Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#198201) dugesz77 válasza parandroid (#198200) üzenetére


dugesz77
őstag

Éves viszonylatban simán lehet kWh számolni. A sok kis fogyasztó a maguk 5-10W-jaival (router,STB,mobil töltők,tv-k, stb.) simán összehozzák egy háztartásban a 100W nyugalmi felvételt ami óránként 0,1kWh ügye. Innentől meg csak az időintervallum határozza meg a kérdés a végén mennyi az annyi. Én sem húzok ki ilyesmiket amúgy sajnos ezeknek a kósza kWh-nak bele kell férnie a mai kényelmes életünkbe. Pazarlok, gyarló vagyok, ez van.

(#198202) AMD Power


AMD Power
titán

Engem nem érdekel a fogyasztása. Több okból is. 3 szobás lakásunk van. 2db tv , ebből egy nagy. Baromi nagy új hűtő , csoda AAA+ mosógép stb.... minden LED-es + klima. És van havi 130Kw fogyasztásunk átlagban. Vicc.... :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#198203) Buster17


Buster17
addikt

Hali! Xbox live kompatibilis internetszolgáltatót tudtok mondani? NAT typ miatt kérdem.
Telekom lenne majd az elsődleges szolgáltató.

(#198204) parandroid válasza Buster17 (#198203) üzenetére


parandroid
nagyúr

Telekommal jól szokott menni. Lehetőleg optikát kérj már, se a dsl-jük is ok. Inkább kisebb, kábeles, vagy területileg korlátozott kis szolgáltatókkal szokott szopacs lenni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#198205) jozsi252


jozsi252
veterán

A gépcsomagok amikhez játékok járnak, azok ugye letöltősök? Ha egy játékból dobozos verziót veszek, tehát jár hozzá lemez, akkor ha játszani akarok vele akkor a lemezt mindig be kell rakni a gépbe?

iPhone 13 Pro Max

(#198206) Ádám16


Ádám16
addikt

A Gears5 volt az első, amit végignyomtam a szériából.
mindig ilyen szarul zárják le? megöltem a nagy szörnyet, wow. Anyámmal lehetett volna még egy kisebb fight, meg egy drámai halál a csapatból szvsz.

Maga a játék remek volt. Néhol túl sok volt a bejátszás, de jó a játék ritmusát nagyon eltalálták.

[ Szerkesztve ]

(#198207) oriic válasza Ádám16 (#198206) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A Gears5 volt az első, amit végignyomtam a szériából."

Ejj, legalább a 4-et letolhattad volna előtte. :D

Live-Die-Respawn

(#198208) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mi a legjobban várt videojátékod 2020-ban?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#198209) MunezXBK válasza jozsi252 (#198205) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Miért ne kéne?

(#198210) Ádám16 válasza oriic (#198207) üzenetére


Ádám16
addikt

Az elején bejátszották, mi volt a 4 vége.
De szerintem megteszem az Outer Worlds után. :)

(#198211) icemad válasza jozsi252 (#198205) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A legtöbb az letöltőkódos. Régebben láttam olyan csomagot, hogy celluxszal volt hozzáragasztva lemezes játék, de annak már vagy 2 éve.

Lemezes játéknál a lemeznek bent kell lennie, ellenőrzés miatt. Persze a lemezes játéknál is van valamennyi telepítési idő, és plusszban az internetről tölti le a különböző javításokat és dlcket. Lemezes játék nem homeolható, vagyis egyszerre csak egy gépen tudsz vele játszani.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#198212) Jeffi válasza parandroid (#198194) üzenetére


Jeffi
aktív tag

"Persze aki a műszaki cikkei elé nem vesz egy jó minőségű (értsd: drága) túlfeszvédős elosztót, az is az öngyilkosság egy kifinomult formája."

A túlfeszvédett elosztó esetleg a hálózat ingadozásai ellen véd, de ha a házba belecsap a villám pont semmit nem ér. Egy normális túlfeszültség levezető 50 ezertől kezdődik, és még az sem 100%-os. Így még a ma épült zsir új házak tulajdonosainak 90% sem kér mondván neki eddig sem csapott villám a házába. Persze csaptelepből vesz 4db 50 ezreset, mert azt látják mások is, de ez már más téma. :K

X1X

(#198213) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

Witcherből érdemes megvenni a complett verziot 4500ert vagy elég a sima 3500?

Üdv SRicsi

(#198214) Maxxy10 válasza RicsiSuly (#198213) üzenetére


Maxxy10
addikt

Érdemes

(#198215) Amarth


Amarth
aktív tag

Üdv!
Visszaolvastam pár hsz-t a 300 Ft-os gp miatt, de az nem tiszta, hogy amit a gép mellé adtak 3 hónapot, meg 14 nap gp trial-t, azt mikor kellene bírni?
Vagy ez a sorrend jó lenne : 14 nap, 300 huf, majd a kód?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#198216) Zsianett


Zsianett
tag

Sziasztok!

