Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41101) hombre[EU] válasza balazs025 (#41099) üzenetére


hombre[EU]
veterán

best deal ever :DDD -2.5ms +1000€

Life, Uh, Finds A Way

(#41102) hombre[EU] válasza GalaHU (#41100) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem az utóbbi idōkben az egyik legnagyobb feature kijelzōk esetében a HDR...na azt nem sok helyen kapsz, monitorok ál meg szinte nincs is (ips,va,tn), csak paíron

Life, Uh, Finds A Way

(#41103) Chumlee


Chumlee
senior tag

Halo MCC indítás után valami random keleti nyelven jelenik meg. Egyedül a Halo felírat angol , valami tipp? :))

edit: Siker :DD

[ Szerkesztve ]

(#41104) belan válasza GalaHU (#41100) üzenetére


belan
addikt

:K 👍

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#41105) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Most látom, hogy a Terminator Resistance nextgen verziója nem jön Seriesre, im sad.

Mondjuk az az egész fejlesztőcsapat megérne egy pofont, csak PC-re dobták ki eddig a balansz patcheket, meg pár bugfixet és csak most kapja meg a két konzol a PS5-ös nextgen változattal egy időben. :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41106) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Life, Uh, Finds A Way

(#41107) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#41106) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jupppi!
Így valszeg veszek majd valami csitti-fitti második kontrollert, úgyis gondolkodok már rajta egy ideje. :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#41108) Bep válasza Chumlee (#41103) üzenetére


Bep
senior tag

Én telefon gugli fordítót nyomtam rá, hogy utat találjak a nyelv beállításokhoz. Az elvileg koreainak ismerte fel :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#41109) l.skywalker válasza l.skywalker (#41039) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

március 8-ig... ofc.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41110) everest140


everest140
tag

Megvettem a goldos dealból a RDR2-t, amikor bekerült rögtön egyből.
Hát ez a grafika nem semmi 4k HDR10-el cinematic mode, nem gondoltam volna, hogy ilyen szép lesz SX-en. Nálam a képernyőn az eddigi legszebb játék a Gears5 mellett. Töltési idő nagyon gyors lett, pillanatok alatt betölt. Egyetlen negatívum, hogy sajnos továbbra is 30fps, nem lehet mit tenni, így kell elfogadni ezt a dolgot.
Engem megvett kilóra a játék minden tekintetben.
Aki otthonosan mozog a 19, 20-ik századfordulós amerikai történelemben, irodalomban az nagyon élvezni fogja.
A játék igyekszik minél reálisabban bemutatni az akkori korszakot, világot, történéseket. Ebbe a játékba irdatlan munka van belerakva. Eleve ahogy a tájat, városokat lemodellezték a legapróbb részletekig az igazi helyszíneket mintázva. Pl Sziklás hegység, Saint Denis egy az egyben az akkori New Orleans.
Előre haladva dinamikusan változik a táj, épületek, a vasút vonala kiépül. Rengeteg a tennivaló, mellékküldetés, nem az a pár 10 órás végig játszom gyorsan játék.
A sztori eddig nagyon tetszik, rengetek ismert történet beugrik, akár régen olvastam róla és onnan ismerem a sztorit, sok ilyet beleraktak, híres jeleneteket.
Ha valakit érdekel ez a világ bőven megéri a pénzét főleg ezzel a látványvilággal, amit az SX képes megjeleníteni.

(#41111) ρσгτσ válasza everest140 (#41110) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én nem szeretem a western témájú dolgokat, de mégis bejön a játék. Jól felépített történet, változatos küldetések és látványos grafika.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#41112) bagyulajuve válasza everest140 (#41110) üzenetére


bagyulajuve
addikt

de ez még nem az SX optimalizált verzió, ugye?

Resistencia eterna

(#41113) pachito


pachito
őstag

Sziasztok!

PC-hez szeretnék kontrollert venni, de túl sok csomag van és tanácstalan vagyok, nem tudom melyiket válasszam;

- sima wireless kontroller,
- wireless kontroller + usb kábel,
- kontroller + töltőállomás + akku,
- kontroller + rádiós adapter

A gépemben van bluetooth.

(#41114) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sziasztok!

A gyerek szeretne F1-et. Tudtok esetleg valahol olyan akciót, ahol most jobb áron lehetne beszerezni? Ha jól látom a 2021-es majd csak nyáron érkezik...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#41115) everest140 válasza bagyulajuve (#41112) üzenetére


everest140
tag

Nem, ez a One-os. Ezért csak 30 fps. Nem tudok róla, hogy idén jönne SX verzió vagy patch.

