Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) _seth_ válasza Wackond (#8999) üzenetére


_seth_
veterán

Én is :)

A hifitoronyból 1-et mennyiért adnál? Csak érdeklődök :D És az milyen is pontosan? Multikormány adapter volt eddig az első amire költeni akartam autó téren de már elbizonytalanodtam, hogy biztosan sony-s kell-e :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#9002) Wackond válasza _seth_ (#9001) üzenetére


Wackond
tag

ezt keresed?

[ Szerkesztve ]

(#9003) _seth_ válasza Wackond (#9002) üzenetére


_seth_
veterán

Hmm nem rossz a specifikációja :D

És ebből esetleg olyan ami BT/USB/AUX? Tehát ha ár lúd legyen kövér.... Na mondjuk ott az ipod.... ipodot hogyan lehet ezekre csatlakoztatni? Van valami megkötés, hogy melyik ipod megy vele vagy az összes?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#9004) Wackond válasza _seth_ (#9003) üzenetére


Wackond
tag

BT/USB, megafaxom nemkéne?! :DDD
AUX bemenetet lehet rá dugni párezerért, iPod adapter olyan 15-20 körül megáll, kormányadapter is ilyesmi. Ha fullos rednszert akarsz...
iPod-ból asszem valami 3. generációsról írtak, hogy addig kezelei, de szetm a fiatalabbakat is, csak azokat nem tölti. Asszem a régebbi az 5V-os, az újabb meg a 12V-os, de ez is orvosolható egy 10eFt-os adapterrel (mondjuk ilyet rég vettem, akkor 10e volt).
Nekem iPod Video 30GB van, és kb. végtelen zene fér rá. azt tudja kezelni és tölteni is. 15eFt-ért vettem. Tudom, 3db Nano elférne benne, de tulképpen lexarom, hogy egy 30eFt-os 4gb-os Nano vagy egy 15eFt-os 30gb-os video zötykölődik-e a kesztyűtartóban... vagyis nem szarom le, jobb a jelenlegi :C

(#9005) _seth_ válasza Wackond (#9004) üzenetére


_seth_
veterán

Hány adapter kell te jó ég? :D :D

Ami még érdekelne: ipodról hogyan játsza a zenéket? Látom kiírva a fejen a szám címét mintha csak cdről menne mp3 és válthatok is a fejen (kormányadapterrel a kormányon)? Vagy ennyire nem fullos? Én amit néztem ipodból az 60-80 gb és 25e, na az tetszene is :

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#9006) Wackond válasza _seth_ (#9005) üzenetére


Wackond
tag

25ért 80-as jöhet nekem is!
a kezelése ugyanolyan, mint ha ipodot kezelnél a saját felületén (Album/Artist/?gerne? szerinti keresés), és a szám címének is azt írja ki, amit az ipodon kiírna.
hogy kormányadapterrel az ipodot kezeli-e, azt nem próbáltam még, de itt az ideje a Te kocsidban tesztelni! :D
mondjuk ilyen track +/- és volume az simán, meg source is, szal koránt sem tartom kizártnak, hogy menne az ipod is

[ Szerkesztve ]

(#9007) _seth_ válasza Wackond (#9006) üzenetére


_seth_
veterán

Itt hardveraprón láttam :)

Ipodot még kb 10 percig kezeltem szóval nem nagyon emlékszem rá :) De ha így játssza le akkor nincs gond nem kell mindig az ipodot nyomkodni az a lényeg :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#9008) Wackond válasza _seth_ (#9007) üzenetére


Wackond
tag

nem kell babrálni. rátolod a 80GB hanganyagot, beledugod a kábelt a kocsiban, bebaxod a kesztyűtartóba, és annyi. Onnantól az Alpine dolgozik. Lemerülni nem fog, mert tölti is egyúttal, meg ki-be kapcsolgatja. Amikor bekapcsolod a fejet, az ipodon megjelenik az /////Alpine logó, és onnantól ő az úr :C

(#9009) _seth_ válasza Wackond (#9008) üzenetére


_seth_
veterán

Ez így elég baráti akkor :) 80 gigára meg mehet rá az alac hanganyag :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#9010) csucsbicep válasza orbano (#8950) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Magával a márkával van gond, Sajnos össz csak 35e lenne rá. Jelenleg ilyen van hátul: [link]. Elől: Blaupunkt GT series 105w. A teljesítménye megfelel, a gond, hogy recseg az egyik hátsó ovál. Fejegység pedig egy 25e-s pioneer(pontos típust majd nézek). Ha lehet előre is szeretnék és hátra is.

