Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40551) hadam98


hadam98
senior tag

Hol lehet megnézni, hogy egy játék dobozos verzió milyen nyelven érhető el? Pl. van német Red Dead Redemption 2 és arra lennék kiváncsi abba van-e angol nyelv.

(#40552) Wesder válasza hadam98 (#40551) üzenetére


Wesder
félisten

Nyelvnél a gép régiója szàmít, nem a lemezé.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40553) hadam98 válasza Wesder (#40552) üzenetére


hadam98
senior tag

Szóval tök mindegy, hogy a lemez német vagy mondjuk francia?

(#40554) Wesder válasza hadam98 (#40553) üzenetére


Wesder
félisten

Én úgy tudom hogy mindegy hogy honnan van a lemez.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40555) Bep válasza hombre[EU] (#40546) üzenetére


Bep
senior tag

Ajánlom :K ;)
Van kicskeresés is ami ötletes és aranyos. A sziget pedig pöpecül meg van csinálva, tisztán driftre építve a szerpentines rész.

(#40556) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Ladies and Gentleman!

Ha network transferrel szépen átrakok mindent XOX-ről XSX-re, akkor az XSX upgradelt játékokat hogy tudja kezelni a rendszer, csak tölt hozzá valamennyit, vagy felesleges is átrakni, mert újra le kell tölteni (mivel kvázi másik játékként kezeli a rendszer/store)?

Folyamatosan olvasom a topikot, és tudom hogy volt erről szó, de nem találtam keresővel és nem emlékszem mi volt a válasz.

XO: Gollami26

(#40557) jeni válasza Edgar2621 (#40556) üzenetére


jeni
félisten

nálam ez úgy ment,hogy ha az XSX-re kijött az XSX kiadás akkor az tette fel.
ellenben a korábbi XOX verziót rakta fel.
azoknál a játékoknál melyek az XSX-re kijöttek azoknál alul a sarokban X/S jelöléssel jelöli meg.
ezt nekem újra telepítéssel oldotta meg. a játéklistából kiválasztva amelyiket megtartva azokat újra feltelepítette a rendszerből letöltve.
a gyakorlatosoknak lehet van ennél egyszerűbb változata.

[ Szerkesztve ]

(#40558) hombre[EU] válasza Bep (#40555) üzenetére


hombre[EU]
veterán

igen, pont a szerpentinek miatt kellene :)

Life, Uh, Finds A Way

(#40559) everest140


everest140
tag

Ha megveszem lemezesen vagy esetleg digitálisan (ha akciós lesz) a Red Dead Redemption 2-t, amiből csak tudtommal One-os verzió van (4k 30fps max.) akkor ősszel ha netán a Rockstar kiad next gen optimalizálást akkor a One-os verziót teljesen ki fogják hagyni a buliból és újra le fog gombolni a Rockstar 60 eurót a One dobozos tulajoktól is? Vagy van rá esély hogy patch formájába mindenki kap legalább 60fps-t?

(#40560) 30z.Samu válasza everest140 (#40559) üzenetére


30z.Samu
félisten

50% az esély rá...vagy igen vagy nem. A R* nem adott erről semmilyen infót, csak a GTA V-ről.

Sic Parvis Magna

(#40561) hombre[EU] válasza everest140 (#40559) üzenetére


hombre[EU]
veterán

esély van rá, de arról a cégrōl beszélünk,amelyik online kaszinót épített a gyerekeknek,ahol elverhetik a szülōk pénzét szóval... :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#40562) everest140 válasza 30z.Samu (#40560) üzenetére


everest140
tag

Köszi, és arról van esetleg info hogy még ebben az évben a RDR2-vel is fognak foglalkozni, nem csak a gta-val?

(#40563) Alexios válasza everest140 (#40562) üzenetére


Alexios
veterán

Nincs hír róla

(#40564) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#40561) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ehhez nem kell R*, ott az Epic Games is a Fortnite-al. :D

Sic Parvis Magna

(#40565) Wesder válasza 30z.Samu (#40560) üzenetére


Wesder
félisten

R* esetében a 80€-s àrnak nagyobb esélye van, mint az ingyen patchnek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40566) ProEvoFan válasza 30z.Samu (#40564) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na ja, én már csak tudom.Három gépen nyomják itthon a Fortniteot. :D XSXen a legszebb.