Múlt héten vásároltam egy Xbox One X 1TB-os konzolt, karácsonyi ajándék lesz majd. Addig viszont szeretnék mindent amit kell feltenni rá, ne dobozoláskor kelljen szenvedni a gyerkőccel :)
Elolvastam az összefoglalót, de pár homályos folt maradt. A konzolhoz kaptam letölthető kódos Forza Horizon 4-et, Motorsport 7-et, és Anthem-et, ezeket fel is telepítettem. Amit még szeretnénk, az GTA V és Formula 1 2019, majd aztán 2020. Ezeket leggazdaságosabban hogy tudom kivitelezni? Kaptunk egy 1 hónapos gamepass-t is. Az összefoglalóban olvasva eléggé összekeveredtem ezen, hogy akkor én ezzel a fenti plusz 2 játékot (GTA, F1) hogy tudom olcsósítani kicsit?
Előre is köszönöm a segítséget :)

(#198217) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Lehet valamit kezdeni a Shadow of the Tomb Raider alatt az elképesztően hatalmas input laggal?

Próbáltam rákeresni Google-ben, de mindenhol csak a nyafogás van, megoldás kevésbé. Korábban már játszottam a játékot, de akkor kb 2-3 órát tettem bele, nem rémlik, hogy akkor is ilyen volt-e már, szerintem nem, mert most ebben a formában konkrétan tökéletesen játszhatatlan.

Nagyjából 6x patkoltam el egyetlen szaros jaguár miatt, akit nem tudok leszedni, mert bármilyen mozgást szeretnék művelni, mindent érzésre fél másodperc késéssel reagál le. Az feltűnt, hogy a játék kapott az alacsony felbontásra egy nagyon erős Anti Aliasingot és a frame rate gondok is Motion Blur-al vannak elfedve (ja igen: One S-en tolnám), ami mindig ellensége az input lagnak gyenge vason, de azért ez nevetséges, ha cserébe meg játszhatatlan.

Nem a megjelenítő a probléma, a TV eleve gaming módban megy és más játékokban (pl: Battlefield 5) nincs ilyen problémám. Kérem, hogy a "nekem így is jó volt" meg az "én így is végig tudtam vinni", meg a "nem tudom miről beszélsz" jellegű kommentekkel kíméljük meg egymást. :)

(#198218) RicsiSuly válasza Maxxy10 (#198214) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

most láttam benne lesz a game passba így is érdemes beruházni vagy nézzek más játékmután xD

Üdv SRicsi

(#198219) Petreszku válasza AtKaSr (#198197) üzenetére


Petreszku
senior tag

Köszönöm szépen a választ.

[ Szerkesztve ]

(#198220) 42861 válasza Zsianett (#198216) üzenetére


42861
senior tag

Szia. Vársz egy kicsit. Huszadika környékén szokott kezdődni a store-ban a karácsonyi vásár és ott olcsósítva megveszed digitálisan bankkártyával. GTA V már pár ezresért megy, F1 azért drágább lesz.

(#198221) AMD Power válasza Zsianett (#198216) üzenetére


AMD Power
titán

20. Utan szokott lenni ez a Karacsonyi akcio. GTA V lehet,hogy lesz benne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#198222) Zsianett


Zsianett
tag

Az szuper, akkor várunk. Köszönöm az info-kat :)

(#198223) TaRka94 válasza AMD Power (#198221) üzenetére


TaRka94
senior tag

Biztos benne lesz, most ie benne volt ebben az 1 naposban.

(#198224) mike1334 válasza RicsiSuly (#198213) üzenetére


mike1334
veterán

Egy ezresért? Viccelsz? Többet ér, mint 2 aaa cím :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#198225) icemad válasza Stauffenberg (#198217) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én a helyedben 2 dolgot próbálnék meg, de egyik sem lesz kényelmes. Először másik hdmi kábel másik hdmi portban. Valami jobb minőségű kábelre gondolok. A másik: micro USB kábellel játszani.
Ha egyik sem oldja meg, akkor lehet próbálkozni külső hdd-vel vagy ssd-vel. Ha semmi nem segít, akkor a játék ilyen. Jelezni kell a hivatalos supportnál.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#198226) Maxxy10 válasza RicsiSuly (#198218) üzenetére


Maxxy10
addikt

GP-be ha jól tudom a basic verzió érkezik nem a GotY.