(#9011) Wackond válasza _seth_ (#9009) üzenetére


Wackond
tag

én kb. 6 giga mp3 után untam rá a feltöltésre. nekem marad az audioCD, de azt belátom, hogy ha egyszer feltölti az ember, akkor egy ilyen digitális adathordozó barom praktikus tud lenni. :K

(#9012) Wackond válasza csucsbicep (#9010) üzenetére


Wackond
tag

35eFt-ból már kijön egy komolyabb elsőszett. kár szétdarabolni a pénzt, hátra hangszórót tenni igen nagy pazarlás.

melyik márkával van gondod?

(#9013) Wackond válasza csucsbicep (#9010) üzenetére


Wackond
tag

de ha nagyon Mac oválra alkarod szórni a pénzedet, akkor van egy pár a polcomon, használt, de újszerű állapotú, 8eFt-ért vihető! És még mindig marad 25eFt-od egy komolyabb elsőszettre! :C :C :C

(#9014) csucsbicep válasza Wackond (#9012) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Nem akarok mindenáron Mac-et. Csupán laikus szememmel ez tűnt a legjobbnak... Hátra miért kár tenni??

(#9015) BBéci válasza Joe fiú (#8997) üzenetére


BBéci
titán

Jó, jó, de Te folyton azzal érveltél, hogy hallottál szubládás rendszereket, amik sehol sem voltak a tiédhez képest.
Na mindegy.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#9016) BBéci válasza csucsbicep (#9014) üzenetére


BBéci
titán

Egy autóhifi rendszer 5 hangszórót tartalmaz, komponens szettet és szubládát. Kizárólag ez utóbbi lehet a hátad mögött!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#9017) BBéci válasza BBéci (#9016) üzenetére


BBéci
titán

Az előzőt kiegészítem, nehogy valaki azt gondolja, csak eddig terjednek az ismereteim. :K

Léteznek háromutas szettek, valamint a szubbasszus hangszórót bárhová el lehet helyezni, akár a műszerfal alá is. Az is tény, hogy mélyláda nélkül, csupán egy komponens szettel is szólhat egy rendszer csodálatosan, de hátulra semmi szín alatt nem szükséges olyan hangszóró, ami 80 Hz fölött megszólal.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#9018) orbano válasza Ragadozó (#8998) üzenetére


orbano
félisten

szerintem ez a lista úgy 10 éve még megállta volna a helyét :) de nempofázok, nem értek hozzá :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#9019) orbano válasza csucsbicep (#9010) üzenetére


orbano
félisten

hátra ne vegyél. tök fölösleges. ha nem hiszed gyere hallgass meg pár tisztességesen beszerelt első szettet, hogy miylen kicket produkál. nem kell mellé hátra az a szar. de kicsit visszaolvasol, egy ősoválkoaxos épp most esett át a párforduláson :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#9020) orbano válasza _seth_ (#9009) üzenetére


orbano
félisten

szerintem először fejegységet cserélj, állítsd át aktívra a mostani rendszered, és kezdj el vele játszani. tapasztalatnak kiváló, és egalább meghallod mekkora difi van fejegség és fejegység között.

A vér nem válik VAZZE!™

(#9021) Wackond válasza csucsbicep (#9014) üzenetére


Wackond
tag

befutottál a jóba, gratula!
Marketingből jelest adnék a MAC terjesztőinek, de tényleg!

