Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40251) persil válasza Hapcimalac (#40246) üzenetére


persil
nagyúr

Repetitív.

Egyebkent, az, mint az allat. Mint az osszes tobbi ac. De! Baromi jo. Szerintem az origins ota igazan szorakoztato az ac sorozat es nagyreszt toled fugg, hogy mennyire unsz bele.

Ha van akcio, akkor ilyen 3-5 ezrekert nagyon megeri.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40252) RudY


RudY
addikt

Melina komolyan készül... és azok a szemek! :Y :DDD
Senua's Saga Hellblade II - Melina's Diary
[link]

[ Szerkesztve ]

(#40253) need válasza Bad Pritt (#40240) üzenetére


need
addikt

most ahogy így mondod felkeltetted az érdeklődésemet..
Még valamikor PC-n volt az 1 utána Pc. a 4 és most xboxon az 5. a kieggel együtt.
Ha kint van Game Passon leszedem és végig tolom.. ;)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#40254) need válasza szimszonos (#40243) üzenetére


need
addikt

Missyke no fear.. :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#40255) 30z.Samu válasza persil (#40251) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem a Valhalla jobban bejön, csak időm nincs... :D

Sic Parvis Magna

(#40256) Wesder válasza need (#40253) üzenetére


Wesder
félisten

Mind benne van GamePassban.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40257) need válasza Wesder (#40256) üzenetére


need
addikt

nekem is úgy rémLIK csak melózok nem tudom megnézni.. :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#40258) Sefneni


Sefneni
őstag

Végeztem az Ori második részével is. (100%) :)

Mindkét játék nagyon tetszett, pedig alapvetően nem ilyen jellegű játékokkal játszom. :D Akinek esetleg még kimaradt, próbálja ki mindenképpen! GamePass-szel szerintem kihagyhatatlan. :C

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#40259) vendingo válasza Sefneni (#40258) üzenetére


vendingo
veterán

Próbáltam, de nekem ez egy rage game. :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#40260) NJanika


NJanika
aktív tag

Mit gondoltok melyik a jobb ? Wreckfest vagy Dirt 5 ?

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#40261) 30z.Samu válasza vendingo (#40259) üzenetére


30z.Samu
félisten

A második nem olyan vészes, az elsőről nem tudok nyilatkozni. De itt azt írták, hogy nehezebb. :)

Sic Parvis Magna

(#40262) hm_guesswho válasza Hapcimalac (#40246) üzenetére


hm_guesswho
tag

Számomra ez volt a legrepetitívebb része. Ennek ellenére nagyon élveztem, nagyon jó az egyiptomi hangulat, a sivatagi vihar pedig már távolról elég brutális. Nagyon megéri vele játszani, de én például nem vágytam a kimaxolására. Lenyomtam a fő questet, side questeket is, de az istenekből csak egyet nyírtam ki. Ellenben az Odyssey-vel. Az sokkal változatosabb, már csak amiatt is, mert visszahozták a Black Flag hajózási játékmenetetét, és tudod fejleszteni a hajódat (bár harácsolni nem lehet flottákkal).

(#40263) vendingo válasza 30z.Samu (#40261) üzenetére


vendingo
veterán

Nem tudom melyiket próbáltam, de egy életre elment tőle a kedvem.
Nekem az unravel első része jött be, nagyon tetszett a story és az egész megvalósítás. A második részt viszont félbehagytam, az nem tetszett.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#40264) Bep válasza need (#40257) üzenetére


Bep
senior tag

Dirt 5
Karrier chapter 1 végig víve maxon az ág fent-lent, hardon, assistok nélkül 1,5 óra alatt, 3 "aranyérmékkel".
Szerintem sokkal többet már nem tud mutatni a játék a továbbiakban, mert elkezd ismétlődni.

Saját véleményem a játékról:
Ez a játék maga az alibi. Ez a Dirt-k (Colin M-k) csillámf**zlámája.

