Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) paprika válasza orbano (#6950) üzenetére


paprika
aktív tag

Annyi állítási lehetőség van , hogy az Lg után elvesztem benne :) a hangján már alapból hallani sokkal szebb -tisztább mint az Lg-nél tapasztalt. Mennyiért tudnék megválni tőle ha esetleg erre kerülne a sor?

(#6952) Az-X


Az-X
őstag

Ejnye de szíp ez. Ha nem most szívtam volna meg épp egy amcsi szállítással lehet neki is ugranék :)

:)

(#6953) sagit válasza kisboxi (#6946) üzenetére


sagit
addikt

Nem jó a SAL de faluhelyre elmegy :P (igazából pofátlanul olcsó, 3 év garral... , célnak megfelel)

Joe fiú : Megpróbálom átkötni valami másikra...

:-I : A kézzel fogható könyv amit kaptam hozzá ugyan az mint amit feljebb linkeltem pdf-ben... szépen le van írva hogy minek van rajta az RCA de semmi egyéb

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#6954) VIBO


VIBO
őstag

Keresek 4 db hangfalat + erősítőt + mélyládát
93as honda civicembe lenne
mit ajánlotok?

nagyon nem vagyok tele sajna, szal vmi olcsóbb lenne yo

valami kenwood fejegység van a kocsimban

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6955) BBéci válasza G.Zs. (#6924) üzenetére


BBéci
titán

A JL szobai mélynyomóit a Streamaudió forgalmazza, szerintem tudnának autóba valót is hozni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6956) BBéci válasza Nescafé (#6930) üzenetére


BBéci
titán

Nekem 3112 van az autómban 28 literes zárt ládában, kábé 420 watt hajtja 4 ohmon és SQ-ra bőven elég.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6957) VIBO válasza VIBO (#6954) üzenetére


VIBO
őstag

hangszórót bocs :P késő volt máá

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6958) orbano válasza VIBO (#6954) üzenetére


orbano
félisten

a 4 hangszórót remélem úgy értetted, hogy 2 mélkyözép és 2 csipogó előre. mennyi a keret (a kábelekre, biztosítékházra is számolj rá)?

A vér nem válik VAZZE!™

(#6959) orbano válasza BBéci (#6956) üzenetére


orbano
félisten

mondjuk van olyan SQ konfig, amibe beleillik egy 1-2kw-os _minőségi_ monoblokk. de ott már annál határozottabb elképzelések alapján mozognak, mint sem hogy "lehet több watt kéne" :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#6960) VIBO válasza orbano (#6958) üzenetére


VIBO
őstag

akkor összesen 6 hangszóró kellene inkább?
4 mélyközép plusz 2 csipogó?
nem igy kellene?

40 rongy max.... :B

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6961) orbano válasza VIBO (#6960) üzenetére


orbano
félisten

Teljesen fölösleges pénzkidobás hátra hangszórót venni.
Hertz DSK 165, Audio System MX 165, ezeket használtan egész jó áron be lehet szerezni, vagy ha találsz u-Dimension EL comp 6.
Erősítőnek valami régebbi alpine-t, olvass visszább kicsit, 1-2 napja G.Zs.ajánlgatott itt egy hasonló cipőben járó emberkének erősítőt.
Ládának nem tudom, de azt hagyd a végére: építsd ki neki a helyet, kábelezd be, és próbálgass be olyanokat, amik szimpatikusnak tűnnek.
Persze mielőtt ezt megtennéd, alaposan lődd be az első szett vágását, hogy tudd mihez kell igazítani a mélyláda vágását.
Bár az sem lenne hülyeség, ha első körben a mélyláda árát az első ajtó szigetelésére és a hangszóró megfelelő beszerelésére költenéd.

persze az is kérdés, hogy mit vársz el a rendszertől :) meg hogy milyen zenét hallgatsz?

pénteken amúgy lent leszünk lurdyban, úgyis Honda tali is van, told le a képed, gyere kicsit tájékozódni, fülelni.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#6962) hugi0 válasza Az-X (#6952) üzenetére


hugi0
őstag

Mi volt a problema ?

Mert van egy MS1000-es, ami utan csorgatom a nyalam.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#6963) kisboxi válasza sagit (#6953) üzenetére


kisboxi
tag

Akkor inkább használt.

Ezt azért szívesen meghallgatnám, hogy muzsikál. Szerintetek megér ez annyit??

