Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#199951) kresz2 válasza hhenry (#199949) üzenetére


kresz2
tag

Köszönöm!

(#199952) humi1 válasza l.skywalker (#199717) üzenetére


humi1
tag

Bár ritkán szólok hozzá a fórumhoz, de esküszöm szinte minden nap elolvasom a hozzászólások kb két éve. Ezúton szeretném megköszönni a játékot, valamint áldott ünnepeket és boldog új évet kívánok minden tagnak. :R

(#199953) Wesder válasza sith7 (#199947) üzenetére


Wesder
félisten

Most szólok, hogy az Odyssey-ben a tutorial sziget kb 2h mire mindent megcsinàlsz ott. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199954) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
Segitenètek abban hogy a gyermeknek szeretnék gamepass-t venni hogy elérjen játékokat .
A store-ban elvileg most egy hó 300ft és +2 hónap ingyen van? akkor 3 hó lényegében most 300ft?

WoT:jimmbo

(#199955) B.i.L


B.i.L
senior tag

Boldog Békés Karácsonyt :K

Horgászni mentem...B.i.L

(#199956) sith7 válasza Wesder (#199953) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem baj :N , már 80% - n van a telepítés

Most feküdtek le aludni :C :))

(#199957) Wesder válasza sith7 (#199956) üzenetére


Wesder
félisten

Ha végigvitted a tutorial szigetet, írj ràm, mert kérdezek valamit utàna, hogy most ne legyen spoiler.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199958) l.skywalker válasza l.skywalker (#198000) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda


A Bogyi007 által felajánlott
1 hónapos Gold
kódot nyerte:

persil

Gratulálunk! Privátban küldjük a kódot!
Boldog Karácsonyt!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#199959) oriic válasza l.skywalker (#199958) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Grat nyertesnek! :)

Live-Die-Respawn

(#199960) Sinu válasza jimmy74 (#199954) üzenetére


Sinu
senior tag

Igen, 3 hónap 300 HUF.
De ha belefér a büdzsébe, akkor érdemes először venni 1 év goldot, (~12k), és utána venni a GPU-t, így összeadódnak a hónapok, és végül lesz 15 hónap GPU potom pénzből.

Akár több év goldot is vehetsz, maximum 3 évet.

No Future

(#199961) dugesz77


dugesz77
őstag

Gratulálok a nyerteseknek és mindenkinek Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok.

(#199962) persil válasza l.skywalker (#199958) üzenetére


persil
nagyúr

Sosem nyerek semmit, semmilyen jatekban, szoval mar csak e miatt is, nagyon orulok. :)

Koszonom szepen, Bogyi-nak kulon! :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#199963) l.skywalker válasza l.skywalker (#198000) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda


A Dreimus által felajánlott
DOOM
játékkódot nyerte:

Maxxy10

Gratulálunk! Privátban küldjük a kódot!
Boldog Karácsonyt!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#199964) l.skywalker válasza l.skywalker (#198000) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda


A Yahhher által felajánlott
Battlefield V Deluxe
játékkódot nyerte:

Siffredi

Gratulálunk! Privátban küldjük a kódot!
Boldog Karácsonyt!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#199965) AMD Power válasza sith7 (#199947) üzenetére


AMD Power
titán

Nem lesz vele semmi baj! Ahol meg akadas lesz az meg foleg a jatek bug-ja lesz. Van azert szufla a One S-ben is... :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#199966) jimmy74 válasza Sinu (#199960) üzenetére


jimmy74
őstag

köszönöm!
most 1 hó live volt a gépcsomagban azt érvényesitettem igy tud játszani fortnite ami járt hozzá.
akkor ehhez most nem járna alapból 20 nap gp?
És ha most 1 év goldot veszek akkor 15 honap után lenne joval drágább a gpu?!
Más kérdésem lenne még :U :
Lehetséges az hogy pl a sea of thieves kalózos játékban ketten nem tudnak játszani
a két gyermek akart de nem tudtam vendégként hogy kell...nem sikerült hogy ketten játszanak

WoT:jimmbo

(#199967) Siffredi válasza l.skywalker (#199964) üzenetére


Siffredi
senior tag

Köszönöm szépen, igazi karácsonyi ajándék!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek!