Grafika: Nem ronda, de nem is mondható szépnek, kidolgozottnak.
Karrier: Lényegében nincs, mert ez semmi, random 2-3 perces eventek. Menedzselni nem szükséges, nem kell semmit.
Fizika: Nulla, árkád szinten is. Az első versenytől fogva jobb trigger, bal analóg, nagyon néha B vagy bal trigger, simán hardon, assist nélkül folyamat 5-10sec előnnyel nyerve elsőre. Szó szerint nincs vezetési érzet, fizika, ha úgy nézem, hogy árkád is.
Játékmenet: Autót nem kell venni, ha csak nincs kedvenc márkád, mindegy mivel indulsz, setup egyáltalán nincs. Különbséget nem vettem észre köztük kategórián belül. Utolsóként elindulsz, ha mákod van az 2.-3. kanyar után már a valózsínűleg Wreckfest ihlette roncsderbis AI-k előtt vagy (amúgy a Wreckfestben mérföldekkel okosabb AI-k vannak, itt szimplán buták mennek mindennek mintha vonalon húznák őket). Törésmodell egyáltán nincs, ha mégsem menne a verseny, 70% alatt simán hozható az NFSU2-ből faltól-falig módszerrel.
Hang: Ide inkább nem írok semmit.
Tartalom: -1, egyedül a hegymászás ötletes, de a gymkhana gagyi.

[ Szerkesztve ]

(#40265) Norb79 válasza Bad Pritt (#40240) üzenetére


Norb79
őstag

Én is így láttam, ahogy te, megdöbbentő volt és felkavaró egyben.

(#40266) Zoleee83


Zoleee83
addikt

A Gears of War 4 mitől 118Gb?
Ennyire hosszú a story, vagy a multi miatt ekkora a méret, miközben a Gears5 GOTY (+Hivebusters) 88Gb?
Na mind1 ráér szépen leszüttyögni, csak meglepett. :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#40267) Wesder válasza Zoleee83 (#40266) üzenetére


Wesder
félisten

Gears 5 jobb tömörítést hasznàl gondolom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40268) Szajo válasza ProEvoFan (#40164) üzenetére


Szajo
őstag

Igen valóban félreérthető volt az irományom :B
De végülis a választ megkaptam, köszönöm szépen.

(#40269) 30z.Samu válasza Bep (#40264) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor ez még rosszabb lett, mint a 4? :Y

Sic Parvis Magna

(#40270) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#40269) üzenetére


Zoleee83
addikt

Annyit írtatok ma a Dirt5-ről, hogy most már kíváncsi lettem, ránézek.
Tulajdonképpen nem is játszottam truenextgen' játékkal a FH4-en kívül mióta megvan az SX . :B
(Forzák annyira nem adták a túlbonyolított menük+soha véget nem érés miatt)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#40271) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#40270) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is csak este nézek rá, de már most kap hideget-meleget. :D

Sic Parvis Magna

(#40272) bulikavagyok válasza 30z.Samu (#40269) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem rosszabb. Szörnyű...

(#40273) zsozsa74 válasza bulikavagyok (#40272) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Szerintem a 4 nagyon fos volt. Ez most annyira megtetszett boxon, hogy most töltöm pc-re, megnézem milyen kormánnyal. A Dirt 2-re hajaz, amit nagyon szerettem. Elég fun játéknak tűnik. Game Passba meg tökéletes, így nem kell érte pénzt adnom se boxon, se pc-n. :C Graf meg azért látszik, hogy kezd nextgenesedni.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#40274) EmThor


EmThor
addikt

Dirt 5 jó, menni kell és gyakni, többet nem várok. Ha nem dirt lenne a neve hanem más lehet jobban ülne sokótoknál.

