Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57801) lacafaca válasza t72killer (#57797) üzenetére


lacafaca
őstag

[kép] :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#57802) kacsa83 válasza #20749568 (#57796) üzenetére


kacsa83
csendes tag

Mert mi lenne azzal a probléma, hogy lecsavarnának egyet-egyet a renitenseknek az iskolákban?

Elegem van

(#57803) BalanceR válasza t72killer (#57797) üzenetére


BalanceR
addikt

Micsoda logika :DDD :DD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#57805) ooloo


ooloo
őstag

Csak egy maszk.
Csak 1,5 méter.
Csak két hétig.
Csak a bárok.
Csak az éttermek.
Csak a koncertek.
Csak egy buli.
Csak addig, amíg a fertőzöttek száma nem csökken.
Csak a kórházak túlterheltségének csökkentése érdekében.
Csak még néhány hét.
Csak addig, amíg megérkezik az oltás.
Csak egy nyomkövető karkötő.
Csak egy alkalmazás.
Csak egy arcfelismerő rendszer.
Csak azért, hogy az emberek tudják, hogy melletted biztonságban vannak.
Csak azért, hogy tudják, kivel találkozol.
Csak még néhány hónap.
Csak egy kis cenzúra.
Csak a szabadságod, amely napról napra eltűnik, és észre sem veszed.
Csak az életed, csak a gyermekeid élete.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#57806) kacsa83 válasza #20749568 (#57804) üzenetére


kacsa83
csendes tag

és az, hogy megverik, megszúrják a pedagógust, az is az Ő kudarca?

Elegem van

(#57807) Csatravi válasza #20749568 (#57796) üzenetére


Csatravi
senior tag

"A te logikáddal élve nem lenne azzal sem semmi baj, ha az osztályfőnök levágna egy pofont a gyereknek, mert hát biztosan megérdemelte, meg egyébként is, az régen tökre oké volt."
Ez most hogyan.... ?
Hidd el egy kis lelki tréning sokat segítene, mert úgy érzem nálad az egyensúly meg van billenve.
De ha nőből vagy akkor megértem.

[ Szerkesztve ]

(#57808) BalanceR válasza Csatravi (#57807) üzenetére


BalanceR
addikt

Lehet, hogy ezért kell fegyver?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#57809) t72killer válasza ooloo (#57805) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Na ezért nem kéne mindent mindenhol tiltani. Az embereknek a legsúlyosabb időkben is hagyni kell némi mozgásteret - azok a korlátozások, amik az r0-on abszolút semmit vagy nagyon minimálisat segítenek, viszont nem kicsit fárasztják-stresszelik az embert mind instant mehetnének a kukába. Meg persze a legelejétől kezdve kéne hazudozásmentesen kommunikálni (re CHO, re antimaszker-€urópa tavasszal, re iskolák, stb-stb) - akkor sokkal kevesebb frusztrált, magát rabnak érző ember lenne.

#57806: leszúrás ellen a pofon nem fog segíteni, és nem az ő kudarca hanem a társadalomé+oktatási rendszeré, ami a veszélyes renitenseket nem emeli ki a normálisaknak szánt közegből.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#57810) BalanceR válasza ooloo (#57805) üzenetére


BalanceR
addikt

És a gyíkemberek, meg TömeggyilkosBillGéc meg 5g, meg háttérhatalom, meg az UFO-k, és a föld is lapos....
Oda kellet volna figyelni fizika, kémia, meg történelemórán, és nem a Facebookon kéne élni. Akkor nem lenne a mentális disztorzió...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#57811) lacafaca válasza t72killer (#57809) üzenetére


lacafaca
őstag

ez neked nem ment át :)

Hallo tessék, Orbán Viktor vagyok, indulhat a stadion projekt 2.0 :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#57813) S e t h


S e t h
nagyúr

Az idealista énem azt mondatja velem, hogy valóban nincs szükség katonákra az utcákon, és itt jön a de.
A rendőrség már nem bírja a több ezer, tízezer karanténban lévőt, kereskedelmi egységet ellenőrizni, ergo melléjük rakták a katonákat, kérdés, hogy valóban szükség van-e fegyverre, de ha ez nem lenne, akkor ennyi erővel egy polgárőrt is az utcára vezényelhettek volna.

