Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41751) S@c@ válasza hombre[EU] (#41743) üzenetére


S@c@
őstag

Nekem ezt még nem írja, pedig ott van a konyvtáramba.

(#41752) Wesder válasza S@c@ (#41751) üzenetére


Wesder
félisten

Mert nem az.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41753) Hedzshog


Hedzshog
újonc

Hellóka! -"promó" on- Még mindig a soroksári Auchan tündére vagyok, van nálunk 2 Series X 199999Ft-os áron, akit érdekel vegye, vigye! Ugyanitt hegyivel van Series S, Gamepass nélkül, és Gamepassal is, 3-3 db ha minden igaz. -"promó" off-

(#41754) Wesder


Wesder
félisten

Ha valakinek nem lenne meg, most 325ft a Tell Me Why az MS Store-ban. Mind3 chaptert tartalmazza.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41755) 1976ramones


1976ramones
tag

Sziasztok!
Abban szeretném kérni a segítségeteket,hogy cserélve lett az xbox SS ,mert fagytak a játékok.A Forza horizon 4-el játszott a gyerek mielőtt cserélték. Mikor leszedte újra a Forzát akkor kérdezett valamit a játék,hogy milyen adatokat szinkronizáljon,pontosan nem emlékszik de valami ilyesmit,hogy "konzol újabb" és ,hogy "felhő régebbi" Ő a konzol újabbra nyomot és most újból kezdi a játékot :W Van arra lehetőség,hogy valahogy a régi csere előtti mentést vissza tudjam varázsolni? Köszönöm szépen!

(#41756) craftsman01


craftsman01
senior tag

PDP LVL50 Wireless Headset 25000ft VS Xbox Wireless Headset 35000ft. Melyiket szeressem?

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#41757) persil válasza craftsman01 (#41756) üzenetére


persil
nagyúr

Ha csak a ketto kozul lehet valasztani, akkor nem kerdes. :F
Mi ez a pdp...? Nagyon géjmer.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41758) EmThor válasza craftsman01 (#41756) üzenetére


EmThor
addikt

Várj pár napot és lesz vélemény a MS füleséről.

Más: [link] qn85a samsung mini led tv, 620e az 55" (Drága), ott a game bar, és sztem a blooming fel van fujva, oldalrol ugyse nezed. Gondoltam belinkelem mert 120fps-hez keresek tv-t, hatha masnak is segit.

Oled vs neo qled [link]

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#41759) ρσгτσ válasza persil (#41757) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Vannak jó PDP cuccok. Például media remote Xbox -hoz. Elég minőségi cucc, ritka az ilyen.

Persze a fenti fejest nem ismerem, attól még lehet alacsonyabb minőség.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#41760) parandroid válasza 1976ramones (#41755) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nope, ez ennyi volt. Figyelni kell sajna nagyon, hogy mire nyom, nem ő az első, aki ebbe belefutott... :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41761) sirkope


sirkope
tag

Végigjátszottam a Plague Tale: Innocent játékot: 415/1000. Leszámítva a nehézséget, a történet érdekes volt. De egy darabig most hanyagolom a stílust ;]

(#41762) Wesder válasza craftsman01 (#41756) üzenetére


Wesder
félisten

PDP elég gagyin néz ki, inkàbb az Xbox Wireless.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41763) EmThor


EmThor
addikt

Dirt 5 volt h szaggatott masnak is?
XSX-en, resolution módban, arizonai hegymászós pálya végén elkezdett akadni, makd a következőnek indított görög meteorákon már az elején szaggatott.
Kiléptem a játékból, újra beléptem és megjavult.
Remélem nem a gépem döglődik.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#41764) ProEvoFan válasza EmThor (#41763) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egyszer akadt be, mikor többször egymás után fényképeztem és töltötte fel livera.

(#41765) craftsman01 válasza EmThor (#41758) üzenetére


craftsman01
senior tag

Már megrendeltem az Ms fülest,csek amaz elég jó áron van most.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#41766) parandroid válasza craftsman01 (#41765) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha kevesebb, mint 99 eur, akkor csalnak. Amúgy .de-n már outofstock. Asszem jó, hogy előrendeltem, valahogy sejtettem, hogy ezzel is ez lesz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41767) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

(#41769) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#41767) üzenetére


30z.Samu
félisten

De egyébként egy olyan játéknak is örülnék, aminek olyan a grafikája, mint az intrónak. :D

Sic Parvis Magna

(#41770) NJanika válasza Wesder (#41762) üzenetére


NJanika
aktív tag

Szerintem a PDP szebb :))

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#41771) winery válasza EmThor (#41763) üzenetére


winery
aktív tag

Egyszer kétszer mikor sok autó volt tapasztaltam , igaz én XSS játszom.

