Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#199551) Moby válasza icemad (#199549) üzenetére


Moby
addikt

A No Man's Sky baromi jó játék lett pár év alatt, de azt "űrhajósnak" már csak a témája miatt lehetne hívni, abban a hajózás valójában csak töltésanimáció. Navigáció meg ilyenek ott nincsenek. E: D mélységben meg pláne nem.

(#199552) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok

Nálam és barátomnál bekapcsoltuk a "home"-ot. A játékaimat megkapta, de az EA acces hozzáférésemet nem. Az nem is működött eddig sem? :F

Szerk: Profilban az ea access hub úgy látja nincs előfizetés de store-ból mindent enged ami ea.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#199553) szimszonos válasza mike1334 (#199498) üzenetére


szimszonos
őstag

Helyedben a Far Cry 5 Gold venném.Abban benne van a 3,5 meg az össz dlc amiből 2 a Mars meg a Vietnam akár egy rövidebb önálló jatéknak is felfogható.Ebben a csomagban akár 100+ óra játékidő is benne van.A 3.rész lehet hogy stílusteremtő de azért már a 4 meg az utána levő részekben látható a fejlődés.Nekem a 3 már mai azemmel nézve nem a legjobb Far Cry játék.Ha a Primalt veszed akkor sem fogsz csalódni mert a hangulata nagyon egyedi viszont rövidebb is,kb annyi mint a New Dawn.Ez viszont ne tévesszen meg mert még így is 15-20 órát kb eljátszhatsz velük.A 3-4 az kb 30-40 óra volt amit beletettem.Az 5.rész viazont mindent visz tartalomban,talán még minőségben is.

[ Szerkesztve ]

(#199554) -ZeeZee- válasza banderasz77 (#199528) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Nézz rá az Elite Dangerousra. Bár az inkább szimulátor. A drágább jobb, lehet bolygókra leszállni, stb. Fóruma itt.

Szerk.: közben látom meg is vetted. :C Nem bánod meg, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#199555) parandroid válasza icemad (#199549) üzenetére


parandroid
nagyúr

Én meg egy x-wing vs tie fighter remake-et. Hihetetlen, hogy a technológia már milyen régóta adott, anno egy Pentiumon is elfutott, mindenki imádta, és mégse kezd bele senki. Tudom, valamelyik Battlefrontban lehet repülni, de én pont a karriermódot imádtam a kitüntetésekkel, válllapokkal, feladatokkal.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#199556) oriic válasza banderasz77 (#199548) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Everspace-re rá sem néztél? (Mondjuk közelében sincs Elite-nek, tök más téma)

Live-Die-Respawn

(#199557) icemad válasza Moby (#199551) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam van navigáció, aszteroidákat is szét lehet lőni, nyersanyagot vadászni, stb. Állítólag vannak űrállomások is, de még nem találtam egyet sem.

Az elite dangerous fantasztikus játék, de (szerintem) nagyon nagyon túlbonyolított. Mindent meglehetne oldani jóval egyszerűbben. Nálam az etalon a Galaxy on fire 2 HD PC-n, az nagyon elvan találva. Megvan benne minden ami kell, és pár gombnyomás kell csak hozzá. Ha az elitehez nem ülök le egy hétig, akkor csak fogom a fejem, mikor az állomásnál dokkolás helyett kilövök pár rakétát, mert rossz gombot nyomtam. Az nem túl vicces. Az Elite is olyan játék, amihez kell heti 20-30 óra, nekem sajnos ennyi nincs.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#199558) banderasz77 válasza oriic (#199556) üzenetére


banderasz77
addikt

Ránéztem, de kiesett.
GP-ben meg asszem benne is van.

(#199559) szimszonos válasza AMD Power (#199489) üzenetére


szimszonos
őstag

Szerintem is a Varta az egyik legjobb akku a piacon.Nekem 2700-as van de nagyon durva mennyit bír.2 évesen is még elmennek 20 órát minimum.

(#199560) Moby válasza icemad (#199557) üzenetére


Moby
addikt

Az E: D vérbeli szimulátor. Én sosem éreztem nagyon bonyolultnak, és sosem nyomtam mással, csak egy olcsó tm HOTAS-al, azon sem volt túl sok gomb, és elég volt az is. A panelek használatát kell igazából elsajátítani, és abból valóban van azért egy pár.

