Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#206151) dussy válasza l.skywalker (#206144) üzenetére


dussy
őstag

Köszi mindenkinek! :R

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#206152) Wesder


Wesder
félisten

3.5h alatt 70x haltam meg az Oriban, de 30% màr kész.
Zseniàlis egy jàték és folyik a myàl a szàdból annyira gyönyörű. A 2. rész is biztos ugyan ilyen jó lesz, ha nem jobb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206153) AxBattler válasza parandroid (#206117) üzenetére


AxBattler
félisten

Az mondjuk igaz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#206154) sugarforce válasza Wesder (#206152) üzenetére


sugarforce
őstag

Same here, bro. Neha nekiallok, haladok egy kicsit, aztan amikor kesztetest erzek ra, hogy a tv-be epitsem a kontrollert, akkor par hetre hanyagolom. Egyebkent baromi jo jatek, csak nehez.

(#206155) Wesder válasza sugarforce (#206154) üzenetére


Wesder
félisten

Easy-n kezdtem a Story miatt, a halàlok oka többnyire figyelmetlenség volt. Legtöbbször a fàban haltam meg, mikor teleportàlós részek vannak, illetve mikor felfelé kell haladni a végén, mert jön föl a kék cucc.
Biztos hogy egy normal fokozatot még kapni fog, de a hard sem kizàrt. A One Life meg esélytelen. Emelem kalapom az elött, aki úgy le tudta tolni.
Most hogy megkaptam a Bash képességet egyszerüen élvezet benne a haladàs, az ide-oda zikàzàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206156) pzstm válasza Wesder (#206155) üzenetére


pzstm
titán

a játék zsnei, pár hete vettem elő és vittem végig. Igaz én is Easy-n. Látvány és zene gyönyörű, az új pedig tesztelők alapján bőven AAA kategóriájú, szóval ha minden Xbox exkluzív ilyen minőséget hoz akkor egy 4-5 éves gamepassra beruháznék :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#206157) Wesder válasza pzstm (#206156) üzenetére


Wesder
félisten

Mennyi idő volt letolni? Első végigjàtszàs volt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206158) AMD Power


AMD Power
titán

Jakuza 0 chapter 2-nél már elakadtam. Nem is tudom mi lenne néha velem Youtube nélkül. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#206159) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Ha már Ori, akkor megnéztem és 4 évvel ezelőtt, januárban kezdtem el a sima, nem Definitive edition-t. 12 órám van benne, de csak 21%-on állok... Annyira emlékszem, hogy valahogy felfelé kellett kilőve mennem elég hosszú szakaszon és amikor 30-adjára sem sikerült, akkor kiidegelt és elengedtem. Azóta nem játszottam vele, pedig nekem is tetszett. És annál a vizes résznél még nem is jártam...

[ Szerkesztve ]

(#206160) Wesder válasza MrPeekaboo (#206159) üzenetére


Wesder
félisten

Kell egy kis idő, míg az ember ràérez hogy hogyan és mit merre, de szerintem nem vészes. Tényleg sokszor azért haltam meg, mert figyelmetlen voltam. Ami igazàn idegesített, az az ha elfelejtettem checkpointot letenni, és emiatt buktam egy csomó időt ha meghaltam. A 2-ben màr többször lehet majd menteni, elvileg nem fog kelleni soulstone. Ha jól emlékszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206161) pzstm válasza Wesder (#206157) üzenetére


pzstm
titán

Definitive Edition-t toltam (gondolom Te is Gamepassban), 8-9 óra körül rémlik. Első végigjátszás volt, vagyis anno majdnem feléig megcsináltam de most teljesen újrakezdtem

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#206162) MrPeekaboo válasza Wesder (#206160) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Nálam azzal volt gond, hogy a levegőben kellett még plusz irányt húzni és valahogy az sosem sikerült. Most töltöm, meglátjuk sikerül-e továbbjutnom, ahol elakadtam vagy újra felhúz. ;-)

(#206163) Wesder válasza pzstm (#206161) üzenetére


Wesder
félisten

Igen a Pass-os Def Edition-t tolom.
Akkor nekem is lesz egy 10-12h ha ilyen tempoban haladok.

