Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41251) ggbuffon1897 válasza craftsman01 (#41249) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

Én csak egy éveset látok nála de akkor rákérdezek.

(#41252) negyven2 válasza Wesder (#41223) üzenetére


negyven2
veterán

Hivatalosan még nem került be ez a rendszerbe (mármint nem írtak róla az Insider notes-ban). Ezért van csak bent a sima asztali verzió jelenleg. Volt már ilyen korában is, hogy így kerültek be érkező funkciók "előzetesi" (vagyis bent van, de még nem használható, mert hivatalosan még nincs bent :D).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#41253) NemMo


NemMo
őstag

Ha valakit érdekel, akkor a pesti úti mediában van kirakva 2-3 series x.

(#41254) jeni válasza NemMo (#41253) üzenetére


jeni
félisten

ennyiért?

(#41255) NemMo válasza jeni (#41254) üzenetére


NemMo
őstag

Az árát nem néztem meg sajnos, de gondolom annyi, mint a neten írják

[ Szerkesztve ]

(#41256) Zsinder válasza jeni (#41254) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Az budapesti Árkád MM-ben 195ért volt kirakva.

(#41257) Miska0330 válasza jeni (#41254) üzenetére


Miska0330
tag

Szia!

Én ma délelőtt meg is rendeltem ennyiért. Külön felhívtam a Media Markt ügyfélszolgálatot, hogy ez most komolyan elérhető -e? Ha megrendelem és kifizetem, akkor jövő héten küldik is. Határozottan mondta a hölgy, hogy igen 1-3 napon belül küldik is. OTP Simple -el ki is fizettem. Jövő héten minden kiderül. Sok helyen már 230-240 ezer között látom. Nehogy annyira gyengüljön a forint, hogy még drágább lesz.

(#41258) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Azt tudja valaki, hogy az új Xbox vezetéknélküli füles mikor jön ki pontosan?

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#41259) Wesder válasza ClydeBeka2 (#41258) üzenetére


Wesder
félisten

16.-a.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41260) vg válasza ClydeBeka2 (#41258) üzenetére


vg
addikt

17-én

(#41261) 30z.Samu válasza vg (#41260) üzenetére


30z.Samu
félisten

Legyen 18. :D

Sic Parvis Magna

(#41262) vg válasza 30z.Samu (#41261) üzenetére


vg
addikt

Már megrendeltem, váron nagyon.

(#41263) 30z.Samu válasza vg (#41262) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is tervben van, de még mindig autó projekt van. :B :D

Sic Parvis Magna

(#41264) F_Peter válasza 30z.Samu (#41263) üzenetére


F_Peter
őstag

Én is gondolkodóba estem, de nagyon félek a hangjától. Eddig mindegyik Ms headsetben csalódtam, mert a saját kategóriájában összehasonlítva gyengén szóltak. Ennyiért, ilyen funkciókkal és ilyen anyagokból... félek pont a hangon spóroltak.

(#41265) 30z.Samu válasza F_Peter (#41264) üzenetére


30z.Samu
félisten

Megvárjuk mit szólnak hozzá itt a többiek ill. mit mondanak a tesztek. :)

Sic Parvis Magna

(#41266) F_Peter válasza 30z.Samu (#41265) üzenetére


F_Peter
őstag

Úgy úgy. Illetve remélem lesz lehetőségem valakinél meghallgatni. :)

(#41267) Phoen|x válasza 30z.Samu (#41265) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hasonló taktikán vagyunk.

Go Gunners!

(#41268) hombre[EU] válasza F_Peter (#41264) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mondjuk ennyiért tök eyyszerū betippelni mi tud. alsó-közép kategória wireless...tehát ilyen sennheiser legalja

Life, Uh, Finds A Way

(#41269) Elderath


Elderath
őstag

Még mindig nem fér a fejembe mennyire retek a letöltés wifin keresztül. Ha nem tenném be instant onba szerintem sose jött volna le, amit ma szedtem, mert sokszor teljesen meg is állt. Ezzel nem fognak kezdeni valamit?

