Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5727) G.Zs. válasza GReddy (#5717) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Nem tudom, hogy voltál-e már Tiesto koncerten, de ott biza nem szól minden irányból a zene. Szemből szól a színpadról ahol a DJ áll, meg a zenészek, és a vokálosok. :K
Így néz ki szerintem egy igényes elektronikus zenei koncert.
Akinek előítéletei vannak az elektronikus zenével szemben, annak érdemes megnézni a hegedűs részt. Ez nem vásári tuctucc.
Amúgy lehet szeretni, lehet nem szeretni, de azt nem lehet rá mondani, hogy gagyi.
És ahhoz, hogy ez normálisan megszólaljon, egy tökéletesen beállított, komoly rendszer kell, különben csak a mély fog dübörögni, meg a magas visítani. A komponenseknek komoly hangminőséggel kell rendelkeznie, és mellette még bírniuk kell a nagy hangerőt is kristálytiszta megszólalás mellett.
Egy elektronikus zenénél is minden hangnak meghatározott iránya van, ugyanúgy, mint bármelyik hangszeres műfaj hangszereinek, beleértve a mély tartományt is, amely különösen zavaró, ha hátul dübörög.
Kb 15 éve hallgatok elektronikus műfajokat (ennél sokkal komolyabbakat is), jó ideje az autómban is, és biztosan állíthatom, hogy ahhoz, hogy a videón látotthoz hasonló élményt adjon a hifi kell egy jó minőségű, elektronikus zene hallgatására alkalmas rendszer és a tökéletesen beállított színpadkép.

Sorry, de én nem raknék a kalaptartóba semmit. :(

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.