Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40351) prokxy válasza Golyo69 (#40348) üzenetére


prokxy
veterán

Xbox-on nincs: reddit
"Unfortunately no, there will be no official support for mouse and keyboard on consoles on the release day."

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#40352) Golyo69 válasza prokxy (#40351) üzenetére


Golyo69
senior tag

Köszi :R

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#40353) Zoleee83 válasza Wesder (#40341) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pontosan ugyanezt gondolom, tegnap elkezdtem a Halo1-et, az öregsége ellenére nagyon rendben van a gameplay, pedig azt hittem nem fog érdekelni.
Sokat javult az Infinite kinézete egyébként. Várós!

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#40354) felixo válasza craftsman01 (#40344) üzenetére


felixo
őstag

:Y :O :O :O

Redmi Note 9

(#40355) oriic válasza craftsman01 (#40344) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2021. őszén jön ez már remélhetőleg, szerintem már nem fogják csúsztatni megint.

Live-Die-Respawn

(#40356) icemad válasza hadam98 (#40350) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az Elite irányítása szerintem is bitang nehéz. Pár óra után ott is hagytam. Akkor lett elegem, amikor az űrállomás közvetlen közelében dokkolás helyett teljes sebességre kapcsolt, ment minden a levesbe, hogy rohadna meg. :((( No man's sky más stílus ugyan, de sokkal jobban játszható.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40357) Bad Pritt válasza icemad (#40356) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Elite-nél nem volt sajna cél a jó kontrolleres irányítás, nem egy jó konzolport. PC-n hatalmas élmény, konzolon max a hajadat téped tőle.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40358) Corpuscle válasza hadam98 (#40350) üzenetére


Corpuscle
őstag

Hardcore szimulátor. Neten találsz magyar nyelvű tutorialokat is. Én mielőtt belekezdtem, tizenórát eltöltöttem a "tanulással" játék nélkül. Sajnos nagy részük több éves, sok minden változott. Van topikja, nagyon segítőkészek, ott is tudsz informálódni. Én kb. egy éve engedtem el, egy idő után nekem túl grindelőssé vált. Hajkurászod a nyersanyagot a végtelenségig a fejlesztésekhez. Itt meg kell tanulni felszállni, leszállási engedélyt kell kérni, majd oda lerakni a vasat ahová az engedélyt megkaptad stb.
Ez nem egy árkád űrlövölde. Megvan a maga szépsége, de nem adja magát könnyen. Volt olyan szállítós küldetésem, ahol 45 percig repültem, mire elértem a kívánt űrállomásra. Közben az ég adta világon semmi sem történt. Jót neteztem közben. Az egy kicsit durva volt azért.

(#40359) ρσгτσ válasza Zoleee83 (#40353) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Akit ez a világ be tud szippantani, az biztos nagyon fogja élvezni az összes részt. Engem annyira nem húzott be a játék, de ki nem hagynám az új részt.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40360) need válasza Bad Pritt (#40328) üzenetére


need
addikt

Asszem ezt szebben meg se lehetett volna fogalmazni..
Én most néztem meg hát nem is tudom..
Az biztos hogy nem fogom előrendelni..

Megyek inkább Battlefield 1 tolni.. mivel még úgyse játszottam végig :N

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#40361) Norb79 válasza need (#40360) üzenetére


Norb79
őstag

Mindegyik sztori igazi anti-háború propaganda. Elég rövidkék, de mellbevágóak. :)

(#40362) need válasza Norb79 (#40361) üzenetére


need
addikt

Az én életemből kimaradt A Battlefield játékok
Most kezdtem el. 5. Az nagyon tetszett jó volt még a 4. 3. szerintem gagyi. Most erre vagyok nagyon kíváncsi.

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#40363) Norb79 válasza need (#40362) üzenetére


Norb79
őstag

Én ezt az egy részt játszottam, mert tetszett a Zeppelin. :DDD
Multiztam is kicsit, volt pár jó kör, amikor nem sima ágyútöltelék voltam, hanem értelmezhető résztvevő, de az fps nem az én világom.
A sztorikat ahogy írtam is végiglőttem, tetszettek, csak rövidkék voltak.