Szal az a lényeg, ezt kb. százezredszer írom le, hogy ha elmész egy koncertre, ott se fordítasz hátat a zenekarnak. Csak torzítja a hangképet a sok helyről jövő hang, így szarabbul szól. Belemehetünk vitákba, a vége úgyis mindig az, hogy nem kell hátra semmi, max egy szub a csomiba. A kalaptartó pedig kalapok tárolására való, mint az a nevéből is kiderül.

35eFt?! Ember! Ha laikus vagy, ennyiből az igényeiden messze túlmutató esőszettet lehet venni, és még jut némi pénz rezgéscsillapításra is. Utóbbi is nagyon fontos eleme a hifinek.

De ha akarsz csodát hallani, tényleg gyere le pénteken Lurdy-ba, megmutatom mit tud egy 15eFt-os hangszórószett, ha normálisan van beépítve! ;] ;] ;]

(#9022) orbano válasza Wackond (#9021) üzenetére


orbano
félisten

bazz nekem amióta szarok a szilentek, annyira szétrázódott a belső, hogy elkezdte itt-ott az első szett rezegtetni :( neki kell majd állnom kicsit kitömködni, vagy nem is tudom...

A vér nem válik VAZZE!™

(#9023) Wackond válasza orbano (#9022) üzenetére


Wackond
tag

ilyen műanyag patentokat, minden apró, zörgésre alkalmas bizbaszt érdemes kicserélni. filléres tétel, és sokat javíthat a helyzeten :K

(#9024) Joe fiú válasza BBéci (#9015) üzenetére


Joe fiú
senior tag

Nem pont így fejeztem ki magam,sőt nem hiszem,hogy olyat állítottam volna,hogy az én rendszerem jobb lenne mint egy subládás rendszer.Csupán annyit mondtam,hogy az általam hallgatott rendszerekhez képest partyban van az én rendszerem.
Csak ugye megtörtént az,amit mondtatok,hogy hallgatózás után döntünk,meghallgattam egy mélyládát a csomagtartómban és megfordult a világ.

(#9025) fury71 válasza Wackond (#9021) üzenetére


fury71
aktív tag

Hali!

Én eléggé kezdő vagyok még autóhifi szinten. Mi a gond a Mac hangszórókkal?
Nemrég vettem egy használt Renault és szeretném a kritikán aluli gyári rendszert lecserélni. Debreceni vagyok és itt nem sok üzlet és beszerelőműhely van.
Körbenéztem és ezért került képbe a Mac Audio is mint lehetséges alternatíva.
Igaz néztem a Hertz termékeket is és elég szimpatikusnak tűnnek csak hangjukat nem ismerem.
Amiben gondolkodom elsőre egy Pioneer DEH-6300SD fejegység.
Ez az ami majdnem biztos lenne.

A többi a kérdéses. Első szett úgy 30 ezerig. 4 csatornás erősítő 30-40e között. Szubláda szintén 30-40e között.
Amit hallgatok:szinte minden de a leggyakrabban gitárzene (Santana, G. Moore, Chris Rea stb), sokszor klasszikus zenét és elektronikus pl. Jean MIchel Jarre.
Ha van véleményed vagy valaki másnak arról, hogy merre induljak nagyon szívesen venném. :R

[ Szerkesztve ]

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#9026) orbano válasza fury71 (#9025) üzenetére


orbano
félisten

hallgasd meg a hollywood cuccokat ha teheted, ebben a kategóriában elég jó.
viszont a költségvetésbe számold bele az első ajtó szigetelését!

A vér nem válik VAZZE!™

(#9027) fury71 válasza orbano (#9026) üzenetére


fury71
aktív tag

Ok.
Érdekes hogy egy helyen pont Hollywood első szettet ajánlottak.
A pioneer hangszórók milyenek?

