Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41801) FollowTheORI válasza NJanika (#41770) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Így kép alapján a boxos kényelmesebb lehet talán. Ami azért nem utolsó szempont mikor hosszú órákig játszik az ember. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#41802) Cicero


Cicero
őstag

A használtan vásárolt játékok hogy működnek? Beteszem a konzolba a lemezt, feltelepíti a belső SSD-re és onnantól kezdve nem kell pakolgassam bele minden egyes alkalommal, amikor játszani akarok?
Nem fordulhat elő az, hogy hiába vettem meg, valaki más használja a játékot, és így van egy lemezem, amivel nem tudok játszani? Vagy éppen ezért, nem telepítősek a játékok, és mindig kell a lemez hozzá?

Bocsi a láma kérdésért, nem volt még konzolom...

(#41803) prokxy válasza ClydeBeka2 (#41799) üzenetére


prokxy
veterán

Day 1 rendeltem én is, lassan 16-a, szóval várjuk a fejest. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#41804) persil válasza Cicero (#41802) üzenetére


persil
nagyúr

De telepitosek a jatekok(mondjuk nagy reszet igy is ugy is letolti) viszont ettol fuggetlen pakolgatni kell a lemezt, mert arrol authentikal.

Es nem, nincs olyan, hogy "mar mas hasznalja", a lemezes jatek aze, akinel eppen van.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41805) NJanika válasza FollowTheORI (#41801) üzenetére


NJanika
aktív tag

Nekem hypex van és annál kényelmesebb nem is kell. Kíváncsi voltam a reakciókra, és sajnos igaz . Senki sem olvas csak reagál.

Csak külső adottságot vitattam. Biztosan jobb minden szempontból a másik, de szebbnek a PDP szebb (nálam)

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#41806) l.skywalker válasza persil (#41800) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Olvasni még nagyon nincs mit. Szerintem hamarosan lesznek tesztek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41807) Scholes9 válasza ProEvoFan (#41779) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Xboxra én is nagyon ritkán veszek játékot, 90%-ban GPU :K Így marad pénz a kék és piros oldalra is :DDD :C :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#41808) ProEvoFan válasza Cicero (#41802) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem baj ha használt, tudod használni.
Viszont a Home-olás, játék megosztás nem müködik a lemezes játékokkal, az csak a digitális játékoknál ok.

(#41809) sumi4623


sumi4623
tag

Sziasztok! Most one x-en jatszon. De majd tervezem hogy veszek series x-et. Az volna a kerdesem hogy a jatekaimmal mi fog tortenni? Gondolok itt cold warra vagy barmelyikre, ujra meg kell vennem next gen kiadasban? Tovabna home tarsammal mi lesz? Neki menni fognak a jatekok? Koszi a segitseget

(#41810) l.skywalker válasza sumi4623 (#41809) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Játék függő. Van amelyiknek fizetős a next-gen frissítése (a Cold War-nak speciel éppen igen), de van amelyik ingyenes. Home-olást újra kell csinálni a te gépeden a társadnak de neked minden változatlan lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41811) sumi4623 válasza l.skywalker (#41810) üzenetére


sumi4623
tag

Es a next gen upgrade a coldwarnal mit jelent. Gondolok arra h ujra meg kell vennem vagy csak x ezer forint azt frissul?

(#41812) l.skywalker válasza sumi4623 (#41811) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van Cross-Gen Upgrade külön: [link] 3.000 köztársasági kredit, de csak a digitális Cold War-nál működik, tudtommal a lemezest nem ugpradeli (de javítson ki akinek megvan)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41813) sumi4623 válasza l.skywalker (#41812) üzenetére


sumi4623
tag

Kiraly, mivel ugyis digitalisan van minden igy akkor kiraly. Es ha mondjuk fifat elinditom next gen-en akkor a korabbi gen-en mar nem tudok vele jatszani?

(#41814) persil válasza l.skywalker (#41806) üzenetére


persil
nagyúr

Ja kozben rajottem, jol atvertel. :( :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41815) persil válasza NJanika (#41805) üzenetére


persil
nagyúr

Mindenki olvas, csak eredetileg nem neked reagaltunk. :U

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41816) soundsonic válasza l.skywalker (#41786) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Már csak 5 nap :)

(#41817) oriic válasza sumi4623 (#41813) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De tudsz vele. Meglevo COD-dal is tudsz kulon rafizetes nelkul jatszani, csak akkor a nextgen feature-ok nem lesznek elerhetok. Utobbiakhoz (raytracing, 120fps)kell a kollega altal linkelt 3000 ftos upgrade.

