Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72351) LámaZ válasza Reggie0 (#72344) üzenetére


LámaZ
addikt

A gonosztan nagyon jó! Szerintem jobb is mint amit eddig ismertem: démonológia.

Legyen minden jó!

(#72352) Parci válasza LanyUs (#72345) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Működött az volna állami tulajdonban is nyereségesen..."

éppenséggel állami tulajdonban működött előtte... masszívan fenntarthatatlanul
(de értem, hogy mit akartál mondani, csak ne essünk át a ló másik oldalára sem így, sem úgy)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#72353) #22743424


#22743424
törölt tag

50 millió adag AstraZeneca / Oxford vakcina vár bevezetésre miután jóváhagyták Indiában. A saját készítésű vakcinájuk is bevezetésre vár a jóváhagyása után . [link]

(#72354) lacafaca


lacafaca
őstag

dumaszínház újévi köszöntő :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#72355) laszlohu válasza #22743424 (#72353) üzenetére


laszlohu
addikt

Utánanéztem az AstraZeneca / Oxford vakcina hatékonyságának :
2 - szer kell beoltani, viszont az első időkben csak 67 % -os hatékonyság volt,
amikor 1. és 2. alkalommal is egyenlőképp egész adagot adtak be,
aztán később rájöttek a megfelelő adagolásra, 1. alkalommal fél adagot, majd második oltáskor egész adagot adtak, így 90 % -os hatékonyságot sikerült elérni.

(#72356) LámaZ válasza Parci (#72352) üzenetére


LámaZ
addikt

Az nem kérdés, hogy az állami vállalatokat át kellett alakítani, de ez alapvetően így van még a kapitalizmusban is, ott is folyton átalakulnak a cégek.

Legyen minden jó!

(#72357) Ricardo


Ricardo
félisten

Izrael az élen jár oltás terén, mégis szigorítani akar.

Koronavírus: Izrael még szigorúbb korlátozásokat vezethet be

"Hatalmasak a különbségek a települések között, az ultraortodox városokban ismét kiemelkedően gyorsan terjed a járvány. Szombaton az ultraortodox Beitar Illitben a koronavírus-tesztek 24 százaléka, míg a nem vallásosok lakta Tel-Avivban csak 3 százaléka bizonyult pozitívnak."

"Közben 1,09 millióra nőtt a Pfizer és a BioNTech által közösen fejlesztett oltóanyag első dózisával az elmúlt két hétben már beoltottak száma, de továbbra is egyenlőtlen az eloszlás, mert az arab települések lakói bizalmatlanabbak, s kevésbé jelennek meg az oltóhelyeken."

Jó példa arra, mennyit számít az emberek hozzáállása :U .

(#72358) Ezekiell válasza Ricardo (#72357) üzenetére


Ezekiell
veterán

mennyit számít az emberek hozzáállása

Szépen fogalmaztál ;)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#72359) einstein válasza laszlohu (#72355) üzenetére


einstein
senior tag

Az első hírek arról szóltak, hogy nem "rájöttek", hogy a feles adag jobban teljesít, hanem gyártási hiba történt, ezért kaptak fél adagot egy bizonyos ideig.
Azt nem tudom, hogy azóta rájöttek-e miért ez teljesített jobban. Nyilván ez a csoport volt a kisebb minta...
Szerintem "békeidőben" simán visszautasítanák ezt a tesztet. Most engedélyezni fogják, mert a normál adag is hozta a 60%+-t.

(#72360) Daffni2


Daffni2
addikt

Igen érdekes video:
[link]

[https://principia-scientific.com/irish-government-admits-covid-19-does-not-exist/]

--

FAKE NEWS, BAKK! ARCPÁLMA :( /Parci/

[ Módosította: Parci ]

"Aki ad,az nyer"

(#72362) lacafaca válasza Daffni2 (#72360) üzenetére


lacafaca
őstag

jóvan...azért megnyugtat a tudat, nem vagyok egyedül ;]

Aweriot :N

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#72363) Motion_Blur válasza Daffni2 (#72360) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ebben mi az érdekes? Elég szomorú hogy van még olyan aki vevő erre az agymenésre, kívánom nekik hogy b/ssza meg őket a vírus legalább annyira mint engem és itt még sok most fórumtársat is :W

én mindenkit arra bíztatok hogy oltassa be magát, senkinek nem kívánom azt amin átmentem pedig a hosszútávú hatásait még nem is ismerjük.. talán jobb is.. de nem valami jó jel hogy 2 hónap után is olyan vagyok korábbi önmagamhoz képest mint egy zombi

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#72364) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Üdv.

