Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72251) Parci válasza lacafaca (#72247) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha tudnád, hogy mi minden kell ahhoz, hogy "kijöjjenek a csodaszurival"...

...picit több, mint hogy ne egyél ipari szénhidrátot. na mindegy, én sem akarok beleszállni a ledönthetetlen téglafalba.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#72252) Parci válasza Corleone33 (#72249) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez nem az az ország. oldja meg a miniszterelnökúr!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#72254) #22743424 válasza #32839680 (#72232) üzenetére


#22743424
törölt tag

Én nem hiszem, hogy az egyszeri kétkezi munkást annyira érdekli melyik tudós mivel foglalkozik és mennyit keres . Magyarországon * kicsinálják egymást akinek van egy jó ötlete annak keresztbe tesznek a munkatársak, vagy ha megtetszik a főnökének az meg lenyúlta az ötletet vagy csak elintézik annyival, hogy nincs rá pénz. Tisztelet a kivételnek! :)

[ Szerkesztve ]

(#72255) Corleone33 válasza lacafaca (#72247) üzenetére


Corleone33
aktív tag

az hogy már van oltás, önmagában nagy előrelépés a vírus ellen és jelenleg *lekopogom* egyike a fő megoldásnak

független attól hogy miben hiszel vagy nem hiszel.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#72256) Sdi válasza #32839680 (#72248) üzenetére


Sdi
addikt

" Minél lejjebb mész végzettség tekintetében annál nagyobb a fidesz bázisa " akkor elsősorban vidéken kutakodj. Mint a hozzászólásomból gondolom lejött, én is " egyszerű" munkás vagyok. A kollégáim számából és az általad leírt "sötétség" arányából írtam azt amit. Igaz, mi nem operátorok vagyunk, de ezekben a körökben mozgok általában és ismerem a véleményeket. Az, hogy ki hiszi el a baromságokat, nem munkakör kérdése. Ismerek sok " nagyon okos" / felsőbb végzettségű / embert aki hajlamos rá :)

72257morgyi

Rossz helyen dolgozol :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#72258) lacafaca válasza #32839680 (#72253) üzenetére


lacafaca
őstag

azért az egészség, meg a biznisz eléggé más síkon mozog...amíg az utóbbi sikere nem rajtad múlik elsősorban, addig az egészséged csakis magadon...nem hasonlítanám a kettőt össze.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#72259) Memmaao válasza Micsurin (#72244) üzenetére


Memmaao
addikt

Pont ezt írom, hogy preop ki kellett volna derüljön...
A többire nem tudok reagálni, mert most nem érek rá, majd elolvasom, ha hazaértem.

My name is Bond, James... Dean.

(#72261) lacafaca válasza Corleone33 (#72255) üzenetére


lacafaca
őstag

nem kezdem el mégegyszer, sokszor túl is beszéltük már ezt a témát, legyen meg az öröm, hasson ahogy kell és legyen végre boldog mindenki, ennek a rémálomnak meg egyszer és mindenkorra legyen vége. de...újévi fogadalom miatt nem leírható gondolatok... :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#72262) #22743424 válasza #32839680 (#72257) üzenetére


#22743424
törölt tag

Sztem nem elsősorban veled van bajuk ha nem látják, hogy a környező országokban mennyit keres egy kétkezi munkás. De ezt témát itt befejeztem mert nem ebbe a topikba való. :)

(#72264) Lauda válasza #32839680 (#72257) üzenetére


Lauda
félisten

Az embert nem a végzettsége és beosztása miatt szokták utálni/kedvelni, hanem a többi emberhez való hozzállása, a viselkedése miatt.

[ Szerkesztve ]

(#72265) lacafaca válasza #32839680 (#72263) üzenetére


lacafaca
őstag

láthatóan eszed ágában sincs megérteni miről beszélek, így zárom a témát: igen :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#72268) forceberg válasza #32839680 (#72248) üzenetére


forceberg
veterán

Folyamatosan ezt látom, hogy azt próbáljátok sugallni, hogy csak a hülyék szavaznak/tak a Fityeszre. Sajnos, ébresztő, de ez nem így van. Úgy látom, hasolnó helyzetben vagyunk, mert le is és fel is vannak találkozásaink emberekkel. (gyártás vs. vezetés) Én meg azt látom, hogy azért szavaznak/tak a Fityeszre, mert tartanak tőle, hogy még rosszabb is lehet, jónéhány téren. Tételezzük fel, te mit szólnál, ha a fizetésed br. 300e feletti részéből már 50% lenne az SZJA? Ezzel már a némileg jobban keresők egyből sakkban is vannak tartva.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#72269) Sdi válasza #32839680 (#72260) üzenetére