(#40364) hadam98


hadam98
senior tag

Akkor meg nyugodtam, hogy nem csak én vagyok vele egyedül. Majd talán a Star Wars Squadrons :)

Közben le toltam egy órát az Outsiders demóba és hát...
Azt mondom Game Pass-ba oké, vagy ha ingyenes lesz a teljes játék de ezért pénzt kiadni? Annyira gagyi az egész, hogy fáj. A karakterek bénák, a grafika nem egy nagy szám, a harcrendszer unalmas és hát a sztori se valami komoly. Ezt a Gears sorozathoz hülyeség hasonlítani, ha azt koppintották volna nem lenne olyan rossz játék, de így, hogy a karakterek 200-al sétálnak a pályán ez csak egy mese. Ha valaki akar feleslegesen költeni és ki dobni az ablakon vegye meg, de ennél a játéknál egy WD: Legion is százszor jobb deal...

[ Szerkesztve ]

(#40365) darkstreet89 válasza hadam98 (#40364) üzenetére


darkstreet89
tag

Azt hittem már nálam van baj az Outsiders illetően. Le írtad nagyon jól, ami bennem is fogalmazódott az első óra után, hogy ez most úgy.... Valami jobbat vártam volna, nekem csipetnyi innen-onnan kategória, ahogy írtad is GamePass tölteléknek jó lesz. :))

[ Szerkesztve ]

(#40366) persil válasza darkstreet89 (#40365) üzenetére


persil
nagyúr

Az outriders-tol beszeltek, vagy van masik jatek outsiders cimmel?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40367) Wesder válasza oriic (#40355) üzenetére


Wesder
félisten

Azt mondta a 343i januàrban hogy a kampàny kész, màr csak a bugokat írtjàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40368) sirkope válasza icemad (#40356) üzenetére


sirkope
tag

Huh, pont akartam írni, hogy nagyon bénának érzem magam benne, 5 perc után kiléptem a fegyvertelen űrhajó kilövés tutorialból. Ezek szerint másnak is van vele problémája,
Helyette megcsináltam két fejezetet a Plague Taleból.

(#40369) prokxy válasza hadam98 (#40364) üzenetére


prokxy
veterán

Játszottam vele kb. 30 percet, kiválasztottam a class-t, mentem még vele kicsit és quit...nemtom, nekem nem jött át annyira. Pedig nagyon vártam.
Kap még 1 esélyt azt ha nem vonz be, akkor uninstall. Néztem twitch-et is, gondoltam hátha később jobban beindul, de olyan bugyuta az egész.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#40370) oriic válasza Wesder (#40367) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lassan akkor jöhet majd egy pontos dátum is. (De gondolom október-november lesz belőle majd)

Live-Die-Respawn

(#40371) Lifer092 válasza persil (#40366) üzenetére


Lifer092
senior tag

Outriders az. Csak elírás. :)

(#40372) need válasza persil (#40208) üzenetére


need
addikt

Jól van elismerem nyertél ;] ;)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#40373) Zoleee83 válasza oriic (#40370) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem is karácsonyi időszak lesz belőle, nincs nagyon értelme előbb hozni. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#40374) hadam98


hadam98
senior tag

Elírás :D Outriders.

(#40375) l.skywalker válasza prokxy (#40369) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én letoltam 1 karakterrel amit a Demó engedett, néztem, hogy lehet farmolni már legendary cuccokat és asszem talán 6 karakter indítható, de ennyire nem tetszett. El lehet vele szüttyögni, de nem akarok még egyet farmolni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40376) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A Dirt 5 garfikája pazar. Gyönyörű. :K Ahol vannak pocsolyák, tiszta sár a pálya, ott minden visszatükröződik.Az autók, a pálya elemei, minden. Időjárási effektek is jól néznek ki.A HDR is skálázható.Ha másra nem is, de a látványra nagyon durván odafigyeltek.

