Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40651) l.skywalker válasza Elderath (#40650) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nagyon változó. A hónap első 5 napjában jellemzően, de volt, hogy később jelentették be.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40652) YxVs


YxVs
senior tag

Sziasztok,

Új lennék a konzolok világában.
Series X-et szeretnék.
Ebből is hiány van, illetve várólisták, mint PS5-ből?
Árukeresőt nézve egy helyen sincs a rendes (185k) áron.
Mikor várható rendes készlet, illetve mekkora mennyiségben?
Úgy értem a rendes készletet, hogy ne distill-el kelljen monitorozni, és az éjszaka kellős közepén lecsapni arra a 20 db-os készletre....:DDD
Második kérdés, ez a 300 Ft-al live goldot GPU-vá okosítható akció meddig él?

(#40653) Hami33 válasza YxVs (#40652) üzenetére


Hami33
aktív tag

Szia ! Nem nagyon lehet kapni realis áron !
Alzán lesz majd március és nézd meg a supergamer webshop lehet meg foglalni ha minden igaz kb 24 szabad gép van márc 3 beérkezéssel 190 e ért ! Innen rendelt már más is és én is innen kapom a héten !

[ Szerkesztve ]

(#40654) mike1334 válasza Wesder (#40649) üzenetére


mike1334
veterán

Menő. Mondjuk ezzel nem játszanék xclouddal, de a lehetőség, jó, hogy adott :)
Kipróbáltam még a yakuza 4-et is a "Switch xbox edition"-nel, de ezzel se fárasztanám magam. Ez jelenleg csak indie és/vagy turn based játékokra van kitalálva (deadcell pl egész jó).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#40655) danielgalaxy válasza YxVs (#40652) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Budapesti Euronics-okban sokszor már a polcokról is lehet szerezni, 189.990-ért, ami nem nagy felár. Én is így szereztem pár hete Series X-et. Egyik reggel besétáltam minden előzetes foglalás nélkül, egy percre rá már fizettem.
Két hete szintén voltam bent a Köki Terminál Euronics-ben egyik délután, 5 db volt kirakva a fenti áron.

[ Szerkesztve ]

(#40656) 42861 válasza YxVs (#40652) üzenetére


42861
senior tag

Konzolvilág is normál áron adja. Sajna várólista van mindenhol. Előrendeled, aztán majd lesz.

(#40657) YxVs válasza Hami33 (#40653) üzenetére


YxVs
senior tag

Ez a supergamer ha jól látom szlovák webshop.
Gariztatás hogy működik? Rendes 2 év gyártói MS garancia?

(#40658) consono válasza YxVs (#40657) üzenetére


consono
nagyúr

Igen. Nekem a Series S-en tőlük van, simán be tudtam regelni az MS-nél. 2 évet mond.

"In God we trust. All others must bring data"

(#40659) Hami33 válasza YxVs (#40657) üzenetére


Hami33
aktív tag

Természetesen lehet minden további nélkül gariztatni !
sokan vettek innen konzolt !

(#40660) hadam98


hadam98
senior tag

NFS: Hot Pursuit kb. mikor lesz elérhető GP (EA Access)?

(#40661) Wesder válasza hadam98 (#40660) üzenetére


Wesder
félisten

Megjelenés utàn 6-12 hónap

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40662) Chumlee válasza YxVs (#40652) üzenetére


Chumlee
senior tag

Én Alzáról rendeltem , múlt hét csütörtökön. Ebben a percben jött meg az e-mail ,hogy harmadikán ki is hozzák ha minden jól megy. :D

(#40663) Lazika


Lazika
senior tag

Sziasztok! Szeretnék fifázni, de nem kapcsolódik a szerverre,pedig a network test szerint van net... Másnál is ez van? Dirt 5 se csatlakozik...Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#40664) Lacielvtárs válasza Lazika (#40663) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

a Dirt 5 nekem soha nem ment online :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#40665) hadam98


hadam98
senior tag

Call of Duty Cold War ha meg vásárolom lemezes kiadást ott is kapok exkluziv Warzone tartalmat?

(#40666) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A leaked Elden Ring trailer is being circulated online

a héten jön a gameplay videjó :D

Life, Uh, Finds A Way

(#40667) oriic válasza hombre[EU] (#40666) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg a hir h 2022...