Live-Die-Respawn

(#41818) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok!

Úgy néz ki visszatérek újra, pc mellett. :) Mivel van GpU meg minden egyéb, így tudom használni.

Szóval, az X nyugodtan mehet fektetve? Kicsit könnyebben el tudom pakolni fektetve, mint állítva. Igaz, fog kapni a nas a melegből, de valszeg elviseli.

Bátran mehet?

Bár lehet megoldom, átrendezve egy kicsit, akkor lehet h a hdmi kábel lesz rövid, na majd meglátjuk.

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#41819) Wesder válasza hackeeeee (#41818) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, mehet fektetve.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41820) Zoleee83 válasza hackeeeee (#41818) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nálam is fektetve van elhelyezve nov.10.-e óta, így jobban elfér a szekrényen + jobban szellőzik is. Lemezekkel sincs baja, bár állítva sem. Mehet nyugodtan. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#41821) hombre[EU] válasza hackeeeee (#41818) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#41822) oriic válasza hackeeeee (#41818) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Welcome back \o/
Mehet fektetve, de csak a jobb oldalara ajanlott mert ott vannak labak. :D

Live-Die-Respawn

(#41823) l.skywalker válasza hackeeeee (#41818) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nyugodtan fektesd, csak kispárnát meg takarót ne adj neki :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41824) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Jelenleg Xboxnál is készlethiány van? Több jobb áron dolgozó magyar WebShopnál látom hogy nincs Series X. Persze olyan opciók vannak , hogy 230k egy alapcsomag, vagy PH apróban 4K-val olcsóbban hirdetik a bolti ár alatt, kibontva egy poros banánosládán prezentálva :DDD

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#41825) sumi4623 válasza oriic (#41817) üzenetére


sumi4623
tag

Szuper jo tudni ezeket! Koszonom mindenki segitseget :)

(#41826) Zoleee83 válasza oriic (#41822) üzenetére


Zoleee83
addikt

Mehet bármelyik oldalára IS, igaz ha a lemezes oldala van lefelé nehezebb belehelyezni, de nem kivitelezhetetlen. :C

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#41827) Cicero


Cicero
őstag

Lassan arra a döntésre jutok, hogy én is csatlakozok az Xbox Series X tulajok sorához itt a fórumon. Honnét érdemes rendelni? Én a KV oldalán néztem ki, ott kapható Series X alapcsomag + 1 kontroller 199k-ért. Ehhez még hozzá csapnám a venom dupla töltő dock-ját szintén a KV-tól 10k-ért. A GPU-t az összefoglaló szerint venném meg, az jobb dealnek tűnik, mint a 3 havi előfizu (bár az is 8k a bolti ~12k helyett...). Jól gondolom?

GoTReX: állítólag ~1 hét alatt megjön a jobb áron dolgozóktól is.

[ Szerkesztve ]

(#41828) oriic válasza Zoleee83 (#41826) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jo persze mukodik ugy is. ;D Lattam en mar balra fektetett gepet, es meg csak fel sem tunt tulajanak.

Live-Die-Respawn

(#41829) Steve1207 válasza oriic (#41828) üzenetére


Steve1207
veterán

Aztán néznek nagyokat, amikor nem olvassa a lemezt fejjel lefelé :DDD

.

(#41830) Zoleee83 válasza Steve1207 (#41829) üzenetére


Zoleee83
addikt

All Digital XSX :D
Biztos lenne piaca ennek is, az emberek minden hülyeséget megvesznek.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#41831) need


need
addikt

Sziasztok..

Épp imént lett újítva a Game Pass Ulitmate hatalmas respect [musztiii ] nak :D :R :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#41832) Scholes9 válasza hackeeeee (#41818) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nálam is fektetve van, semmi gond vele, halk is nagyon. Lehet később kipróbálom majd állítva is :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#41833) pzstm válasza EmThor (#41783) üzenetére


pzstm
titán

van erről leírás vagy link?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41834) persil válasza Zoleee83 (#41830) üzenetére


persil
nagyúr

Miert lenne hulyeseg? :F Egy szem lemezem nincs idotlen idok ota, magasrol nem erdekelne, ha nem lenne rajta optikai. :)
A one s all digital-t is vettek(nekem is volt), amig lehet valasztani, addig siman jo lenne, ha lenne optikai nelkuli is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41835) lastmohican2 válasza Cicero (#41827) üzenetére


lastmohican2
tag

Hello!