De még mindig nem értünk el odáig, miért is kell nekik fegyver? Én azt gondolom, hogy a társadalom jelentős része gyermekként viselkedik, vásott gyerekként egy felnőtt testi erejével és én is voltam tanúja, nem, inkább nem írok jelzőket, mit műveltek egyesek egy MediaMarktban, vagy Lidl-ben, amikor felszólították őket, hogy viseljenek maszkot, ellenben nem léphetnek be.
A franciáknál egy buszvezetőt agyonvertek, nálunk nap mint nap jönnek ki a büntetőfékezéses videók, rengeteg állat él közöttünk és fent is rájöttek, hogy nagy szarban vagyunk, kapkodnak, szabályokat hoznak, és tisztában vannak azzal is, hogy szép szóval nem lehet eredményt elérni. Évek óta megy a háborús retorika, de amíg a migránst látod, be tudsz tojni tőle, ettől a láthatatlan kis foshtól nem, a fegyveres katona látványa viszont a sok gyökérben tudatosítja, hogy itt tényleg baj van, tartsuk be a szabályokat.
Ha érettebb lenne a társadalom, akkor erre nem lenne szükség.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#57814) BalanceR válasza S e t h (#57813) üzenetére


BalanceR
addikt

100% ban egyetértek :C :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#57815) nobela válasza ooloo (#57805) üzenetére


nobela
senior tag

És ezzel akarsz is valamit mondani? Akkor mondjad.

Ha nem akkor meg hagyd már ezt a hülyeséget.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#57816) lacafaca válasza S e t h (#57813) üzenetére


lacafaca
őstag

ez ma jött velem szembe, elég jól ráfűzhető a mondandódra

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#57817) ubyegon2 válasza Csatravi (#57778) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Engem aztán nem zavarnak, sétálgassanak csak ha nincs más dolguk.

Azt olvastam, hogy biztosítják a rendőröket! Az tudod mit jelent a katonáknál, ha valakit biztosítanak? Na majd nyugtalankodni fogsz, ha tapasztalod! TEKnősökkel nincs ilyen gond, ők civil belvárosi terepen gyakorlottak, de a katonák.....és ugye nem tudhatod, hogy milyen tűzkész állapotban van egy biztosító katona fegyvere. Szóval szerintem semmi keresnivalójuk nincs az utcákon ebben a helyzetben.

A katonához hozzátartozik a fegyvere is ha tetszik ha nem.

Nem, kizárólag akkor, ha kötött vagy kötetlen formájú harcfeladatot lát el. Remélem ezen nem akarunk vitázni túl sokat. ;)

(#57791) Csatravi

Láttad volna mikor az oroszok meg a magyarok vonultak hadgyakorlatra. És hetekig lőttek egyfolytában.

Te láttál ilyet? Itt hazánkban? Érdekes lehetett. :D Mármint a film, amire valóságként emlékszel vissza! Utóbbi 40-50 évben nem tartott a két nemzet közös hadgyakorlatot, olyat biztosan nem, hogy az utcán láttál volna fegyveres orosz katonát. A Déli Hadseregcsoportnál tilos volt fegyveres katonának utcára menni(anélkül is kb), max zárt rendszerben közlekedhettek, ha fegyver volt náluk.

[ Szerkesztve ]

(#57818) t72killer válasza S e t h (#57813) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez rendben is van, csak egy zsúfolt üzletben és kb a legtöbb releváns szituban (ott kell "járványtudatosan" viselkedni, ahol sok az ember...) max a fegyver pszichológiai hatása marad - konkrét bunyóban inkább hátrány.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#57819) ubyegon2 válasza Ajándékok (#57774) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nekem fontosabb, hogy hatékony legyen, mint, hogy van-e a patikában (persze, ha hozzá tudok jutni valahogyan).

Olyan esetre gondoltam, amikor otthon esik át valaki a fertőzésen. Eddig ilyen esetekre csak vitaminok merültek fel és Aspirin P.

