Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) Kleroo válasza BBéci (#5049) üzenetére


Kleroo
veterán

Azt sem tudod milyen hangszóró. :)
Nem hallottad. Én hallottam az elődjét,ami árához képest nagyon jól szól.(szép magas,kick-bass,ect)
Az ára 12-13k körül mozgot.. Az meg az én ügyességemet tükrözi,hogy 5k-ért találtam újat(gari nélkül)
Tudom én hogy drága=jó
De nem szeretem ha az olcsót =vé teszik a szarral. A :W - meg főleg degradáló.
;)

5050:
Nem mindenkinek van arra pénzze,hogy tutukázás közbeni zenére elköltsön vagy 150 ezer ft-ot. Engem még ígyis istenítenek,és lehülyéznek,hogy minek akarok én 20ezer ft-os hangszórót :)
az átlagnak még ez is sok :)
AKarok a kocsiba egy igényes kellemes kis hifit.
nem itt akarok recskázni a hangminőségre :)(200k+ öszzköltség)
jobb az otthon a szobámban :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5052) BBéci válasza Kleroo (#5051) üzenetére


BBéci
titán

Itt nem fogom felsorolni, hány hangszórót teszteltem, legyen elég annyi, hogy egyik alkalommal 24 komponens szett borította a nappalim padlóját. 24 doboz, 48 mélyközép és ugyanennyi magassugárzó. Úgy érzem, a témában való jártasságom feljogosít a degradálásra.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5053) orbano válasza Kleroo (#5051) üzenetére


orbano
félisten

nem az a baj, hogy olcsó hangszórót veszel, csak hülyén áll hozzá az 50e forintos fejegység (ennek szólt a :W). abból a pénzből vettél volna inkább egy 30e forintos fejegységet, és mellé egy erősítőt. máris fényévekkel jobb hangod lenne a kocsiban kb. ugyanennyiért.

A vér nem válik VAZZE!™

(#5054) BBéci válasza Kleroo (#5051) üzenetére


BBéci
titán

Igényes, kellemes hifi, fejegységről hajtott 5000 forintos hangszórókkal?
Minek nevezed azt a rendszert, amiben a kábelezés többe kerül, mint az általad említett összeg?
Inkább ne erőltessük!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5055) BBéci válasza orbano (#5053) üzenetére


BBéci
titán

Ebben teljes mértékben egyetértünk.
A fejegységből nem ugyanaz a hangminőség jön ki hangszórókimeneten, mint RCA-n.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5056) Kleroo


Kleroo
veterán

Azért vettem ezt a fejet,mert EZ a hifi alapja. akármit kezdhetek vele később,bővítés terén. most kevés pénzem van hangszóróra.Ezenkívül gyönyörű,és rengeteg szolgáltatása van
Az 5k forinton nem értem miért kell ennyire fikázódni. egyszerűen utánnajárok a dolgoknak,és megtalálom az olcsó vételeket.nem xarom én a pénzt....Szóval ez egy 12-13k-s hangszóró ha jobban tetszik.
Én elhiszem Bbéci szaktudását,de nekem az autóhifi csak egy a sok közül. én a pénzből "élek". szórakozni,sportolni,kikapcsolódni,nyaralni járok,és fizetem a rohadt drága benzint. én nem fizetek ki 50k+-t egy hangszóróra,ami 10% jobban szól mint egy olcsóbb.És persze már ez is bukik,ha egy kedvelt zenédet csak mp3ban tudod beszerezni.Inkább elmegyek nyaralni a szerelmemmel.Vagy mondjam neki hogy sehova nem megyünk,mert 5%al audiophilebb hangszóró van a kocsiban amit a 20perces út alatt kipróbálhatok?:D
De nem akarok én sem fikázódni,csak szerintem jobban kéne mérlegelni mi mennyit jelent.(kocsiba hifire ennyit költeni...)
Szóval BÉKE :) csak annyira a "magasból" beszélsz,hogy kicsit sértő.Persze nem vagyunk egyformák. te megengedheted magadnak hogy audiophil légy. Én is az lennék ha tehetném;)

