Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41151) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#41149) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ajándékképp pedig 5db lemezes játékot adunk ajándékba minden leendő XSX tulajdonosnak.
#stayhome#köszönjük! :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#41152) GU-81M válasza GU-81M (#41135) üzenetére


GU-81M
tag

Tudtok ajánlani olyan játékokat, amik egy nyolc éves kislányt leköthetnek? Gondoltam, mivel van 2 kontroller, így hátha van olyan, amiben neki is sikerélménye lehet.

A cod mw-s beszerzéses kérdésem még mindig aktuális.

(#41153) 30z.Samu válasza Silεncε (#41150) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azaz. :D

(#41151) Zoleee83 : :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#41154) pauliboy23 válasza GU-81M (#41135) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Nemrég volt akciós az mw, mostanában nem lesz szerintem, a cod-ok amúgy is ritkán akciósak, lemezesen olcsóbban hozzájutsz.

A bf5-be pedig bármikor talál meccset, igaz én csak breaktrough-t játszom.

[ Szerkesztve ]

(#41155) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#41156) hadam98 válasza hombre[EU] (#41155) üzenetére


hadam98
senior tag

Szerintem az uPlay+ jön a GP-be hónap végén jelentik be.

(#41157) 30z.Samu válasza hadam98 (#41156) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az mekkora lenne. :D

Sic Parvis Magna

(#41158) GU-81M válasza pauliboy23 (#41154) üzenetére


GU-81M
tag

Az kár, akkor erről lemaradtam. A lemezes dolog itt hogy működik? A lemez mindig kell, ha el akarom indítani a játékot? Vagy csak telepítésnél kell? Bocsi a hülye kérdések miatt, x360-am volt még nagyon, nagyon régen..

(#41159) hombre[EU] válasza hadam98 (#41156) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkor viszont áremelés is lesz :D

Life, Uh, Finds A Way

(#41160) icemad válasza GU-81M (#41152) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tudtok ajánlani olyan játékokat, amik egy nyolc éves kislányt leköthetnek?

Bármelyik lego játék, Minecraft, Overcooked, Beach Buggy Racing, Gang Beasts meg persze a Just dance. Ketten a Lego Worlds is egész jó, az magyar feliratos is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#41161) Oistrakh1


Oistrakh1
tag

Esetleg a gamepasses nba 2k21-et ha letöltöm, valahogy lehet frissíteni a nextgen változatra? Mármint egy kisebb összegért mint a cold warnál volt.

(#41162) pauliboy23 válasza GU-81M (#41158) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Kell a lemez, azzal tudod indítani a játékot.

(#41163) Sinu válasza GU-81M (#41158) üzenetére


Sinu
senior tag

MTC-n meg tudod venni jobb áron, a brazil store pl egész jó áron van. Utána android esetében kell a régi Xbox app, ott régiót kell állítani brazilra, mobilnet alatt pedig beválthatod és tádááámm.
És nyugi, nem kell portugálul játszanod, a konzolod régió beállítása szerinti nyelvi csomagokat kapod.

No Future

(#41164) GalaHU válasza GU-81M (#41152) üzenetére


GalaHU
őstag

Rayman, az enyém imádja! Meg a Minecraft... ;)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#41166) GU-81M válasza icemad (#41160) üzenetére


GU-81M
tag

Köszi a tippeket! Egyelőre game passban szeretnék szétnézni, ott egyedül a Minecraft és az Overcooked 2 van fent, illetve még a Lego Indiana Jones megvan valahonnan. Lehet azzal is teszünk majd egy próbát.

#41164 GalaHU A Minecraftot leszedtem, majd kirpóbáljuk.

(#41167) hombre[EU] válasza GU-81M (#41166) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Worms-öt is szeretik a gyerekek, viccesek a kukacok :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#41168) oriic válasza hombre[EU] (#41155) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na erre kíváncsi vagyok, a PVP érkezésével talán még meg is történhet.