[ Szerkesztve ]

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#9028) Wackond válasza fury71 (#9025) üzenetére


Wackond
tag

Szia,

A maci cuccal nincs baj, csak aránytalanul drága. Inkább marketing van az ára mögött, mint műszaki tartalom.
Fejegységet mi alapján választottál? Kitalálom: USB? :D
Ha erről le tudsz mondani, akkor értelmesebb példányokat is nézhetünk.
Szettnek ezt tudnám javasolni, abból nem erőltetném a használt beszerzését.

Szubot csak előzetes meghallgatás után vegyél, amikor már a saját rendszeredben hallottad szólni!

(#9029) fury71 válasza Wackond (#9028) üzenetére


fury71
aktív tag

A pio azért mert több ismerősömnek van és tetszik a hangja és a kinézete, valamint ami nekem fontosabb ennek és a drágább vagy a 2010-es modelleknek van 3pár RCA kimenete. Az USB nem volt fontos mert én is elsősorban a CD-t és a flac formátumot preferálom.
Amúgy fejegységek közül még az említett Alpine mint márka tetszik a többi (Clarion, Kenwood, LG,JVC, stb.) valamiért felejtős.
Te milyen fejegységre gondoltál?
A javasolt szett tetszik, de nem mondtam hogy előre a gyári hely 13-as szettet fogad.
A subot én is végére hagyom mikor már az erősítő is be van építve. Nem akarom elsietni a vásárlást mert egy éves projektben gondolkodom.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#9030) Wackond válasza fury71 (#9029) üzenetére


Wackond
tag

A szettnek van sztem 13-mas változata is, szal ettől ne pánikolj.
Fejből Alpine CDA-9812RB -t javaslom.Hang OK, tudás OK.
Mert: hangban látatlanba megmondom, hogy veri a pio-t (ez tapasztalat, már-már merek általánosítani), itt is adott a 3 pár 4V RCA, mert van benne HP és LP filter, ééés ami sokat számít: 4ch időkorrekció. A motoros előlap meg a tartozék infra táv már csak hab a tortán...

Amúgy ma pont volt egy beszélgetésem egy úriemberrel, aki épp szeretne eladni egy pio-t, de közben szídta, mint a bokrot (tatósságot és kezelhetőséget becsmérelte, nem kis szinten) - na mondom jó kis marketing :C :D :D :D

(#9031) ATEE77 válasza fury71 (#9025) üzenetére


ATEE77
tag

"Körbenéztem és ezért került képbe a Mac Audio is mint lehetséges alternatíva.
Igaz néztem a Hertz termékeket is és elég szimpatikusnak tűnnek csak hangjukat nem ismerem."

A te fülednek tetszen amit hallasz.

"Amit hallgatok:szinte minden de a leggyakrabban gitárzene (Santana, G. Moore, Chris Rea stb), sokszor klasszikus zenét és elektronikus pl. Jean MIchel Jarre."

Szerintem hallgass meg egy DLS szettet is.Azt hallottam ezekben a stílusokban nagyon jók. :D

[ Szerkesztve ]

www.Phmegbizhatosag.atw.hu Itt ellenőrizheted az értékeléseimet.

(#9032) Samus


Samus
addikt

Na akkor most eljutottam oda, hogy választás előtt állok. Sony CDX-GT39U, Pioneer DEH-2320UB, esetleg KENWOOD KDC-4051UG. Árban is ez a sorrend, ahogy az eddigiek alapján leszűrtem, körülbelül minőségben is. Metált hallgatok, annak elég sokféle stílusát (jelenleg Skillet és az új Machinae Supremacy albumra vagyok rákattanva). Tehát akkor dönteni kellene. Én jelenleg a Pioneer felé húzok...