(#41772) 30z.Samu válasza NJanika (#41770) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem az Xbox füles jobban bejön. :B

(#41771) winery: Nekem S-en egyszer akadt be, amikor megnyomtam az Xbox gombot. De hogy miért, ne kérdezd, kint voltam a menüben. :D Azóta semmi akkor sem, ha megnyomom az Xbox gombot.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#41773) persil válasza NJanika (#41770) üzenetére


persil
nagyúr

Nemtom' szerintem bazari, meg eletemben nem hallottam pdp fej-, fulhallgatorol, pedig volt mar nalam "nehany". 🤷

Ha csak a ketto kozul kellene valasztani, akkor nincs az a dimenzio amiben ezt a pdp-t vennem meg.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41774) NoMagix válasza 1976ramones (#41755) üzenetére


NoMagix
addikt

Sajnos nem, ebbe már én is beleszaladtam! Több mint egy éves munkám ment a kukába!
Jeleztem az FH support-nak nem tudtak segíteni, ellenben kaptam 100 pörgetést és 100 millió creditet!
Akkor újrakezdtem és kivégeztem a játékot! :DDD

(#41775) Jovanny2 válasza Szajo (#41384) üzenetére


Jovanny2
őstag

Az gyárilag nem ragacs, hanem egy kis habszivacs darab kétoldalú ragaccsal, akkor van gond, ha a szivacs "elszublimál" a ragacsról. :) Bár általában csak lentebb csúszik, és fentebb kell igazgatni, és jó lesz. Vagy pótolni kell valamivel. De egy új kontrollernél ez szerintem fura, max a gyárban nem jól ragasztották fel, vagy valaki nagyon erősen nyomkodta.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#41776) ProEvoFan válasza NoMagix (#41774) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:Y :C
Akkor lehet jobban jártál, mintha meglett volna a mentés. ;)

(#41777) kory24


kory24
őstag

Előreláthatólag ez az Xbox fejhallgató tud olyat, hogy egy időben egyszerre csatlakozik a konzolhoz és pc-hez vagy mobilhoz és mind2 forrás hangját együtt lejátszani?

Gondolok itt xboxon játék és közben discord hívás pc-n vagy mobilon?

Valaki, ha tudná majd ezt tesztelni, azt megköszönném :)

(#41778) 30z.Samu válasza kory24 (#41777) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az nem lenne rossz fícsőr, de nem hiszem.

Sic Parvis Magna

(#41779) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Mióta XSX is van itthon, azóta a gamepass tevékenységemről vezetek két listát.December végén fizettem elő a három éves GPUra, szóval 2.5 hónap alatt visszajött az előfizetés ára, mert a kijátszott/kipróbált játékok kék oldalon majdnem mind kívánságlistán voltak....és még mindig van minimum 20 olyan cím GPUban, amivel fogok játszani. :C
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#41780) pzstm válasza NJanika (#41770) üzenetére


pzstm
titán

botrányosan gagyi, bazári hatású, ráadásul nem is néz ki jól szerintem eza PDP...amúgy életemben nem hallottam semmilyen kontextusban a márkát :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41781) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#41779) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én még nagyon át se futottam a GPU-t, Forzát tettem fel, az egyik Ori-t, meg a Dirt 5-öt és csók. :D Most a Valhallát tolom, amíg nem jön ki a Resident Evil, addigra remélhetőleg végig is tolom. Mi egy éveset veszünk majd Bad-del, de igazság szerint már most visszahozta az árát, pedig még meg se vettük. :D

Sic Parvis Magna

(#41782) adomok


adomok
tag

Sziasztok,

eddig csak olvasgattam a fórumot, hogy mik a tapasztalatok az új gépekről. Igazából most egy One X-et használok és nincs is vele problémám, csak a vérem hajt mindig az újdonságok felé :) Mivel nem volt sürge a váltás XSX-re, eddig nem is próbáltam vásárolni, látva az elképesztő nepper árakat. Tegnap viszont gondoltam egyet és előrendeltem hivatalos áron. Úgy voltam vele, hogy majd szólnak, ha megérkezett, nem zavar ha eltelik néhány hét. Jelentem, ma reggel meg is kaptam az értesítést, hogy mehetek érte :Y Úgy tűnik tehát, hogy folyamatosan érkeznek szállítmányok. Tehát aki most vásárolna, annak ajánlom azokat a boltokat, ahol az ajánlott fogy áron adják a konzolokat (nem sok ilyen van, ezért nem írok konkrét üzletet)!

