Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40751) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#40742) üzenetére


30z.Samu
félisten

Semmi, törölhető

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#40752) l.skywalker válasza persil (#40749) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Miért ne lenne. 13 nap = 312 óra, napi hat óra alvással is 252 óra :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40753) persil válasza l.skywalker (#40752) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor mar csak a csalad, haverok, melo, eves, ivas, pisikaki marad, szoval vegul is jah, LAZAN ... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40754) AssAssynn válasza persil (#40749) üzenetére


AssAssynn
őstag

Speedrun? ;]

#40750Zoleee83 Csak hírből, véleményekből hallottam, hogy érdemes kitolni, ezért volt tervben. GPU ideális lett volna hozzá, csak így pont pórul jártam. :DDD

#40753persil Kösz, hogy a fürdést nem számoltad bele, anélkül úgy is kibírom 2 hétig. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#40755) persil válasza AssAssynn (#40754) üzenetére


persil
nagyúr

A pisikaki hivatott minden higieniai dolgot osszefoglalni, de jah, jogos a felvetesed. :D

Komolyabbra forditva. Ha nem csak rohansz es szeretned kielvezni, amit a jatek nyujt(es ebben az esetben nagyon is erdemes), akkor nem erdemes 13 napra belekezdeni.

Ha eddig kimaradt - tehat a mentes mizeria nem erint - akkor erdemes megvenni a csoda edition-t, akciokban fillerekert el lehet hozni es, akkor kenyelmesen letolhatod, gp-tol fuggetlenul. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40756) Norb79 válasza l.skywalker (#40739) üzenetére


Norb79
őstag

Ahogy Proti is írja, a saját konzolról streamelés.

(#40757) red6t6 válasza ρσгτσ (#40747) üzenetére


red6t6
tag

Nálam gond nélkül megy az új kontrollerekkel is.

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#40758) l.skywalker válasza Norb79 (#40756) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

ok. az androidon is a sima app-ban van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40759) ρσгτσ válasza red6t6 (#40757) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Hogy működik nálad? Csak mert 14.4 -en nálam sehogy. Illetve hivatalosan is 14.5 -től lesz support. Aminek ebben hónapban fejeződött be a zárt béta tesztelése, és pár napja lett elérhető a publikus, de még szintén béta verzió.

"Apple is releasing its iOS 14.5 update to beta testers today, and one of the welcome changes is support for the new PS5 DualSense and Xbox Series X controllers. Neither of these new controllers is currently supported in the latest versions of iOS and iPadOS, but 14.5 introduces support for both."

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40760) Norb79 válasza l.skywalker (#40758) üzenetére


Norb79
őstag

Az eredeti kommentedben a "preview"-s app leírás alapján én úgy értettem, hogy androidon ez külön appban (is) van, de akkor lehet félreértettem, ezért írtam, hogy iOSen meg egyben van.

(#40761) hyggelig válasza Zoleee83 (#40634) üzenetére


hyggelig
senior tag

Egyre jobban tetszenek a japán "agymenések" :DDD

(#40762) hombre[EU] válasza negyven2 (#40694) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az is lehet,hogy átcsúszik q1/q2-re...valószínū a holiday volt a terv eredetileg

Life, Uh, Finds A Way

(#40763) lastmohican2 válasza l.skywalker (#40735) üzenetére


lastmohican2
tag

Köszi!

(#40764) negyven2 válasza hombre[EU] (#40762) üzenetére


negyven2
veterán

Alapvetően ez az egész pletyka azon alapszik, hogy legutolsó PlayStation-ös State of Play előzetesben már nem szerepel az, hogy 2021 második felében jön.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#40765) frankdelgado válasza MrPeekaboo (#40702) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ne szúrom magam tökön, ha közbejön valami, de örülnék neki ha nem. Egyébként azt hiteem pc-n a korai hozzáférés már magyarul megyen, mert magyar feliratos videok vannak a jutyúbon.....

