Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41351) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#41350) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha már 2.0...DiRT 2.0 kaphatna egy nextgen patch-et. ;]

Sic Parvis Magna

(#41352) Moby válasza parandroid (#41287) üzenetére


Moby
addikt

Igen-igen, itt mindenki hülye a hálózatokhoz, amúgy nincs semmi baj semmivel. Usererror van.

(#41353) hombre[EU] válasza oriic (#41346) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát ez elég píáros lett :D lesz ebbōl idén valami?

Life, Uh, Finds A Way

(#41354) szimszonos válasza persil (#41183) üzenetére


szimszonos
őstag

RDR2-ről van szó,és a One X verzió szerintem megállja a helyét.Ha neked nem számít a 4k meg hdr grafikánál az a te bajod.Felbontás azért nem mindegy szerintem.Ha kapna mellé ray tracinget meg 60fps boostot series x-en már annak is sokan örülnének.Nem mutat rosszul 2 -3 éves játék létére sem még series x-en sem.Játszottál te az RDR 2-vel egyáltalán?Mert arról beszélgetünk csak szólok :)

[ Szerkesztve ]

(#41355) chipesz


chipesz
őstag

El sem hiszem. Végre!

[Elérhető a Chromium Edge az Insider programban]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#41356) Steve1207 válasza 30z.Samu (#41351) üzenetére


Steve1207
veterán

Fölösleges, hamarabb jön majd szerintem az új rész. Most, hogy ott van minden WRC licenc, idén 2 éves a játék és 3 évente jött eddig a DR mindig.

(#41357) wesder: ha kényszerítenének akkor se használnám konzolon, inkább nem nézném meg sehol, amit szeretnék :D Max azoknak lenne ez jó, akiknek se mobil, se semmi szerintem a konzolon kívül, de egyáltalán van még ilyen emberke? Persze amúgy, ha van akkor legyen ugye normálisan használható, azt nem vitatom.

[ Szerkesztve ]

.

(#41357) Wesder válasza chipesz (#41355) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, de bugos (controller hasznàlhatatlan) és nincs egér tàmogatàs még most sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41358) 30z.Samu válasza Steve1207 (#41356) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az is jó. :D

Sic Parvis Magna

(#41359) ProEvoFan válasza persil (#41347) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Magyarul van, nekem tetszett.PS4en platináztam. :K
A Chaosbanet azt kihagytam. :R Viszont itt a Slayer Edition lehúzás, mert elvileg annyi a plusz benne, hogy kapott egy 4Ks felbontást...és ezért újra teljes árat kérnek. :((

[ Szerkesztve ]

(#41360) Wesder válasza szimszonos (#41354) üzenetére


Wesder
félisten

HDR a One S-en is volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41361) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Google Stadia can now run on Xbox consoles, via Microsoft’s public test for its new Edge Chromium-powered browser.

➡️ link

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41362) persil válasza Bad Pritt (#41350) üzenetére


persil
nagyúr

Minden letezo sebbol nagyon durvan verzik.

Persze kiprobalni ki lehet, de amugy ellensegemnek sem kivanom. Magyar tesztek is csak azert szoktak rola nehany pozitiv szot irni, mert magyar fejlesztes.

A chaosbane millioszor jobb, ha mar warhammer.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41363) persil válasza szimszonos (#41354) üzenetére


persil
nagyúr

En meg arrol, amit le is irtam, de - megint - nem ertetted. 🤷

Maradjunk annyiban, hogy a grafika =/= felbontas. Ha neked igen, akkor oke, ettol meg ez egy teny.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41364) negyven2 válasza l.skywalker (#41361) üzenetére


negyven2
veterán

Mondjuk pont ezen gondolkodtam, hogy mivel Chromium alapú így működik-e. Plusz akkor majd elvileg a GeForce Now is működni fog (ha megjön a hivatalos támogatás).

Ja és akkor így most már van HBO Go is Xbox-ra?

