérdezést." - Albert Einstein

(#71779) gyep


gyep
újonc

Hello,

Ismeros kislanya jon haza repulon (az EU-n kivulrol, itt tolti a nyarat). Ha beraknak szulei egy dragabb laptopot a borondjebe, annak mi baja eshet? Elvileg vamkoteles nem? De ha "sajat hasznalatra van"? :F Attol annyira nem felek, hogy ellopnak vagy elveszne, de megvamoltatni nem szeretnem... Valakinak ezzel kapcsolatos tapasztalata?

(#71780) razorbenke92 válasza gyep (#71779) üzenetére

Repülőn a fedélzetre vigye fel, be kell tenni egy tálcába, átnézik azt is külön. Simán hozhat egyet magával, főleg, ha EU-n kívülről jön, még legalább le is foglalja magát vele. Akkor vámoltatják, ha bontatlan bolti csomagolásban akarja hozni, esetleg több darabot.

Bőröndbe ne tegye, bődületes, hogy mi mindent műveltek már a bőröndjeimmel, pedig csak tízszer repültem.

enginev3.0

Procicserekor új paszta, hűtő kitakarítása, és esetleg egy jobb hűtőventi a gépbe sokat jelent. A három ventis hülyeség egyébként nálam sokat jelent. Nem csak amiatt, hogy járatja a levegőt, hanem amiatt is, hogy megemeli kicsit a gépet, és alatta teljesen szabadon jár a levegő, és nem főzi saját magát alulról (az asztal tűz forró volt sokszor a gép alatt, így meg semmi)

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#71781) Elvagyok válasza gyep (#71779) üzenetére


Elvagyok
senior tag

Szia.ATA Carnet-val.és mint kiállítási tárgyat behozhatja.Egy évre.Kivitelnél az ATA Carnet-et újra LE KELL bélyegeztetni.Áruba csak a Vámtétel előírásai szerint lehet.A részletes összetevőket írja le egy szakember.Lebélyegeztetni az indító Vámhivatalnál.Érkezéskor is lebélyegeztetni.Amikor az illető megy haza akkor a Vámhivatallal LE KELL bélyegeztetni.Egyébként az ATA Carnet-et az a Vámhivatal állítja ki,indítja el amelyik a lakóhely szerinti illetékes Vámhivatal.Más vámmentes eljárást nem tudok.Laci. :R

Soha többé ...

(#71782) Rivaul válasza enginev3.0 (#71777) üzenetére


Rivaul
addikt

Szia. Cserélni kell a hűtést ha erősebbet akarsz. Keresni kell egyet ami kompatibilis, egy hasonló vagy újabb széria, esetleg erősebb változat és azt beszerelni. Mielőtt viszont elkezded azért teszteld le a mostani mit bír mert lehet a 2 magos nem melegszik annyira és egy kis hűtőpaddal és jó hővezetővel is megúszod a dolgot.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#71783) enginev3.0 válasza Rivaul (#71782) üzenetére


enginev3.0
félisten

Paszta csere stb megvolt

[link]

Ezek vajon jók?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#71784) Rivaul válasza enginev3.0 (#71783) üzenetére


Rivaul
addikt

Nézegettem én is ilyeneket de őszintén szólva passz. Milyen hőfokon üzemel? A paszta fajtája sem mind1, több fok eltérés is lehet minőségtől függően.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#71785) enginev3.0 válasza Rivaul (#71784) üzenetére


enginev3.0
félisten

50fok ha nincs használva a gép, netezés közben, 70-80
Próbáltam szilikonzsírt, de vettem pasztát számtech boltban és azzal lett bekenve, jobb mint a szilikon

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#71786) Rivaul válasza enginev3.0 (#71785) üzenetére


Rivaul
addikt

Az tényleg elég meleg. Pár üdítős kupakkal emeld meg a géped addig is amíg nem találsz más megoldást. (bár a 70 fok még nem hibásodásra okot adó hőfok lapos esetén de nem is egy megnyugtató érték)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#71787) +Techno+


+Techno+
tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem lakásomba egyik szobából a másikba átvittem a netet UTP-vel (40m)na most a kábel egyik végét bedugtam a routerbe a másikat a laptopba és nem volt net. Ezek után, a csatlakozó RJ45 őn van egy fémrész amit miután összekrimpeltem a csatlakozót rákel tenni. de ha ráteszem és úgy dugom be a laptopba nincs net ha leszedem akkor meg van. Na most csináltam olyat is hogy rajta hagytam és a kábelen belüli fémszálat hozzáérintettem ehhez a fémrészhez és akkor szintén volt net viszont ha a kábel másik felét is így oldottam meg hogy a kábelben lévő fémszálat hozzáérintetem a fémcsatlakozóhoz akkor meg nemvolt net szóval már frankón nem értem hogy milyen csatlakozó kellene és hogyan kéne megoldani ezt a problémát ez egy U / FTP CAT6 kábel (pontosan egy az egyben ilyen: [link]) Az a fém szál a földelés lenne vagy mi? vagy valaki tudja hogyan lehet ezt megoldani ? láttam olyan videót youtube-on ahol miután a kábelt megblankolták visszahajtották a folíát és rátekerték ezt a fémszálat de kipróbáltam és nálam nem vált be. (a szálak bekötése a csatlakozóba hibátlan szóval a sorrend teljesen jó legalábbis szerintem cat6 os színsorrend alapján kötöttem be (youtubeon találtam a videót) meg gondolom akkor nem lett volna netem ha hibás lenne a színsorrend )
Ha valakinek van valami ötlete akkor szívesen venném ha leírná!