(#40766) hombre[EU] válasza negyven2 (#40764) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát a sop-ból nem indulnék ki :)
a befektetōknek ha jól tudom a take two late/H2 21-en mondott

Life, Uh, Finds A Way

(#40767) Dewo válasza hadam98 (#40710) üzenetére


Dewo
aktív tag

Nem jó ...ha nem nagyon jóó! :) már csak azt a 1 részt nem játszottam sajnos :O

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#40768) l.skywalker válasza Norb79 (#40760) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Valszeg azért, mert iOS-re nincs xCloud csak console streaming. De majd kijavít akinek iOS-e van :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40769) ρσгτσ válasza l.skywalker (#40768) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Úgy van minden iOS -en, mint droidon. Xbox és Game Pass app -nál is. Egyetlen eltérés, hogy az GP app -ban nincs felhőzés. Minden más egyezik. Mindkét OS -t használom.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40770) red6t6 válasza ρσгτσ (#40759) üzenetére


red6t6
tag

Aha, akkor nálam azért, mert a 14.5 béta van fent.

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#40771) ρσгτσ válasza red6t6 (#40770) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Így viszont köszi a visszajelzést. Végre sikerült normálisan megoldaniuk. Talán márciusban teljesen publikus lesz.

Szerk.:
Egyszer talán oda is eljutunk, hogy lehet felhőzni GP app -ban ezen az OS -en is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40772) hombre[EU] válasza l.skywalker (#40740) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hehe pont nemrég írtam valakinek,hogy a nextgen patchet nem biztos,hogy gamepassben fogja játszani
egyébként nem ebben a hónapban jönnek a bethesdák?

Life, Uh, Finds A Way

(#40773) l.skywalker válasza hombre[EU] (#40772) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az majd pénteken derül ki [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40774) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Megvan az első ezresem a Call of the Sea személyében. Beszéltünk róla megjelenés körül párszor, most szántam rá magam, hogy rendesen végigjátsszam, megkeressek mindent, szerencsére a játék abszolút támogatja ebben a játékost, van chapter select, írja, hogy hol hány százalékon állsz, miket találtál meg, szóval annyira nem nehéz a 100%.

A játékról abszolút szuperlatívuszokban tudok csak beszélni, minden szempontból top notch a saját zsánerén belül, de általánosságban sincs szégyenkeznivalója, remekül néz ki, a játékmenet egyszerű, intuitív, nagyon okosan segíti a játékost hud nélkül is, a zene, hangok, szinkronok felsőkategóriát képviselnek, a víz alatti hanghatások tanítani valóak. A sztori meg pár apróságot leszámítva magával ragadó és remekül, néhol egészen parádés és kreatív módon meséli el a történéseket.

Az egyik legzseniálisabb részlete a játéknak, ahogy haladunk előre, Norah úgy lesz egyre magabiztosabb, erősebb, úgy kell egyre kevésbé Harry jegyzeteire és segítségére támaszkodnia. Az is egy egyszerűségében nagyszerű ötlet, hogy nem pipálgat a játék semmit, a naplót látszólag összevissza vezetjük, de végül összeáll a kép, plusz sokszor nem is engedi a játék, hogy többször interakcióba lépjünk bizonyos tárgyakkal, ezzel jelezve, hogy ott elvégeztünk már mindent, pl. mikor leesünk a toronyból chapter 4 közepén és mikor magunkhoz térünk a sivatagos látomásból, a létra ledőlt mellettünk, vagy chapter 5-ben a kutak vízióit is csak egyszer tudjuk megnézni, így számon lehet tartani, mit láttál már és mit nem.

A végén a csavar is egészen jó, ahogy a döntéshelyzet is, bár azt sajnálom, hogy a szokásos két ajtós megoldást választották. A másik kis negatívum, hogy szerintem kevés időt szenteltünk Norah és a sziget kapcsolatára, főleg a végén ez az egész transzformáció elsiklott Norah és Harry kapcsolata mellett, de a befejezés szempontjából érthető döntés, fontosabb volt a kapcsolatukat rendesen bemutatni és így megérteni, hogy végső soron nem tudsz jól dönteni, mindkét befejezés keserédes lesz. Az külön tapsot érdemel, hogy úgy tudtak feszültséget generálni, hogy végig egyedül voltunk, de mégis átéreztük Harry expedíciójának megpróbáltatásait és a férfi hangulatát, ahogy haladt előre az őrület ösvényén.