(#40377) darkstreet89 válasza persil (#40366) üzenetére


darkstreet89
tag

Arról beszélünk Outridersről, csak javított a telefon és nem figyeltem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#40378) F_Peter válasza ProEvoFan (#40376) üzenetére


F_Peter
őstag

Nem igazán néztem a játékról semmit, mert nem igazán szoktam autózni, de feltünt hogy a grafikáról alkotott vélemények a két véglet között ugrálnak. :)

(#40379) Moby


Moby
addikt

Kipróbáltam ezt a Dirt5-öt. Üssetek, de szerintem ez egy rohadtul szórakoztató arcade cucc :) Azt sem értem miért írtátok, hogy csúnya. Szerintem egészen jól néz ez ki, ezek a kis görcs SS-en. Nekem absz. pozitív meglepetés. Lehet, hogy másfél év után ez lesz az első gamepass játék, amit játszani is fogok! :DDD

(#40380) Hapcimalac


Hapcimalac
tag

Dirt5-be csak nalam nem mukodik az online resz?

(#40381) Elderath válasza Moby (#40379) üzenetére


Elderath
őstag

Szerintem is fun...

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#40382) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Látom azért vannak olyanok is, akiknek tetszett a DiRT 5, én is erősítem ezt a tábort. Kövezzetek meg, de nekem tetszik ez a játék. Nyilván nem egy Forza (nem is érdemes összehasonlítani őket), de nekem összességében bejön. Próbálgattam a grafika és a felbontás módot és lehet, hogy vak vagyok, de játék közben érdemi különbséget nem látok. Biztos találnék, ha mondjuk megállnék 1-1 kanyarban verseny közben és elkezdeném vizslatni, de alapvetően az ember nem csinál ilyet, ha tényleg játszani szeretne. Vagyis egy dolgot látok, hogy a felbontásnál tényleg lényegesen jobb a felbontás (mily meglepő, mi?), meg grafika módban talán a tükröződések jobbak, de csak talán, mert ha el vagy foglalva a versennyel, ezzel sem foglalkozol különösebben. Legalábbis én nem láttam semmi szembetűnőt. Mivel mindkét módban 60frame-et kapok, így én a felbontást részesítettem előnyben. Egyébként a játék szerintem jól néz ki, nem a legjobb, amit láttam, de egyáltalán nem nevezném csúnyának, sőt. Az irányítás, hát...arcade...de teljesen vállalható, viszont a játék nem állít kihívás elé különösebben. Mondjuk csak 3-4 versenyt mentem, lehet, hogy később fog szivatni, de eddig nem izzadtam le verseny közben.

Szerintem fogok vele játszogatni este meló után, mert arra például tökéletes, hogy kicsit kocsikázzon az ember különösebb kihívás nélkül.

Sic Parvis Magna

(#40383) prokxy válasza l.skywalker (#40375) üzenetére


prokxy
veterán

Meg tudom érteni, nekem a Gears 5 mellé már nem fér ez bele időben és az most nagyon top nálam. Szóval valszeg skip lesz. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#40384) pauliboy23 válasza 30z.Samu (#40382) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Nekem is bejön, igaz én a Dirt 1-el játszottam utoljára a sorozatból. Pár versenyt lenyomni kikapcsolódásként tökéletes. Kíváncsi vagyok mihez kezd a Codemasters a wrc jogokkal 2023-tól.

(#40385) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Elkezdtem a Delivery Us The Moon-t.
Elég jó kis sétálló szimulátor, jó történettel. :)
Bejönnek ezek a Űr/Sci-fi játékok.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#40386) Bep válasza pauliboy23 (#40384) üzenetére


Bep
senior tag

Remélem normálisan visszatérnek a rally-hoz.

Szerk:
#40378F_Peter
Mert kb. effektekkel van kitolva. Csillog-villog minden, fröcsög, porol, de a modellek nem túl kidolgozottak, a textúrák mosottak.

[ Szerkesztve ]

(#40387) 30z.Samu válasza pauliboy23 (#40384) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a 2-vel játszottam még X360-on, az akkoriban nagyon bejött.