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#6964) Az-X válasza hugi0 (#6962) üzenetére


Az-X
őstag

Nos a probléma az, hogy az amcsi eladók nem vállalnak Magyarországra postát. Ha mégis akkor 200$ felett van. Ha jól látom akkor ez a motyó is hasonló áron van, tehát máris a dupláját fizeted. Van még a csórók útja (én is ezt választottam). Felkerestem egy barátomat aki kint él, elpostázták neki. Ő adná majd fel nekem... de mire ideér hozzám, átmegy a vámon... Megint csak majdnem annyi lesz a szállítási költség. Max 1-2 ezret spórolók. Marad még csóróbbak útja... felkerestem Londonban egy barátomat, USA-ból London, Londonból Hungary :)) Így talán megspórolom a vámot, és a londoni barátom amúgy is most küldene nekem csomagot :) Kb ennyi a történet :)

Ja azt kifelejtettem, hogy a jó magyar csóró módszer amellett, hogy pár ezerrel olcsóbb, 2-3 nap helyett 4-6 hetet vesz igénybe :(((

[ Szerkesztve ]

:)

(#6965) hugi0 válasza kisboxi (#6963) üzenetére


hugi0
őstag

Mar eleg regota hirdeti.
- annyit er amenyit fizetnek erte.

Egyebkent orok darab.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#6966) hugi0 válasza Az-X (#6964) üzenetére


hugi0
őstag

Opsz es jo otlett. :))

Amcsi - Angol - Magyar
- es amcsibol angolba nincs vam ? (ez benne a jo otlett)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#6967) s4tch válasza Az-X (#6964) üzenetére


s4tch
veterán

Az EU-ba való belépéskor mindenképp vámolnak. Hogy átcsússzon, annak szerintem pont akkora az esélye a brit, mint a magyar vámon.

Egyszerű a képlet: a legrosszabb forgatókönyvre kell felkészülni. Ki kell számolni a vámot és az áfát, ennek tudatában rendelni. Ha bármelyiket megúszod, az jó. Ha nem, az tervszerű.

(#6968) paprika


paprika
aktív tag

Nah végre sikerült belőni a Deh 7500Mp fejet . 2 órát állítgattam mert hát elég bot fülem van :D Lg 5900 után olyan mint az álom .. :D

Nagyon szépen szól tényleg. Bele sem merek gondolni mit művel egy tényleg High End cumó .. :K Ezek után fejre soha nem fogom sajnálni a pénzt :R

(#6969) BBéci válasza paprika (#6968) üzenetére


BBéci
titán

Vájtfülűek még hosszabb ideig állítgatnák.
Remélem nem MP3-at fogsz hallgatni rajta!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6970) paprika válasza BBéci (#6969) üzenetére


paprika
aktív tag

Hát most csak Mp3 volt kéznél de megy majd az audio cd ...:) Majd beírom ide a Topicba mikkel nem vagyok tisztában ... Vagy készítek róla egy videós összeállítást és akkor normálisan látja mindenki mi mire van belőve.. :R

(#6971) Dictator^


Dictator^
veterán

Jelenleg egy Audio System MX 165 Plus van fejegységről tolva, szeretnék egy erősitőt alá, 30e ft-ig bezárólag.

Valószinüleg, egy mélyláda vagy szubcső lesz rajta, esetleg ha ez nem felel meg nekem, akkor talán hátra egy mélyközéppel megszúrnám.

Gondolom valamilyen 4 csatornás, hidalható erősitő kell (?! ugyanis autóhifiben nem vagyok otthon).

Igaz nem nagy a keret már erre, de valami normálisabb erőlködőt szeretnék , nem tudom mik a prémium, illetve mik a kevesébbé szarabb márkák autóhifinél ezért kéne a segíség.

Mélyláda/Szubcső tulajdonságait nem ismerem, lehet csak ideiglenesen lesz rajta (asszem valami SAL mx gx gz 08 ? Vagy valami ilyesmi majd utánanézek ha nálam lesz), esetleg ha bejön kinézek majd valami normálisabbat magamnak.

Az erősítő jó lenne ha valami nagyobb frekvenciaátfogású lenne, szóval a mélyátvitele ilyen 20-25hztől mehetne :)

Remélem nem írtam hülyeséget, ha igen kijavíthattok és jöhet az ajánlás is.