(#199968) sith7 válasza Wesder (#199957) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :R

AMD Power

Hát van benne, azt látom ... AC Odyessy - ben lenyomtam az elejét, a 300 -as csatát, hát nem semmi képe van ... pedig csak Full HD Lcd - n nézem ... nem is akarom tudni, milyen lehet egy 4k tv -n.
Az AC Origins akadt a pc - n low felbontásban, ez meg megy simán ... Döbbenet :C

[ Szerkesztve ]

(#199969) oriic válasza l.skywalker (#199964) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gratula győztesnek! ::)

Live-Die-Respawn

(#199970) Wesder válasza sith7 (#199968) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom milyen géped van/volt, de én pont ezért cseréltem le a PC-t 18 júniusàban. Elöször egy S-re, aztàn most februàrban egy X-re. Berakom jàtszok, semmi para hogy elindul e, vagy hogy jól fog e futni. Akkor szokott gond lenni a futtatàssal, ha a fejlesztőknek nem marad idejük rendesen befejezni egy jàtékot, de ez ritka. Veszek majd egy netezős laptopot mellé azt jólvanazúgy. Forza Horizo 4 és Gears 5-öt érdemes megnézni még, mert azokkal làtod hogy maximum mire lenne képes az S.
Ott kihoztàk amit lehet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199971) sith7 válasza Wesder (#199970) üzenetére


sith7
nagyúr

Az adataim között megtalálod, igazából a vga, és a ram lett kevés

Gears 5 megvan, FH4 benne van a Game pass - ban, meg fogom nézni mindkettőt :K

Berakom jàtszok, semmi para hogy elindul e, vagy hogy jól fog e futni.

Ez számomra eddig ismeretlen dolog volt, remélem hamar meg fogom/fogjuk szokni. :)

Ezt a kontrolleres irányítást kell még megtanulni, mert egyelőre nagyon nem megy :N

(#199972) Wesder válasza sith7 (#199971) üzenetére


Wesder
félisten

Én egy Q6600 + 8GB RAM + GT1030-as gépet vàltottam.
Az sem egy erőmű volt.
Emlékszem, tesóm hazajött, és kérdezte hogy felvetted FHD-ra a grafikàt? Mondom nem, Xboxon jàtszom.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199973) Gaboman válasza Wesder (#199972) üzenetére


Gaboman
nagyúr

AMD X4 Phenom II 960T Black Edition, 8GB Corsair Vengeance 1600Mhz, 1TB, Gigabyte GTX950 OC. Ez a konfigom az Exodust 1080P-ben low beállítások mellett sem tudta jól futtatni.Ami döbbenet hogy 100 ezer forint alatt kapsz egy olyan gépet amit Pc-ből 250-300 környékén tudnál kihozni.Ezért vettem én is, a gép marad a régebbi játékoknak.Viszont az X-hez illene egy 4K TV, gyönyörű FullHD-ben is minden de akkor is.Ugye ott is stabilan kellene hoznia a 30 FPS ami PC-nél GTX 1070 hozzávetőleges. Csak a kártya többe kerül mint az Xbox X. Nincs kérdés melyik éri meg jobban. Doomban pedig megtanulja az ember hogyan kell kezelni a kontrollert. :D

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#199974) zolee1988


zolee1988
tag

Igazából én is azért vettem meg az Xbox One S-t, mert lusta voltam hétvégente hazahozni a laptopot a munkahelyről. Mikor nem hoztam haza, akkor lett volna idő játszani, mikor hazahoztam, akkor be se tudtam kapcsolni.
Amit kicsit sajnálok, az Steam fiókom többszáz játékkal, bár mindig ugyanazzal az 5 játékkal játszom.
A lövöldözős játékok kicsit lelomboztak, nagyjából 3 perc alatt kivégeztek, még nem állt rá a kezem az irányításra, de egyelőre úgy is a Batman-eket játszom végig. Steam-en már egyszer végigjátszottam, hihetetlen hogy milyen jó a grafika.