(#40386) Bep: Azt én is remélem, a legutolsó értelmes rally játék számorma a CMR 2 volt. Imádtam azt a játékot, de a többi valahogy nem fogott meg. Oké. játszottam a DiRT-el meg a 2.0-val, de az nem WRC.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#40388) hombre[EU] válasza Moby (#40379) üzenetére


hombre[EU]
veterán

lehet én is ezt fogom nyomni monster hunter helyett...olyan igazi nobrainer offroad versenyzōs :D és legalább multiban nem lépkednek ki a játékosok
de filterezést rakhattak volna bele, vannak nagyon gagyi másfél perces versenyek

Life, Uh, Finds A Way

(#40389) pauliboy23 válasza 30z.Samu (#40387) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Vagy ps2-őn a wrc sorozat. Na az miatt simán szereznék egy gépet, mind a négy résszel.

(#40390) 30z.Samu válasza pauliboy23 (#40389) üzenetére


30z.Samu
félisten

Eközben a márciusi PS Plus játékok között ott lesz a Final Fantasy 7 Remake. Az szép! :Y

Sic Parvis Magna

(#40391) persil válasza hombre[EU] (#40388) üzenetére


persil
nagyúr

Hu azt a monster hunter-t hanyszor probaltam megkedvelni, de egesz egyszeruen mar maga az a "japansag" is borzasztoan taszit, ami minden kepkockajabol sugarzik kifele ezerrel.

Valahogy ugy tudnam jobban elkepzelni, hogy kozponti hub nelkul, teljesen open world jatekteren, rendes quest-ekkel es fejlodessel egy amolyan "giant-slayer" rpg.

De mar az elso inditaskor, amikor szo szerint 3 gombnyomasonkent bejon egy ot perces, elnyomhatatlab, total semmitmondo atvezeto, mar attol agygorcsot kapok. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40392) Wesder válasza 30z.Samu (#40390) üzenetére


Wesder
félisten

Amit nem frissíthetsz nextgenre. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40393) hm_guesswho válasza persil (#40391) üzenetére


hm_guesswho
tag

én is óvatosan állok az ilyen "japánkodós" játékokhoz. Nálam van egy olyan szabály, hogy ott, ahol a fegyver nagyobb, mint a karakter, az nem az én játékom :DDD

(#40394) hyggelig válasza Wesder (#40392) üzenetére


hyggelig
senior tag

Csak én vagyok úgy vele, hogy ez tök lényegtelen? :DDD

(#40395) Wesder válasza hyggelig (#40394) üzenetére


Wesder
félisten

Még ha érdekelne is a FF, akkor sem jàtszanàm màr nextgen gépen a prevgen vàltozatot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40396) persil válasza hm_guesswho (#40393) üzenetére


persil
nagyúr

Nalam a "tobb a video, mint a jatek" egy ilyen szabaly. :D
Kilepsz a szobabol(2 sec, 1 gomb) 5 percig gonoszan nez a hos, az antihos, a tarsak, latjuk a lampat, a szekrenyt, a lampat gonoszan, a szekrenyt szomoruan, kozben ezerrel megy a hegeda, majd 5 percig szapuljak egymast. Utan megnyomsz egy gombot es jon a kov video. Neeeeeee. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40397) hombre[EU] válasza persil (#40391) üzenetére


hombre[EU]
veterán

sajátosak az biztos :D nekem sem veszi be a gyomrom mindet, de gameplayben általában elég erōsek/kreatívak szóval le kell nyelni az agymenéseiket...mondjuk egy kingdom heartsot már én sem bírok :DDD

ha már japánok...hol van már az Elden Ring?! Micro szponzor alatt van szóval itt fogják bejelenteni

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#40398) hm_guesswho válasza persil (#40396) üzenetére


hm_guesswho
tag

most lényegében leírtad a Dragon Ballnak egy teljes évadját : DD

(#40399) 30z.Samu válasza Wesder (#40392) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem mintha én játszanék ilyen játékokkal, de szerintem ez akkor sem rossz cím Plus-ba. :N

Sic Parvis Magna

(#40400) Wesder válasza 30z.Samu (#40399) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy nem rossz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.