És a végén egy barbár kérdés: mikor az autót vettem, kaptam bele egy Blaupunkt RIO RVR 87 típusú csodát (ami egyébként korához képest pofátlan jó specifikációkkal rendelkezik, cserébe bűn ronda). Viszont nem lehet egyszerűen csak kihúzni. Kérdésem, hogy az új fejhez kapott villákkal ki tudom majd szedni? Csak mert olvastam, hogy van saját villája (kétágú), és van is rajta kétszer két ilyen lyuk a négy szélén. Vagy hogy álljak neki? Igen, el akarom kerülni a beszerelés költségét...mivel konkrétan egy saját tokot kell behelyezni, két csatlakozót kell összedugni, és kész...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9033) ATEE77 válasza Samus (#9032) üzenetére


ATEE77
tag

Az új fejhez járó "kiszedő" biztos nem lesz jó,Viszont oldalanként lyukba illő 2db órás csavarhúzó biztos megteszi. :D Beledugod, a fejegységtől ellentétes irányba megfeszíted (csak picit kell feszíteni mert két kis vékony fület kell kiakasztani.)és meghúzod kifele.A túloldalt ugyanezt a folyamatot kell megismételni.Ja egyébként pont a legköltségesebb zenei stílusokat hallgatod(Metal).Én még nem hallotam olyan hi-fi-t amin jól szólt volna egy kis Metallica. :R pedig szeretem.

[ Szerkesztve ]

www.Phmegbizhatosag.atw.hu Itt ellenőrizheted az értékeléseimet.

(#9034) Wackond válasza ATEE77 (#9033) üzenetére


Wackond
tag

nálam a Nothing else matters a tesztanyag. ha az jól szól, akkor a többivel sem lehet bajság :C

(#9035) Wackond válasza Samus (#9032) üzenetére


Wackond
tag

ez a Blaupunkt villa nem egy beszerezhetetlen dolog. filléres tétel. kb. 2 pillanat vele a fejet kiszedni.
A csavarhúzós megoldás se járhatatlan, csak kicsit szopósabb. Én anno imbugykulcsokat használtam :D

(#9036) ATEE77 válasza Wackond (#9035) üzenetére


ATEE77
tag

A cél szentesíti az eszközt. :D Nekem az óráscsavarhúzó jutott annó az eszembe.De a 3-as imbusz sem rossz gondolat.De lehet akár torx is :DDD

[ Szerkesztve ]

www.Phmegbizhatosag.atw.hu Itt ellenőrizheted az értékeléseimet.

(#9037) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
Van egy F Astram, amiben karácsonykor kicseréltem a gyári kazettán fejegységet egy KENWOOD KDC-4047UA-ra. Nagyon meg vagyok vele elégedve, szebben is szólnak a gyári hangszórók is, de nyáron szeretném azokat is kicserélni. Abszolút nem vagyok otthon a témában milyen lehetőségeim vannak mit kell venni? :) 40-50k lenne a max rászánt összeg. Ez otthon összebarkácsolható vagy mindenképp szakemberre bízandó feladat? A fejegységet még megoldottam itthon. :R

(#9038) s4tch válasza dave93 (#9037) üzenetére


s4tch
veterán

Kábel, hangszóró, erősítő beszerzésére számíts, ill. későbbiekben mindenképp kellene szigetelni az ajtót.

Hangszórót tudok ajánlani, egy ismerősöm most tervezi eladni a már régóta helyettesített 16-os uDimension Element első szettjét, ha méretben megfelelő (nem tudom, mekkora hangszóró megy az Astrába), akkor egy kört megér. Árban ~15e körül lesz.

(#9039) ATEE77 válasza s4tch (#9038) üzenetére


ATEE77
tag

Sztem az Astra kiemelővel 16.5 -est fogad az első ajtóba.

[ Szerkesztve ]

www.Phmegbizhatosag.atw.hu Itt ellenőrizheted az értékeléseimet.

(#9040) orbano válasza dave93 (#9037) üzenetére


orbano
félisten

az az említett element szerintem megfontolandó, nekem is volt, príma kis hangszórók. A maradék pénzből ha kiszigetelteted az ajtót, brutális hangja lesz.
mindenképpen jó szakemberrel csináltasd, sokkal több múlik a beszerelésen, mint a hangszórón magán. ha visszábbolvasol, több litániát is írtunk az ajtó hangszigetelésének fontosságáról.
Pesten én lojális www.gulacsigalery.hu fan vagyok, ha konkrét szaki is kell :))
Pénteken meg gyere le hallgatózni lurdyba, sokat segít, ha nem mi választunk helyetted hangszórót :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#9041) conan77 válasza Samus (#9032) üzenetére


conan77
tag

Szia!