(#57784) BalanceR

fingja sincs a rangjelzésekről,

Nekem se, mik azok?

[ Szerkesztve ]

(#57820) fatal` válasza ubyegon2 (#57770) üzenetére


fatal`
titán

Én jelenleg nem nagyon járok közterületen :D Az autó mellett meg leszarnám a maszkot arra az időre (ha értékelhető időn belül nem érek haza).

De egyébként feljebb írta valaki (amin meglepődtem), hogy a jogszabály alapján egyedül nem kell maszk, ha sétálsz (sporttevékenységnek minősül), szóval sétálj körbe-körbe miközben dohányzol. :DDD Vicc hogy mennyire hülyén van ez most megcsinálva. Eleve egységes szabályozás kéne.

(#57821) ooloo válasza t72killer (#57809) üzenetére


ooloo
őstag

A Tumblr hányta elém .... a fele talán vicc , de a régi , megszokott élet már nem tér vissza akkor sem , ha a vírusveszély lecseng . Tegnap későn végeztem a munkával . Ahogy kocsikáztam hazafelé kihalt volt minden ... nyomasztó volt .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#57822) BalanceR válasza lacafaca (#57816) üzenetére


BalanceR
addikt

Szép, csak Magyarországon ez nem működhet.
Olvasd el a Cikket és olvass bele a Kommentekbe

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#57823) ubyegon2 válasza BalanceR (#57776) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Hát én úgy vagyok vele, hogy keresek egy füves placcot ahol senki nem mászkál , és ott gyújtok rá...

Otthon Kőbányán nincs is gond, mert jó nagy lakótelep körbekerítve és a belső terület nem közterület, de melóban csak kockaköves utcák vannak a közelben. Igaz órák óta nem látni senkit, nem csak most, fél éve ilyen kihalt minden. Igazából ha jön valami jármű, azt meghallom,az utca két oldaláról gyalogos behatolást szintén időben észlelnék, de azért próbálgatnék szabályosan eljárni..... :K

(#57820) fatal`

Tényleg hülyén van szabályozva és nem szeretem, ha az ellenőrző közeg hangulatára van bízva, hogyan áll a dolgokhoz! Elég nehezen tartom magamban, ha nem értek egyet az adott eljárással, sajna. Volt már sok gondom ebből. ;)

szóval sétálj körbe-körbe miközben dohány

Az megvan amúgy, mert fázom! :D

[ Szerkesztve ]

(#57824) lacafaca válasza BalanceR (#57822) üzenetére


lacafaca
őstag

tudom jól...sajnos nem.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#57825) syberia válasza Parci (#57764) üzenetére


syberia
veterán

Még szép hogy lehet tudni! :K

Nem kicsit javítja az esélyeket, a teljes és gyors gyógyulásra.

Ez a csóka március óta tolja a ivermektint, de nem a humán verziót.. Még a videó elején javasolja a háziorvos általi felirtatást, de számára ez az opció nem játszott. Ja, 0 mellékhatás.

(#57820) fatal`: Akkor kerékpározás közben sem bírságolnak meg maszk nélkül, ha azzal mész bevásárolni? :))

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#57826) BalanceR válasza ubyegon2 (#57823) üzenetére


BalanceR
addikt

Kockaköves területre nincs ötletem, válassz ki egy félreeső helyet, ha valaki mégis arra jár, kezdj el eszeveszettül hadonászni...
Ha kérdezik, akkor te ThaiChi-zel és a kezedben az bizony egy autentikus füstölő...
Sport tevékenység közben meg ugye nem kell maszk...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#57827) Motion_Blur válasza #20749568 (#57812) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hidd el hogy van az a szint (és Mo-n nagggyon sokan vannak alatta ennek a szintnek), ahol bizony az erőkszakra csak erőszakkal vagy elrettentéssel tudsz válaszolni. Sőt, egy bizonyos népcsoport rá is játszik arra hogy nem vesznek fel maszkot, mert úgyse mer nekik senki szólni. És sajnos igazuk van. Na, ezek miatt kell a fegyveres katona, és rendőr. Mert eddig félrenézett a Sparban az őr ha Brendonék becsődültek maszk nélkül, most már nem lenne szabad.