Orbano: szóval később bővítem valószínűleg,de most csak fejre futotta a nagy pénz.
ha most akarnék igényes körítést adni neki,az legalább 80-100k lenne sub nélkül.
de ha lesz bevétel,akkor ez is lesz(1-2év múlva) :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5057) Kleroo válasza BBéci (#5052) üzenetére


Kleroo
veterán

NNO!
akkor a 24ből kérek egyet,ami 20-25k ársávban van :)
és a te méréseid szerint jó.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5058) orbano válasza Kleroo (#5057) üzenetére


orbano
félisten

Audio System MX 165 plus ha nem akarsz erősítőt :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#5059) BBéci válasza Kleroo (#5057) üzenetére


BBéci
titán

Az a teszt 6-7 éve volt, már nem emlékszem a résztvevők nevére, típusára. Arra viszont igen, hogy az alsó határt 30000 Ft-nál húztuk meg, ugyanis az Autóhifi magazin felelős szerkesztőjeként ügyelnem kellett a színvonalra. :)))
Szorri vagyok, ezt nem hagyhattam ki.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5060) Kleroo válasza orbano (#5058) üzenetére


Kleroo
veterán

Köszi. Akkor marad az ;)

BBéci:okés,akkor szent a béke :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5061) olbeteam


olbeteam
tag

Nem vagyok papagáj, de meg kell ismételnem magam.

A régi autómban, ki volt szigetelve az ajtó és a csomagtartó, Kenwood 10e Ftos fej, elől volt benne egy 16 cmes Mac Audio komponens szett, hátul meg egy mélyláda + 2 csatis erősítő, amelyet a MediaMarkt-ban vettem 20e Ft-ért, együtt a kettőt!!!!

A szigetelés miatt pazar volt a teljesítménye. Nem mindig a drága a jó... :K :B

Mindenkinek más a jó! ;)

I can resist everything but temptation.

(#5062) G.Zs. válasza BBéci (#5025) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Picit körülnéztem a német Auto-Hifi magazinban a Referenzklasse minősítésű hangszórók között, és megakadt a szemem az MB Quart PVF 216-on. Ez még az elérhető árkategóriába tartozik. Meg kellene hallgatnom. :U

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#5063) orbano válasza G.Zs. (#5062) üzenetére


orbano
félisten

elérhető? :Y milyen erősítőd van?

A vér nem válik VAZZE!™

(#5064) BBéci válasza G.Zs. (#5062) üzenetére


BBéci
titán

Ha van rá módod, ne hagyd ki!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5065) G.Zs. válasza orbano (#5063) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Steg QM 105.4 ;) Ez hajtaná aktívban. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#5066) orbano válasza G.Zs. (#5065) üzenetére


orbano
félisten

Fej? Lecserélted már azt a "vackot"? :)
Hamarosan fog esni az ára, szerezz be egy RSII-t.

A vér nem válik VAZZE!™

(#5067) G.Zs. válasza orbano (#5066) üzenetére


G.Zs.
senior tag

9887 lesz. ;]
Abból a vacakból meg jobb hangot hoztam ki mint a régi 9835-ömből. ;)
Elvileg ma viszik a 53-at, péntekig talán meg lesz a 87-es.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#5068) orbano válasza G.Zs. (#5067) üzenetére


orbano
félisten

nekem megint 1 hét csúszás :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#5069) olbeteam válasza orbano (#5068) üzenetére


olbeteam
tag

Szakáll előkerült?
Képben van már? :D

I can resist everything but temptation.