Én január végén vettem a Series X-et 200-ért. Megérte még így áron felül is, mert egyből hozták, s nem kellett várnom rá (s igazából most van/volt időm játszani vele a vírushelyzet miatt).
Én AA-s aksikat használok; nekem teljesen jól működnek 2x2 darab megy váltásban.
GPU-nál musztiii-t keresd nekem kb. havi 800 Ft-ra jött ki a GPU (30 hónap).

(#41836) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#41830) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha valamivel olcsóbb lenne, mint az SX, simán venném. :D

Sic Parvis Magna

(#41837) Moby válasza Zoleee83 (#41830) üzenetére


Moby
addikt

Nekem spec semmi szükségem lemezmeghajtóra a gépekben. Mondjuk nincs is. :D

(#41838) Silεncε válasza persil (#41834) üzenetére


Silεncε
őstag

+1

Nekem konkrétan nincs is lemezes jatekom Xboxra, PSre se nagyon, egyedül Switchre. Nekem aztán rohadtul nem hiányozna a meghajtó, csak plusz egy dolog, ahol bemehet a por

(#41839) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

hol vannak má' az evil withinek?! [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#41840) burzum


burzum
tag

Dupla töltő dock-bol melyiket erdemes venni?

(#41841) Wesder válasza hombre[EU] (#41839) üzenetére


Wesder
félisten

Holnap is van nap.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41842) Zoleee83 válasza persil (#41834) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem ment át az irónia, legközelebb teszek egy ilyen " ;] " jelet.
Ha olcsóbban lett volna XSX valszeg elgondolkodtam volna én is.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#41843) persil válasza Zoleee83 (#41842) üzenetére


persil
nagyúr

Hat ez most tenyleg nem jott at, de valljuk be, jelen esetben nem egeszen az en hibambol. :U

Btw, ha nem is lenne olcsobb, akkor is azt valasztottam volna, ha lehet. Mivel sosem hasznalom, igy szamomra csak egy hibalehetoseg, meg egy "lyuk" ahol be tud jonni a por.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41844) prokxy válasza burzum (#41840) üzenetére


prokxy
veterán

Venom-ot. Series-hez, mert a One-os nem jó hozzá.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#41845) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#41842) üzenetére


30z.Samu
félisten

Viccen kívül ha megjelenne egy ilyen gép és kb annyiba kerülne, mint a PS-nél az AD kiadás, akkor kérdés nélkül lecserélném az S-t. :D Megvagyok én lemez nélkül is, csak eddig nem tudtam róla. :D

Sic Parvis Magna

(#41846) hackeeeee válasza hombre[EU] (#41821) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Köszi a videót, hamarosan ránézek. :)

ps: Mindenki másnak az infót. RÁnézek majd, hogy tudok pakolászni, lehet megoldom állítva is. :)

Véleményem szubjektív...

(#41847) Zoleee83 válasza persil (#41843) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem gond, my bad, de tényleg irónia volt, eleve poénkodásból indult, a fordítsuk fejjel lefelé a gépet dologból. :)
Nekem van lemezes játékom CP2077 + Just Dance 2021, de jelenleg is inkább digitális játékokat vásárolok, mert lusta vagyok cserélgetni (a JD fixen a gépben van), plusz nem pörgeti a lemezt sem, a por dolog nem érdekel, viszonylag gyakran van takarítva, minimális ami bele megy, amúgy ha 2 évet kibír már jó, nem releváns.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#41848) l.skywalker válasza hombre[EU] (#41839) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Holnaptól fognak jönni - legalábbis a PC-s item-ek megjelenése holnapra lett rakva, ma csak valami bejelentés lehet. Habár show szerintem nem lesz, max egy Xbox Wire cikk.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41849) dani0113


dani0113
senior tag

Bár én hó elején rendeltem, szóval meglepődtem volna ha jut egyből... :D Mindegy most már nem próbálkozom más cégtől, megvárjuk ezt.

iPhone 13 Pro 128GB

(#41850) vg válasza dani0113 (#41849) üzenetére


vg
addikt

Ez is olyan lesz mint az összes ilyesmi füles; előrendelésben elfogy, aztán soha nem lesz kapható.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.