Bőven 9 pontos játék, egy fantasztikus történetet támogat a remek hangulat, egyszerűségében nagyszerű játékmenet és kivételes audiovizuális megvalósítás, kiemelkedő élmény.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40775) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aliens: Fireteam - 2021. nyár [trailer]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40776) Bad Pritt válasza l.skywalker (#40775) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jajistenem...
Megcsinálták 10 éve az AvP 3-at, ami egy szar volt összességében, majd a Colonial Marines-t, ami a világ egyik legrosszabb játéka lett, majd az Isolationt, ami meg az egyik legjobb horrorjáték a mai napig.
Kijött tavaly a Predator játék, ami szintén egy fos, meg amúgy ezek közül a csapatalapú online játékok közül egy kezemen meg tudom számolni, hányat érdemes egyáltalán elindítani, nemhogy hosszútávon játszani.
Erre ahelyett, hogy a pozitív fogadtatású játékra építkeznének, kiadnak még egy tizenkettő egytucat online csapatalapú agyatlan lövöldét.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40777) ρσгτσ válasza hadam98 (#40710) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Csak most láttam ezt a hozzászólást, akciót. Ezt érdemes ennyiért megvenni? Vagy inkább vadásszak jobb árra? Volt/van valahol kedvezőbben is a Red Dead Redemption 2?

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40778) l.skywalker válasza l.skywalker (#40773) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Részletek:

• 5 classes with unique abilities
- Gunner
- Demolisher
- Technician
- Doc
- Recon

• 30+ weapons
• 70+ mods / attachments
• 20+ enemy types
• Including 11+ Xenomorphs such as the famous Facehuggers and Praetorians

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40779) Steve1207 válasza Bad Pritt (#40776) üzenetére


Steve1207
veterán

+1, nekem a trailer után esett le, hogy co-op... :D Mozgásban amúgy semmi dinamika, pár effekt, high textúrák és kb ennyi változás a régiekhez képest.
Viszont! Kb az első játék manapság, amit el tudok képzelni jobban olyan co-op játéknak, ami többeket leköthet. Pl a Dead by Daylight is több sebből vérzik, de szórakoztató, ellenben amiket felsoroltál mindegyik pár óra alatt unalomba fullad GTFO, RE Resistance társaságában. Még, ha jobbak is technikailag egyszerűen unalmasak, alieneket lövöldözni pedig mindig hatalmas élmény.

(#40777) ProtiHUN: digitálisban jó ár, nem szokott olcsóbb lenni sehol még trükközéssel sem úgy emlékszem. Lemezesen használtban lehet nyerni még 1-2e-et max.

[ Szerkesztve ]

.

(#40780) Bad Pritt válasza Steve1207 (#40779) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akár jó is lehet, bár újonc kiscsapat, nem túl nagy tőke, elég generic gameplay... plusz egy a bökkenő, sanszos, hogy akkortájt jön a Darktide is egyből Gamepass-be, ami a Vermintide 2-ből kiindulva tuti, hogy egy rohadt jó játék lesz, nehéz lesz labdába rúgnia másnak, főleg Xboxon.

Speaking of, tolja valaki a Vermintide 2-t boxon? Megjött a kedvem megint egy kis daráláshoz. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40781) ρσгτσ válasza Steve1207 (#40779) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Home -ra kellene. Azért gondoltam digitális verzióra. Köszi a választ.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40782) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#40776) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem ez nem ennek indult :D mmo-val foglalkoztak ezelōtt csak valószínū ez fért bele...gyors és pofon egyszerū
aztán lehet idōvel kikalapálják és több lesz,mint egy standard pve coop-shooter
nem igazán újoncok, lényegében a volt cryptic "gerince"

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#40783) oriic válasza l.skywalker (#40775) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre óvatos vagyok ezzel.