Mostanság elég sokat agyaltam, ami szinte felesleges is lehetne, de aztán egy eü-hoz közelálló ismerős egy érdekes gondolatot vetett fel.

Olvasgattam én is.

Anno volt a SARS, ami koronavírus, ugyanezek a tünetek.

Akkor anno tán ugyanúgy nekikezdtek kifejleszteni a "vakcinát" ... Ugyanez a metódus...

Na most nem lehet, hogy az akkor kifejlesztett drága oltó anyagot sózzák most ránk?

Persze ingyen van.. ( relatív)... Nem vírustagado vagyok, mindössze engem már rohadtul zavar ez a " hülyének" néznek mindenkit és globális bábbá váltunk, mert azt csinálunk, amit fentről mondanak...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72365) Kékes525 válasza #22743424 (#72349) üzenetére


Kékes525
félisten

Szerintem immunológiailag jobb módszer mint az angolok egyszeri felezése, viszont az angolok beadásának logisztikailag van előnye. Az angoloké akkor jobb, ha kevesebb ember és hely áll rendelkezésre az oltás beadásához. Mindkettő meggyorsíthatja a járvány gyors csökkenését, de elképzelhető, hogy félév múlva újra oltaniuk kell. Valamit valamiért.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#72366) Kékes525 válasza Daffni2 (#72360) üzenetére


Kékes525
félisten

Fake news.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#72367) Asbee válasza Daffni2 (#72360) üzenetére


Asbee
veterán

Komolyan mai napig még ott tartunk, hogy létezik-e ez a vírus? Nektek egy nyílt napot kellene tartani covid osztályokon, akkor nem terjesztenétek ezeket az ökörségeket. Ha másnak nem is hisztek, legalább az ott dolgozóknak, ami ott tapasztalható annak igen. Ha semmi mást nem nézünk, se statisztikát, se médiát, semmit, csak ezt, szerinted volt előtte ennyi ilyen jellegű + beteg-halott? Az amúgy is rommá terhelt egészségügyben kellettek a + helyek? Vagy ez is csak megrendezett és sz....atják magukt az ott dolgozók unalmukban? Rám aztán volt itt már minden aggatva, virustagadó, oltásellenes, troll stb, de azért ehhez kell egy intelligencia szint vagy szándékos rosszakarás, aki szerint nem létezik a vírus....

(#72368) Graphics válasza Asbee (#72367) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha jól rémlik a volt-e ennyi halott kérdést elég nehéz kideríteni, mert az elmúlt évek halálozási statisztikái nem épp hozzáférhetőek.

De persze tevedhetek

Nem azzal van gond, hogy van a vírus vagy nincs... A körítés
.

Tévedtem, elérhető: [link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72369) Asbee válasza Graphics (#72368) üzenetére


Asbee
veterán

Elérhető, és többlethalálozás van. A körítésről nekem is sokszor megvan a véleményem. De nem is ez volt a lényeg amire reagáltam. Ha nem is hinnék az egészben, van annyi egészségügyis dolgozó ismerős, covid osztályokon is, hogy nekik elhiggyem van vírus és figyelni kell rá. Tavaly tavasszal, nyár elején még én is kételkedtem sok mindenben, hogy elvan túlozva az egész, de mostra azért ez változott nem kicsit.

(#72370) Graphics válasza Asbee (#72369) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Engem meg mindig a háttérok érdekelne...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72371) Kékes525 válasza Graphics (#72368) üzenetére


Kékes525
félisten

"A körítés"

Részletezd, hogy mire vagy kíváncsi, mert nem vagyunk gondolatolvasók.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#72372) Graphics válasza Kékes525 (#72371) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A bullshit marketinggel van bajom. :)

Az ál-intezkedesek, a felelősséghárítás

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72373) Asbee válasza Graphics (#72370) üzenetére


Asbee
veterán

Azt sosem fogjuk pontosan megtudni, hogyan, honnan. De a mesterségesen készített, szándékosan szabadjára engedett verziót én elengedném. :)
Engem inkább az érdekelne, Kínában mit tudnak amit mi nem, hogy lényegében megszűnt a járvány. Élnek ugyanúgy szinte mint előtte, és rajtunk “röhögnek”. Lehet jó a vakcinájuk és oltanak ezerrel.

(#72374) Kékes525 válasza Graphics (#72372) üzenetére


Kékes525
félisten

Még mindig nem tudom, hogy mit szeretnél. Konkrét kérdésekre lehet csak konkrét választ adni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#72375) Graphics válasza Kékes525 (#72374) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig válaszoltam.