(#41116) bagyulajuve válasza everest140 (#41115) üzenetére


bagyulajuve
addikt

aha, akkor most nem próbálkozom vele újra (PS4-en játszottam) - majd ha lesz valódi next gen verziója, akkor jöhet újra :)

Resistencia eterna

(#41117) 30z.Samu válasza everest140 (#41115) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem egyébként ha nem is mostanság, de fog jönni hozzá patch, erről is lehúzzák majd a rókabőrt, mint a GTA-ról. :D Pláne, ha valahogy megoldják, hogy konzolon is legyen RP.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#41118) hombre[EU] válasza h1mpi (#41114) üzenetére


hombre[EU]
veterán

gamepassben is van...meg lehet,hogy bekerülnek EA Playbe nemsokára

Life, Uh, Finds A Way

(#41119) h1mpi válasza hombre[EU] (#41118) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi meg is találtam a 2019-est, az pont elég lesz most :R

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#41120) lmno válasza everest140 (#41110) üzenetére


lmno
őstag

"Hát ez a grafika nem semmi 4k HDR10-el cinematic mode, nem gondoltam volna, hogy ilyen szép lesz SX-en."

Ugyanígy néz ki One X-en is, egyedül a töltési időkön tud segíteni az új Xbox. Inkább az a durva, hogy egy 2 éves játék sokkal szebb, mint az új kamu-nextgen játékok. Pláne ha azt is nézzük, hogy open world.

(#41121) hombre[EU] válasza lmno (#41120) üzenetére


hombre[EU]
veterán

arról nem beszélve,hogy az egyik legsz*rabb hdr implementáció van a rdr2-ben :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#41122) batmanism2x válasza lmno (#41120) üzenetére


batmanism2x
tag

Szerintem akár régebbre is vissza lehet tekinteni: egy Metro 2033 Redux-hoz, Division-höz vagy egy FC4-hez képest lehet szebb pl. egy nextgen Gears 5 vagy Cold War, de ez a különbség max. Digital Foundry szinten jön ki, és ott is csak néhány %-ban "mérhetően", ami játék közben gyakorlatilag marginális kérdéssé válik. Egy nextgen FH4 se nagy gurítás pl. egy FH3-hoz képest. Az igazi generációs ugrás még várat magára, de ha a pozitív oldalát nézzük, már 5-6 éve is voltak olyan játékok, amiknél grafikában kivetnivaló igazából még mai szemmel sincs. Röviden a pixelszámolgatás helyett a devek a játékélményre, bugmentességre, grind-leépítésre és az egyediségre kezdjenek koncentrálni, mert ezen a fronton viszont komoly elmaradások vannak.

(#41123) everest140 válasza bagyulajuve (#41116) üzenetére


everest140
tag

Én is megvártam volna, de senki nem tudja mikor jön. Annyit tudunk, hogy a gta 5 nextgen hamarabb fog jönni. Igazából semmi gond ezzel a verzióval, annyi hogy valakit zavar a 30fps. Szerintem sokkal szebb nem lesz csak adnak neki még fps-t. Ez akár még patch formájában is bekerülhet előbb-utóbb a beállításokba.

[ Szerkesztve ]

(#41124) bagyulajuve válasza everest140 (#41123) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát ha nem játszottál vele korábban, akkor jól tetted, hogy megvetted, mert remek játék és nem csak az, hogy mennyire odafigyeltek a részletekre, hanem a főszál ívelése is jó (vagyis nekem az epilógus már nem hiányzott, hogy őszinte legyek)

Resistencia eterna

(#41125) bLaCkDoGoNe válasza l.skywalker (#41002) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

• Dishonored Death of the Outriders

;] (Gondolom te is valahol találtad ezt a precíz forrást :) )

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#41126) batmanism2x


batmanism2x
tag

Rainbow Six Vegas 1-2-be érdemes belefogni? Anno a SWAT4-et nagyon szerettem, de tudtommal jelenleg ilyen típusú single player játék nemigen van (leszámítva a Siege tutorialjait, de azért az mégsem campaign).

(#41127) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Lehet buta kérdés, de Nekem van GPU-m a gyerek accja home-olva van és Nála nem ingyenes egyik GPU játék sem. Hogy tudom távolról megcsinálni, hogy az Ő fiókjában is elérhető legyen pl. az F1 2019? Köszi!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#41128) F_Peter válasza everest140 (#41123) üzenetére


F_Peter
őstag

Kerüljön be hozzá az Fps boost funkció, oszt annyi. :)

(#41129) GU-81M


GU-81M
tag

Multira melyik codot tudjátok ajánlani (xsx)? A warzone-t próbáltam, de nekem nagyon nem tetszik a battle royale, inkább a hagyományos tdm/dm élményt keresem.

A kérdés máshogy feltéve: melyik a legjobb/legnépszerűbb tdm/dm multis cím xboxon?