Live-Die-Respawn

(#40784) Zoleee83 válasza l.skywalker (#40775) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jujjjjj!
Majd úgy jár mint a Werewolf, meg a Terminator, Predator. Nagyon tré ez a trailer. :(
Egy kérdésem van: "De mijjjjér'?!?"

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#40785) l.skywalker válasza oriic (#40783) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Még csak óvatosnak sem kell lenni. GP-be jó lesz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40786) Dewo


Dewo
aktív tag

Stubbs the Zombie in "Rebel without a Pulse" PC amit még WINDOWS XP-én játszottam :D
Most végre jön konzolra is Márcuis 15.-én. Elő rendelhető 6990-ft.

Kis nosztalgia [link] [link] :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#40787) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Nem is figyeltem, hogy a legutóbbi vagy az előtte lévő frissítéssel bekerült most már Kompatibilitási beállítások menüpont.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40788) vg válasza Bad Pritt (#40780) üzenetére


vg
addikt

Ennyit tudtak összehozni homeoffice-ból. Egykét idén befejezett játék kivételével kb ilyen szintű cuccok fognak jönni.

(#40789) AMD Power válasza AssAssynn (#40748) üzenetére


AMD Power
titán

0-24-ben igen. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#40790) mike1334 válasza l.skywalker (#40768) üzenetére


mike1334
veterán

És third party kontroller támogatás mikor lesz konzol streamingnél? Így nem teljesértékű a "switchem" :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#40791) Hami33


Hami33
aktív tag

Sziasztok ! Akinek steelseries fülese 7x vagy 9 x headsetje van meg lehet e oldani hogy játék közben discord beszélgetés menjen játék közben telefonon ? A 9 x ben van bluetooth azt tudom de a 7 x ben nincs és ha játék közben kábellel rádugom a telefont úgy működne a dolog ? Esetleg van xbox erre alkalmazás ?
Lehet hülye kérdés de holnap jön meg csak még a konzolom a fülest majd utána rendelem !

[ Szerkesztve ]

(#40792) Wesder válasza Hami33 (#40791) üzenetére


Wesder
félisten

Erre én a gyàri vezetékmentest venném. (vettem is)
Van benne XW+BT és még viszonylag olcsó is. 2 hét múlva jelenik meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40793) need válasza l.skywalker (#40775) üzenetére


need
addikt

akárhogyanis.. nekem tetszik :DD

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#40794) parandroid válasza Hami33 (#40791) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na de várjál! Te most egyszerre két jelet akarsz rákeverni a fülesre? Mármint hogy abban szóljon a játék is, meg mobilról a discord is? Mert az szerintem ki van zárva, hogy működjön.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#40795) Wesder válasza parandroid (#40794) üzenetére


Wesder
félisten

Ha a fülessel tudsz natívan Xboxhoz csatlakozni, és BT-vel a telefonra, akkor memni fog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40796) Hami33 válasza parandroid (#40794) üzenetére


Hami33
aktív tag

steelseries 9x tudja a bluetooth is azzal biztosan megy egyszerre ! De a 7 x csak kábbellel tudnám telefonra dugni akkor nem tudom a xbox hang is menne egyszerre.

(#40797) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Madden 21 bekerult az EA Accessbe!

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#40798) vg válasza IntelKiller7 (#40797) üzenetére


vg
addikt

Itthon ezt 2 darab ember fogja játszani.

(#40799) Wesder


Wesder
félisten

Epic megvette a Fall Guys csapatot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40800) l.skywalker válasza Hami33 (#40796) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tudni fogja csak nem egyszerre. Ha menni fog telefonon a Discord, akkor az lesz aktív, a játék hangja pedig akkor néma lesz. Legalábbis én eddig csak ilyen megoldást láttam, javítson ki valaki ha a 9x tudja párhuzamosan a kettőt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.