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#41270) icemad válasza Elderath (#41269) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel mit tudnak kezdeni? Lehet hogy a routered vacak, vagy a jel, vagy sok szomszéd használja ugyanazt a csatornát. Stb.
Használd kábellel.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#41271) craftsman01 válasza vg (#41262) üzenetére


craftsman01
senior tag

Én is megrendeltem,ennyiért ajándék.De remélem nem fogják hasonlítgatni a 100-ezres fülesekhez mert annak nincs értelme,de ahogy a koléga írta sennheiser legalja,az nekem már megfelel.Fül műtött vagyok úgyhogy nekem már nem szuperál rendesen a hallásom nem csak hogy nem hallok hanem a hangszineket sem érzékelem rendesen. :DD

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#41272) Moby válasza Elderath (#41269) üzenetére


Moby
addikt

Kábelen amúgy jobb? Nálam is iszonyú hektikus az egész. Ma 20 percig szinkronizálta valamelyik játék állásait :(

(#41273) galaxys80 válasza icemad (#41270) üzenetére


galaxys80
veterán

Te is tudod, hogy nem erről van szó. :U

(#41274) icemad válasza galaxys80 (#41273) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Wifis letöltésről volt szó.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#41275) ggbuffon1897 válasza icemad (#41270) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

Megsugom neked, kábelen is szar az esetek 95%ban.

Egyedul instant onba tolt normálisan.

Szval nem tartom valószínűnek h ez net problema. Valamit elcsesztek softwareesen. De engem is erdekelne h kezdeni fognak e ezzel valamit

(#41276) Elderath válasza ggbuffon1897 (#41275) üzenetére


Elderath
őstag

PSen leszedek 10 perc alatt 50 gbot még akkor is, ha fut valami. Boxon meg ilyen 1 meg 80 mb/s között ugrál másodpercenként meg folyamatosan megáll, ha be van gép kapcsolva. Neten ember rákeres olvasni hasonlókat úgyhogy nem nálam van a gond.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#41277) Elderath válasza Moby (#41272) üzenetére


Elderath
őstag

Nem próbáltam kábellel mert már nincs helyem a routerbe :D

Mindenesetre wifin se kéne ilyen lassúnak lennie

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#41279) Wesder válasza Elderath (#41276) üzenetére


Wesder
félisten

Ez mind szép és jó, de itt ez nem ilyen. Majd egyszer "javítjàk". Vagynem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41280) Bep válasza Moby (#41272) üzenetére


Bep
senior tag

Nekem semmi különbség wifi és kábel között csak store letöltési sebességben, illetve annyi, hogy régen még ca. 2 éve használtam utoljára folyamatosan wifin, akkor gyorsabban töltött a store-ból, mint most kábelen.

(#41281) Norb79 válasza Moby (#41272) üzenetére


Norb79
őstag

Igen, klasszisokkal. Pont nekem is ma tűnt fel, hogy az otthoni kábeles megoldás helyett szüleimnél wi-fin kb tízszer annyi ideig szinkronizál felhőmentést.

(#41282) mike1334


mike1334
veterán

Ma kicsivel több, mint egy óra DQ XI után azt kell mondjam, hogy jó dolog ez az xcloud. Tartottam tőle, hogy zabálni fogja az akksit, vagy nagyon gagyi lesz a minőség, de teljesen vállalható, ilyen játékokra tökéletes stabil wifivel. Switchez képest nehezebb, szóval örülök, hogy megálltam 8 colnál, ezt még éppen lehet tartani.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41283) Scholes9 válasza ρσгτσ (#41235) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen vagy tableten :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#41284) Steve1207 válasza Bep (#41280) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem sincs különbség, a játékletöltési hülyéskedésen kívül minden pikpak megy wifin is, online játék alatt is kiváló részemről. Sebességteszt is hozza a max papírformát rendszer ellenőrzéskor mindkét kapcsolaton. Januárban beiktattam egy hónap lan-os csatlakozást tesztként, semmi nem változott, úgyhogy ki se vártam a végét, 2 hét után ment is vissza wifire.

[ Szerkesztve ]

.

(#41285) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

Destiny 2 forsaken,shadowkeep, beyond light főküldetéseket végigcsináltam, de az alapjáték campaign részét nem találtam sehol, utána olvastam, és elvileg törölték a játékból. :| Semmilyen módja nincs az eredeti sztori végigjátszásának?