(#5070) orbano válasza olbeteam (#5069) üzenetére


orbano
félisten

Elő, de nincs képben :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#5071) Kleroo


Kleroo
veterán

Na beszéltem sok szakival. végre mély,igazám meggyőző,szakértő gondolat hangzott el.
Letisztult a kép. Becuppantom a fejet a gyári hangszórók mellé,meglepődök mennyivel jobban szól,megszokom a fejet.
aztán összegyűlik a píz,és mehet:
Bitulap az ajtókba
magnat rx22/44 erősítő
mx165

Utánna pedig örülök a fejemnek hogy mekkora jó :)
A bitulapnak egyébként nem lesz szaga? mert RÜHELLENÉM ha a jó kis focus illatomba belopózna ilyen szag :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5072) orbano válasza Kleroo (#5071) üzenetére


orbano
félisten

nem lesz semmi, de semmi szaga. és soudabandot használj, annál csak drágább cuccok vannak ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#5073) G.Zs. válasza orbano (#5072) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Soudabandot hol lehet venni olcsón? Kéne nekem is még egy tekercs, aztán neki kéne állnom az ajtóknak. :B

Lehet, hogy sikerül hozzájutnom egy ilyenhez jóárasítva. :DD

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#5074) orbano válasza G.Zs. (#5073) üzenetére


orbano
félisten

isotech 9k-s ajánlatánál nem tudok jobbat. pedig nekem is kéne majd, a tetőt azt hiszem magamnak fogom nyáron összerakni. megy bele soudaband, plusz egy réteg atomerős hőszigetlő.

A vér nem válik VAZZE!™

(#5075) G.Zs. válasza orbano (#5074) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Nekem is neki kell állnom, de nincs garázsom + panelban lakom. Nehéz megoldanom, hogy valamelyik havernál tudjak szerelni. :(
Te hol szoktad szétszedni a kocsit?

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#5076) orbano válasza G.Zs. (#5075) üzenetére


orbano
félisten

szüleimnek kertesházuk van aknás garázzsal. illete párom újépítésű lakótelepen lakik, a gárzsban van hely bőven, ha nagyon rá lennék kényszerítve :)
de a panelos időszakban mindig az utcán szereltük. de utáltam.

A vér nem válik VAZZE!™

(#5077) G.Zs. válasza orbano (#5076) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Este kint leszek Lurdyban.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#5078) orbano válasza G.Zs. (#5077) üzenetére


orbano
félisten

Én még nem tudom, le vagyok betegedve :( ha megyek kereslek!

A vér nem válik VAZZE!™

(#5079) G.Zs. válasza orbano (#5078) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Rendben. ;)

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#5080) Norbi14


Norbi14
senior tag

Sziasztok!

Bocsi picit off leszek. Van egy Silvercreast kh 2391 fejegységem és egy Renault 19 kocsiba akarom beszerelni, de nem igazán jött össze a dolog eddig. Valószínűleg a táp ellátást kötöm be rosszul.... van egy piros és fekete vezeték, a fejegységen a pirosat felülre feketét alá kötöm(neten néztem kézikönyvet az szerint jól kötöm) és meg se nyikkan. Nem értek ezekhez a dolgokhoz :B

(#5081) gpatrik


gpatrik
tag

Sziasztok!
Autó hifi fejlesztés terén milyen sorrendet ajánlanátok? Hangszórók esetleg fejcsere? Fiatba kellene, jelenleg gyári Blau-val, meg papír hangszórókkal. :)

"A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni őket dolgozni."

(#5082) orbano válasza gpatrik (#5081) üzenetére


orbano
félisten

szia!
szépen sorrendben: először találd ki milyen hifit szeretnél a fejlesztgetés legvégén. mik az igényeid, és mit enged meg a pénztárcád?

A vér nem válik VAZZE!™

(#5083) gpatrik válasza orbano (#5082) üzenetére


gpatrik
tag

Szia Orbano!