Ja, outriders 4k60fps Series S-en is.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#40275) Sefneni válasza vendingo (#40259) üzenetére


Sefneni
őstag

Azért nekem is volt benne néhány "örömteli" pillanatom néhány boss-nál, illetve 1-2 time trialnál. :D
De nekem pl. a Crash első része sokkal jobban felhúzta az agyamat. :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#40276) bulikavagyok válasza zsozsa74 (#40273) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az az igazság, h a negyedik részre nem igazán emlékszem már. Első napos vétel volt anno, de az első játékom lett amire visszatérítést kértem. Szval nem jött be. Ez viszont még annál is rosszabbnak tűnik, egyszerűen nincs olyan eleme amibe ne tudnék belekötni. :B OK, ezt 30 perc játék után írom. Később kap még egy esélyt.

[ Szerkesztve ]

(#40277) Bep válasza 30z.Samu (#40269) üzenetére


Bep
senior tag

A 4 mérföldekkel jár ez előtt. Sőt az említett 2-es is.
Ahogy előttem már említették, ez kb. egy mobilos játék szint, nem több.
Ennek semmi köze az eddigi Dirt széria bármelyik részéhez sem, egy mellékvágány minden tekintetből.

szerk.:
#40276 bulikavagyok
Akkor már láttál mindent.

[ Szerkesztve ]

(#40278) Gaben360 válasza Zoleee83 (#40270) üzenetére


Gaben360
senior tag

Hát a FH4-hez képest csalódás lesz, minden tekintetben.
Kipróbáltam, max bohóckodni jó lesz.
Grafika szerintem csúnya, bármilyen módban is, fizika 0, Ai 0, és rezgés sincs, pedig a menübe csutkára van tolva.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#40279) hombre[EU] válasza Bep (#40264) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nekem nem volt olyan rossz élmény így az elsō fél óra.
bekapcsoltam, rögtön beleugrottam a multiba, nincs filterezés ez negatívum viszont 10 másodpercenként talált egy versenyt.
nem a legszebb autós játék (fōleg nem nextgen), de image qualityben egész tūrhetō és stabil illetve dinamikus (idōjárás, "napszak") verseny közben ami soha nem rossz. szerintem a gameplay semmivel sem eszetlenebb,unrealisztikusabb, mint egy forza horizonnál
tök jó versenyek voltak fej-fej mellett kanyarról-kanyarra , igaz még a pályákat egyáltalán nem ismerem, de pár naponta 1órára el lehet vele szórakozni

Life, Uh, Finds A Way

(#40280) tunkiih válasza Gaben360 (#40278) üzenetére


tunkiih
őstag

Hasonlóan érzek, kanyarba sincs a Forza Horizonhoz képest semmiben sem, egyedüli pozitivum kb. a zene... Dirt 2-3 volt utoljára értékelhető. A rally mellékvonal az nemrossz, aki hc rallyra vágyik..

[ Szerkesztve ]

(#40281) #91045632


#91045632
törölt tag

Dirt 5 csúnya? Meg mobilos játék? Ti Junoszty tv-n nyomjátok csukott szemmel? 😁

Fantasztikusan néz ki és egyszerűen öröm vele játszani. Igazi könnyed, látványos szórakozás.

(#40282) 30z.Samu válasza Gaben360 (#40278) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Hát a FH4-hez képest csalódás lesz, minden tekintetben."

Na azt max a GT sorozattól vártam el, hogy hozza azt a színvonalat. Hát..személy szerint nem hozta az sem. Mármint jó játék meg minden, csak más, a Forza széria atmoszférája jobban tetszik. DiRT-től egyáltalán nem várok el ilyesmit.

Sic Parvis Magna

(#40283) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Hot Wheels Unleashed™ Announcement Trailer

2021. Szeptember 30.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40284) Wesder válasza 30z.Samu (#40282) üzenetére


Wesder
félisten

A GranTurismo pàrja a Motorsport.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40285) 30z.Samu válasza Wesder (#40284) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, tudom. De valahogy a FM jobban átjött. :B

Sic Parvis Magna

(#40286) ρσгτσ válasza 30z.Samu (#40282) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én nem ismerem a Dirt 5 -öt (most töltöm), az előző rész sem volt fent 10 percnél tovább. Ennyire hasonló játék FH4 -hez, hogy ahhoz megy a hasonlítás?