Live-Die-Respawn

(#41169) Moby válasza GU-81M (#41166) üzenetére


Moby
addikt

Ott van még a New Super Lucky's tale is, meg az enyémek most a Slime Rancher-re vannak ráakadva. Mondjuk ők fiúk :)

(#41170) Wesder válasza hadam98 (#41156) üzenetére


Wesder
félisten

Megint ez a csodavàràs megy, ahogy làtom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41171) Steve1207 válasza Wesder (#41170) üzenetére


Steve1207
veterán

Amikor eltűnik a "kedvezményes" GPU lehetőség, akkor meg hiszti lesz Uplay nélkül is, hogy milyen drága :DDD

.

(#41172) 30z.Samu válasza Wesder (#41170) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ó, gyönyörű Csodaszarvas, jelenj újra meg Nekünk! :D

Sic Parvis Magna

(#41173) Elderath válasza hombre[EU] (#41155) üzenetére


Elderath
őstag

Jó lenne. Meg akartam venni, de sose jutottam el odáig.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#41174) batmanism2x válasza GU-81M (#41152) üzenetére


batmanism2x
tag

Unravelt asszem lehet ketten is játszani, EA révén GPU-ban benne, meg ott vannak Orik, általában jó áron külön a Brothers: Tale of two sons, Child of light esetleg

(#41175) szimszonos válasza everest140 (#41134) üzenetére


szimszonos
őstag

Mivel már most 4K HDR így a one x verzió is szép nagyon.Azon már túl sokat nem csiszolnak.Series S/X esetén a 60fps reális,meg esetleg a HDR javítanak mert állítólag az az oldgen gépeken nem igazán jól lett optimalizálva.Rockstar üzletpolitijákát ismerve majd kicsit kipofozza erre a genre is és kiadja újból teljes áron mint ahogy a GTA V esetén is tervezi.Ingyenes fps boostra RDR2 esetén nem látok sok esélyt.

[ Szerkesztve ]

(#41176) 30z.Samu válasza batmanism2x (#41174) üzenetére


30z.Samu
félisten

A második részt lehet.

Sic Parvis Magna

(#41177) hombre[EU] válasza oriic (#41168) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az lesz a watchdog skines division? :D

Life, Uh, Finds A Way

(#41178) oriic válasza hombre[EU] (#41177) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valami hasonló igen. :D

Live-Die-Respawn

(#41179) persil válasza 30z.Samu (#41172) üzenetére


persil
nagyúr

Ne.
:D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41180) AssAssynn


AssAssynn
őstag

#41093Steve1207 Nem, nincs meg, hogy melyiket tartanám meg, pont ezért kérdezem. Nem unalomból teszem, hanem mert fogalmam sincs.
Amúgy vicces, hogy most lent van 6 játék az S-en és van még vagy 250-300Gb szabad hely. Amúgy is úgy vagyok vele, hogy a beleszokás, irányítás miatt egyszerre max 1-2-vel tolom, ha vége, utána keresek mást. Bár olvastam, hogy vannak nagyon sok helyet foglaló játékok, de engem ezek elkerültek egyelőre.

#41094peterkeT "a játék hangulata adott mindkét gépen, a többi csak flikk-flakk."
Pont ezt gondolom én is. Annyira jól megcsinálják, hogy a gyengébb gépen is jól, szépen fusson, hogy hála Istennek nincs az, hogy akad az S-en valami.
De akkor ha jól értem az X natív 4k, míg az S csak felskálázott, ezt nem tudtam.

#41096NaviHUN Köszi, de maradok a tévénél. Direkt ezért vettem. 120fps jól hangzik, de egyelőre nem érzem semmi hátrányát a 60-nak.

#4109830z.Samu Köszönöm a véleményed. :K

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#41181) persil válasza AssAssynn (#41180) üzenetére


persil
nagyúr

Nezd, ha megfelel az s es nem akarsz/tudsz kolteni, akkor nincs mirol beszelni. :)
Ha van ra aldozhato keret es "nem banod" ha jobban futnak a jatekok(30 helyett 60 fps sok cim eseteben), illetve szebbek(magasabb felbontas, plusz effekt, bizonyos cimeknel ray tracing, satobbi) akkor meg nem kerdes az x, ami otvenszer jobb gep, minden tekintetben.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41182) vendingo válasza szimszonos (#41175) üzenetére


vendingo
veterán

De series S-en ami a one s verziót futtatja okádék a grafika. Én megvettem, aztán ment is a refund.
Kellene egy upgrade neki, mert nagyon játszanék vele.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#41183) persil válasza szimszonos (#41175) üzenetére


persil
nagyúr

A felbontastol es a hdr-tol nem lesz szep egy jatek, nulla osszefugges, azok csak adalekok, amik szebbe teszik a meglevot.