Ha ezeket te nem így látod, akkor hiába írom le :).

Vélemények még nem mindig fognak találkozni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72376) Kékes525 válasza Asbee (#72373) üzenetére


Kékes525
félisten

"Kínában mit tudnak amit mi nem, hogy lényegében megszűnt a járvány."

Ezt 1000 + 1 X megbeszéltük. Rendkívül szigorú intézkedésekkel, amit be is tartatnak. Ha kitör valahol egy góc, akkor rendkívül sok teszttel felgöngyölítik a fertőzötteket és karanténba küldik őket. Ha kell az adott városrészt, várost teljesen lezárják. Ennyi.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#72377) Asbee válasza Kékes525 (#72376) üzenetére


Asbee
veterán

Papíron ez jól hangzik, gyakorlatban pedig amilyen tömegek, csoportosulások vannak, lásd pl szilveszteri videó, de már tavasszal a Nagy falnál tömegek ezrei voltak egymás hegyén hátán, az életben nem fognák meg, vagy már le lenne zàrva fél Kínai. Naivság azt gondolni hogy ezzel fogták meg.

(#72378) Kékes525 válasza Graphics (#72375) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez nem szubjektív látás kérdése. Kinek a bullshit marketingje? A virológusoké, epidemiológusoké, a szakértőkké, a politikusoké, a vírus tagadóké (Gődény és társai), Magyarországon, Külföldön? Nincs annyi beteg, mint amennyit a statisztikák közölnek? Nem is olyan súlyos a betegség? Gyík emberek okozzák? Bill Gates okozza? Kinek az áthárítása, mire? Kinek, milyen állintézkedései? Magyar kormányé? A világon mindenütt? Mindegyik állintézkedés, vagy csak részben?

Ezért a legjobb hozzáállással sem érthető a kérdésed. Vagy azt várod el egy fórumon, hogy részletesen fejtse ki valaki neked a virológiát, epidemiológiát, immunológiát, elemezze a COVID-19 betegséget, elemezze az összes intézkedést, amit a világon tettek a járvány elhárítása érdekében? Mert a fórum erre teljesen alkalmatlan, mert erre több ezer oldal is kevés.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#72379) Graphics válasza Kékes525 (#72378) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ok. :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72380) Kékes525 válasza Asbee (#72377) üzenetére


Kékes525
félisten

"Naivság azt gondolni hogy ezzel fogták meg."

Egyet kihagytam. A titkolódzást, ami az államformájukból adódik.

Amúgy sokkal kevesebben sértik meg az intézkedéseket, mint amire utalsz. Nem is tehetik, mert egyszerűen lecsukják őket, illetve rossz pontokat kapnak a megfigyelőrendszerük által, ami nagyon súlyos megvonásokkal jár. Azok abszolút számokban lehet hogy soknak tűnik, de Kína lakosságához képest elenyészőek, szinte semmik.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#72381) Asbee válasza Kékes525 (#72380) üzenetére


Asbee
veterán

Nem utaltam intézkedés megsértésre, mivel láthatóan nincsen semmi extrább intézkedés. Kijárási korlátozás, csoportosulások tiltása stb. A gyors reakció tény, de így olyan fertőzéseknek kellene lennie, hogy kevés lenne már. A titkolozás biztosan megvan, de kiderülne azért idővel, ha még mindig tombolna a járvány.

(#72382) Depression válasza Asbee (#72381) üzenetére


Depression
veterán

Amelyik újságíró a covid-ról írt, azt vagy börtönbe zárták, vagy tavasszal eltűnt. Pár napig volt egy videó fent a youtube-on, ahol mutatták, hogy milyen erőszakkal vitték el a fertőzötteket. Ott a karantén nem olyan volt, mint nálunk, hogy megkérték őket, hogy maradjanak otthon. Sőt, fertőzöttnek sem kellett lennie, bármilyen tünet, vagy láz esetén vitték őket. Lázmérés pedig szinte minden sarkon volt. Közben teherautókról szórták az emberekre a vegyszert.
Attól a videótól én is beparáztam, bármilyen zombis filmmel felért.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#72383) Kékes525 válasza Asbee (#72381) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha ezeket nem tartod kielégítőnek, akkor marad a csoda. Az pedig nem létezik. Genetikailag sem védettebbek, mint mások, mert kínaiak a világ minden tájékán vannak és ott nem látszanak védettebbeknek, mint mások. Pont ezért az az összeesküvés elmélet is könnyen cáfolható, hogy ők gyártották a vírust úgy, hogy csak másokra hasson.