(#199975) torrente777


torrente777
tag

Sziasztok segítségre lenne szükségem ha a barátommal szeretnék játszani online a Call of Duty ww2 vel azt hogy kell csinálni?

(#199976) bandi0000 válasza torrente777 (#199975) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jàtékba belépsz a multiplayerbe, megnyomod az Y gombot, és akkor feljön a baràt menü, ott ha 1 platformon vagytok akkor kikeres a nevét és join/invite party, ha nem 1 platform, akkor először fel kell venni baràtnak jàtékon belül

Félreolvastam, MW esetére érvényes ez, de gondolom ott is hasonló

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#199977) parandroid válasza jimmy74 (#199966) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nem, ez csak gold, ehhez még nem jár game pass (gp), azt csak akkor konvertálja át, ha már van game pass ultimate-ed (gpu).

Először vegyél goldot (live gold előfizetés). Legolcsóbban ebayen, cdkeys.com-on, ha tudsz online külföldre fizetni, vagy itt a hardveraprón, ha nem, ez egy évre olyan 12-15k között van. Ha ezt beaktiváltad (akár kettőt belőle), utána vedd meg 300 Ft-ért az akciós GPU-t, mert az most az akciós időszakban egy szolgáltatás mellé adja a másikat ugyanazon időtartamra, azaz csinál a 12 hónap goldból 12 hónap gpu-t (amiben a game pass is benne van), és ehhez hozzáteszi az akciós 3 hónapot. Így lesz 15 hónapra gpu-d, amivel hozzáférsz a game pass játékokhoz, és tudtok online is játszqni, vqlamint megkapjátok a havi 4 ingynes gold játékot (gwg, games with gold), és vásárláshoz a kedvezményeket (dwg, deals with gold).

A Sea of Thieveset ketten egy gépen nem tudják játszani, ahhoz mindkettőnek külön gép kell, csak online multiplayert tud a játék.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#199978) banderasz77 válasza sith7 (#199971) üzenetére


banderasz77
addikt

Én a GOW-ral kezdtem a kontrolleres pályafutásom, kb. 13 -14 óra lehet benne, már egész elfogadható amit művelek vele... :K

(#199979) TaRka94


TaRka94
senior tag

Békés boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

(#199980) torrente777 válasza bandi0000 (#199976) üzenetére


torrente777
tag

Köszönöm :R

(#199981) Gaboman


Gaboman
nagyúr

A Game Passrol annyit had kérdezzek, végig olvastam az összefoglalót is, megkaptam a kódot, most lehet ugye 3 hónap 300 Ft-ért a listában szereplő játékra. Ha lejárt utána minden hónapban havidíjat kell fizetnem, ha nem teszem nem tudok játszani.Vagy fizetem vagy le törlöm a játékot.Ha nem játszom vele mivel nem fizetem be nem kérnek pótdíjat?

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#199982) sith7 válasza Wesder (#199972) üzenetére


sith7
nagyúr

:C

banderasz77

Szuper, mi se adjuk fel, csak úgy elsőre furcsa még ... gondolom meg kell szokni

Options - ben nem kell/lehet valamit állítani a kontroller - rel kapcsolatban ?
érkéenység stb. :F

[ Szerkesztve ]

(#199983) Edgar2621 válasza Gaboman (#199981) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nem engedi elindítani az előfizetéshez kapcsolódó játékot ha nem aktív az előfizetésed. Tehát ,,pótdíjat” nem kérnek, ha lemondtad az előfizetést, vagy csak simán kikapcsoltad az automatikus meghosszabbítást akkor ennyi volt. A játék attól még rajta maradhat a konzolon/merevlemezen, elindítani úgysem tudod amíg újra nem lesz élő az előfizetésed. Remélem sikerült megválaszolni a kérdésed.