(#199561) szimszonos válasza icemad (#199456) üzenetére


szimszonos
őstag

Lidl akksim mar volt jó pár.Tronic 2500-as de már kukáztam őket.Eleinte jól bírták,de nagyon hamar megadták magukat.Kb 50-100 töltés se kellett hozzá Tronic töltőt használtam.A Vartáimban is van már lassan annyi feltöltés és még csak nem is csökkent jelentősen az üzemidő.

(#199562) banderasz77


banderasz77
addikt

A GP-s Witcher 3 és a GOTY között csak DLC-k és kiegek. a különbségek?
Megérheti így akcióban megvenni vagy elég az alap játék.

(#199563) Moby válasza banderasz77 (#199562) üzenetére


Moby
addikt

A két sztori kieg önálló játékként is bőőőven megállná a helyét!

/lehet GP-ben is tolni, de a season pass ahhoz is jó szívvel ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#199564) mokus1


mokus1
addikt

Ha brazil gold lett aktiválva a profilomon abból még lehet problémám a későbbiekben? Megvettem aktiválva is lett, majd ment rá a GPU. Csak később tudtam, meg hogy egy brazil.email értesítőből.

(#199565) icemad válasza Moby (#199560) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt aláírom, de én sima kontrollerrel játszok. Egy hét után tényleg nem tudtam, hogy mit hogy merre. Mondok egy példát... Elkezdtem péntek este, eljutottam az első misszióig, írta, hogy 7 napom van leszállítani valamit, gondoltam oké, kiléptem. Beléptem következő héten vasárnap, a missziót buktam, mert nem csináltam meg 7 nap alatt. A franc se gondolta volna, hogy a 7 nap 7 igazi napot jelent.
A dokkolás nekem kész rémálom, először engedélyt kell kérni, utána bemenni a lyukba, megtalálni a helyem, pontosan célozni, és megérkezni. Ez kb egy szexoktató könyvben is így van leírva. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#199566) parandroid


parandroid
nagyúr

Lányom Controlért nyíg, nézem, de csak 60 eur-ért látom. Ez hogy a fenébe maradt ki a nagy karácsonyi akciókból? :F

Lemezes verzióban ps-re 44, boxra 57 eur. Hogymivan? :((

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#199567) mokus1 válasza parandroid (#199566) üzenetére


mokus1
addikt

Én valahol láttam 9XXX Ft környékén valami 45%-os akcióban nem emlékszem, melyik oldal volt, ez kb 1 hete volt.

(#199568) mike1334 válasza Wesder (#199544) üzenetére


mike1334
veterán

A life is strange-nél ugyanez volt a bajom...nem voltak igazán nagy döntések.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#199569) mike1334 válasza szimszonos (#199553) üzenetére


mike1334
veterán

Áh már spórolósban akarom tolni, csak apróságokat veszek :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#199570) parandroid válasza mokus1 (#199567) üzenetére


parandroid
nagyúr

Azért a 30 eur körüli összegért be is húznám.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#199571) Wesder válasza mike1334 (#199568) üzenetére


Wesder
félisten

Asszonynak tetszett mind3. Én nem jàtszottam velük, de megvannak.
A történet egyébként jó volt a Wolf-ban. Ennyiből megérte az 1800ft-ot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199572) mike1334 válasza Wesder (#199571) üzenetére


mike1334
veterán

Én még csak az elsőt meg az előzményt vittem végig, de majd valamikor ránézek a 2. évadra is.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#199573) vicces válasza r.levente75 (#199490) üzenetére


vicces
addikt

ugyanilyen töltőm van. én minden alkalommal kisütöm az akkukat a legkissebb árrammal / 100mA/
majd ezután átvált töltésre - a legkisebbre. 2014 óta eneloop és német reálos "HEIENERGY" akkukat használok párban a kontrollerhez és vakkuhoz és vakkukioldóhoz , de egyszerűen nem birnak tönkremenni. beszámoztam őket és párban használom őket, de még mindig az összes hibátlan most már több mint 5 év után is :C :C
valamit nagyon rosszul csinálsz.

:)

(#199574) r.levente75 válasza vicces (#199573) üzenetére


r.levente75
addikt

Miért csinálnék rosszul? Pont azt mondom én is, hogy jó a cucc!
A hosszú élettartam valószínű köszönhető a jó töltőnek is!
Én úgy tudom nem kell minden esetben kisütni őket, de lehet hogy rosszul tudom.