MrPeekaboo
Mikor megkaptam a skill-t, akkor volt ott egy kis üregben egy 100-as XP gömb, amit úgy tudtàl megszerezni, ha azt a rózsaszínlilàs gömböt amit a viràg lő odalökve àttöröd a korhadt fàt. Tudtam merre kell irànyítani, de a kezem csak nem àllt rà, a 15. alkalomnàl màr ordibàltam magammal, hogy "Nem érted b+ hogy lefelé lökd, ne felfelé!?" :DDD Ugye a nyíl azt mutatja hogy Ori hova fog ugrani, a gömb meg ellentétes irànyba megy olyankor.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206164) Siffredi válasza MrPeekaboo (#206162) üzenetére


Siffredi
senior tag

Úgy tudom, a def edition-t könnyebbre csinálták, mint a sima verziót.

(#206165) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Sziasztok. Hogy is van ez a live gold meg gp ultimate?
megvan még a géphez kapott live gold és a 3hónapos gp ultimate kód...
előbb a livegold kódot kell aktiválni utána a gpu-t?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#206166) MrPeekaboo válasza Siffredi (#206164) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Igen, tudom, de végülis 34%-nál járok és megpróbálom ezt továbbjátszani. Ha nagyon nem megy, akkor majd rápróbálok a def-re, de ha az csak a save-ben könnyebb, mint ez, akkor nem leszek előrébb.

Wesder:
A Ginso Tree tetején járok, pont azon a részen, amit írtál. Egyelőre a fa kilövésén vagyok, de úgy néz ki ez volt amiért anno abbahagytam, meg amiért most is fogom. Egy órája próbálom és nem megy. Videón ránéztem az ez után következő vizes részre, az meg kb. a lehetetlen küldetés számomra.

(#206167) Wesder válasza MrPeekaboo (#206166) üzenetére


Wesder
félisten

15p volt mire a vizes részt megoldottam, közben meg asszony is zavart.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206168) parandroid válasza Wesder (#206167) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ja, nálam is mindig az egész család segíteni próbál. :D Lányaim különösen okosak, rengeteg remek ötlettel, de nejemnek is vannak mindig jó meglátásai: ‘miért nem vetted be azt a kanyart?’, ‘miért mentél neki?’, ‘dehát csak el ki kellett volna kerülnöd azt a fát’, meg ilyenek. Ja, én főleg forzázok. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#206169) l.skywalker válasza parandroid (#206168) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Pedig ebből az jött le, hogy COD multit tolsz ;]
Kanyar, fa... :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#206170) Beniii06 válasza Wesder (#205992) üzenetére


Beniii06
őstag

Az új rendszerrel, könnyen, pont ez a félrevezető benne.

Szerk.: Igen, ezt írtam is az eredeti hsz-ben. :D

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#206171) Wesder válasza Beniii06 (#206170) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn, de ezt így egyben akkor is tíltani kellett volna. Mondjuk aki ennek PM-ben bedől, az meg is érdemli.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206172) Beniii06 válasza l.skywalker (#205993) üzenetére


Beniii06
őstag

Pont attól tűnik hitelesnek, mert nem magyarul ír. :DDD
Kevésbé jártas emberek vagy gyerekek pont azt a két szót fogják érteni, hogy email és password, mert ezt mindneki tudja kategória, de azt már nem, hogy miért van a nickname mögött #szám halványan. :U

"Got any other secret weapons?"

(#206173) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Most kaptam az emailt,megszűnik március 31.-én a playit kedvezményprogram. ez csak azokat érint, akinek van playit-es prepaid kártyája

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#206174) Madoc válasza st3v3np3t3r (#206173) üzenetére


Madoc
veterán

A mastercard priceless szűnik meg,ami minden mastercard tulajnak elérhető volt regisztráció után, amiben a konzolvilágon kívül még sokmindenre volt kedvezmény. Ezen belül volt külön a playit card-os kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#206175) Janusz001


Janusz001
őstag

Azt hogyan tudom kiszűrni, hogy mely játékokat vettem meg, tehát amik nem a gold -hoz voltak. A régi "S" -t olyan helyre vinném, ahol nincs net, olyan játékokkal tölteném fel, amikhez nem kell online lenni.

(#206176) bulikavagyok válasza Janusz001 (#206175) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az új dashboardon már tudsz rá szűrni! My games and apps -> Full library - > All owned games

[ Szerkesztve ]

(#206177) AMD Power válasza st3v3np3t3r (#206173) üzenetére


AMD Power
titán

En is most kaptam reggel. Ezutan a KV Mastercardnak sok ertelme nem lesz!? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#206178) gduck


gduck
addikt

Sziasztok!