Előre is köszi!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#6972) Xero válasza Dictator^ (#6971) üzenetére


Xero
nagyúr

Carstylingon nézz szét, ennyi pénzért már egész finom darabokat találni! :)
Neked valóban 4 csatornásra van szükséged.
A láda valóban jó dolog, de a csöveket felejtsd el sürgősen. Azok 99%-ban ipari hulladékok!
Ha valóban azt szeretnéd, hogy lemenjen 20-25Hz-ig a rendszer, akkor neked zárt ládára lesz szükséged. :)
A sal-t meg piszok gyorsan felejtsd el! :U

szerk: Vedd meg ezt az erősítőt: http://www.carstyling.hu/buy_shower.php?id=204854
és hozzá ezt a DLD ládát: http://www.carstyling.hu/buy_shower.php?id=204785
Alkudj mind a kettőből egy kicsikét és meg is van 30e-ből. A ládát már hallottam, kellemesen szól!

[ Szerkesztve ]

(#6973) orbano válasza Dictator^ (#6971) üzenetére


orbano
félisten

Mélyládához erősítőnek ezt vedd meg: http://www.carstyling.hu/buy_shower.php?id=204492
Viccesen néz ki, de egy nagyon jó hangú erősítő, nekem ilyen hajt egy Jr. 1004-es 25-ös mélyet zárt ládában. ilyet e: [link]
Előre meg mondjuk egy magyarországon nem ismert, de jó hangú márka (mondjuk egy márkának nincs hangja, de az az erősítőiknek igen): [link] Ha nem adja túl drágán, 25k-ig max hozd el. így 36e-ből van 6 csatornád, és egy jó fejjel akár aktív rendszert is össze tudsz hozni, ha van rá ingerenciád.
Ha meg nincs, keress helyette egy 2 csatis erősítőt előre külön. De azt a roki 2.9x-et melegen ajánlom. Másik olcsó, de tisztességes 2 csatornás alternatíva esetleg az első szetted alá: [link]

mélyközepeket meg ne szúrogass sehova! :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#6974) BBéci válasza orbano (#6973) üzenetére


BBéci
titán

Annak a Rockfordnak elég harmatos a teljesítménye, főleg annak fényében,m hogy miről írtál tegnap. :))
Az ESX-et melegen ajánlom, kérdés az ára. :F

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6975) Dictator^ válasza orbano (#6973) üzenetére


Dictator^
veterán

Tehát egyelőre a ládát ne számold bele (használtat max attól vennék akit ismerek).

Tehát az erősitőre van 30k-m. Úgy számold át :)

És valami normálisabbat nézzünk ki .)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#6976) BBéci válasza Dictator^ (#6975) üzenetére


BBéci
titán

Kérdezz rá az ESX-re, nagyon klassz darab!!! :K

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6977) Dictator^ válasza BBéci (#6976) üzenetére


Dictator^
veterán

Ami nem használt , ground zero meg ilyesmi?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#6978) BBéci válasza Dictator^ (#6977) üzenetére


BBéci
titán

Miért vennél újat, amikor ugyanannyiért kétszer jobb minőségű használtat kapsz???
Nincs azoknak semmi bajuk. Általában.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6979) Xero válasza Dictator^ (#6975) üzenetére


Xero
nagyúr

Újonnan 30e-ért leginkább szemetet fogsz kapni... vagy dobj hozzá még annyit, vagy vegyél haználtat (aminek az esetek döntő többségében semmi baja). :)
Nálam is használt az erősítő, láda, mélysugárzó, mégis boldogabb vagyok velük, mint amikor új alkatrészek voltak bent!

(#6980) Dictator^ válasza BBéci (#6978) üzenetére


Dictator^
veterán

Általába mindig befürdök azzal amit használtan veszek :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#6981) Xero válasza Dictator^ (#6980) üzenetére


Xero
nagyúr

Megbízható forrásból kell venni! :)
Amiket linkeltem nézd meg azért. Az elkölteni kívánt pénzedből meglenne egy erősítő és egy láda a alsó-közép kategóriából.
Ha ugyan ezt a pénz új termékre költöd lenne egy alsó kategóriás erősítőd és kész!

(#6982) BBéci válasza Dictator^ (#6980) üzenetére


BBéci
titán

Hozzáértő haverral nézesd meg a cuccot, mielőtt megveszed!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6983) Dictator^ válasza BBéci (#6982) üzenetére


Dictator^
veterán

Nincs hozzáértő, autohifi-s ismerösöm!

Szóval ? Ha kitolom 40ig?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#6984) G.Zs. válasza Dictator^ (#6983) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Rodek r1500a2 mono erősítőt tudok 35k-ért akár azonnal, ha csak a mélynyomóhoz kell.
Nagyon zsír cucc, és az országban ez az egy darab van. :K

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#6985) BBéci válasza Dictator^ (#6983) üzenetére


BBéci
titán

Nem vennék új erősítőt, az biztos. Kidobott pénz.
Kivéve, ha valaki milliárdos.
Fejegységből inkább az újak közül választanék.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6986) footy


footy
addikt

Swift I-ben az első ajtókba szeretnék hangszórókat rakni. Egy szépen elkészített panelnek mennyi a reális ára? A bitumenezés mennyivel dobja meg?