Itt nem Kína az érdekes, hanem Afrika. Azt nehezebb megmagyarázni. Fiatalabb átlagos életkorral és a kisebb népsűrűséggel magyarázzák, de ezzel szemben áll az egészségügy fejletlensége, a sokkal rosszabb higiéniai viszonyok, a népesség sokkal rosszabb egészségügyi állapota, más fertőzések (pl.: HIV, ebola) jelenléte. Genetikailag sem magyarázható, mert például az USA-ban a feketék között több koronavírusos van mint a fehér lakosság között. Talán a D vitamin jelenléte, mert USA-ban élő feketéknél kevesebb D vitamin képződik mint Afrikában, ahol sokkal több a napsütés. A feketék és a fehérek összehasonlítása viszonylatában pedig a lényeges az, hogy a fehér bőrszín a D vitamin termelődése miatt előnyösebb.

Éppen ezért felmerült bennem egy kérdés. Aki itt a fórumon koronavírusos volt, az a betegsége előtt mennyi D vitamint szedett és mióta szedte azt?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#72384) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Magyarországi covid helyzetek a betegek és hozzátartozók szemszögéből: [link]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#72385) Ezekiell válasza Daffni2 (#72360) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ebben csak az az érdekes, hogy vannak olyan ostobák, akik ezt elhiszik :) Ez a legbutább konteók egyike, amit valaha láttam :) Nem válaszolt a kormány közérdekű adatigénylésre, így hát megkeresték az okokat, amiért nem válaszolhat a kormány, és kiemelték az elsőt (a 10+ lehetséges törvényi okból), ami azt mondja, hogy ha nincs adat, nem tudják kiadni, és azonnal erre kiabálnak, hogy tessék, elkaptuk őket, biztos ez az oka!

Húbasszus, ez tényleg hihetetlenül ostoba :D Kösz h feldobtad a reggelem :DDD

ja, és jujj

#72364Graphics
Abban igazad van, hogy az oltóanyagot a SARS kapcsán kezdték kifejleszteni, és a mostani oltás ennek a munkának a közvetlen folytatása. De ettől még az oltás nem lesz szar (sőt ettől lesz többek közt jó, hisz látható hogy több éves munka van benne), és nem csak azért adják hogy "rádsózzák", hanem hogy megállítsák a járványt, és megmentsék a szaros kis életünket.

Amúgy meg milyen "háttérok" érdekel? Mert kb minden tudható.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#72386) Asbee válasza Depression (#72382) üzenetére


Asbee
veterán

És most látsz ilyen videókat? Vannak ilyen infók? Amellett, hogy az viszont látható, a általános dolgokban közel sincs olyan szigor, mint európában. Egyértelmű, hogy sok mindent nem tudunk onnan, hogy a tavalyi számaik is vicc kategória és brutális lezárás szigor volt. De nem is voltak tömve az utcák mint most....

(#72387) Ezekiell válasza Asbee (#72386) üzenetére


Ezekiell
veterán

Most az van, hogy teljesen elfolytották a járványt, a nullára. Ahol meg újra előbukkan 1-2-3 fertőzött, ott azonnal az egész várost karanténba rakják, és rohadt hatékonyan kontaktkövetnek (diktatúra, "kicsit" több módszerük van a polgárok követésére, mint nekünk). És ott a karantén nem félig opcionális, mint nálunk, ott ha megszeged, akkor instant goto munkatábor kb.

Nem csoda ez, csak marha hatékony járvány elleni védekezés (ami páros lábbal tapos minden jogot nyilván).

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#72388) Stanlee


Stanlee
őstag

Lehet, hogy nem jar ide ez a generacio, de emlkeztek arra a South Park reszre, amikor WoW-oztak es volt benne egy kover, kopaszodo, chipset zabalo feher gamer?

A karakter alapjaul szolgalo valos szemely most halt meg covid-ban.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#72389) Parci válasza Graphics (#72364) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pont az oltással kapcsolatban érdemes szakirodalmat használó szakemberektől olvasni, nem konteót. persze, hogy a régi sars1 oltást folytatták, ez a szerencsénk, különben nem lett volna kész ilyen hamar. de az az oltás nem volt kész, hanem viszont el volt kezdve.

ezen felül a nagy médiapánik és a hülyének nézésed (no, meg azért picit a valós trilliárdos gazdasági kár is számít ;]) miatt lett a pénznél is több pénz az egészre, úgyhogy gyorsan végig tudták nyomni a három fázis+engedélyezést.

neked is a Virológia Pécs fáccse oldalát ajánlom tájékozási pontnak, minden mást meg akár el is lehet engedni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#72390) Graphics válasza Parci (#72389) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát mehet az élő-bétateszt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72391) bigdady válasza bigdady (#67017) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ismi szeptemberben volt beteg (dokinál is volt mandula, gyulladás, láz stb...), 5 feletti lett az igg-je decemberben mert elment utólag. Most a férje is elment akinek semmi baja nem volt az ég világon és kiderült ő is átesett már ahogy az asszony, de a legszebb az egész történetben szinte ugyanannyi igg-vel, szóval úgy néz ki tünetmentesen is kapod a rendes védettséget, nem igaz hogy akkor nem leszel védett ugyanúgy...