Valaki találkozott már olyan "hibával", hogy acsi megszerzésekor nem jelenik meg boxon az üzenet? Telóra egyből megjön, de a TV-n nem jelenik meg semmi üzenet :(

(#206179) l.skywalker válasza gduck (#206178) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Insider tag vagy? Az elmúlt pár napban volt ez de tegnap előtt jött egy frissítés akkor javult.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#206180) Wesder válasza gduck (#206178) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, az Ori-ban nekem is feltünt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206181) HartgeH3-2.8 válasza dussy (#206110) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Tavaly volt 89k KV-nál és nem vettem meg :W Jó tudom cirka 15 ezer forintról beszélgetünk, de akkor is. Plussz egyik bundle sem adja. Talán idén :D

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#206182) pzstm válasza l.skywalker (#206179) üzenetére


pzstm
titán

acsi nálam továbbra sem javult, party inv már látszik

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#206183) l.skywalker válasza pzstm (#206182) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akkor ez is részleges

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#206184) sanyi0627 válasza l.skywalker (#206179) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Acsi nálam tegnap ment.
Ellenben a party bebugolt csak connecting-et írt.
Azt egyszer csak megjavult kB 5-ik inv-re.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#206185) gduck válasza l.skywalker (#206179) üzenetére


gduck
addikt

Igen, Alpha skip-ahead ;)

Nekem ekkor jött utoljára frissítés: 2020.02.29 2:09 AM
Verzió: 10.0.19041.1663 (rs_xbox_release_2004.200226-0000)

[ Szerkesztve ]

(#206186) l.skywalker válasza gduck (#206185) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akkor csak nálam "oldotta" meg. De amúgy known error insider build-ben.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#206187) Wesder


Wesder
félisten

Menteni luxus b+?! :W
Egy 30 percnyi haladàsom ment a kukàba, mert elfelejtettem menteni. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206188) pzstm válasza Wesder (#206187) üzenetére


pzstm
titán

Uj Oriba mar lesz majd autosave is kritikus helyeken....tobbszor szivtam be hogy elfelejtettem soul linket csinalni, miutan 56. Probalkozasra egy szivatost reszt atvittem😁😁😁

olyankor konzol off volt

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#206189) Wesder válasza pzstm (#206188) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, olvastam. Illetve a lightsword is jobbnak tünik, mint a fénygömbbel tàmadni.
Vettem egy nagy levegőt, és megcsinàltam újra. Mostmàr figyelek a mentésre, így is van 8 orbom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206190) mike1334


mike1334
veterán

Samurai Shodownnak volt már ingyenes hétvégi próbája?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#206191) sugarforce válasza Wesder (#206187) üzenetére


sugarforce
őstag

:D ahol nincs autosave kb reflexbol mentegetek mint egy word/excel doksit :DDD

(#206192) Wesder válasza sugarforce (#206191) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ràjöttem.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206193) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Márciusi első két GwG játék beszerezhető: [Batman] [Castlevania]

Bár PC, de Microsoft, eredeti árakat tessék figyelni: [ez] meg [ez] már mik ezek? :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#206194) r.levente75 válasza csuvicsuva (#206193) üzenetére


r.levente75
addikt

Na a rézfánfütyülőjét, most ingyenes... nemrég vettem meg őket! :D

(#206195) AMD Power válasza csuvicsuva (#206193) üzenetére


AMD Power
titán

Be is huztam oket! Thx! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#206196) csuvicsuva válasza r.levente75 (#206194) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Kérj refundot, tudsz belőle venni még egy Xboxot. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#206197) Wesder válasza AMD Power (#206195) üzenetére


Wesder
félisten

A GwG-t, vagy a PC-st? ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206198) pzstm válasza sugarforce (#206191) üzenetére


pzstm
titán

szerencsére már ott sem mentek jónéhány éve :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#206199) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Frissítettem a GwG részt az összefoglalóban:

https://gamepod.hu/tema/xbox_one_altalanos_tudnivalok_aktualitasok_segitse/hsz_7-7.html

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#206200) Def26


Def26
félisten

street of rage szerű van boxra?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.