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#41365) persil válasza szimszonos (#41354) üzenetére


persil
nagyúr

Egyebkent nem jatszottam vele, elobb kimaradt, de lattam es tenyleg baromi szep jatek, de nem errol volt szo a hsz-emben.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41366) Wesder válasza negyven2 (#41364) üzenetére


Wesder
félisten

Film indítàsakor FC-zik a böngésző. Ha globalig javítjàk, akkor lesz HBOGO.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41367) batmanism2x válasza l.skywalker (#41361) üzenetére


batmanism2x
tag

Akkor lassan Cyberpunkozni is lehet jó minőségben:)

(#41368) kiki22


kiki22
senior tag

hali! divison 2 jol megy az uj gepeken ? láttam jött ki hozzá series javitas .

(#41369) negyven2 válasza Wesder (#41366) üzenetére


negyven2
veterán

Ohh... Ha az MS-en múlik akkor jó sokáig nem lesz belőle semmi :D

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#41370) Sinu válasza NJanika (#41348) üzenetére


Sinu
senior tag

LVL 70 után kezdődik a játék, addig csak maszatolás :)

No Future

(#41371) ρσгτσ válasza negyven2 (#41369) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mondjuk én biztos nem szórakoznék Xbox -on keresztül böngészős HBO GO -val. Applikáció támogatás hiányában. Egyszerűbb a megjelenítőn keresztül.

Persze más dologra tök jó, ahogy feljebb is írtátok a példákat.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#41372) ProEvoFan válasza ρσгτσ (#41371) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kb minden okos tévében van HBO go/Netflix app.Mi is onnan nézzük.

(#41373) ρσгτσ válasza NJanika (#41348) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jól haladsz, de még eltart egy darabig, amíg a campaign végére érsz. Utána pedig jön a játék lényegesebb, tartalmasabb része.

Ezért írtam feljebb, hogy más a felépítése, mint a legtöbb játéknak. Kicsit olyan a campaign, mint egy túlhízott tutorial. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#41374) need


need
addikt

Estét...

Láttam itt fentebb a Path of Exile na meg hogy ingyenes lesz is szedtem kíváncsi vagyok milyen játszani Diablo szerű játékot kontrollerel..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#41375) ρσгτσ válasza need (#41374) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem sokkal jobb kontrollerrel, mint egérrel és billentyűzettel. Legalábbis nekem jobban bejött.

ProEvoFan:
Igen, de van ahol nem megoldható mókolással sem a támogatás...de arra is van teljesen legális megoldás. Amit már sokszor említettem. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#41376) Wesder


Wesder
félisten

Today Master Chief is -490 years old. Happy Birthday!

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41377) need válasza ρσгτσ (#41375) üzenetére


need
addikt

Hiszek neked.. :B
Nem hittem volna amúgy hogy ennyire egyszerű lesz.. decemberbe kezdtem a konzolt
az addig még nem is láttam nem hogy fogtam..
1x l.skywalker azt mondta hogy az a titka hogy gyakorolni gyakorolni :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#41378) ρσгτσ válasza need (#41377) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem mindennél olyan egyszerű. Legalábbis elsőre biztosan nem. Én az elején Doom Ethernal -lal (IS) kezdtem. Na ott egy kicsit elment az életkedvem a kontroller miatt. :D

Egyébként a fentit úgy értettem, hogy szerintem vannak olyan játékok, amik jobban kezelhetők kontrollerrel, mint egérrel és billentyűzettel. Számomra például a Diablo 3. is ilyen.

Aztán lehet nem mindenki gondolja így. :)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#41379) need válasza ρσгτσ (#41378) üzenetére


need
addikt

;)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#41380) Lifer092


Lifer092
senior tag

Tudom, rogyásig van már a topik a letöltéses dologgal, eddig engem sem zavart, az is megvan hogy instant-on és leszedi, de ez már akkor is kezd röhejes lenni. 600kbps, néha 20-30Mbit ha normál üzemmódban megy a gép. :U

(#41381) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Gamepassban benne van a Carrion. Jó kis retro/pixel art horror játék.Igazából pontosan nem is tudom besorolni milyen műfaj, mert életemben nem játszottam ehhez hasonló játékkal. Mindenesetre itt van egy remek teszt a játékról[link] hátha valaki kedvet kap erre az 5 órás kalandra.