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#199984) Gaboman válasza Edgar2621 (#199983) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Igen, sikerült köszönöm! :R

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#199985) pjohnny


pjohnny
csendes tag

xbox one kontrollert próbálnék win10 PChez csatlakoztatni, a hozzá való wireless adapterrel, de egyenlőre nem nagyon megy a leírás alapján. Bekavarhat a tőle nem messze üzemelő xbox esetleg? vagy az eddig használt xbox360as kontroller?(ezt természetesen már lecsatlakoztattam) :F

(#199986) Maxxy10 válasza l.skywalker (#199963) üzenetére


Maxxy10
addikt

Wow! :C

Köszönöm szépen :R :R

(#199987) Wesder válasza pjohnny (#199985) üzenetére


Wesder
félisten

Dugd rà kàbellel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199988) hhenry válasza DaveHutt (#199950) üzenetére


hhenry
őstag

Nincs :(

(#199989) hhenry válasza hhenry (#199942) üzenetére


hhenry
őstag

Megoldva :)

[ Szerkesztve ]

(#199990) dugesz77


dugesz77
őstag

Uhhh. Forza 4-ben nem szaroztak, adnak a mai nap 5 ingyen verdát ,ráadásul nem is rosszakat :Y :R

(#199991) jimmy74 válasza parandroid (#199977) üzenetére


jimmy74
őstag

Köszönöm!
Boldog karácsonyt! Kellemes ünnepeket!

WoT:jimmbo

(#199992) jimmy74


jimmy74
őstag

Apropó még annyit csak valaki tud ajánlani teljesség igénye nélkül pár olyan játékot pl lövöldözős FPS vagy kaland játékot ahol vendég játékos is játszhat vagyis ketten egyszerre a gp könyvtárban lévő játékok között?! :R

WoT:jimmbo

(#199993) atees válasza dugesz77 (#199990) üzenetére


atees
őstag

Azt hogyan? En most neztem nekem nem adott?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#199994) DaveHutt válasza dugesz77 (#199990) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az 599XXE, a Bone Shaker és az EB110 a kategóriái legjobbjai. Az 599XXE-t hajtom hónapok óta, végre!

(#199995) dugesz77 válasza DaveHutt (#199994) üzenetére


dugesz77
őstag

Azért a Mclaren F1-ért sem sírok , hogy megkaptuk. Tényleg jó mind.

(#199996) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!
Ha megvásárolom xboxon FIFA The Journey Trilogy -át 5695 ft ért. Akkor a teljes 17,18,19 fifa játékot megkapom ?

(#199997) IntelKiller7 válasza jenei1994 (#199996) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Igen.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#199998) atom18 válasza banderasz77 (#199946) üzenetére


atom18
aktív tag

Az a rész nem volt könnyű vagy 15ször haltam meg igaz a legnehezebben kezdtem el amit engedett :) Már a 2. részt kezdtem kb. 1 órám lehet benne nagyon tetszik. :)

(#199999) jenei1994 válasza IntelKiller7 (#199997) üzenetére


jenei1994
addikt

:R

(#200000) pingtest


pingtest
tag

Sziasztok.

Ismerősöm vásárolt egy xbox one-t. Most szembesült vele, hogy nincs benne optikai meghajtó. Kettő darab játékot is vásárolt hozzá, természetesen egyikben sincs digitális kód. Fifa 18, NFS Payback. Milyen megoldások léteznek arra, hogy működésre bírja őket? Válaszokat előre is köszönöm. Kellemes ünnepeket!

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.