Sima drótból ami befér a lukon hajlítasz kézzel egy pár U formát ( persze először betolod hogy hol kattan azt érzed így annál pár centivel hosszabb szárakat hagysz)
utána betolod mindkettőt és egymás fele feszítve simán kihúzod.
Én pl. régi ruhaszárítóról csíptem egy darab drótot a gyári Blaupunktomhoz :D

[ Szerkesztve ]

JG G36K Aeg 398 fps, KJW M1911A1 GBB 300 fps,

(#9042) conan77 válasza simsonbetyar (#8985) üzenetére


conan77
tag

Kenwood olcsón új

ezt nézd meg :D

JG G36K Aeg 398 fps, KJW M1911A1 GBB 300 fps,

(#9043) Joe fiú válasza conan77 (#9042) üzenetére


Joe fiú
senior tag

Veszek egyet tartalékba :DDD

(#9044) conan77 válasza Joe fiú (#9043) üzenetére


conan77
tag

Ennyiért még a hülyének is még hogy nekem :D :Y

JG G36K Aeg 398 fps, KJW M1911A1 GBB 300 fps,

(#9045) dave93 válasza orbano (#9040) üzenetére


dave93
őstag

Köszi a válaszokat! :R
Nem is gondoltam volna, hogy a szigetelés ennyire fontos, sokat javít a hangminőségen? Az tény, hogy ha egy kicsit már hangosabb hallgatom most is a zenét nagyon kihallatszik. Ez a szigetelés az ajtókárpit mögé megy vagy hova? És ez hogy megy? Beviszem a szakihoz hogy szigetelje be azt csá vagy itt is 800 féle lehetőség van? :)
Olyat is olvastam itt a topicban, hogy az első kettő hangszóró a lényeg és inkább az legyen nagyon jó minőségű, mint 4db rosszabb minőségű.
Beszerelésre és szigetelésre kb mennyit számoljak? Összességében 40-45kból egyátalán nekikezdjek? :)

conan77: Tényleg szaré, hugyé van én 25kért vettem hasonlót, de ki a franc mer előre utalni egy ilyen csávónak? :F

s4tch: Köszi szépen, lehet tényleg meggondolom, viszont én nyárra terveztem az egész projectet, nem tudom mikor lesz pénzem.

[ Szerkesztve ]

(#9046) dave93 válasza dave93 (#9045) üzenetére


dave93
őstag

Ja és amit elfelejtettem de már nem fért bele a modba: Mi ez a Lurdy buli? :D Szokott lenni PH! Autóhifis találkozó mindig? :D

(#9047) G.Zs. válasza dave93 (#9046) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Minden pénteken van Carstyling/PH! hifi tali, kinek ahogy jól esik. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#9048) Samus válasza dave93 (#9045) üzenetére


Samus
addikt

Boltban legolcsóbban 24k. Valahogy nagyon hihetetlen. Mi van, ha küld egy méretes téglát? Bár szívás, mert pont ilyet szeretnék...Ennyiért túl szép, hogy igaz legyen...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9049) conan77 válasza Samus (#9048) üzenetére


conan77
tag

Gyerekek Teszveszen vagy Vaterán nem kell előre fizetni ??? most komolyan :D
Oda van írva a kontakt felhív kérdezősködik :D

JG G36K Aeg 398 fps, KJW M1911A1 GBB 300 fps,

(#9050) dave93 válasza conan77 (#9049) üzenetére


dave93
őstag

Szerintem evidens hogy Vaterán is csak olyannak utalsz előre akinek sok pozitívja van, ez az ember jelen esetben leinformálhatatlan. Telefonon hogy akarod megtudni? Nyilván azt hazudik amit akar. Egyetlen megoldás a személyes átvétel, más nincs.

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.