Nezz meg egy barmilyen tobb eves jatekot, rakhatod te 8k-ba is, akkor is szarul fog kinezni.

Szoval bizzunk benne, hogy idovel minel tobb regi cimhez is lesz proper series patch.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41184) AssAssynn válasza persil (#41181) üzenetére


AssAssynn
őstag

Az S teljes mértékben megfelel, viszont ahogy írtam is, most van nálam egy X, és nem tudom melyik maradjon, innen eredt a felvetésem. Az S mellett szól az olcsósága, de ez nem azt jelenti, hogy az X azért nem lehet, mert drága. Ez olyan ,mint hogy mindenből vehetsz 2x drágábbat, jobbat, mégsem veszed mindenből, hanem azt mondod tökéletesen jó az olcsóbb is.
Azt hiszem erre még aludnom kell, mert érvek vannak pro-kontra egyaránt. Én legalábbis nem látom azt, hogy egyértelműen az egyik irányba billenne a mérleg.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#41185) parandroid válasza AssAssynn (#41184) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért ha egy Forza Horizon 4-et játszottál X-en, 4k-ban, és utána leülsz elé S-en, fullHD-ban, akkor észre fogod venni a különbséget, ha akarod, ha nem. Ennyivel tartozunk az igazságnak.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41186) ProEvoFan válasza AssAssynn (#41180) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem megéri a felárat az XSX.Nagyobb tárhely, papíron kb 3x erősebb hardver.Hosszútávon jobban megéri a nagytesó, föleg ha 4Ks tévén játszol és ne felejtsd el hogy elvileg a két gép közti különbség a nextgen játékoknál ki fog jönni.Ugye ezt még nem látjuk, mert nincs igazi nextgen game.

(#41187) gabriel26


gabriel26
tag

Sziasztok! 2.5 honapot a vilag vegen voltam internet nelkul elszigetelve :DD
A hitman-en kivul lemaradtam valamirol amit erdemes lehet behuzni?

(#41188) h1mpi válasza ProEvoFan (#41186) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem is, elképesztő gyors és erős.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#41189) AssAssynn válasza parandroid (#41185) üzenetére


AssAssynn
őstag

Egymás mellé a kettőt, hogyne venné észre az ember, ez nem is kérdés, de amíg az S-el játszol, sosem mondod, hogy jaj de kevés, több kellene.

#41186ProEvoFan Igen, ez mindenképp igaz, hogy most még nincs is akkora összehasonlítási alap, mint amekkora később lesz. Habár biztos vagyok benne, hogy úgy fogják megírni a játékokat, és úgy lesznek optimalizálva, hogy a felhasználó nem fogja hátrányát érezni az S-nek. Egyre biztosabb, hogy kivárok még ezzel a döntéssel. Addig elvan mindkettő a polcon. Gondolom az árak úgy sem most fognak elszaladni az elkövetkező hetekben.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#41190) persil válasza AssAssynn (#41189) üzenetére


persil
nagyúr

Csak probalj ki egy rage 2-t az S-en es azt fogod mondani, hogy uristen ide az erosebb gepet azonnal.

Ez csak egy jatek, de n+1 peldat lehet mondani. 30 es 60 fps kozott eg es fold a kulonbseg.

A hardverek kozti kulonbseg pedig nem hidalhato at csak ugy pikk-pakk optimalizacioval. Barmilyen jol is megirnak egy jatek, a diffi valami irtozatos, ez mindig latszani es erzodni fog. Szaraz teny. Plusz ugye, ha egy adott jatek jol van optimalizalva, akkor logikusan mindket gepen jol van optimalizalva, a kulonbseg mindig pontosan ugyanolyan lesz. Plusz, ami nincs kulon megirva series-re, abban az esetben az S a regi verziokat futtatja, ott meg aztan tenyleg kegyetlen a kulonbseg.