aki nem emberként viselkedik, nem is szabad annak tekinteni és úgy kezelni

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#57828) ubyegon2 válasza ubyegon2 (#57817) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Csatravi kollégát megkövetem, mert neki volt igaza a (#57791)-ben, a 70-es évekre én még nem láttam rá! (látóasszony is csak előre lát jól) :R

ebben volt igaza:
Láttad volna mikor az oroszok meg a magyarok vonultak hadgyakorlatra. És hetekig lőttek egyfolytában.

Hát így! Én is tévedhetek azért. Évente egyszer-kétszer. :N

(ja, priviben kultúráltan tisztáztuk a kérdést)

[ Szerkesztve ]

(#57829) S e t h válasza t72killer (#57818) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pont ez a pszichológiai hatás a lényeg.
Ha meg már ott tartunk, hogy fegyveres katonákat támadnak, fegyvereznek le, az már az a szituáció, amibe bele sem gondolnék, de itthon szerencsére erre nagyon precedens sincs.

Olyan ez mint a hidegháború, kinek vannak nagyobb.
Neked nagy pofád van, mert vki rád szólt, mivel nem viselsz maszkot, a másiknál meg fegyver van és bevisz, ha továbbra sem tudod betartani a szabályokat és másokat veszélyeztetsz.

Az hogy Európa közepén, az Európai Unióban be tudott következni az, amiben most élünk, az nagyjából hűen prezentálja, hogy milyen szinten vagyunk.
Érvek itt nem nagyon működnek, tudják ezt fent is, hiszen ők sem szoktak élni vele, pár szavas panelekkel mutatnak utat és müködik, a fegyver meg már csak szimbólum, szavak sem kellenek, mi ebből értünk.....

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#57830) syberia válasza syberia (#57409) üzenetére


syberia
veterán

"A MOK szerint az is baj, hogy még nincs egy országos protokoll a gyógyszerek alkalmazására."

Nem én adtam a szájukba, legalább kapiskálják a probléma gyökerét. Vagy azt várják talán, hogy a háziorvosok fogják kidolgozni a protokollt?
A kormány ezen a téren is csődöt mondott, elképesztő bénázást mutatnak be. :W

https://howbad.info/

(#57832) ubyegon2 válasza S e t h (#57829) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Pont ez a pszichológiai hatás a lényeg.

Lakóhelyem 3 km-es körzetében kb annyi harci rendőr van, mint az erre a feladatra összesen bevonható egész MH teljes állomány, sok ezer fő. Nem elegendő ez pszichikai hatás eléréséhez szerinted? Láttad már meccsekre néha milyen méretű készenlétisek mennek? Amúgy mióta a TEKnősök is terpetarka gyakorlóban vannak, nem feketében, alig lehet őket megkülönböztetni a katonáktól. Katonával egy gond van, nincs igazán felkészítve városi helyzetre és ez veszélyes is lehetne akár. TEK és Készenléti meg ezt rutinnal oldaná meg. Nem kéne játszani egy nem erre a feladatra felesküdött fegyveres erővel.

(#57826) BalanceR

Ha kérdezik, akkor te ThaiChi-zel és a kezedben az bizony egy autentikus füstölő...

Ez jó ötlet! Igaz ha meglátna valaki, holnap elmeosztályon pihiznék. :D

Félreeső helynek mondjuk itt van valami Bülbül pasa emlékhelye éppen, ott fogok cigilni, arra az útra talán be se nagyon hajthat a rendőr, csak kiemelt céllal.

[ Szerkesztve ]

(#57833) weiss válasza BalanceR (#57808) üzenetére


weiss
addikt

Ja, ezt is milyen rohadt jól megakadályozták :W

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#57834) Micsurin válasza ooloo (#57821) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A nyomasztó az egy 32 éves valóban egészséges ember aki 4 nap fuldoklás után elkékült és most gépen van és az ezt nem felfogó munkatársak valamelyik szülőd cégénél ahol is igazoltan kontakt személy társaságában egy légtérben tárgyalnak egy 10 négyzetméteres teremben maszk nélkül mondván 1,5 méterre ülnek egymástól. :U :((( Na az nyomasztó nem a social media toxic bullshitje.