Nos valami olyat szeretnék, ami mindenképpen jobb mint a gyári, akár nagyságrendekkel. Előbb utóbb mélyláda is jó volna, persze ez már csak a legvégén, ha úgymond már nem tudok mire költeni. :DDD Fejre mondjuk max 25e lenne a határ, merthogy még kell a kocsiba beépítőkeret, ami szintén 4-5e. Hangszórók, megint kb 20-25e, ide is kell keret, sde az már megvan. Előre hátra 16os menne, de olvastam, hogy hátra nem nagyon tennétek hangszórót, nem mondom hogy kitartok emellett, de egyenlőre az első rész a fontosabb.

Szerk.:Igazából az is érdekelne, hogy egy fejcserével érhető e el nagyobb hangzásbeli változás vagy a hangszórók cseréjével, ami ugye a gyári fejről menne. Persze nem 2-3 hét különbséggel kerülne bele az adott termék, úgyhogy addig is jó volna egy kis javulást elérni.

[ Szerkesztve ]

"A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni őket dolgozni."

(#5084) orbano válasza gpatrik (#5083) üzenetére


orbano
félisten

erősítőben nem gondolkodol?
ha minőséget akarsz, és 20-25 ezret akarsz költeni hangszóróra, akkor a 4 hangszóró (ami amúgy is felesleges) ki is van lőve, mert tizenezerért nem kapsz normális minőségű szettet.
Használt cuccoktól mennyire zárkózol el? Ilyen árkategóriában fényévekkel jobb cuccokat kapsz használtan.
Fejegységben milyen követelményid vannak? Ha az audioCD (esetleg jobbfajta MP3) elég, nem kell bluetooth, meg anyámkínja, akkor keress használtan Alpine CDA-9847-et. Nagyon jó hangú fejegység, Neked elég lesz (már amennyiben akarsz erősítőt, ami erősen ajánlott)
Hangszóróban nem tudok mit mondani, van annyi, mint a sz*r, majd segítenek talán a többiek. Párszor ajánlottuk itt erősítő nélküli konfigba az Audio System MX 165 Plus-t, újonnan 20k körül mozog és elég érzékeny ahhoz, hogy elfogadhatóan szóljon fejegységről.
Ha hajlandó vagy 20-30 ezret költeni erősítőre, akkor már egy óriásit ugrasz minőségben. Ennyiért használtan találni elfogadható minőségű 4 csatornás erősítőt, amiről később szólhat a mélyláda is. Viszont érdemes hangszóróból valami jobbat venni. Nekem eddig bevált a uDimension El Comp 6, újonnan 30k, de carstylingon beszerezhető olcsóbban. Még fejegységről is veri minőségben az itthoni hangfalaimat.
Illetve ezeken felül számolj azzal, hogy az első ajtót ki kell rendesen bitumenezni, és elő kell készíteni a hangszóró beépítésére, valamit tegyél félre normális kábelezésre.
Persze csak ha tényleg jó hifit akarsz. Ha ez már sok, maradj a fejegység + érzékeny hangszóró párosításnál.
Azt meg nem tudom, hogy egy jobb fejegségtől megtáltosodik-e a gyári hangszóró, szerényke tapasztalataimból ilyenre nem futotta :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#5085) G.Zs. válasza gpatrik (#5083) üzenetére


G.Zs.
senior tag

A gyári fej nem bír meghajtani egy tisztességes komponens szettet. Először fej kell szerintem. És hallható lesz a minőségbeli különbség is. :K
A általad választott árkategóriában nincs nagy különbség a fejek között. Mindenképp márkásat vegyél (szerintem valamelyik Pioneert). Ha tudsz akkor olyat, amin van 2 pár RCA, hátha később még szeretnél építkezni, és akkor ne egy fej cserével kelljen kezdeni. Nekem a Pioneer DEH-P40MP a kedvencem ebben a kategóriában. Nincs rajt semmi sallang, de van 2 pár RCA, alul-felül áteresztő szűrő, jó a hangja is. Magam is ezt használtam egy évig. Viszont az kérdéses, hogy beszerezhető-e még. Rá kell kérdezni.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#5086) G.Zs. válasza orbano (#5084) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Csak fél perccel voltál gyorsabb. :D