(#41382) Wesder válasza Lifer092 (#41380) üzenetére


Wesder
félisten

Nàlam ez max akkor van, ha megy jàték a hàttérben, bàr 600kbps sosem volt, hanem 20-30mbps.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41383) Steve1207 válasza ProEvoFan (#41381) üzenetére


Steve1207
veterán

Unravel lengyel stílusban :DDD Az eredetisége miatt majd ránézek, bár most lassan befejezve a Dirt-öt más lesz a prioritás.

.

(#41384) Szajo válasza parandroid (#41312) üzenetére


Szajo
őstag

Az a legegyszerűbb de egyébként a ravasz melletti burkolatot ha lepattintja az ember a ravasz mögött van egy kis "ragacs" és ott ragad meg. Viszont ezt eltávolítva meg hangos lesz a ravasz.

(#41385) ρσгτσ válasza ProEvoFan (#41381) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Láttam az Xbox profilodnál, hogy ezzel játszol. :D Pont gondolkoztam rajta, hogy rá kellene néznem.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#41386) chipesz válasza Wesder (#41357) üzenetére


chipesz
őstag

Tisztában vagyok vele, de az ugye megvan hogy ez alpha skip ahead-ben van? A bugok és crash-ek nyilván javítva lesznek, az egér / bill támogatás még jöhet. A jelenlegiből felesleges messzemenő következtéseket levonni. Én magának a ténynek örülök hogy jön az új Edge és végre nem a régi használhatatlan hulladékot kell nyomni.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#41387) Wesder válasza chipesz (#41386) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy megvan, mivel màshogy nem tudtam volna kipróbálni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41388) chipesz válasza Wesder (#41387) üzenetére


chipesz
őstag

Akkor meg végképp nem értem a hozzászólásod.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#41389) Wesder válasza chipesz (#41388) üzenetére


Wesder
félisten

Az hogy ne örüljünk előre, mert nincs rà garancia hogy megcsinàljàk normàlisan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41390) l.skywalker válasza Wesder (#41389) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Attól függ hányan jelentik a hibát. Ennek nem örülni vagy sírni kell, hanem riportolni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41391) Wesder válasza l.skywalker (#41390) üzenetére


Wesder
félisten

Még aznap megtettem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41392) batai15 válasza ProEvoFan (#41299) üzenetére


batai15
félisten

Nálam is az A gombal volt ,tettem ide is talán videót fel .

(#41393) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#41381) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a Cyber Shadow is nagyon jó. ilyen 8bites akció platformer, nagyon reszponzív és jó nehéz :D

Life, Uh, Finds A Way

(#41394) pzstm válasza l.skywalker (#41390) üzenetére


pzstm
titán

Remeljuk Insiderkent mindenki utananezett es megtalalta amit most hirtelen nem talalok, hogy jelenleg SDK limitaciobaz, hogy mint bongeszobeger-bill tamogatas kivitelezhetetlen fizikailag ami nem jatek ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41395) Def26 válasza pzstm (#41394) üzenetére


Def26
félisten

Ha ez igaz akkor nem sok értelme van fejlesztgetni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41396) Moby válasza Szajo (#41384) üzenetére


Moby
addikt

Nekem egyszerre hangos ÉS ragad.

(#41397) Def26


Def26
félisten

Nem tudjátok mikorra lesz készlet boltokban?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41398) Zsinder válasza Def26 (#41397) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Hétvégén több budapesti Media Marktban is a polcon volt mindkét konzol, talán lassan lesz készlet állandóan.

(#41399) negyven2 válasza Def26 (#41395) üzenetére


negyven2
veterán

Sajnos úgy néz ki, hogy igen. Bár ez már két évvel ezelőtt is kellemetlen volt...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#41400) vg válasza Def26 (#41397) üzenetére


vg
addikt

Hát már ideje lenne beszerezned a masinát.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.