Sdi
addikt

Lehet, hogy te ezt tapasztalod, elhiszem neked :) , de az én tapasztalatom az, hogy a valóban "egyszerű" jobboldali emberek / akik a fideszes propagandán kívül mást is látnak, hallanak /, azok inkább elsősorban a szélsőjobb felé hajlanak. A fideszes ismerőseim eléggé vegyes végzettségűek.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#72270) lacafaca


lacafaca
őstag

na beindul lassan a fiatalság...@parci ezt ecseteltem a napokban...nagyot téved a világ, ha azt gondolja, úgy lehet ezt nyújtani, mint a rétestésztát...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#72271) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Szuper téma ez csak nem a topik tárgya! Plz ne politizáljatok itt. :R

⭐ Stella

(#72272) Parci válasza lacafaca (#72270) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egy illegál rave party azért még nem a polgárháború, amit sugallsz :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#72273) #22743424


#22743424
törölt tag

Érdemes elolvasni! Biztos vannak újabb adatok is de sztem ez azóta még rosszabb lett!
Nincsenek szavak: Magyarország vezeti az EU halállistáját [link] :((

(#72275) lacafaca válasza Parci (#72272) üzenetére


lacafaca
őstag

ma egy rave, holnap meg egy techno...aztán jön a többi. ;) vótá te is fiatal, tudod miről beszélek, hacsak nem egész életed telt a merev szabálykövetések béklyójában :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#72276) lacafaca válasza #20749568 (#72274) üzenetére


lacafaca
őstag

az tegnap vót :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#72277) #22743424


#22743424
törölt tag

Az biztos, hogy egyre türelmetlenebbek lesznek( és főleg ilyen bejelentés után, hogy amíg nem lesz elegendő vakcina addig nem változtatunk a szabályokon bejelentés után) az emberek! :((

(#72278) Parci válasza lacafaca (#72275) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, szar technón vagy rave-en én nem voltam, csak egyszer, egy csájjé miatt, de végig azon gondolkodtam, hogy dzsíz... :DDD

amúgy én nem akartam forradalmat gyerekként, nem éreztem magam igazán korlátozva. aztán lehet, hogy a maifiatalok így coviddal meg de.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#72279) myckey válasza #32839680 (#72248) üzenetére


myckey
veterán

Ezek a tények, ezek hol vannak leírva, feljegyezve és vezetve stb....feketén-fehéren?
A komplett szavazóbázis, arányaira bontva. A hírforrások? F. Analfabéta? Ez amit ideírsz teljes szent meggyőződéssel, milyen megrengethetetlen információn alapulnak? Meg az egész amit fentebb is fejtegettél? Van erre valami egyetemes igazság, vagy pusztán a te komplex képzelt valóságodat meséled el annak, aki éppen vevő rá. :F

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#72280) Parci válasza #22743424 (#72277) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez mondjuk igaz, most már én is elég türelmetlenkei vagyok

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#72281) lacafaca válasza Parci (#72278) üzenetére


lacafaca
őstag

jájj...hát ezektől én is hányok, nem konkrétan a műfajra gondoltam...a fiatal éveidre :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#72282) Kékes525 válasza Drótszamár (#72234) üzenetére


Kékes525
félisten

"nyálkahártya kör"

Mit értesz ez alatt?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#72283) Micsurin válasza #20749568 (#72274) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem csak a bulizástól lehetsz fiatal... :) :U

Jó én nem vagyok mérvadó, amíg occó a benzin és nincs nappal kijárási én tojok a többire. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72285) Parci válasza #20749568 (#72284) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tőlük nem várnám el, hogy felnőttként és összességében lássák ezt a kérdést. azért sok szempontból nagyon beszűkült tudatállapot az (nagyon helyesen).