(#41286) AssAssynn válasza ρσгτσ (#41214) üzenetére


AssAssynn
őstag

Mert SS-en nem menne el az OX változat? Ha igen, lehet át kellene állítaniuk, aztán kevésbé lenne lehangoló a látvány.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#41287) parandroid válasza Norb79 (#41281) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nálunk az XSX kábellel lóg a routeren, az XSS wifin. Ráadásul jó messze a routertől. Na, emiatt egy kicsit tényleg lassabb, de jelentős különbség nincs a kettő között. Az is igaz, hogy 30 megabites a netem, ha a sebesség közelebb lenne a hálózat elvi maximumához, az nyilván érezhetőbb lenne, de a lényeg akkor is az, hogy hihetetlen módon az ms nem programozta bele a játékaiba, hogy ha egy wifi hálózatra érnek, akkor lassítsanak le, hanem ezt tudja a technológia. Vagy a router. Első körben amúgy is akörül néznék szét. Gondolom lóg otthon vagy 12 eszköz wifin, amit menedzselnie kell folyamatosan, meg azon sem lepődnék meg, ha a többség egy a-s wifi hálózattól várná el a gigabites sebességet. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41288) l4cz


l4cz
csendes tag

[link] Samsung QLED Becomes the Official TV Partner of Xbox Series X

[ Szerkesztve ]

(#41289) AMD Power válasza KardosAttila (#41285) üzenetére


AMD Power
titán

Enged el az egész játékot úgy ahogy van.... :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41290) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#41268) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem a PS Gold is tökéletes, ha hozza azt a szintet, az már jó. De szerintem jobban fog szólni.

Sic Parvis Magna

(#41291) 30z.Samu válasza AssAssynn (#41286) üzenetére


30z.Samu
félisten

Menni menne, a power megvan hozzá. Csak kevesebb a grafikai mag benne, mint a One X-ben, ezért körülményes lenne, hogy fusson az X változat. Erre írtam akkoriban, hogy értem (a technikai részét), de nem értem (hogy miért nem lehet ezt valahogy áthidalni)... :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#41292) Döglött Róka válasza Bep (#41280) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem tudom mi bajotok:

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#41293) 30z.Samu válasza Döglött Róka (#41292) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is van, hogy ennyivel jön, de többségben 20mbps-nél többet nem produkál, ha nincs instant mode-ban.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#41294) Döglött Róka válasza 30z.Samu (#41293) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nekem ez konzisztens, ha nem megy online jatek. Ott ertelemszeruen leveszi.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#41295) oriic válasza KardosAttila (#41285) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

NIncs sajnos.

Live-Die-Respawn

(#41296) galaxys80 válasza icemad (#41274) üzenetére


galaxys80
veterán

Arról. Meg arról, hogy nem azért lassú.

[ Szerkesztve ]

(#41297) 30z.Samu válasza galaxys80 (#41296) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kábellel sem jobb, én kis naiv azt hittem akkor hogy jobb lesz. Hát nem... :D De ez legyen a konzol legnagyobb problémája.

Sic Parvis Magna

(#41298) ρσгτσ válasza AssAssynn (#41286) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tudomásom szerint nem...és szerintem jópár játék maradni is fog OS szinten.

Néha amúgy nem értem minek portolnak le a fejlesztők 20+ éves játékokat 0 változtatással. Oké, kult játékoknál megértem, mint pl. Doom első része...de nem csak ilyen van. Pl. Pod Racer.

Vagy olyan stratégiai, taktikai játék amihez nem adnak billentyűzet+egér opciót. Ami érthetetlen és majdnem hogy felesleges volt így Xbox -ra kiadni. Pl. Red Alert vagy Commandos.

Vagy kiadnak egy amúgy baromi jó játékmenetre épülő új játékot 10+ éves grafikával. Pl. Werewolf: The Apocalypse - Earthblood.

Sokszor érzek feleslegesen lefutott köröket a fejlesztők részéről. Mintha semmi koncepció nem lenne.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#41299) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

[link] A Microsoft már dolgozik az Xbox Series S/X kontrollerek frissen felfedezett hibáján
Ti találkoztatok ezzel a hibával? Nálam néha eljön, de inkább az "A" gombbal.

[ Szerkesztve ]

(#41300) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#41299) üzenetére


30z.Samu
félisten

Eddig nem és mostanában a jelet sem dobta el (kopp kopp).

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.