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#5087) orbano válasza G.Zs. (#5086) üzenetére


orbano
félisten

én már csípőből osztom az észt :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#5088) gpatrik válasza orbano (#5084) üzenetére


gpatrik
tag

Sziasztok!
Orbano és G.Zs.!
Köszönöm a válaszokat! Fejegység terén pont a két említett márkát nézegettem. Esetleg még a Sony-t, de ahoz annyira nem ragaszkodok,sőt elég nagyot csalódtam már a márkában, de ez egy másik történet, és szobai hifi. Szóval visszakanyarodva az autóhifik világába, az említett Audio System szettet is nézegettem, és elég jókat rnak róla. Használt cuccoktól nem feltétlen zárkózok el, ha nem ütött kopott...Múltkorában mintha láttam volna valahol uDimension szettet is, de az árára már nem emlékszem. Fejet is nagy valószinűséggel használtan fogok tudni venni, vaterát nézegettem mostanában, volt is olyan Pioneer ami tettszene. Az erősítőtől sem zárkózom el, csak szerintem először egy kisebb falattal kellene kezdeni (fej, hangszóró) utánna mehet a többi, amit említettetek. A szigetelés főleg jó volna, bizonyos szint után már olyan a hangja a hangszórónak mint ha műanyag dobozból szólna, bár tény hogy félig meddig műanyag veszi körül. :)

[ Szerkesztve ]

"A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni őket dolgozni."

(#5089) orbano válasza gpatrik (#5088) üzenetére


orbano
félisten

Azért ne mismásold el az erősítő kérdését, mert az Audio System szett inkább csak egy kompromisszum az érzékenysége, és ezáltal a fejegységről használhatósága miatt. Kicsivel többért (pl az említett udimension element) már sokkal jobb cuccot kapsz, bár egy ilyen csak erősítőről kel igazán életre, fejegységről.... mondjuk úgy, hogy hallgatható. A gyárinál nyilván úgy is sokkal jobb :)
A "műanyag doboz" fílingen sokat tud javítani a szigetelésen felül egy ajtópanel, ami egy plusz 25k-s tétel, ha tervezel. Persze enélkül is jól fog szólni, és bármikor "bővíthető" vele a rendszer, de sokat fog számítani, ha egyszer rászánod magad. Legalábbis nekem ezt mondták, én épp ebben a fázisban vagyok, remélem a köv. héten már testközelből számolhatok be a hatásairól :)
Dimension szettet szoktak árulni, de leginkább a Jr. szettet. Abba inkább ne menj bele, az Elementtel jobban jársz.
Egyébként ha a héten végre tényleg bekerül a rendszer a kocsimba, és jársz Pesten, meghallgathatod, hogy tudd az említett költségekért cserébe kb. mit kaphatsz. Sokat jelent, mert lehet, hogy nincs szükséged ilyen minőségre, vagy éppen gutaütést kapsz, hogy milyen sz*r és elmegy a kedved az autóhifitől :)
Sőt, ha lehet, keress valakit akinek van az audio system hangszóróból és fejegységről szól, mert lehet azt mondod ez neked pont elég, és akkor feleslegesen költenél erősítőre, kábelekre, ajtópanelra.

