Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#199201) r.levente75 válasza oriic (#199198) üzenetére


r.levente75
addikt

Mind a négy jó! A Star Wars II pont hiányzik.

(#199202) icemad válasza oriic (#199198) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:Y
Hogyhogy ilyen hamar?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#199203) raistlina


raistlina
friss újonc

a parti játékokban nem hallják hangom a többiek. eddig minden működött, pár napja van ez a hiba jelenség. Én hallok mindenkit, de Ők engem nem. Tudnátok segíteni, hogy milyen beállítást próbáljak ki?
Vezeték nélküli headsettel játszom ha ez segít.
köszönöm

(#199204) StLui


StLui
veterán

AC Origins bundle csomagot vettem, honnan tudom meg, hogy milyen változatát?
Fiam végigvitte, és érdekelné a többi, de annyi kieg van fogalmam sincs mit kéne vennem.
AC Odyssey-ből ezzek alapján gondolom az ultimate-et vegyem? (nekem is talán ez a sorozat a kedvencem, pedig szinte csak a látványból próbálom kitalálni a történetet)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#199205) r.levente75 válasza StLui (#199204) üzenetére


r.levente75
addikt

Én most csinálom az origins két dlcből az elsőt, közel egy év kihagyás után, alapjáték megvolt, nagyon szuper. Közben végigmentem az odyssey alapon is, nekem az origins minden szempontból jobban bejön.

(#199206) StLui válasza Madoc (#199179) üzenetére


StLui
veterán

Eddig senki nem írta, hogy hosszabb ideje használja, ő is csak annyit mondott inkább hinnem kéne annak, hogy itt bemondja akárki, mint a hivatalos szerződési feltételeknek tűnő papírnak amit bemásoltak ide. Senki nem írta eddig még le ide, hogy túl van már nullás hónapokon, és berakott pénzt és nem vettek le belőle semmit.
Mondjuk most sem tudom akkor hogy csak a teljesen nullás hónap nullás, vagy az is ha berakok 5000Ft és egyből elköltöm, és megint nulla marad.
De a lényeg így már megvan :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#199207) banderasz77 válasza StLui (#199206) üzenetére


banderasz77
addikt

Tőlem még semmit nem vontak egyszer sem.

[ Szerkesztve ]

(#199208) StLui válasza r.levente75 (#199205) üzenetére


StLui
veterán

Közben nézegetem, Originsből úgy látom a Gold a fullos, és olcsóbb mint külön a season pass :F
Közben rájöttem arra, hogy nekem az alap van meg, mert arra kiírja a store-ban, hogy már megvan :( nehezen veszem rá magam a "bővítésre" 9e FT-ért, legalább odaadhatnám valakinek a meglévő alapjátékot, de hát azt nyilván nem lehet
banderasz77: Köszi!!

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#199209) oriic válasza icemad (#199202) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom az ünnepek miatt.

Live-Die-Respawn

(#199210) banderasz77 válasza Hunt3r22 (#199066) üzenetére


banderasz77
addikt

Assassin's Creed-ből melyik a legjobb?

(#199211) AMD Power válasza oriic (#199198) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem egy szavunk nem lehet. Teljesen jo lett ez a januari GL felhozatal. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#199212) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok érdeklődnék hogy GPU esetén a X360 játékokat csak úgy lehet letölteni ingyeni ha van a bankkártyán annyi pénz amennyibe kerülne? Ha igaz akkor milyen árban vannak?

(#199213) DavidQ válasza banderasz77 (#199210) üzenetére


DavidQ
tag

Szerintem az Ezio trilógia, de ez elég szubjektív. :D Utána már annyira nem kötött le a játék.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#199214) r.levente75 válasza StLui (#199208) üzenetére


r.levente75
addikt

A Season Passt érdemes megvárni míg leárazzák. Minden fillért megér.

(#199215) - = Zk = - válasza RudY (#199187) üzenetére


- = Zk = -
félisten

+(#199185) FollowTheORI :R

ááá, köszönöm.. szuper :))
akkor nem ruházok be az XOX-re már...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#199216) Bogyi007 válasza Cyrin (#199191) üzenetére


Bogyi007
veterán

Csatlakozom. Otp-s webkártya számlám volt. Havonta 1300 forintba került és még éves 4000 forint volt a hozzáadott kártya, ez mellé járt egy alkalmazás és egy Virtuális Mastercard is. Ezt használtam boxhoz, mindenemű számlabefizetéshez és utalásokhoz is.

kidobtam, beszereztem ez a konzolvilágos karit, havi 199 forint a díja, ingyen bármilyen összeget teszek rá Konzolvilág üzletben, ugyanúgy fizetek róla bármilyen számlát (Vodafone, Telekom, MindigTV) vásárlok vele Aliexpressen, Xbox Storeban és PSN Storeban is, hozzá tudtam adni magyar és Usa Paypal címhez.
Ha van más ugyanilyen kártya tulajdonos az is tud nekem pénzt küldeni, de pl Otp számlás user is ha jól emlékszem 1%-os díj ellenében küld nekem pénzt. Én bármilyen számlára tudok utalni róla 300 forintért és pl amikor Foxpost csomagként adtam fel az előző Xbox One S konzolomat, erre a kártyámra tudták utalni a Foxpost rendszeréből és nem vontak le az összegből amit a vevő küldött nekem.