Aweriot kvalifikálhatod magad bármikor az 1-es vagy a 4-6-os villamos vonalán egy egy vitára az említett csoporttal. Gyanítom a mai úr sorsára jutnál egy vagy két lyukkal több lenne rajtad. És most tényleg no offense de pont ezek miatt a személyek miatt van szükség a honvédség és a tek által sugárzott elrettentő erőre. Arról nem beszélve annyira alacsony a rendőrség "legénységi" értsd nem irodista állománya a hosszú évek óta folytatott papírcsalástól*, hogy lassan nincs ember akit kiküldhetnek.(Két haverunk is ügyeletes parancsok rendszeresen. Leírták lassan ott is, hogy megy a beosztás --> ki az aki eddig nem érte el a maximális túlóra keret dupláját. :) )

*ha évente lejjebb viszed papíron a szükséges létszám keretet akkor mindig kimondhatod, hogy megfelelő az állomány feltöltöttsége.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#57835) BalanceR válasza Micsurin (#57834) üzenetére


BalanceR
addikt

+1

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#57836) BalanceR válasza weiss (#57833) üzenetére


BalanceR
addikt

Pont hogy nem volt ott egy rendőr / katona / TEK-es sem, ha lett volna, nem lett volna szurka, mert a parasztnak aki kést rántott eszébe sem jutott volna elővenni a bökőt, ha fegyverest lát, de a járművekre nem tesznek fegyvereseket, mert egyesek rettegnek, már attól is, ha a kijárási korlátozások ők felügyelik. Ha holnaptól minden jáművön lenne egy egyenruhás, aki szól ha nincs, vagy nem megfelelően viselt a maszk, akkor abba kötnének bele, hogy besúgó, spicli, állambérenc... Naponta 100-an elküldenék az anyjába, esetleg meg is ütnék. Ha meg fegyveres lenne akkor meg menne a konteó, mint azt itt már páran (a gödény oldalon meg sokan) pedzegették, hogy "jajjmicsoda rendőrállam, terrorban tartanak, félelmet keltenek, ez még csak a kezdet"....
Ha törvénytisztelő, jogkövető polgár vagy, aki felfogta, hogy a közösség érdekében ennyi kellemetlenséget mint a maszk el kell viselned, akkor nincs mitől félned, ha meg félsz, akkor vagy van valami a füled mögött, esetleg túl sok volt a "világtitkai.hu" meg az egyéb konteo mocsok, vagy egyszerűen hülye vagy...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#57837) South Velen válasza #20749568 (#57831) üzenetére


South Velen
addikt

Maximum azok körében diszkvalifikálódik, akik egy párhuzamos univerzumban, elméletek szerint élik meg a világot a gyakorlati történésekre fittyet hányva.

(#57838) Reggie0 válasza philoxenia (#57692) üzenetére


Reggie0
félisten

Ezt nem tudom, kerdezz meg egy orvos. Nyilvan az allapotromlasnak van egy trendje es nem reagal a kezelesre az into jel lehet, de biztos van ennek valami konkretabb keretek kozott meghatarozott definicioja.

(#57839) Ajándékok válasza syberia (#57830) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Miért lenne bénázás?
Amennyi neki és a bandájának kell, annyi ivermectin bejött az országba, a nép pedig kapja a szuper Richter remdesvirt.

Remdesvir
2009-ben fejlesztették hepatitisz-c kezelésére - Arra nem volt jó
Aztán jött az ebola. 2019-ben a Kongói eü hatóságok bejelentették, nem olyan hatékony, mint más elérhető gyógyszerek.
2020 Covid - A gyártó saját tesztje leírja az összes előnyét: 15-ről 10 napra csökkenti a gyógyulás idejét.