(#71788) antivirtuoz


antivirtuoz
tag

Valaki erre: #71778?

"A legfontosabb: nem szabad abbahagyni a kérdezést." - Albert Einstein

(#71789) razorbenke92 válasza antivirtuoz (#71788) üzenetére

Nekem is van ilyen Toshiba laptopnál. Ubuntu alatt nem csinálja, csak windowson. Friss windows telepítés után is csinálja a legújabb és régebbi driverekkel is. Fogalmam sincs miért. Nekem annyi a különbség, hogy fülhallgatóval megy utána, csak a beépített hangszórón nem. Ha találsz rá megoldást, oszd meg légszi.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#71790) CJ4567


CJ4567
veterán

Sziasztok. Mitől van, hogy elkezdett nv3dum.dll hibával crashelni elég sok program? Nincs vírusom.

No Sana No Life

(#71791) Dell XPS válasza enginev3.0 (#71777) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szvsz a kétmagossal kevésbé fog melegedni, illetve simán elbírja a heatsink. Bios észleli a komponens cserét, és megváltoztathatja a hűtési házirendet, általában így megírva. :)

Mod: most olvasom, hogy másképpen történt. Akkor ott valami nagyon nem stimmel.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#71792) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Milyen apróhirdetési oldalak vannak ahol van értelme hirdetni? Van értelme= van látogató.

Ott a két nagyágyú: apród, jófogás. Expressznek annyi, apronet-nek annyi, esetleg még ott a Startapró.
Még valami?
A vatera jutalékos + NAV megfigyelt, az nem jó.
A teszvesz ugyanaz mint a vatera.
Zsibvásár toplicit egy vicc.

Köszönöm

(#71793) enginev3.0 válasza Dell XPS (#71791) üzenetére


enginev3.0
félisten

Valami ötlet?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#71794) Khelben válasza t420s (#71792) üzenetére


Khelben
nagyúr

A vatera azért a jutalék mellé nyújt is valamit, pl. ellenőrzött embereket és értékelési rendszert. A NAV figyeli? És? Kábítószert akarsz eladni vagy ipari mennyiségű processzort? :)

(#71795) cattus válasza t420s (#71792) üzenetére


cattus
őstag

Hardverapró...

Do the thing!

(#71796) Apollo_21 válasza t420s (#71792) üzenetére


Apollo_21
addikt

vatera új nevén OLX már NEM jutalékos.....reklámokat ezekszerint nem nézel...

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#71797) CJ4567


CJ4567
veterán

Sziasztok. APC_INDEX_MISMATCH kékhalál mitől lehet?

No Sana No Life

(#71798) t420s


t420s
aktív tag

azért komplett hülyék ne legyünk már.

családban történt: kismama, 3 gyerekkel, az összes kinőtt felesleges ruha mind fel a vaterára.
mindent. ruha, babakocsi, játék. kismillió cikk.
még 1x: KISMAMA kinőtt ruhákkal stb
és mi lett belőle: NAV ügy.
kimenet? végül semmi.

azt az apróságot leszámítva hogy hónapokig rohangáltak a NAV-hoz meg ügyvédhez meg a kereskedelmi kamarához meg a Kúriához állást foglalni az ügyben hogy akkor ez most kereskedelmi tevékenység vagy nem.
végül kiderült nem az.
de ha ez az ügy most lenne: MOST MÁR BIZONY AZ LENNE.
ld. Kúria állásfoglalása.
erről ennyit.

A NAV figyeli? És? Kábítószert akarsz eladni vagy ipari mennyiségű processzort? :)

(#71799) razorbenke92 válasza Apollo_21 (#71796) üzenetére

Szerintem te se nézed őket alaposan :D Az apród lett OLX.hu és nem a Vatera.

t420s

Nem volt rosszakarójuk? Már csak azért, mert rengetegen kereskednek üzletszerűen apró oldalakon, és általában teszik ezt nyugodtan, és adómentesen. Ezzel a családdal meg így kib.?

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#71800) sklopp válasza Apollo_21 (#71796) üzenetére


sklopp
őstag

Valamit keversz kicsit. A Vatera továbbra is Vatera. Az OLX volt Apród. Legalábbis én így tudom.

Na ezt késtem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.