Amiket eddig néztem:
V1
V2

(#6987) orbano válasza BBéci (#6974) üzenetére


orbano
félisten

teljesen korrektül viszi a kis 25ös juniort :U mit írtam tegnap, ami ütközik ama véleményemmel, hogy ez a láda/erősítő kombó igenis jó párosítás? pláne ennyi pénzért?

kérdés Tőled: nem tudod milyen módszerrel lehet a mélyközép és a magassugárzók időzítését egymáshoz igazítani? OK, hogy fülelés, de nem tudom milyen aspektusában figyeljem a zenét, mi fog változni. Egyáltalán milyen anyagot érdemes használni, amiben kiemelődik a rendszer efféle időzítésből eredő hibája. :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#6988) orbano válasza Dictator^ (#6975) üzenetére


orbano
félisten

normálisabbat? jr. 1004-es ládát audiofil rendszerekbe simán betesznek (az enyimé egy SQ autóból került ki, egy több, mint 200e forintos erősítő hajtotta), az a roki erősítő pedig legfeljebb régi, de attól még a felsőházból származik. Ilyet ma újonnan úgy 50-100k körül kapsz kb.
Ja BBéci: ezek a második szériás roki erősítők messze alulspecifikáltak, nagyon jól terhelhetők (több fórumban is írták, amikor utánaolvastam).

Amúgy csatlakozoma többiekhez: 30-40k-ből újonnan ipari hulladékokat kapsz, használtan pedig nagyon komoly minőséget.
Egyébként vaterán vettem ilyen roki erősítőt, szintén egy jr 1004-es ládával használom, ha gondolod hallgasd meg a szar elromló használt cuccaim :) vagy G.zs. szar használt cuccait pénteken...

30-40k.ért újonnan szerintem még egy u-dimension element EL54 erősítőt sem kapsz, bár aztat talán. persze csak ha mindenképpen a pénzedet minőségi zene helyett a gyártók marketingtevékenységének támogatására akarod költeni :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#6989) orbano válasza footy (#6986) üzenetére


orbano
félisten

anyaggal munkadíjjal saccperkábé 40k egy korrekt ajtó benne a hangszóróddal, fullra kibitumenezve: [link]

A vér nem válik VAZZE!™

(#6990) footy válasza orbano (#6989) üzenetére


footy
addikt

Már hangszóróval együtt?

(#6991) orbano válasza footy (#6990) üzenetére


orbano
félisten

nem, a hangszóró nincs benne az árban.

A vér nem válik VAZZE!™

(#6992) s4tch válasza Dictator^ (#6983) üzenetére


s4tch
veterán

A Hollywood Excursion-sorozatát hallgasd meg, gmAudioéknál láttam, állítólag besza-behu ennyi pénzért.

Ja, hogy mélyhez kell. A négycsatis ~40e, arra gondoltam. Van mini monoblokk is, 1000W, alig nagyobb egy CD-lemeznél, kérdezz rá az árára.

[ Szerkesztve ]

(#6993) footy válasza orbano (#6991) üzenetére


footy
addikt

Jah, azért csodálkoztam én is :)
Lehet először autócsere lesz és csak utánna hifi.

(#6994) BBéci válasza orbano (#6988) üzenetére


BBéci
titán

Rockfordék már 12-15 évvel ezelőtt is alulspecifikálták az erősítőiket és csak 12 voltra adtak meg teljesítményt. Kettővel próbálkoztam [link], [link]a 2000 utániak messze voltak/vannak az audiofiltől. Szerintem.
Ez a széria még jó volt, no meg a korábbiak [link]

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6995) G.Zs. válasza BBéci (#6994) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Az audiofilt a jr nyomóra értette szerintem.
Haveromnak van a sárga fehér rokikból, roki szettből és nyomóból, meg egy RSII-ből egy aktív rendszere. Jól sikerült összeállítás lett. :K

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#6996) orbano válasza BBéci (#6994) üzenetére


orbano
félisten

igen, azt a jr-ra értettem. ez a roki amit linkeltem amúgy második generációs, bőven 2000 előtti emlékeim szerint (ez a színéből is kikövetkeztethető :) )