(#40567) 30z.Samu válasza Wesder (#40565) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezért nem mertem megvenni 4500-ért, amikor akciózták. Kétszer nem akarom megvenni ugyanazt a játékot. Viszont kíváncsi vagyok mivel rukkolnak elő nextgen címszó alatt. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#40568) Elderath válasza Bad Pritt (#40534) üzenetére


Elderath
őstag

Ez is olyan játék lesz, ami kijön és 2 héten belül játékot se találsz majd

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#40569) everest140


everest140
tag

Szerintem azért egy tájékoztatást illene adniuk hamarosan. November óta ülnek a babérjaikon, közbe meg 1 csomó ember vett nextgen konzolt már azóta a világon. Bárhogy is nézem sok embert érint, főleg úgy hogy nagy játékostáborról beszélünk ha a másik játékukat is belevesszük.

(#40571) 30z.Samu válasza everest140 (#40569) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez egyáltalán nem olyan szerintem hogy illik vagy nem illik. Azt is simán megtehetik hogy egy árva kukkot nem szólnak, hanem egyszer csak közlik, hogy tessék, itt van. Nyilván ilyen nem lesz, de a R* kevés cégek egyike, ahol általában tényleg nagy a csend a prodoktum körül. Simán elképzelhető az is, hogy a játék már rég készen van (most a GTA 6-ra gondolok), csak még lehúznak 1-2 rókabőrt az V-ről, mert a jelek szerint ezt is megtehetik. Aztán miután megszedték magukat a V remaster-rel, jön a RDR 2..vagy nem, de szerintem fog kapni más nem egy double frame patch-et. Maga a játék alapból is szép szerintem, különösebben nem kell(ene) hozzányúlni, esetleg annyit, hogy Series S-en is az OX verzió menjen és ne az OS.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#40572) Wesder válasza 30z.Samu (#40571) üzenetére


Wesder
félisten

SS-esetében 2 opció van, vagy futtatja a One S-t, vagy kap natív vàltozatot. A One X verzió a kevesebb CU miatt nem futattható, meg a RAM is kevesebb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40573) 30z.Samu válasza Wesder (#40572) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pont azért kéne patch-elni. :P De értem hogy érted. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#40574) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

(#40575) hadam98


hadam98
senior tag

Le is jött a nagy méretű next-gen Call of Duty Cold War. Most nincs Ray Tracing a zombi modba? A játék semmivel nem lett szebb mint a sima old gen verzió... Ja és itt ritkán le is csökken az FPS, még az old gen verzió 1 másodpercre se esett be. Komolyan én nem látom a különbséget grafikailag vagy nincs? Jelentősen olcsóbb az Xbox One verzió, van értelme meg venni a next-gen verziót? Mi a különbség most komolyan? Arról ne is beszéljünk, hogy jóval több helyet foglal.

[ Szerkesztve ]

(#40576) mcwolf79 válasza hadam98 (#40575) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha nem veszed meg a Nextgen verziót, akkor ugyanolyan lesz miatt One-on, mert azt fogja BC-ben futtatni.
Keress YT-on összehasonlítást a két verzió közt, aztán el tudod dönteni neked megéri-e. Jelentősen olcsóbb?? Ez most mit takar? Mert launch-kor talán 2-3000 Ft difi volt a két verzió közt. Ez olyan jelentős?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#40577) l.skywalker válasza Missyke (#40570) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Komolyan? Tuti nem akkor amikor nem akarnak? :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40578) hadam98 válasza mcwolf79 (#40576) üzenetére


hadam98
senior tag

Használtan van már 10 körül ha jól láttam az old gen. Nem ugyan úgy néz ki, az old-genbe is 4k a felbontás, legalábbis én úgy láttam. Komolyan nem látok különbséget.

(#40579) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#40574) üzenetére


hombre[EU]
veterán

valami biztosan lesz. halo,starfield, stalker2,forzák van mibōl válogatni

Life, Uh, Finds A Way

(#40581) 30z.Samu válasza Missyke (#40580) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig én azt hittem eddig, hogy akkor szólnak, ha valaki itt szóvá teszi, hogy most már illő volna. :Y

Sic Parvis Magna

(#40582) szimszonos válasza ProEvoFan (#40542) üzenetére


szimszonos
őstag

Én nem usa store-ról beszélek.Eu vagy global kódok is sokkal olcsóbbak ha nem az ms store-ból veszel digitális játékot.A digitális kóddal kereskedők nem feltétlen usa régiójú játékokat árulnak.