(#41783) EmThor


EmThor
addikt

Azt írják, hogy nagyon jó az új MS füles hangminősége, és pl. ha bekapcsolod, akkor a konzolt is elindítja.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#41784) 30z.Samu válasza EmThor (#41783) üzenetére


30z.Samu
félisten

Wow! Majd arra leszek kíváncsi, hogy a PS Gold-hoz képest milyen lesz. De megelőlegezem, hogy jobban fog szólni.

Sic Parvis Magna

(#41785) persil válasza EmThor (#41783) üzenetére


persil
nagyúr

De ilyet meg nem irhatott senki, mert nem jelent meg, ergo senki fejen nem volt meg, az ms meg nyilvanvaloan ezt mondja, mivel el szeretne adni minel tobbet.

De en is remelem, hogy fasza, termeszetes.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41786) l.skywalker válasza persil (#41785) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De már megkapták sokan. Pl.:
[Stallion]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41787) wjbhbdux válasza l.skywalker (#41361) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem csak a Stadia, hanem a Geforce Now is megy az új Edge-en [link] . Ezzel még a Death Stranding is játszható xboxon :C

/s

(#41788) hadam98 válasza l.skywalker (#41786) üzenetére


hadam98
senior tag

Azért ezeken a képeken elég minőséginek tűnik.

(#41789) oriic válasza wjbhbdux (#41787) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szivesen kiprobalnam, de meg mindig bugos nalam az Edge, nem lehet cimsorba kattintani.

Live-Die-Respawn

(#41790) l.skywalker válasza oriic (#41789) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ami azért érdekes, mert a videókban ahol "bemutatják" gond nélkül megy.

Szerk.: köss rá egy bill-t és F4-el tudsz címsort szerkeszteni, legalábbis az asztalin.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41791) oriic válasza l.skywalker (#41790) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Melo utan ranezek szerintem. Jott rendszer frissites is a napokban, de ezen az sem segitett. Jeleztem mar MS, fele, remelem javitjak.

Live-Die-Respawn

(#41792) balazs025 válasza wjbhbdux (#41787) üzenetére


balazs025
senior tag

RudY már előre szólt: #36015 :DDD

(#41793) F_Peter válasza EmThor (#41783) üzenetére


F_Peter
őstag

Ha úgy érted hogy az Ms írta, oké
Viszont nem hiszem, hogy az előzőre azt írták hogy doboz hangja van és gyenge anyagokból van, hamar tönkre megy. :)

(#41794) NoMagix válasza ProEvoFan (#41776) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem volt őszinte a mosolyom akkor és rengeteg melóm volt benne, de szerencsém is volt, mert azokat a festéseimet és matricáimat amiket megosztottam újra letudtam tölteni!

(#41795) RudY válasza wjbhbdux (#41787) üzenetére


RudY
addikt

Akkor előbb-utóbb a PS Now is jöhet. :DDD

(#41792) balazs025
...és tényleg :DD

[ Szerkesztve ]

(#41796) csabi0805 válasza winery (#41771) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Ilyet én is tapasztalok.
Szerintem ez játék hiba.

(#41797) wjbhbdux válasza wjbhbdux (#41787) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Illetve most olvastam hogy van még egy Boosteroid Cloud gaming szolgáltatás is ami megy böngészőben, a közelben román és szlovák szervereik vannak úgyhogy talán élvezhető ez is. Ezzel még a Horizon Zero Dawn is megy, illetve a battle.netes játékok is. Hogy meddig létezik majd az jó kérdés :DDD

/s

(#41798) EmThor válasza F_Peter (#41793) üzenetére


EmThor
addikt

Resetera foruman mar van par maganvelemeny, azt tovabbitottam, szoval sztem rendben lesz a fules.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#41799) ClydeBeka2 válasza kory24 (#41777) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ha jól emlékszem van ilyen funkció benne, de nem találom a videót.

Nagyon várom már én is, ertesithetne lassan a KV, hogy mi a helyzet :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#41800) persil válasza l.skywalker (#41786) üzenetére


persil
nagyúr

Na ez nekem kimaradt, durva. Kosz az olvasnivalot, ramegyek! :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.