#6987 alja? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#6997) s4tch válasza orbano (#6987) üzenetére


s4tch
veterán

Tegnap volt szerencsém végignézni, hogy csinálja egy profi. Először a mélyközepeket állítsd be. Olyan állapotot keress, amikor időben és térben is egységes, nyugodt a muzsika. Olyan zenét vigyél a kocsiba, ami jó felvétel, szellős, laza, mégis sokszínű, tehát van benne mondjuk lábdob, bőgő, zongora, esetleg vonósok, fúvósok. Beszéd is lehet benne nyugodtan. Mondjuk Cserháti, Michael Bublé, Jacko lírai nótái, Napoleon Boulevard újravett dalai (hibátlan!), csak hangszeres zenéből Oscar Peterson Trio, ilyesmi. CD-t vigyél, mp3-nál könnyen elvihet a tömörítés pontatlansága. Viszonylag hangosan hallgasd, de nem kell torzításig hangosítani. Akár napokig hallgathatod szólóban a mélyközepeket transzparens, dinamikailag sokrétű zenékkel; ha egy este alatt akarod megcsinálni, az sem baj, csak pihenj fél óránként 3-4 percet, hamar lehet telítődni. Ha megvan a kick, akkor kell csak a magasakkal próbálkozni. Az időkorrekció állításával fogod hallani, ahogy térben először csak távolodik, majd elfordul (!) a magassugárzó. A lényeg, hogy azt a beállítást keresd, amikor megnyugszik, kisimul, "hazaér" a hang. Nyugodtan megcsinálhatod azt is, hogy kikapcsolod a kickeket, és csak a magasakat hallgatod, hozod előbb egymással szinkronba, majd illeszted őket a mélyközepekre. Fázisfordítással is mindenképp hallgasd meg a hangszórókat, könnyen lehet, hogy időkkel utána csak nagyon finoman kell játszani. (Ha csak magasat hallgatsz, utána mindenképp pihenő, csend.) Van, aki teszt cd-vel ért el sikert, azzal valóban jól lehet hallani, hol tart a hang. Ha valaha ültél már sweet pointban, és kimozdítottad belőle a fejed, tudod, mire gondolok.

Az ülést úgy állítsd be, ahogy amúgy vezetsz. A fejen lődd be a "bal első" pozíciót, EQ off, minden alap. Csinálj egy audio resetet, aztán 0 centiről indítsd az időkorrekciókat. Ha elfáradsz és úgy érzed, már mindent hallasz, és annak ellenkezőjét is, akkor hagyd a fenébe, csinálj egy auto setupot (RSII tudja), abból kiindulva is meg lehet találni a fázist.

Még valami: nem kell foglalkozni azokkal az értékekkel, amiket a fej éppen mutat. Menj a füled után. Nálam az Elementekkel a magasak 100 és 150, a kickek 100 és 135 centinél találták meg a helyüket a térben, a Jr/ProXT-nél bal oldalt 0 centi korrekció volt szükséges, jobb oldalt meg 30-40 körül. Semmi jelentősége a fejed és a hangszórók közötti fizikai távolságnak a végleges beállításokhoz. Megpróbálhatod lemérni, hány centire van a fejed/füled az egyes hangszóróktól, de semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#6998) hugi0 válasza orbano (#6988) üzenetére


hugi0
őstag

" . . . ezek a második szériás roki erősítők messze alulspecifikáltak, nagyon jól terhelhetők (több fórumban is írták, amikor utánaolvastam)."

Gondolom elirtad. - az erosito jol terhelheto ?

A roki temahoz en annyit szolnek, hogy nekem csak egy keszulekenek jott be a hangja:
Ha lehet rokinak nevezni.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#6999) Boci_83 válasza hugi0 (#6998) üzenetére


Boci_83
őstag

Nah csak hozzám került az erősítő amit beszéltünk. Meg a kis tesója is, még az is szépen meghajtja a ládát, és még jobb állapotban is van mint a nagy. Nemhiába... :DDD
Viszont a nagy nem birja a 2 Ohm-ot. Legalábbis az egyik 30A-s bizti megfeküdt benne, azóta nem nagyon volt időm kísérletezni vele. :U

**********

(#7000) BBéci válasza orbano (#6996) üzenetére


BBéci
titán

Tisztában vagyok azzal, hogy Te mire értetted az audiofilt. Az én mondatom, véleményem, amiben ez a jelző szerepelt, teljesen független a tiédtől.
A linkelt piros Rockford Fosgate erősítő bőven 2000. utáni évjáratú. Azt most ne boncolgassuk, hogy hányadik generációs, a linkjeimen négyet láthatsz. Az elsővel 1993-ban találkoztam, azon a képen láthatóak, amin négy darab erősítő van egymás mellett.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.