ez ilyen coelho-pozitív izé, de szerintem emberségesség nélkül miért beszélünk társadalomról? amúgy mellesleg lehet, hogy coelho közhelyes, de én eléggé ledöbbentem, amikor először olvastam róla, hogy milyen élete is volt.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#72286) Micsurin válasza #20749568 (#72284) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...azért ne mond nekem, hogy ez nem egy jól behatárolható alsó csoport? :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72287) lacafaca válasza #20749568 (#72284) üzenetére


lacafaca
őstag

23 a fiam...nem csak ott nyugi...és nagyon nagyon tele a tökük már és nem úgy, mint akik mi itt irogatunk...nagyon sípol már az a kukta.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#72288) Ezekiell válasza #20749568 (#72284) üzenetére


Ezekiell
veterán

tahók mindenhol vannak

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#72289) Csatravi válasza lacafaca (#72270) üzenetére


Csatravi
senior tag

Basszus, te aztán össze tudsz ám mosni mindent mindennel. Egy szipus rave buliból már lázadást vizionálni azért az nem semmi.

(#72290) Micsurin válasza lacafaca (#72287) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Sípol a kukta aztán amint anyu apu elkapja és nem másnap reggelre kiheverős észhez tér..., nem az első lenne abból a szűk 2-3 karnyi emberből ahonnan haverokkal néha összegezzük a tapasztalatokat. :)

edit.: de elég az is már általában ha közvetlen szoros baráti körben megtörténik az említett eset és jön a tapasztalat havertól első kézből...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72291) Ricardo válasza Parci (#72278) üzenetére


Ricardo
félisten

Zenei ízléstől független ez a dolog.
A fiatalok lázadnak. Vannak akik látványosabban, vannak akik kevésbé látványosan. Illegális bulik mindig is voltak, csak most hír is van belőle.
Amerika a szabadság hazája, ahol mindenhez (is) jogod van, mégis az volt a lázadó hippi mozgalom hazája.
Van az az életkor, amikor egy fiatal minden szabály ellen lázad. Keresi a helyét, és mindent ami korlátoz (suli, szülő, világ), az ellenség, A kamaszkor nem egyszerű, tombolnak a hormonok, kezd leválni a szüleiről, elszakad a gyermekkorától, azonban még nem lép át a felnőttkorba, problémamegoldó képessége éretlen. vannak felnőtt vonások, de bizonyos szinten mégis gyerek Normális esetben, (ahogy a dackorszakot 5-6 éves korára) a tizenéves kora végére kinövi . Ezért lehet például ritkán (azért előfordul) látni 40 év feletti embert lila taréjjal :DDD

szerk: off

[ Szerkesztve ]

(#72293) Csatravi válasza #22743424 (#72273) üzenetére


Csatravi
senior tag

Előfizetés nélkül. [link]

(#72294) lacafaca válasza Micsurin (#72290) üzenetére


lacafaca
őstag

semmi ráhatásom nincsen már...felnőtt és kereső, pont leszarja a véleményemet...ahogy annak idején én is az ősökét. :DDD de ez így természetes.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#72295) Parci válasza Ricardo (#72291) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

no shit, sherlock ;]
(ahhoz, hogy 40+ legyek, először nekem is kevesebbnek is kellett ám lennem :DDD)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#72296) Ricardo válasza Parci (#72295) üzenetére


Ricardo
félisten

"ahhoz, hogy 40+ legyek, először nekem is kevesebbnek is kellett ám lennem :DDD"

Nem mondod? :D

(#72298) Corleone33 válasza lacafaca (#72287) üzenetére


Corleone33
aktív tag

A gond az hogy a vírust ez nem nagyon izgatja.
Tudod, a társadalomban való élésnek nem csak jogai vannak hanem kötelességei is (lásd: nem válsz a probléma részévé azzal hogy nem tartod be s szabályokat/ rendesen hordod a maszkot, stb)

A lakosságon is múlik (meg persze a vezetésen) hogy mikor ér véget a járvány. És ameddig a covid jelen van, addig ezek a korlátozások lesznek kívánságműsor részei hogy tetszik-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#72299) Corleone33 válasza Corleone33 (#72298) üzenetére


Corleone33
aktív tag

*nem*

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#72300) lacafaca válasza Corleone33 (#72298) üzenetére


lacafaca
őstag

attól még pont leszarják az egész hercehurcát, ők élni akarnak és nem a monitort bámulni naphosszat...és én ezt teljes mértékben megértem. egyelőre a fiatalság is, csak jeleztem, sokkal hamarabb fog elfogyni a türelmük, mint azt sokan elképzelik.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.