(#199575) Ádám16 válasza gduck (#199516) üzenetére


Ádám16
addikt

16200 így az éves GPU.
Szokott ettől jobb akció lenni az év ezen szakaszában?

(#199576) Wesder válasza Ádám16 (#199575) üzenetére


Wesder
félisten

Hova akarszennél jobbat? Az éves teljes àron 48k.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199577) kresz2


kresz2
tag

Jó estét urak!
Látom a 3 hónapos game pass alig több, mint 8 euró a CD keys akcióban.
Bankkártya probléma miatt nem tudom most használni a paypal számlámat.
Nem akarok pofátlan lenni, de ha esetleg tudna nekem venni valaki, megköszönném. Sima utalással utólag elküldeném az összeget.
Privátban írhattok, természetesen ha nem tudtok segíteni megértem.

(#199578) sugarforce válasza belan (#199471) üzenetére


sugarforce
őstag

Pl edigital, en Szegeden vettem egy infos boltban.
Tolto hozza 4-5 korul lehet, de nekem sajat proci vezerelt toltom van, arra nem kellett kolteni.

(#199579) Ádám16 válasza Wesder (#199576) üzenetére


Ádám16
addikt

Nem sikerült a kérdésre válaszolni. :(

(#199580) csabicsepp válasza gduck (#199516) üzenetére


csabicsepp
aktív tag

Erre gondolsz?
[link]
Én is vettem egyet, de a store közölte: Kizárólag új ügyfeleknek
Az eladónál nem látom feltüntetve...
vagy valami elrontottam....nekem van most aktív GP-om.

(#199581) belan válasza sugarforce (#199578) üzenetére


belan
addikt

Ertem kőszívű infót :R .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#199582) Wesder válasza Ádám16 (#199579) üzenetére


Wesder
félisten

Nem hinném hogy ennél olcsóbban jössz ki. Esetleg a 10k-s KonzolVilàg Gold + 300ft GPU ha nem lőtted el.

Ennyi typo-t basszameg:(((

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199583) Ádám16 válasza Wesder (#199582) üzenetére


Ádám16
addikt

Így már kerek, köszönöm!

Naf*om, maximum quantity 2 db. :((

[ Szerkesztve ]

(#199584) kresz2 válasza csabicsepp (#199580) üzenetére


kresz2
tag

Tegnap még tudtam venni egy ilyet, nekem is van aktív game pass ultimate, mégis 2 hónappal meghosszabbította.
Ezért is szeretnék még belőle.

(#199585) vicces válasza r.levente75 (#199574) üzenetére


vicces
addikt

nem tudom hogy de azt olvastam, hogy 10 hónapot bírtak az akkuk... :B :B

:)

(#199586) Ádám16 válasza Ádám16 (#199583) üzenetére


Ádám16
addikt

Engedte többször megvásárolni, bevaltast is engedte a rendszer. :)
Köszi az akció közzétételét!

(#199587) csabicsepp válasza kresz2 (#199584) üzenetére


csabicsepp
aktív tag

Lehet nálam az a gond, hogy csak sima game pass -van, nem ultimate...
Így a kód beváltásnál nem fogadja el....
Gondoltam hosszabbítgatok pár hónap game pass-t, ennyiért nem lett volna rossz, majd most már végre beaktiválom a 3 hónapos 300ft-os ultimate-t.
Vagy aktiváljam be az akciós ultimate-t és utána konvertáljak? (2 hó ultimate kb 7 font-ért még mindig korrekt)

(én kb. 2 órája vettem)

[ Szerkesztve ]

(#199588) Moby válasza icemad (#199565) üzenetére


Moby
addikt

Mindenestre nem bírtam ki, és megvettem ezt is, immáron a harmadik platformra is :D (akárcsak a witchert).

(#199589) r.levente75 válasza Moby (#199588) üzenetére


r.levente75
addikt

Már alig várom, hogy gép elé kerüljek este, a Witcher 3-at elindítsam! A fiam letáborozott ma a gép elött! :U

(#199590) kresz2 válasza csabicsepp (#199587) üzenetére


kresz2
tag

Persze hogy korrekt.
Mondjuk nem tudom miért nem engedi neked simán aktiválni, ez nem trial kód ahogy látom.
Mert ha engedné, és utána menne rá a 300 Ft-os ultimate, azért jobban járnál.