Szrk.: De most egy picit olyan az egesz, mintha meg akarnad magad gyozni a gyengebb geprol. Amivel az eg vilagon semmi baj nincs, irtuk is feljebb, hogy ha eleg es nem akarsz tobbet kolteni a masikra, akkor nincs mirol beszelni. :)
De a ket gep kozti kulonbseget csak az nem erzekeli, aki nem akarja es a felarat a nagyteso boven megeri. Szokoevente adnak ki olyan termeket, aminek ilyen az ar-ertek aranya.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41191) persil válasza AssAssynn (#41189) üzenetére


persil
nagyúr

Ez lemaradt:
"Habár biztos vagyok benne, hogy úgy fogják megírni a játékokat, és úgy lesznek optimalizálva, hogy a felhasználó nem fogja hátrányát érezni az S-nek."
Ne legyel benne biztos. Ha valamit ugy irnak meg, hogy kihasznaljon minden cseppet az X erejebol(marpedig ez a cel most is, es egyre inkabb ez lesz), akkor bizony az S-en haldokolni fog es csunyabb lesz. Fizikat nem gorbitunk. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41192) Csokifalo


Csokifalo
aktív tag

3070 kártya g-sync monitor és 180 Fps után mentem vissza xbox one X re és azt hittem híbás annyira nem volt fluid szinte úgy láttam akadozik, a grafika meg hagyjuk kategória volt. Most cseréltem series x-re és azt mondom hogy ez már vállalható. Eszembe nem jutott s-re váltani one x ről mondjuk nálam van egy 75-ös meg egy 50 es 4K tv is szóval már csak azért se. Egyelőre nem bántam meg a SX -et főleg hogy arany árban eladtam a 3070-et

[ Szerkesztve ]

(#41193) Dewo


Dewo
aktív tag

Aliens: Fireteam - Exclusive 25 Minutes of Gameplay | IGN First

Aki alien fan annak tetszeni fog viszont az ára már annyira nem. 25k :W
[link] itt a gameplay róla.

Jó szórakozást hozzá. :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#41194) lmno válasza AssAssynn (#41189) üzenetére


lmno
őstag

" Habár biztos vagyok benne, hogy úgy fogják megírni a játékokat, és úgy lesznek optimalizálva, hogy a felhasználó nem fogja hátrányát érezni az S-nek."

Én meg biztos vagyok benne, hogy nem így lesz :) Lásd One X/S.

(#41195) AssAssynn válasza persil (#41190) üzenetére


AssAssynn
őstag

Értelek, de én csak arra akartam utalni, hogy a MS nem fogja hagyni, hogy az új generációs konzolján (még ha csak a gyengébbikről is van szó), akkor is ne fusson valami élvezhetően, elfogadhatóan.

Egyikről, másikról egyaránt megtudom győzni magamat, innen a dilemma, de ahogy írtam is, szerintem tényleg várok még a döntéssel. ;)

#41194lmno Tényleg? Látod, én nem vagyok járatos ebben. Annyira rossz volt az One S? Volt ami nem futott, szaggatott, élvezhetetlen volt?

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#41196) Wesder válasza AssAssynn (#41195) üzenetére


Wesder
félisten

Volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41197) AssAssynn válasza Wesder (#41196) üzenetére


AssAssynn
őstag

Uhh. Miért nem ezzel kezdtétek?
Magamból kiindulva, elképzelhetetlennek tartom, hogy egy olyan "új generációs" konzolt kiadjanak, amin nem fut el valamely új generációs játék, vagy ha el is fut, akkor szaggat, élvezhetetlen, stb. Azt még úgy el tudom fogadni, hogy a kisebb változatnak butított a grafikája, nincs meg a max fps, kisebb a felbontás, ez mind belefér, de hogy valami kvázi játszhatatlan, az már nem.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#41198) Alexios válasza AssAssynn (#41197) üzenetére


Alexios
veterán

Nem is a következő 2-3 évben lesz ilyen ha lesz reálisan, inkább 4-5 év múlva.

(#41199) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na EU is rábólintott

:C

Live-Die-Respawn

(#41200) AssAssynn válasza Alexios (#41198) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ja értem, na mondjuk ez is más így. :D

Teljesen összezavarodom. :))

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.