A vér nem válik VAZZE!™

(#5090) G.Zs. válasza orbano (#5089) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Én nem írnám le azt a Jr. szettet....
Nemrégiben hallgattam egy rendszert Junior szettel és tuningolt Junior erősítőkkel. Nagyon meggyőző volt. :K

Ma megyek haverhoz, beállítjuk a hifijét. Milla körüli cucc, full Alpine csúcsmodellekből(F1 erősítő és társai). Pénteken már megpendítette egy kicsit. Valami bődületesen jó hangja volt, pedig még be sem volt állítva. Kicsit elszontyolodva hallgattam utána az enyémet.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#5091) orbano válasza G.Zs. (#5090) üzenetére


orbano
félisten

Azt mondják a Jr. magasa gyengébb, mint az Elementé, amellé kell a Pro XT2 oder was, ami meg már drága ugye. A tuningolt Jr. erősítő meg tuningolt, nem sima. De biztos jól szól vele amúgy, csak éppen nem szól annyival jobban (ha egyáltalán), mint ha az elementet hajtanád a juniorról. Mondhatni ár/érték arányban az element jobb, nem lesz szűk keresztmetszeted, az erősítőben van tartalék, és a hangszóró képességei ki vannak használva. A jr. mélyközépről meg mindenhol azt hallottam, hogy bármit tolnak alá, akár milliós láncokat is, még mindig tud mit mutatni.
Sajnos én lemaradtam egy SQ autóról, pont szét volt szedve, abban csúcs dimension erősítők hajtottak egy dimensiont (a magas nem tudom mi volt, gondolom a pro xt2), kíváncsi lettem volna a hangjára. Bár lehet utána én is szontyolodtam volna :D
Viszont megőrülök már, alig bírom kivárni, hogy egybe legyen végre a hifi.... ááá

A vér nem válik VAZZE!™

(#5092) G.Zs. válasza orbano (#5091) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Ja a lényeget kihagytam. Kipróbálunk néhány fejet a kocsimban. Lehet, hogy ilyenem lesz....

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#5093) orbano válasza G.Zs. (#5092) üzenetére


orbano
félisten

ehh :) mennyiért vesztegetnek most egy ilyet? nem túl sérülékeny ennek az előlap-mechanikája? vagy annál azért jobb konstrukció?

A vér nem válik VAZZE!™

(#5094) G.Zs. válasza orbano (#5093) üzenetére


G.Zs.
senior tag

100k körül van a használt piaci ára.
A mechanika alapjában véve nagyon jó, de havernak sikerült lerúgnia a térdével. 25k volt a javítás....
Nálam magasabban lesz, nem éri el a térdem.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#5095) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Szisztok! Nem találtam más autóhifi topikot ezért ide írom. Van egy olyan gondom, hogy a fejegységem ha nagyobb a hangerő, akkor 1 pillanatra újraindul, mintha ki-be kapcsolnám. Elképzelhető, hogy kevés neki a tápkábel? (Egy elég vékony van benne) Bár eddig nem volt gond vagy csak ritkán (kb35ös hangerő fölött erős basszusnál, de 33on szoktam max hallgatni uh nem volt az gond, most meg 23nál csinálja, általában csak cd-nél mert ott jobb és erősebb a hang) Ha cserélem a kábelt, mekkorára cseréljem? Fej: JVC KD-322G
köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#5096) gpatrik


gpatrik
tag

Sziasztok!
Használt cuccokat hol érdemes nézegetni?

"A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni őket dolgozni."

(#5097) orbano válasza gpatrik (#5096) üzenetére


orbano
félisten

carstyling.hu, szolgáltatások menüpont alatt van az Adok/Veszek [link]

A vér nem válik VAZZE!™

(#5098) gpatrik válasza orbano (#5097) üzenetére


gpatrik
tag

Van fönnt egy U-Dimension Element szett 23ért, és egy Audio System Radion szett 19ért. Melyiket érdemesebb? :)

"A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni őket dolgozni."

(#5099) orbano válasza gpatrik (#5098) üzenetére


orbano
félisten

Dimensiooooon :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#5100) G.Zs. válasza gpatrik (#5098) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Audijósziszteeeem! :DD

De szerintem hallgasd meg mindegyiket, ha teheted. Nagyjából hasonló kategória.
Milyen zenéhez kellene amúgy?

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.