Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90838) Qtya123 válasza LanyUs (#90728) üzenetére


Qtya123
őstag

Vakcinában egységes álláspontot ne kérj, se ezen a fórumon, se máshol. Lehetetlen.

Sok fajta van, mindenki másra "esküszik", egyik ember ezt tartja jobbnak, a másik mást. Ebben csak a személyes meggyőződés és elképzelés ami irányt adhat, más nem.

Amúgy meg itt vannak lassan újabb márkájú vakcinák. Eltelik még 6-8 hónap és majd 10, vagy még több vakcina márka lesz, na ott igazodj ki. :D

Én amúgy megmondom őszintén úgy döntöttem kivárok. Nem tudni, hogy egyáltalán meddig védenek a vakcinák, minden gyorsan történt, semmiről nincs hosszabb távú tapasztalat. Majd most lesz, hogy egyre több embert beoltanak. Én a beoltassam-e magam dologra majd 1.5-2 év múlva szeretnék visszatérni. Addigra más bőven lesz infó, hogy mennyire lehet megfertőződni mondjuk a beoltás után 1 évvel, stb...

Kicsit talán tisztul a kép idővel. Én erre várok. Persze minden változhat, mi nemrég átestünk rajta. Ha esetleg lenne valami szövődmény, akkor lehet megváltozna a véleményem és korábban oltatnék. Mindent nagyon bizonytalannak tartok és nagyon nehéz okosnak lenni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.