Nagyon jó kis alkalmazás is van a kártyához, ujjlenyomat kezelés is van hozzá. Jár hozzá a Mastercard Kedvezményprogram is, én pl a hétvégén a Cinema Cityben az ajándék jegyet a SW filmhez fogom felhasználni és éppen tegnap hívtam le azt az kis aprót is amivel kapok kedvezményt a KonzolVilágban vásárláshoz,

Nagyon jó ötlet volt ez a kártya szerintem. Ja és esélyes hogy a kártya alkalmas lesz a Viberen keresztüli pénzküldéshez is....

(#199206) StLui - megnyugodhatsz nem kerültem minuszba a karival, pedig volt már hóvégén 0 forint az egyenlegem, sőt volt olyan is amikor pénzfelvétellel nulláztam le a kártyát, ami 300 forintba kerülne egyébként, eltelt a felvétel után 4-5 nap és akkor sem volt mínusz az egyenleg. Miután tettem rá pénzt kb. másnapra jelent meg az elszámolásokban hogy le lett vonva a 300 forint. Biztos lehetsz benne hogy nem enged a rendszer mínuszba...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#199217) persil válasza StLui (#199206) üzenetére


persil
nagyúr

"vagy az is ha berakok 5000Ft és egyből elköltöm, és megint nulla marad"

Yup. Ha bemesz, ratoltesz, majd vasarolsz es marad rajta max nehany forint, akkor az a honapod is dijmentes.
Az a lenyeg, hogy ne tegyel ra csak ugy random penzt, hogy jo lesz az majd, mert akkor vonogatjak a 200-at.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#199218) zsolti72837 válasza Bogyi007 (#199216) üzenetére


zsolti72837
őstag

Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de ha olyan helyen vásárolok ahol elfogadják a kártyát akkor az is díjmentes? :B

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#199219) Bogyi007 válasza zsolti72837 (#199218) üzenetére


Bogyi007
veterán

Természetesen, Tescoban gyakran vásárolok szép nagy összegekben, de a kártyát behúztam a Simple fiókom alá is és már sokszor vettem vele így Máv alkalmazásban is jegyet, vagy Cinema Citybe mozira, vagy pl Budapest Arénába is ezzel vettem meg a jubileumi Romeo és Júlia előadásra a jegyeket páromnak. De pl italautomatába is okés.

Egyszerű, ha regisztrálod a kártyát a nevedre, akkor ez onnantól egy rendes Mastercardként üzemel és ofkorsz megy vele a Paypass is...

Igazából szerintem arra is jó lehet, hogy a jövedéki engedély köteles italokat is megvásárolhasd vele ha vállalkozásod van, de azt még nem próbáltuk ki.

Faternak a Bolt végett kötelező lennie bankkártyának a számlavezető bankjánál (kvázi ami szeszes italt vesz, az állam monitorozza hogy milyen forrásból teszi azt - lehet hogy ezt is ki lehetne váltani a KV kártyával, de inkább ezt nem próbáljuk ki :D)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#199220) StLui válasza r.levente75 (#199214) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, kivárok inkább, addig elleszünk az Odyssey-el :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#199221) StLui válasza persil (#199217) üzenetére


StLui
veterán

Ok, így már tiszta! :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#199222) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Jövőre milyen játékok jöhetnek még One X bundle mellé?

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#199223) zsolti72837 válasza Bogyi007 (#199219) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszönöm a gyors választ és a segítséget! :R

Regisztrálni majd az applikációban kell? :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#199224) Bogyi007 válasza zsolti72837 (#199223) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én itt tenném....

De lassan jobb lenne ezt a témát az Offtopicba vinni mielőtt az orrunkra koppintanak. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#199225) sugarforce válasza persil (#199158) üzenetére


sugarforce
őstag

+1 :R

(#199226) MunezXBK válasza Szilágyi84 (#199212) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem kell, 0ft-ért veszed meg.

(#199227) csabicsepp


csabicsepp
aktív tag

Sziasztok!
A cdkey.com-on vettem egy 14 napos Xbox Game Pass -t, viszont nem tüntették fel hogy csak az új belépőknek, vagy én voltam a béna ;) . Refundolni nem akarom, de ha van új belépő akinek még nem volt, használja egészséggel:
3HDQ6-JQWF6-D2DY6-W4GM4-6R44Z

(#199228) RudY válasza HartgeH3-2.8 (#199222) üzenetére


RudY
addikt

Szerintem a Cyberpunk 2077 esélyes lehet.