Ivermectin
325 PCR pozitív beteg Banglades
Mellékhatás nincs
Az első szám az ivermectinnel kezeltek, a második a hagyományos kezelést kapók adatai
tüdőgyulladás 0 - 9.8%
szív és érrendszeri megbetegedés 0 - 1.5%
oxigénre szorul 9.6% - 45.9%-a.
tüdőkárosodás okozta légzési elégtelenség 2.6% - 15.8%
antibiotikumos kezelés 15.7% - 60.2%
intenzív terápia 0.9% - 8.3%
covid negativ 4 nap - 15 nap
halálozás 0.9% - 6.8%

Ha a Richter tovább gyártja az ivermectin helyett a remdesvirt, remélem Orbán mellett az Ő nevük is összeforr a rengeteg halottal a hatástalan gyógyszer miatt.
Ha foglalkoznak velünk, csináljanak borjúknak beadható tablettát és árasszák el vele az állatpatikákat. El fog terjedni az emberek között, hogy mire jó.

[ Szerkesztve ]

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#57840) , válasza Motion_Blur (#57827) üzenetére


,
addikt

Egyetértek.

(#57841) philoxenia válasza Ajándékok (#57839) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Még jó, hogy nem feltételezünk olyat, hogy a remdesivírből sápot lehet húzni, mert nem ingyenes a licenc... :Y
Az már rosszindulat lenne. ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#57842) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Amíg itt a virtuális, van ahol a fizikai "vélemény ütköztetés" folyik: [link]

:(

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#57843) Gsx-rr válasza F.E.K.. (#57842) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tv2: Olaszorszagban mar van olyan ,hogy az embereket a sajat kocsikukban kotik lelegeztetogepre!

Ezeket miert nem buntetik remhirterjesztes miatt?

Szijjarto a masik bohoc, Orbannal videochat kezdesenel maszkban van Viktor szol ra vegye le nyugodtan.

Meccsen es az Adrian nem volt fontos a maszk

[ Szerkesztve ]

(#57844) Ateszponthú válasza bigdady (#57714) üzenetére


Ateszponthú
csendes tag

Ezt kérem töröltetni! Még elolvassa valaki, akinek nem kellene.

(#57845) Sir Pocok válasza ooloo (#57805) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Ha ez már ilyen mértékű szenvedést okoz egyeseknek, akkor mi lesz majd 15-20 év múlva amikor beüt a klíma krakk és ennél nagyobb áldozatokat kell majd meghozni.

Nevetséges ez a hiszti.

[ Szerkesztve ]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#57846) Parci válasza #20749568 (#57812) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na, most viszont 101%-ban egyetértek veled. és csatravi válasza nekem sem esett jól.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#57847) philoxenia válasza Sir Pocok (#57845) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#57848) Drizzt válasza Gsx-rr (#57843) üzenetére


Drizzt
nagyúr

"Tv2: Olaszorszagban mar van olyan ,hogy az embereket a sajat kocsikukban kotik lelegeztetogepre!"

Ez a hir pl. igaz. Egy megkerdojelezheto resz van benne, hogy az oxigenpalack minositheto-e lelegeztetogepnek. Szerintem nem. Ha csak erre a reszere gondoltal, akkor ertem amit mondasz. Ha arra a reszre gondolsz, hogy a sajat kocsijukban kapjak az ellatast, mert nincs tobb hely, az tenyszeruen igaznak tunik a forrasok alapjan.

I am having fun staying poor.

(#57849) Parci válasza syberia (#57825) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

engem egy darab csóka, aki a fáccsén előkerül, hogy március óta tolja, és nincs baja, nem győz meg. nagyon nem. rég volt a statek szigorlat, de azért annyira még emlékszem, hogy egy elemű mintából nem készítünk hipotézist!! (pötit nagy a szórás, na)

ne érts félre, azért foglalkozom a témával, mert valszeg szerzek itthonra, ennyire nem bízom a hazai helyzetben :(, de ettől függetlenül ezek tényleg nem bizonyítanak semmit.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#57850) Sir Pocok válasza philoxenia (#57847) üzenetére


Sir Pocok
őstag

A szabadságok jogok ideiglenes korlátozása -> Elviselhetetlen mentális teher egyeseknél.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.