(#40583) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#40579) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Forza Horizon 5 év végén jöhetne :C Addig a negyedik részt talán pont megfogom unni...talán:D

(#40584) icemad válasza szimszonos (#40582) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem mindenféle trükközés nélkül az us store az egyik legolcsóbb. Ott meg működik a paypal+Revolut kombó. A brazil/argentin /török vásárláshoz már gift card és /vagy vpn kell. Nekem úgy mindig drágábbra jött ki, mint az USA store. (kivéve, ha nyitva hagyják az argentin ablakot, de az vagy másfél éve volt utoljára.) Szürke kulcsos oldalakból egyedül a cdkeys megbízható, ott meg nem mindig olcsóbb, mint az USA store.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40585) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#40583) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nyáron már esedékes...2 évente járt, de a covid végett most lehet 3 és szeptemberi megjelenés
ha nem jönne One-ra akkor még könnyebb dolguk van, nem kell a streaminggel sz*rakodni :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#40586) szimszonos válasza icemad (#40584) üzenetére


szimszonos
őstag

Én is vásároltam már az US store-ból párszor,de legtöbbször annál is olcsóbban sikerült vásárolnom játékot.Pl az AC Origins játékkódot itt a Hardveraprón 2990ft-ért vetttem decemberben,ugyanakkor 9000ft-ba vettem a Fifa 21-et ami akkor még az US store-ban is közel 10ezer volt 0%-os áfás címmel,nálunk meg közel 12ezer.Érdemes hazai kereskedőknél is szétnézni néha.Decemberben Musztii adta a legolcsóbb a Fifa 21 azt tudom.Gift carddal lehet valahol nyertem volna pár 100ft-ot de 5percen belül már játszott is a gyerek,ahogy kiejtette a száján hogy kellene neki.

[ Szerkesztve ]

(#40587) icemad válasza szimszonos (#40586) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na az lehet, de mióta beszoptam a g2a-val egy kicsit, azóta inkább a hivatalos storet használom. (tudom, hogy musztiii megbízható eladó, vettem már tőle cuccokat.) Az igazság az, hogy ha az ember akar, akkor talál olcsó forrást, kérdés, hogy megéri e. Ha valami bizonytalan eredetű, és 2-3 ezerrel olcsóbb, mint a storeban, akkor én biztos, hogy a storet választom.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40588) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nálam szarakodik a Live.
0x80832003 hibakód.

(#40589) Bep válasza hombre[EU] (#40585) üzenetére


Bep
senior tag

Motorsport lesz a következő nem Horizion. Ha lehet hinni az utolsó MS videónak, ahol pályaverseny téma volt a híres Laguna Seca hátsó sikánnal.
[Forza Motorsport - Official Announce Trailer]

(#40590) Wesder válasza Bep (#40589) üzenetére


Wesder
félisten

Horizon-t mindig abban az évben mutatjàk be, mikor megjelenik, így simàn van esély idénre egy Horizon 5-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40591) prokxy válasza ProEvoFan (#40588) üzenetére


prokxy
veterán

Itt minden ok, azóta is. 3 óta megy folyamatos online gaming.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#40592) prokxy válasza Bep (#40589) üzenetére


prokxy
veterán

Ez mennyire esélyes, hogy egyből GP-be kerül? :)
Csak mert ha nem, akkor elő fogom rendelni.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#40593) Wesder válasza prokxy (#40592) üzenetére


Wesder
félisten

Miutàn MS cím, ezért azonnal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40594) Zoleee83 válasza prokxy (#40592) üzenetére


Zoleee83
addikt

Saját stúdiós game, day1 GP lesz minden Forza! :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#40595) hombre[EU] válasza Bep (#40589) üzenetére


hombre[EU]
veterán

japán horizon lesz nyáron,mondom :DDD
motorsport még odébb van, évet sem akartak mondani

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#40596) Bep válasza hombre[EU] (#40595) üzenetére


Bep
senior tag

Vagy talán most fognak majd pontos dátumot :))

(#40597) NJanika válasza hombre[EU] (#40595) üzenetére


NJanika
aktív tag

Úgy legyen !!! :C Kína sem lenne rossz csak az Usát , Indiát kerüljék el :D

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#40598) lastmohican2 válasza NJanika (#40548) üzenetére


lastmohican2
tag

Múltkor én is keresgéltem régebbi árakat, s alábbi oldalakat találtam:
https://xbdeals.net/hu-store/game/244544/diablo-iii-eternal-collection
https://www.storeparser.com/en-US/xbox-one/search-results/diablo-3/bundle-112204/diablo-iii-eternal-collection/
Nem tudom, hogy menniyre valid az adatbázisuk.

(#40599) ProEvoFan válasza NJanika (#40597) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kína 1000% hogy nem lesz.
Nem úgy állnak a világ dolgai... :U
Legyen Japán. :R

(#40600) ProEvoFan válasza Wesder (#40549) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez milyen oldal? :F
Itt közvetlenül lehet vásárolni digitális kulcsokat?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.