Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90051) lacafaca válasza Rive (#90044) üzenetére


lacafaca
őstag

jó, legyen így, akkor mégegyszer megkérdezem: egy tökös ember nincs, aki kiálljon, és mindezt belemondja pacekba? tényleg itt tart ez az ország? tényleg ekkora a félelem a döbrögi és csapatától? nincs aki kiborítsa a bilit xezer egészségügyisből? engem ez sokkal jobban frusztrál, mint a járványhelyzet.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#90052) tom_tol válasza Parci (#90040) üzenetére


tom_tol
addikt

Köszi. Talán ez a válasz #90044

Csak nyugi, bunkert el sem hagyni, ha mégis el kell ne felejtsd a legfontosabbat:"leave my elevator alone"

(#90054) lacafaca válasza Parci (#90050) üzenetére


lacafaca
őstag

annak csak örüljél, mert itt nem lenne olyan...max kiképzőpálya a petyhüdt polgároknak heti 5 nap, cédulásház, meg hiánygazdaság az élelmiszerpiacon :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#90055) Parci válasza tom_tol (#90052) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem 10% hal meg tőle továbbra sem, de az 1%-ról meg idővel mindenkinek ki fog derülni, hogy az százból egy :DDD, ergo, ha van 500 ismerőse a fáccsén, akkor abból ötöt "lehúzhat".

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#90056) Ringman válasza lacafaca (#90051) üzenetére


Ringman
nagyúr

tényleg ekkora a félelem a döbrögi és csapatától? nincs aki kiborítsa a bilit xezer egészségügyisből? engem ez sokkal jobban frusztrál, mint a járványhelyzet.

ezt én sem értem és egyet is értek veled. még az iszlám államon belül is voltak rejtett kamerás felvételek, amik kikerültek.

(#90058) Sir Pocok válasza bigdady (#90047) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Én is kezdek szkeptikus lenni erősen. Mostanában sok ez az "ezt hallottam" havertól, szomszédtól xy-tól. Ráadásul az egyikről a napokban igazolódott be, hogy kamu....

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#90059) Elektrosokk válasza lacafaca (#90024) üzenetére


Elektrosokk
addikt

ez a beszéd! :C :C :C :C

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#90060) fatal` válasza daneel_hu (#89972) üzenetére


fatal`
titán

Mégsem oltják a magas vérnyomásosokat, még 50 felett sem...

(#90061) lacafaca válasza Parci (#90055) üzenetére


lacafaca
őstag

látom törölted, attól még megválaszolom:
leírni bármit bárki tud....az csak egy anoním netes felület, lehet az avatar mögött bárki, írhat bármit...a tények föltárása a 21. században nem pár sor a facsén ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#90062) ubyegon2 válasza Z.É.T. (#89937) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Chemtrail? :DDD állítólag már dolgoznak azon, amelyik a fólián keresztül is bejut! :D

Minek chemtrail? Hányszáz munkaórát tölt laca ezernyi négyzetméter fóliafelület alatt? Az a jó kőolajból mindenféle mérgező/rákkeltő vegyianyagokkal készült fólia bomlik, napsugár hatására rásugározza a mérgeket. Ehhez képest a jó pesti levegő még istenes is talán! ;]

(#90063) bigdady válasza lacafaca (#90061) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem te linkelted minap azt a videót ahol a nővér az ingbe oltja be a semmit? Nem találom :R

(#90064) lacafaca válasza ubyegon2 (#90062) üzenetére


lacafaca
őstag

kedves egészségedre hozzá...ha véletlen arra sodor a sors, már érdnél köhögőrohamot kapok és a böskéig kitart, mire elmúlik :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#90065) tom_tol válasza Parci (#90055) üzenetére


tom_tol
addikt

az értem hogy ebben a szobában nem evilági matek szerint számolunk :DDD de szerintem akinek "van 500 ismerőse a fáccsén," jelen állás szerint 0,96-ot húzhat le

(#90066) lacafaca válasza bigdady (#90063) üzenetére


lacafaca
őstag

parancsolj ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#90067) Z.É.T. válasza Sir Pocok (#90058) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ezzel szemben én is.
Tegnap egy volt kollégám írta egy bejegyzése alá, hogy "körülöttem is hullanak az oltottak, a Pfizeresek is"
Pár kérdést követően azt írta, hogy "nem úgy értettem, hogy meghalnak, csak hogy két oltás után is megfertőződtek"

Ezután ráírtam, majd kiderült, hogy 3 emberről van szó, két Sinopharm és egy Pfizer oltottról, akik az első oltás után 1 héten belül lebetegedtek - tehát konkrétan hazudott, hogy megvédje az ismerőseit az oltásoktól! :W - mert szerinte a vakcináTÓL betegedtek meg.
A felvetésre, hogy "és az nem lehet, hogy az oltóponton, vagy utána fertőződött meg" , az volt a válasz, hogy "jó, lehet, de akkor is gyanús, hogy mióta többet oltanak, több a beteg".
Aha, nekem meg gyanús, hogy túl sokat mozogsz konteós oldalakon - válaszoltam neki köszönésképpen.
Természetesen soha nem zárom ki a lehetőségét, hogy az oltás nem 100%-os és hogy azok az ismerőseim, akiket beoltottak már hetekkel ezelőtt, azok pont nem találkoztak a vírussal, egyik sem, az eü-sök közül sem, meg otthon sem, ahol a család többi tagja kidőlt.
Bármi lehet, de már annyi hülyeség terjed, hogy csak a ~ezres buborékomnak hiszek.