(#198227) Stauffenberg válasza icemad (#198225) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem az eszközökkel van baj, mert mint mondtam más játékokban nincs ez a probléma. A supportnak meg több hónapra visszamenőleg sok-sok jelzést adtak már le mások, látszólag marhára nem érdekli őket.

Konzolos hülyegyerek úgysem tudja mi az az input lag, jó neki a moslék is.

(#198228) icemad válasza Stauffenberg (#198227) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem más ötletem nincs.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#198229) Jeffi válasza Stauffenberg (#198227) üzenetére


Jeffi
aktív tag

One X-en fejeztem be a játékot, de sima oneon sem volt input lagos a játék. Ha valahogy sikerül megoldanod azért jelezd, mert kíváncsi vagyok a dolog miértjére.

X1X

(#198230) hombre[EU] válasza Stauffenberg (#198217) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez ilyen :) és még rosszabb lesz a komolyabb shootingolásnál. Ott is hagytam

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#198231) Bep válasza Stauffenberg (#198227) üzenetére


Bep
senior tag

Én is végignyomtam még S-n a szériát, de semmi ilyet én nem tapasztaltam. Mondjuk az igaz, hogy megtolták rendesen az S verziót, mert szerintem azon is csudaszép :DDD

(#198232) banderasz77 válasza parandroid (#198194) üzenetére


banderasz77
addikt

Ez azért elég kemény, a pc-m kikapcsolva 0.5W-ot vesz fel. (Dell Optiplex). A One S -em a TV-vel, HM erősítővel, CD játszóval 4,5W egy zavarszűrős hálózati elosztóval. Nincs az az isten, hogy húzgáljak álkandóan mindent.
Ráadásul a pc és a tv is elindul áramtalanítás után majd kikapcsol standby módba. Nem hinném, hogy jót tenne neki ha napi 3-4x kellene ezt csinálnia.

(#198233) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

még 1 kérdésem van a witcher komplettbe 2 fizetős dlc van vagy ez a seasson pass is? az amugy mi

köszi

[ Szerkesztve ]

Üdv SRicsi

(#198234) DonMaster


DonMaster
addikt

Hali
nem rég szereztem be egy xbox one-s-t.
mai napon, semmilyen alkalmazás telepítést nem tudok elindítani, vettem ea acces-t. de semmit nem tudok telepiteni, rányomok a game-re és utána forog a kör és nem lép tovább , ,hogy install-ra tudjak nyomni, ez igaz az alkalmazásoknál is, legyen az a spotify vagy bármi.

ötletek?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#198235) parandroid válasza Jeffi (#198212) üzenetére


parandroid
nagyúr

Láttam én már milliós értéktől roskadozó tv-szekrény alatt 3 db világító kapcsolós, 500 ft-os, kínai piacos elosztót egymásba dugva. Aztán amikor egyszerre bekapcsolja a 65”-es tévét, az 5.1-es erősítőt, a settopboxot, meg a konzolt, akkor indul a fényjáték, meg néha lecsapódik a biztosíték. Értem én, hogy egy Belkin sem a csúcs, meg az is kínai, no meg az a 12-15k sem egy csillagászati összeg, hogy atomtámadás ellen is védjen, de azért csak nyugodtabb vagyok vele.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#198236) DonMaster válasza DonMaster (#198234) üzenetére


DonMaster
addikt

egy totális újraindítás megoldotta :)

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#198237) parandroid válasza banderasz77 (#198232) üzenetére


parandroid
nagyúr

Értelek, mint írtam, nálam sincs áramtalanítva semmi. Optiplexből van nekem is 3 a házban (kisebbik gyereknél egy, a dolgozószobában egy, meg a tv alatt egy), de azért ezek az (u)sff gépek jóval takarékosabbak, mint egy gamer pc - bár ahogy olvasom most, hatalmas fejlődés volt az elmúlt 10 évben a tápok standby fogyasztásában. Ami biztos, hogy pár éve havonta 160-170 kWh körül volt a havi fogyasztásom, most ritkán csúszik be 200 alá, de ugye vagyunk négyen, 3 tv, 4 konzol, 3 kis PC, telefontöltők, okoshangfalak, okosizzók, nagyobb hűtő, mikró, elektromos tűzhely, nyilván van mire elmenjen, és ez még mindig nem sok, ha az átlagos fogyasztást nézem. Szolgáltatómtól mindig kapok éves lebontást statisztikákkal, kb annyit, vagy kevesebbet fogyasztunk, mint egy átlagos két fős német háztartás, pedig aztán nem nagyon van célzott spórolás.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#198238) icemad válasza parandroid (#198237) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hogy a f@szba csináljátok? Én örülök, ha van olyan hónap, amikor 500 kWh alatt van a havi fogyasztás. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#198239) st3v3np3t3r válasza icemad (#198238) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekünk 90-120kWh/hó :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#198240) haverkulum válasza icemad (#198238) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Nálunk is átlag ~230 kWh/hó úgy, hogy itthonról dolgozom az asztali gépemen + van egy 2U szerver itthon ami 0-24 megy és az xbox is always on :D

[ Szerkesztve ]

(#198241) Teal'C


Teal'C
addikt

Sziasztok

Végül megvettem az xbox one X star wars kiadást az MM ben akcióban + 1 joyt.