Live-Die-Respawn

(#40668) hombre[EU] válasza oriic (#40667) üzenetére


hombre[EU]
veterán

when its ready :) eddig még nem ígértek semmit...

Life, Uh, Finds A Way

(#40669) Silεncε válasza oriic (#40667) üzenetére


Silεncε
őstag

Mondjuk ezen szerintem fölösleges meglepődni, idén nem sok új megjelenés lesz :N

(#40670) ρσгτσ válasza Lazika (#40663) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mindkét játék csatlakozik nálam.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40671) H1F0N1CS válasza Steve1207 (#40626) üzenetére


H1F0N1CS
tag

Jo akkor sw problema lehet, mert ezelött eddig nem csinálta. Azt hittem letérdelt a boxba valami. De qrva idegesitő... :DDD

[ Szerkesztve ]

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#40672) hadam98 válasza Silεncε (#40669) üzenetére


hadam98
senior tag

Hát az új Battlefield, Stalker, Starfield mellé ha jön még akkor az idei év nekem teljesen jó :D

(#40673) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Most végeztem a DiRT 5-ben a Chapter 1-gyel. Kövezzetek meg, de Nekem ez a játék rohadtul bejön! Itt-ott olyan a grafika, hogy csak pislogok. Az viszont még mindig kár, hogy az AI nehézségét nem lehet feljebb tekerni. De összességében fun ez a játék! :C

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#40674) ProEvoFan válasza 30z.Samu (#40673) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az, fun.Nem is akar többnek látszani.
Hétvégén FH4/Dirt5/Wreckfest ment felváltva.Tökéletesen kiegészítik egymást. :)

(#40675) Steve1207 válasza H1F0N1CS (#40671) üzenetére


Steve1207
veterán

Amúgy ehhez kapcsolódóan kérdés, hogy megy ez az insider, omega és társasi itt? Teljesen békén hagytam ilyen szempontból a boxot, viszont a legutóbbi frissítés verziószámra google alapján az omega ment fel: [link]

Erről van valami táblázat, hogy hogy épül fel a hierarchia, miben kell benne lenni? W10 insideres voltam sokáig, de már 1-2 éve visszamondtam, ezért érdekes. W10-en csak a végleges frissítéseket kapom. Box-on pedig békén hagytam az Insider Hub-ot, fel se telepítettem. Esetleg az befolyásol valamit, hogy szoktam jelenteni a hibákat az answers xbox community-ben is ugyanezzel az accounttal? Csak fura, hogy így egy kalap alá vesz akkor minden eszközt.

.

(#40676) H1F0N1CS válasza Steve1207 (#40675) üzenetére


H1F0N1CS
tag

Sajnos erre nemtudok érdemleges választ adni Neked. :B

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#40677) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elden Ring leak
leak2

Pár óra múlva a teljes videó fent lesz szerintem.

Live-Die-Respawn

(#40678) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#40679) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#40674) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem is kell, hogy több legyen. :N Pláne “ingyé”.

Sic Parvis Magna

(#40680) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

SCARLET NEXUS – Dev Diary Part 4 - OSF

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40681) need válasza sirkope (#40647) üzenetére


need
addikt

Én kb. a 2/3 tartok.. és nem volt ilyen gondom..! series x játszom.. :N

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#40683) Silεncε válasza oriic (#40682) üzenetére


Silεncε
őstag

Need for speed M1 Abrams edition :D

(#40684) NJanika válasza oriic (#40682) üzenetére


NJanika
aktív tag

NFS ? Várja talán valaki :F

Mikor jönnek rá , hogy a népnek Undergound,Mw,Carbon kell ?

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#40685) Bep válasza NJanika (#40684) üzenetére


Bep
senior tag

Ha csak kijönnének egy NFS Underground 2 remasterrel, többen vinnék, mint az utolsó részeket egybe véve :)

(#40686) vg válasza NJanika (#40684) üzenetére


vg
addikt

A játék iparban, ahogy a filmiparban is leszarják mit szeretne a nép, totál ellenkezőjét csinálják. Úgy érzik az a kreatív művészet, aztán nagyrészt csődbe is mennek.