[ Szerkesztve ]

(#90068) Parci válasza tom_tol (#90065) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

és azt hogy számoltad ki? mert én - értelemszerűen - 1%-os halálozással számoltam. ami egyébként járványhullámmal telibevert helyeken több. és a worldometers aktuális számai alapján 3%, szóval - per pillanat - még alsó becslés is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#90069) Parci válasza lacafaca (#90061) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

anyám orvos, te okostojás :U

ja, biztos minden beszámoló fake, csak sírnak és nem szeretnek dolgozni, de amikor a fáccsén a csoportodban a pfizerrel oltott nőver elájul, az maga a világtény, látszik is, hogy rajta vagy, mert tudod aztán, hogy mit evett az előző családi buliján stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#90070) ubyegon2 válasza lacafaca (#90064) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem lep meg, hogy a mondandóm első felére nem nagyon reagáltál. :N Nem baj, azért kicsit kezd csoki lenni, ahogy belemélyedsz a témába! Főleg esetedben fura, hogy ilyen nyilvánvaló gyilok alatt éled egészségesnek vélt életed. Bocsi, de rád kellett hoznom a frászt kicsit most. :D

Az lényegtelen, mitől kapsz köhögőrohamot, anno míg nem szoktam hozzá Pesthez és Debrecenből egy-két hét után visszajöttem, napokig fájt a fejem ettől a ganéj levegőtől. Pedig geo szempontból Debrecen egyik legrosszabb levegőjű, kölök koromban voltam is párszor emiatt szanatóriumban nyaralni.

No de amúgy Érdig gyalog érkezel? Mert pályán ugye mástól fulladozol nagyobb forgalomban.

(#90071) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

A nap, de talán a hónap kommentjét találtam meg az imént:

"Ezt üzenném a sok millió virológusnak:
Az élet kemény!
Te például barátom, amikor nyolcadikban év végén megkaptad mentő kérdésnek a porzót meg a bibét... a kettesért.
Nem gondoltad volna, hogy majd ezzel a tudással felvértezve kell 2020-ban kritizálnod a világ vezető tudósait a virológia szakterületén... "

[ Szerkesztve ]

(#90072) Asbee válasza lacafaca (#90032) üzenetére


Asbee
veterán

Nyugodtan belehet menni a magadfajtának egy ilyen covid osztályra. Max viszel egy kis káposztát magaddal. Szerinted miért lenne jó orvosoknak csak úgy ezeket kitalálni? Miért próbálják felhívni erre a figyelmet napok óta? Miért adják ki közleménybe, hogy lehet bemenni milyen állapotok vannak?

[ Szerkesztve ]

(#90073) Chesterfield válasza bigdady (#90042) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Ajjé, másfél nap láz, nyirokcsomóduzzanat, fájdalmak.

[ Szerkesztve ]

(#90074) Parci válasza Asbee (#90072) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kib.szott dühítő a valóságtagadás úgy, hogy közben szó szerint háborús állapot van a kórházakban

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#90075) szabi__memo válasza Z.É.T. (#90071) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

:C

(#90076) fatal` válasza Chesterfield (#89963) üzenetére


fatal`
titán

A kurva anyátokat és akkor még elég enyhén fogalmaztam.

(#90077) Asbee válasza Parci (#90074) üzenetére


Asbee
veterán

Sajnos az. Durva ami van. Itt már rég nem arról van szó, 80+ beteg emberekre veszélyes. Nagyon nem. És pont ezért is full full mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#90078) bigdady válasza Chesterfield (#90073) üzenetére


bigdady
nagyúr

1,5 nap láz az-tól és nincs ellenanyaga? :Y

[ Szerkesztve ]

(#90079) Chesterfield válasza bigdady (#90078) üzenetére


Chesterfield
senior tag

legalábbis a gyorsteszt szerint.
Jövőhéten kapja a második dózist, mert ő még a korábbi protokoll szerint volt oltva, utána teszteli megint.

(#90080) janeszgol válasza bigdady (#90078) üzenetére


janeszgol
félisten

Tobben is irtak, hogy oltas utan nincs ellenanyag. Ez a koronavirus egy reszere termel ellenanyagot. Csak a tuskefeherjere. Arra is erzekeny a teszt?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#90081) Sir Pocok válasza Z.É.T. (#90067) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Én konkrétan a LIDL-be olyan embernek nyilvánítottam részvétet akinek nem is halt meg az édesanyja. :W Mert a nagyeszű utca szomszéd olyanokat terjesztett, hogy megkapta a néni Sputnyikot és rá meghalt két hétre COVID-tól.