[ Szerkesztve ]

(#72392) Asbee válasza Ezekiell (#72387) üzenetére


Asbee
veterán

Tudom milyen világ van ott. Lehet bármilyen kontaktkutatás, tesztelés, elég 1-2 tünetmentes fertőző és már be is indult, ilyen tömegek mellett. Én inkább amondó vagyok, van jó vakcinájuk, és gyógyszeres kezelésük + ezek mellé a gyors radikális intézkedés

(#72393) Ezekiell válasza Asbee (#72392) üzenetére


Ezekiell
veterán

Az is lehet, az első kettőről semmit se tudunk, akár lehet is. Egy kicsit kétlem, mert azért ezt "eltitkolni" marha nagy dolog lenne, de Kína, kinézem belőlük.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#72394) LanyUs válasza Parci (#72352) üzenetére


LanyUs
senior tag

Köszönöm, hogy megérted! Igen át kellett volna alakítani, de nem eladni! Azóta sok-sok milliárd vált prémiummá és osztalékká a magánzsebekbe vándorolva. Arra szeretnék kilyukadni, hogy megfelelő adótervezéssel lehetséges, hogy se Neked, se Nekem nem kellene szja-t fizetni. Miért ne működhetne úgy, hogy nincs se szja, se tb járulék? Ha van más irányból megfelelő mennyiségű nem eladott/ellopott bevétel? Mondhatod, hogy álmodozás! Én azt mondom közterhekkel való nyúzás. Mindenkit érint itt a fórumon...

(#72395) #72630400 válasza LanyUs (#72394) üzenetére


#72630400
törölt tag

Való igaz.
Ha 0% lenne az szja,cserébe 30% az áfa...hisz áfát az is fizet,aki a "szürke vagy fekete gazdaságban dolgozik" .🤔

[ Szerkesztve ]

(#72396) Lauda válasza Asbee (#72386) üzenetére


Lauda
félisten

Mindent cenzúráznak, még a mobilokon lévő alkalmazásokat is figyelik. Elhallgattatnak, eltüntetnek bárkit, aki negatív dolgokat próbál kifelé közvetíteni. Én azt gondolom, hogy ott is van járvány most is, csak nem jut ki infó róla.

[ Szerkesztve ]

(#72397) Ringman


Ringman
nagyúr

[link]
856 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 328 851 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma, írja a koronavirus.gov.hu.
A relatíve kevés új fertőzött annak is betudható, hogy az elmúlt napon mindössze 8727 tesztet végeztek el, ami meglehetősen alacsony. Ezek közel 10 százaléka lett pozitív vasárnap.

(#72398) Rive válasza bigdady (#72391) üzenetére


Rive
veterán

..szóval úgy néz ki tünetmentesen is kapod a rendes védettséget, nem igaz hogy akkor nem leszel védett ugyanúgy......

A gond annyi, hogy ez nem megbízható. Van akinél bedurran az igg, van, akinél meg nem. Az oltásokat viszont úgy fejlesztik, hogy 'garantáltan' bedurranjon tőlük.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#72399) bigdady válasza Rive (#72398) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én ennek a saját tapasztalatoknak jobban hiszek már mint a sok terjengő ilyen-olyan híreknek, mint most pl ez hogy itt bedurran ott meg nem

[ Szerkesztve ]

(#72400) Rive válasza Asbee (#72377) üzenetére


Rive
veterán

Naivság azt gondolni hogy ezzel fogták meg.

Nem az. Alacsony bázisról indulva a sporadikus szakaszban tényleg elegendő, amit csinálnak és nem kell az a fajta durvulás, ami itthon van.

A lényeg, hogy védekezni akkor kell, amikor még nincs járvány és azért kell, hogy úgy is maradjon. Nyugaton ez lett elszúrva: akkor kezdenek védekezni, amikor már van járvány...

Néha felmerül bennem, hogy vajon kotont is így használna némelyik bölcs vezér :F Azt is csak akkor húz, ha már 'egy kicsit' terhes az asszony :F

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.