Kérdésem lenne hogyan tudom beállítani a film lejátszást hogy ne legyen alul felül csík. A Star Trek bluray el próbáltam ami 16:9 és az xbox is erre van állítva + a tv is 16:9 re van állítva viszont a film menü után a film alul felül fekete csíkkal megy?

A másik hogy lehet magyar nyelvet varázsolni a konzolra? Illetve alapértelmezett magyar nyelvet a filmekhez?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#198242) Wesder válasza Teal'C (#198241) üzenetére


Wesder
félisten

Magyar nyelv a konzolra nincs, Oriic szorgosan fordítja, de mèg mindig nincs kèsz vele.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#198243) RudY válasza icemad (#198238) üzenetére


RudY
addikt

Nálam a tavaszi éves elszámolás 4448 kWh volt (~370 kWh/hó). Családi ház, az alapvető fogyasztókon kívül, 2 TV, 2 konzol, 2 PC, 2 NAS, 4 szünetmentes, amik nagyon sokat mennek (home office), elektromos sütő, a háló- és a fürdőszoba infrapaneles fűtésű. Ráadásul hatalmas a kert rengeteg fával, tavasztól őszig állandóan, nyírok, aprítok, vagdosok. :DDD

(#198244) jozsi252


jozsi252
veterán

Végül rávettem magam és elmentem a Konzolvilágba és megvettem én is az Xbox One X-et. A webshop azt írja hogy nincs raktáron, de van. Forza Horizon 4 illetve Forza Motorsport 7 verziót vettem. Jár hozzá Gears Of War 4 kupon, meg Forza Lego DLC is.
Éppen 100k alatt van így, jó vétel volt nagyon.
Akkor először aktiválom a 12 hónapos Live Gold-ot, utána pedig 300ft-ért veszek 3 hónapnyi game pass-t, és remélem rendben meg lesz a 15 hónapos UGP.

RudY
Szintén családi ház, 2pc, nas, 4tv, sok szoba, klíma, rengeteg kis biszbasz (modem,router,szünetmentes,nyomtató,switch stb..) így 392kWh havonta. Kicsit sokalltuk, de akkor ezek szerint ha nagy családi házról van szó, meg sok eszközről akkor normális a 400kWh környéke.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#198245) icemad válasza jozsi252 (#198244) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Elméletileg a géphez is kapsz 30 nap goldot. Először azt aktiváld, utána az évest és végül a gput. Így 16 hónap lesz.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#198246) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
42000 forintért sikerült megvenni alzában még bf-kor a gepcsomagot.
Lassan aktiválnám karácsonyra hogy ne kelljen akkor hanem pár nappal előtte már használható legyen.
Mit kell tennem hozzá?
Mi absorrend? még nekik nem volt profjuk.
Illetve van hozzá egy hónap live de szeretnék hozzá gamepass-t rakni hogy legyen egy ingyenes játék könyvtár nekik.
Két gyerkőc van vettem egy másik kontrollt is.
A másik gyerek is tud majd jarszani?Vagyis együtt,akkor neki is kell account vagy játszhat vendégként vagy ilyesmi.
A nagyobbnak akarok csak profilt olyat amin van live meg gamepass de játszanának persze együtt is :)

WoT:jimmbo

(#198247) hhenry válasza jimmy74 (#198246) üzenetére


hhenry
őstag

Vengégként is tud játszani

(#198248) jozsi252 válasza icemad (#198245) üzenetére


jozsi252
veterán

Akkor aktiválom azt is, 14 nap jár amúgy.

iPhone 13 Pro Max

(#198249) Def26


Def26
félisten

Melyik a legolcsóbb formája annak hogy ki tudjam próbálni ezt az új call of duty -t? Lesz mostanában valami free hétvége esetleg?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#198250) bandi0000 válasza Def26 (#198249) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ncore :D

Vagy lemezen

Am passz, ha lesz akkor lesz, előre nem lehet megmondani

Amúgy sztem fasza, ős BF es vagyok de adja, nyilvàn kicsi a map, vannak kemperek de leg kicsit más mint a BF

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.