(#40687) AssAssynn válasza vg (#40686) üzenetére


AssAssynn
őstag

Félreértitek. Itt a népnek ez kell. NFS, Fifa, CoD. Azért ezt csinálják, mert erre van igény. Az más kérdés, hogy a játékosok egy tapasztaltabb, igényesebb rétegének ez nem kell, de a többségnek igen.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#40688) vg válasza AssAssynn (#40687) üzenetére


vg
addikt

Nem hiszem, hogy a nfs-ek annyira sikeresek lennének. Egyik vacakabb mint a másik.

(#40689) ProEvoFan válasza vg (#40688) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem a Heat igen jól sikerült, pedig nem vagyok NFS fan, sőt, kimondottan nem kedvelem a sorozatot.

(#40690) krx21


krx21
nagyúr

GTA 5 nextgen patch-ról nincs semmi új infó? Nem úgy volt, hogy a Sony show-n mutatnak valamit?

(#40691) hombre[EU] válasza krx21 (#40690) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ōsz elōtt ne várjátok...

Life, Uh, Finds A Way

(#40692) Elderath válasza krx21 (#40690) üzenetére


Elderath
őstag

Nem patch lesz, hanem nextgen kiadás jó pénzért

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#40693) Steve1207 válasza ProEvoFan (#40689) üzenetére


Steve1207
veterán

Rá kellett azért arra is érezni nagyon, de ha az megvolt, utána jó szórakozást nyújtott. Csak tényleg el kellett sok mindent engedni hozzá :D

Amúgy kíváncsi leszek, Codi-hoz került a WRC licenc, komolyabb hangvitelű, de akár arcade WRC játékot (pl a Dirt 5 féle megvalósításban) szívesen megnéznék. EA-hoz be tudnak segíteni az NFS-be is (Grid szerű NFS a kíváncsiság netovábbja). Az apróbb feladatokkal pedig az F1 vonalba is a többiek is segétkezhetnének, el lehetne osztani, minden csapatnak vannak jó irányai, hát ha még több idejük lenne azzal foglalkozni, ami az adott szériában "jó".
De lehet minden ugyanúgy megy tovább évekig és semmi se változik, csak a logó a betöltésin.

.

(#40694) negyven2 válasza hombre[EU] (#40691) üzenetére


negyven2
veterán

Bár mostanában felröppentek olyan pletykák is, hogy ez a projekt is átcsúszik majd 2022-re.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#40695) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Srácok, kinek-hogy tetszett a Valhalla? Originst végigjátszottam, végére elfáradtam, de alapjában jó élmény volt, az Odyssey-t direkt kihagytam. A vikinges téma alapból tetszik, kijavítgatták már a hibáit? Érdemes végigjátszani?

Szerk:
@Bad Pritt - Köszi, ez jól hangzik! :R

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#40696) Bad Pritt válasza Zoleee83 (#40695) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ugyanezt csináltam én is, jobb játék, mint az Origins, minden téren fejlődött, de ugyanúgy repetitív tud lenni hosszútávon.
Nekem a mini játékok tetszettek, az ostromok olyan for honorosak. Az meg külön fun Vikings rajongóknak, hogy Ragnar fiaival zúzhatsz. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40697) NemMo


NemMo
őstag

Hihetetlen mennyire nincs semmi új megjelenés idén. Legalább az új far cry megjelenne már

(#40698) AMD Power válasza krx21 (#40690) üzenetére


AMD Power
titán

Addig el sem kezdem amíg nem kap patch-t. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#40699) Alexios válasza Zoleee83 (#40695) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem a legnagyobb baj vele hogy túl hosszú és annyira azért nem érdekes a sztorija. Biztos vagyok benne hogy az Origins rövidebb volt, ennek kb a 2/3nál vagyok es eddigre kicsit meguntam, ilyen AC játéknál nekem pedig eddig nem volt

(#40700) Steve1207 válasza Zoleee83 (#40695) üzenetére


Steve1207
veterán

Sok tesztet nézegettem, mivel az AC vonal kimaradt az utóbbi években, redditen van egy jó kis kibeszélő topik, érdemes átfutni nagyvonalakban, kinek melyik rész is jött be.
Még a videó review-k alatt is megoszlanak a vélemények, de alapjaiban mindegyik jó csak mást preferálnak az emberek. Ubi meg kb erre a játékra nem tett magasról a frissítésekkel, pár patch után már vállalható volt teljesen.
Szerintem neked bejönne így vikingestől az egész :D

.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.