Azt hittem teljesen más stílus a 2 játék.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40287) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#40286) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én sem tudom, én is kb 1,5 óra múlva tudok ránézni. Csak azokból "táplálkozom", amiket itt olvasok, meg az elődből, amit már láttam. :B

Sic Parvis Magna

(#40288) tunkiih válasza ρσгτσ (#40286) üzenetére


tunkiih
őstag

Ez sem lesz fent tovább.. ne legyen igazam :)) :)) Leginkább arra utaltunk szerintem hogy látványosabb, élvezhetőbb az ottani offroad ágazat, mint ez. Verseny közben ha odaültetnél, elhinném hogy ez a 4 az k.rvaélet.. eleinte azt hittem azért ilyen ronda mert 120 fps-be próbáltam meg elsőkörben, de nem segített rajta a jóisten sem..:D Szépen összefoglalták felettem, nem csak a grafika a "probléma", persze ettől lehet valakinek tetszik és jól elszorakozik benne.

[ Szerkesztve ]

(#40289) pzstm


pzstm
titán

Outriders demo toltheto, bekapcsolt xbox-al 250-280 mbit kozott ingadozott. 300-as netem van

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#40290) 30z.Samu válasza pzstm (#40289) üzenetére


30z.Samu
félisten

Már annyit írtatok róla, hogy teszek vele egy próbát. :D

Sic Parvis Magna

(#40291) oriic válasza pzstm (#40289) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglessük.

Live-Die-Respawn

(#40292) ρσгτσ válasza tunkiih (#40288) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mondjuk az utcai verseny nekem jobban bejött FH4 -ben is. De azért teszek egy próbát Dirt5 -tel. Sanszos amúgy, hogy nem lesz meg sokáig. :D

30z.Samu:
Rövidesen kiderül (nálam). :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40293) Gaben360 válasza #91045632 (#40281) üzenetére


Gaben360
senior tag

Én oleden, de az se segít rajta sajnos. :DDD

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#40294) tunkiih válasza ρσгτσ (#40292) üzenetére


tunkiih
őstag

.. most hivott fel egy baratom, hogy ne toltsem le hasonlo okok miatt .. mondom mar keso :DD :DD
Horizon 4-el sokat jatszok a mai napig. :) Fogok is, ameddig nincs 5 :)

(#40295) prokxy válasza oriic (#40291) üzenetére


prokxy
veterán

Jaja, kíváncsi vagyok mit tud.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#40296) ρσгτσ válasza pzstm (#40289) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Huh köszi, hogy írtad. El is felejtettem, hogy ma jött ki a demó. Egyébként az utóbbi időben nekem is elég jó a letöltés bekapcsolt állapotban.

tunkiih:
Én is az 5. részt várom, de sajnos az nem mostanában lesz...FM például egyáltalán nem jön be. Persze más jellegű játék. Elég szar érzés, ha egy játék nagyon megfogja az embert. Mindenben azt keresi. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40297) galaxys80


galaxys80
veterán

Hogy legyen ellenpélda is. Mi leteszteltük a gyerekkel a Dirt 5-öt és nagyon tetszik mindegyikünknek. Azt hiszem, hogy nekünk alkalmi, koca játékosoknak ez a tökéletes. :)
Sokkal egyszerűbb és játszhatóbb számunkra, mint a Forza.

[ Szerkesztve ]

(#40298) tunkiih válasza ρσгτσ (#40296) üzenetére


tunkiih
őstag

A ritka autok begyujtese sokaig foglalkoztatott meg, meg a seasonal eventek. :) Sajnalom, hogy rankedben nincs solo, mert neha fadarabok vannak velem es lehetetlen ligaba feljebb kerulni..

(#40299) Madoc válasza galaxys80 (#40297) üzenetére


Madoc
veterán

Fiaimnak is tetszik.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#40300) Wesder


Wesder
félisten

Outriders demó letöltve, de a szerverek még nem mennek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.