A néni meg köszöni jól van. Szomszédot finoman elküldtem a véreresbe. Ő meg mentegetőzött, hogy Ő meg a piacon hallotta. :O

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#90082) radi8tor válasza lacafaca (#90064) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mindeközben a nagyvilágban:
Naponta 700 gyerek halálát okozza a vízszennyezés

⭐ Stella

(#90083) Asbee válasza Chesterfield (#90079) üzenetére


Asbee
veterán

Rendes vérvételes, laboros teszt kell.

(#90084) tom_tol válasza Parci (#90068) üzenetére


tom_tol
addikt

Nem komolyan kérdezed. Kedvedért, mai nappal igazolt fertőzöttek aránya a teljes népességre kb, 6%, elhunytak aránya a fertőzöttekhez kb. 3,1% 500 fb-s 0,96
Majd ha mind az ötszáz covidos lesz akkor lesz neked igazad :P

(#90085) Parci válasza tom_tol (#90084) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bocsánat, én úgy értettem, hogy "ha mindenki elkapná, akkor idővel 500-ból 5", így stimmt

egyébként idővel mind az 500 covidos lesz :DDD, pláne, ha végre eltöröljük a sok fölösleges korlátozást és várunk pár évet

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#90086) t72killer válasza szabi__memo (#90038) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ugyanitt várom szeretettel a tavaly tavasszal-nyáron rettegőzőket, vírustagadókat. :(

#90082: persze, meg bizonyos országokban - amik elég nagy átfedésben vannak a vízszennyezési problémákkal küszködőkkel - van mondjuk 0.1% esélyed, hogy lelőnek ahogy kilépsz a házad ajtaján. A 35éves nevelő és családja nem ilyen országban él és nem feltétlen készültek fel rá, hogy elveszítik.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#90087) lacafaca válasza ubyegon2 (#90070) üzenetére


lacafaca
őstag

Kizart, hogy ilyen blodseggel ram tudjal ijeszelteni :P azt tudod, hogy a kis tudodet az ezernyi bagobol szarmazo mocsok mellett a kipufogokbol dolo tokeletlenul elkokszosodva elego, ugyanabbol a koolajbol valo mocsok tolti fol minden levegovetelnel? :))

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#90088) lacafaca válasza Parci (#90069) üzenetére


lacafaca
őstag

Tudom kepzeld...ra is keresten facsen ;] kezcsokom neki...remelem o nem olyan beszari, mint te :P ..nem hat, hiszen orvos

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#90089) lacafaca válasza Asbee (#90072) üzenetére


lacafaca
őstag

Esku en bemennek, dehat lehetetlen...tudtommal :U

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#90090) lacafaca válasza radi8tor (#90082) üzenetére


lacafaca
őstag

Ugyanmar...a kutyat nem erdekli...meg az sem, hogy csak minden 3. ember tud nap mint nap tiszta vizet fogyasztani....lenyegtelen, hiszen lehet csak mendemonda :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#90091) zolivissza


zolivissza
aktív tag

Link

amor fati

(#90092) tom_tol válasza Parci (#90085) üzenetére


tom_tol
addikt

Hol is laksz Te? Ott idővel tuti mindenki covidos lesz :DDD

Különben ha ilyen ütemben mennek tovább az események kb. Júniusra eléri a 10%-ot a lakosság hivatalos fertőzöttsége. El is múlt a zavarodottságom, esélye nincs annak hogy kihaljon a magyar

(#90093) t72killer válasza zolivissza (#90091) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Karácsony + sokáig nyitvatartott iskolák = Bergamo 2.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#90094) zolivissza


zolivissza
aktív tag

[link]

amor fati

(#90095) Ringman válasza tom_tol (#90092) üzenetére


Ringman
nagyúr

a merkely-matek szerint a hivatalos 10% az ~80-200%-os valós átfertőződésnek felelne meg...

(#90096) t72killer válasza tom_tol (#90092) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Miért halna ki? 95% még a legrosszabb forgatókönyvek szerint is életben marad. :))

#90095: lassan nem számít, uis itt van az újrafertőzni képes D-Afrikai változat.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#90098) Csatravi válasza zolivissza (#90094) üzenetére


Csatravi
senior tag

Basszus, már 58 :(((

(#90099) tom_tol válasza t72killer (#90096) üzenetére


tom_tol
addikt

Az elmúlt napok kommentjei alapján kicsit aggódni kezdtem hogy csak azok a magyarok maradnak meg akik elhagyták az országot.

(#90100) Parci válasza Ringman (#90095) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a merkely-matek szabályai nagyjából naponta változnak :U (kitűnő miniszter lesz ő még)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.