(#199229) HartgeH3-2.8 válasza RudY (#199228) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Ameddig jön az X Series remélem pár cím még bele esik.
GamePass címekkel nem tetszik a One X :U

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#199230) post


post
tag

Sziasztok.Tervben van egy X vétele a meglévő S mellé.Olvasgatva a fórumot azt írtátok lehet home-olni a kèt gépet.Most az S-en van az én profilom és a gyereké.Az S-ről törölni kell az èn profilomat és bejelentkezni vele az X-re?
GPU és az EA ACCES is homeolható?

(#199231) Wesder válasza HartgeH3-2.8 (#199229) üzenetére


Wesder
félisten

Nem értem a problémàdat.
360-is jöttek jàtékok mikor generàcióvàltàs volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199232) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok! Barátom a fiának (7 éves) vásárolt one s-t. Megkért hogy telepítsek neki pár játékot. GPU-et vettem rá. Milyen játékokat javasolnátok ami benne van? Valami "nagy flash" játékot is szeretnék a kölyöknek feltenni, hogy az első élmény is odabasson:D Fortnite alap... azt telepítem is neki. Autós, repülőst, bringást mondott még az apja. Forza 4, Dirt4, Rocket League települ eddig. Plusz valami olyan is jó lenne amivel ketten egyszerre tolják.
Ebben kérném segítségeteket.

(#199233) r3ccardo


r3ccardo
tag

(#199234) zsolti72837 válasza Bogyi007 (#199224) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszi ismét! ;)

Jaja, már kibeszéltük. :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#199235) Steven88


Steven88
tag

Sziasztok
Egy kis segítséget kérnék. Valamiért nézegettem és babráltam a settingsbe, és valamiért rámentem a TV kalibrációra. Azóta nem ismeri fel a tv-t 4k-nak, holot eddig ment rendesen.
Valami megoldás lene rá mert sehogy se tudom visszaállítani?

(#199236) icemad válasza gorje (#199232) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gamepassban vannak Lego játékok is, mindegyik jó, és mindegyiket lehet ketten játszani egy gépen. Minecraft is nagy kedvenc a gyerekeknél, de ahhoz megkell nézni pár videót, hogy mit is lehet csinálni. Különben nem olyan élvezetes. Ezt is lehet egy gépen ketten.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#199237) oriic válasza r3ccardo (#199233) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tervben van a rendelése, de kicsit 10k kicsit sok érte. :D

Live-Die-Respawn

(#199238) parandroid válasza gorje (#199232) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Human Fall Flat, Overcooked, bármelyik Lego játék, Beach Buggy Racing, Shred, Joyride. Legok kivételével nem nagy dolgok, de roppant szórakoztatóak.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#199239) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#199240) echterion


echterion
nagyúr

Na, ma este kipróbáltam az X-et. Hát nem estem hanyatt a Shadow of War-ban látott különbségektől, de lehet, csak az én szemem nem elég jó hozzá. Mindenesetre marad, szerencsére nem fog hiányozni az a 10-15ezer a családi kasszából, amibe a váltás került. Mondjuk úgy, hogy nem én voltam a célközönsége, de hátha lesz majd olyan játék, ahol előjön a "hűha" érzés. Mondjuk sose voltam grafikamániás, de annyit olvastam már itt róla, hogy muszáj volt az ilyen irányú "viszketésem" enyhíteni. :))

Mindenesetre tavasszal, mikor megjelenik az FFVII, a kékektől sem az olcsóbbik variánst fogok megvenni, az biztos. :B

**********

(#199241) l.skywalker válasza echterion (#199240) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem sem grafikában jön be jobban. Az csak a hab a tortán egyes játékokban

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#199242) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Bárki közületek megvette vagy próbálta már a GRID nevő autós játékot? Mi a vélemény?

(#199243) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda



Az oriic által felajánlott
Resident Evil 2 játékkód nyertese:

wesder

Gratulálunk, jó játékot!
Privát üzenetben küldjük a kódot!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#199244) MasterMark válasza l.skywalker (#199243) üzenetére


MasterMark
titán

Én szerintem ez full bunda, múltkor is sugarforce nyert, most meg wesder. Tuti kamu. :DDD

Switch Tax

(#199245) belan válasza l.skywalker (#199243) üzenetére


belan
addikt

Wesder bácsi is nyert valamit . ;]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#199246) Wesder válasza oriic (#199239) üzenetére


Wesder
félisten

Techland Techland Techland
🤞🤞🤞

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199247) Wesder válasza l.skywalker (#199243) üzenetére


Wesder
félisten

Neeeee:C Köszi sràcok imàdlak titeket.:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199248) brumi1024 válasza belan (#199176) üzenetére


brumi1024
veterán

Mármint miből?

(#199249) oriic válasza Wesder (#199247) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

5 ezer lesz. ;]

Gratula amúgy.

Live-Die-Respawn

(#199250) belan válasza brumi1024 (#199248) üzenetére


belan
addikt

ryse, wesder a pénzt ne felejtsd el ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.