(#41130) hombre[EU] válasza GU-81M (#41129) üzenetére


hombre[EU]
veterán

codból én a WW2-t sokat játszottam, szerintem jó kis tdm mapok vannak, de nem tudom mennyien játszák xboxon.
a battlefield5 sem rossz, vannak kisebb/pörgōsebb mapok (lehet rá szūrni), de tdm eu szerverbōl néhány szokott menni (van amikor csak 1-2). valószínū a legtöbben a MW,ColdWarban vannak most

Life, Uh, Finds A Way

(#41131) prokxy válasza hombre[EU] (#41130) üzenetére


prokxy
veterán

BF-et ne ajánld neki, hacsak a játékidejét nem várakozással szeretné tölteni.
COD MW multi, ott vannak igen jó mapok, csak vegyen sok magneB6-ot, h ne legyen sok őszhajszála. :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#41132) Chumlee válasza GU-81M (#41129) üzenetére


Chumlee
senior tag

Az MW-t próbáltad ? SX-en elképesztően néz ki. Ha szeretted a cod4-et akkor szerintem egy jó választás.

(#41133) szimszonos válasza everest140 (#41110) üzenetére


szimszonos
őstag

RDR2 nem kapott még Series patchet,így grafikában csak a one x verziót futtatod ami már 2 éve is ilyen szép one x-en :)
Majd ha Rockstar ezt is megfejeli egy 60fps patchel az lesz az igazi series x-en.

(#41134) everest140 válasza F_Peter (#41128) üzenetére


everest140
tag

Így van, nekem sem hiányzik ennél több.

(#41135) GU-81M válasza everest140 (#41134) üzenetére


GU-81M
tag

Köszönöm a válaszokat! A Bf5-öt próbáltam, de pl tegnap este alig találtam hozzá szervert (mondjuk csak community-t kerestem, abból is két amcsi volt). Leszedtem a Bf1-et is, mert azt hallottam, hogy az jobban sikerült, mint az 5...

A cod mw 21k a storeban, érdemes várni akcióra, vagy ez mindig ennyi szokott lenni?

(#41136) hombre[EU] válasza prokxy (#41131) üzenetére


hombre[EU]
veterán

respawnra gondolsz? nem kell meghalni :DDD
az MW/CW-ral az a baj,hogy túl crissek és még sok a núb :D akkor a legjobb mikor már lecsengett és csak a keménymag marad

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#41137) prokxy válasza hombre[EU] (#41136) üzenetére


prokxy
veterán

Egyrészt :D, plusz a TDM szerverekre, kb nincsenek. SQ Domination még csak-csak akad, de az is kb ki van halva. CQ az megy még ahogy. BF6-ot várom nagyon, reméljük modern kor és ütős lesz. :)
COD az nekem nagyon bejött anno, csak elfogyott a brigád, aki tolta azt leraktam.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#41138) hadam98


hadam98
senior tag

Most komolyan az NBA next-gen verziót nem rakták bele?

(#41139) Silεncε válasza prokxy (#41137) üzenetére


Silεncε
őstag

Hát nem tudom, én Breakthrough-t szoktam játszani, de szinte mindig találok játékot (pedig finnyás is vagyok, csak Panzerstorm vagy Solomon Island... :D )

(#41140) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Még nincs EU-s döntés a Zenimax/MS ügyben: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41142) oriic válasza l.skywalker (#41140) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pár óra múlva érdemes lesz visszanézni rá szerintem.

Live-Die-Respawn

(#41143) 30z.Samu válasza l.skywalker (#41140) üzenetére


30z.Samu
félisten

Itt most mi is a gond? :B

Sic Parvis Magna

(#41144) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#41143) üzenetére


hombre[EU]
veterán

von der layen kisasszony nem kapta meg a jattot :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#41145) l.skywalker válasza 30z.Samu (#41143) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nincs gond. Hanem még nincs semmi :D Mára van kitűzve a döntés, hogy az EU engedélyezi-e a felvásárlást.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41146) IntelKiller7 válasza hadam98 (#41138) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ezzel legalabb mindenki tud jatszani.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#41147) hadam98 válasza IntelKiller7 (#41146) üzenetére


hadam98
senior tag

Persze, de én úgy gondoltam mind2 verziót be teszik.

(#41148) Bep


Bep
senior tag

KV facebook oldal:

"Kedves vásárlóink!
Ezúton tájékoztatunk mindenkit, hogy a frissen kiadott kormányrendelet értelmében, a jelenlegi helyzetre való tekintettel üzleteink március 8-tól zárva tartanak.
Webáruházunk és a megrendelt áruk házhozszállítása azonban továbbra is zavartalanul üzemel, így széles kínálatunkból továbbra is válogathattok weboldalunkon."

(#41149) 30z.Samu válasza Bep (#41148) üzenetére


30z.Samu
félisten

Továbbá szeretnénk felhívni figyelmeteket az akciónkra, melynek keretein belül az Xbox Series X 50%-kal olcsóbban is elvihető. ;]

Sic Parvis Magna

(#41150) Silεncε válasza 30z.Samu (#41149) üzenetére


Silεncε
őstag

Kellene a hely a PS5 készleteknek ;]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.