(#199591) mike1334 válasza r.levente75 (#199589) üzenetére


mike1334
veterán

Irigyellek, jó lenne megint úgy játszani, hogy nem tudom mi fog történni :)
De már van esély új részre, szóval hátha :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#199592) Moby válasza icemad (#199565) üzenetére


Moby
addikt

Na, nincs itt semmi nehézség kérem. Letöltöttem. Ugrottam vele egyet. Elnavigáltam a legközelebbi kikötőig a rendszerben, bedokkoltam.
Kontrollerrel sosem játszottam, és legalább 3 éve nem volt elindítva nálam a játék. Ha valaki érti az alapokat, akkor mindegy milyen bringára ül, menni fog.
Egyébként csodálatos a játék 4K-ban. És még mindig maga elé tudna láncolni százórákra, de most még nem adom meg magam :) A hangoktól még mindig borsódzik a hátam. A navigáció még mindig csodálatos, ahogy az egész...áhhh, örülök, hogy megvettem ide is. A frontier nagyon de nagyon megérdemli (és én is :D).

[ Szerkesztve ]

(#199593) Moby válasza r.levente75 (#199589) üzenetére


Moby
addikt

Töltődik az is :) igazából csak a kíváncsiság miatt. Még nincs a csőben az újrajátszása, de sort kerítek rá hamarosan.
E: D-hoz még egy mondat: én nem mondom, hogy egy HOTAS-al nem könnyebb repülni, nyilván az. De a kontroller is bőven jó, és ahogy nézem most, 20 körül meglőhető egy alap TM HOTAS ONE-hoz is.

(#199594) icemad válasza Moby (#199592) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jah, hogy te már játszottál vele korábban?! Hát, azt nem mondtad! :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#199595) gduck válasza csabicsepp (#199580) üzenetére


gduck
addikt

Szia!

Igen erre. Nem értem mi a gond, ez simán beváltható kód!
Ha GP-re aktiválod akkor 3 hónappal hosszabít, ha GPU-ra akkor meg 2 hónappal!
Nálam kettőt engedett egy vásárlással venni. De tudtam többször is vásárolni. 13:30-kor vettem.

(#199586) Ádám16: Szívesen ;)

[ Szerkesztve ]

(#199596) szimszonos válasza DNReNTi (#199412) üzenetére


szimszonos
őstag

Nem értem akik oda meg vissza vannak 16-17 ezres 12 havi goldtól külföldi oldalakon.Könyörgöm miért?Itt a Hardveraprón 12490ft-13990ft között mozog az egy éves live gold,ami 12+1 hónapot ad.Én még mindig tudtam 2 év alatt mióta One-ra váltottam live goldot venni kis hazánkban 12-13 ezer ft-ért(KV Hardverapró).Hardveraprón most is van megbízható eladóktól,neveket nem mondok mert nem a reklám helye,de ne vicceljünk már 16-17 ezres gold árakkal mert az lehúzás még akkor is ha a store áraknál kicsit kedvezőbb.

[ Szerkesztve ]

(#199597) Crytek válasza szimszonos (#199596) üzenetére


Crytek
veterán

Én meg azt nem értem minek vagy oda vissza a 12ezres 1 éves gold-al amikor 1 hónap kivételével nincs olyan hónap amikor ne lenne 300ft /hó 11*300= 3300ft/év...
Szóval ne térítsed a népet a lehúzós 12ezres éves gold felé :C
(Ugyanez igaz a game passra is....)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#199598) - = Zk = - válasza vicces (#199573) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kisütöd?! dafuq?!
hogy és miként konkrétan?! bocs ha nemide :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#199599) Wesder válasza Crytek (#199597) üzenetére


Wesder
félisten

Minden hónapban működik? Nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199600) parandroid válasza szimszonos (#199596) üzenetére


parandroid
nagyúr

De ez a 17k nem gold, hanem gpu. Azoknak, akik sikeresen ellőtték a 300 Ft-os 3 havi gpu-t anélkül, hogy előre betáraztak volna, nincs más lehetőségük ennél olcsóbban gpu-t szerezni, nem? Vagy működik a konverzió megint, ha megvárja, hogy lejárjon, és utána csak goldra fizet elő? Elvileg nem, de a MS-nál sosem lehet tudni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.