Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#197601) Viktor18 válasza l.skywalker (#197574) üzenetére


Viktor18
tag

Wifin van legtöbbször. Igazából csak letöltésnél szokott LAN rákötve lenni. De a wifi közvetlen mellette van, ha ez számít valamit. Van előfizetésem ami kóddal lett aktiválva. Az F1 2018-nál többször a Forza Horizon 4-nél egyszer csinálta. Nincs home társam sem.

(#197602) T0rnad0


T0rnad0
addikt


14 naposak

Z Fold 4

(#197603) hombre[EU] válasza Crytek (#197566) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Annyi kérdésem lenne... :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#197604) Wesder válasza Crytek (#197600) üzenetére


Wesder
félisten

A te vicceiddel az a baj, hogy nem vicc, és én sem vicceltem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197605) sith7 válasza akooos (#197590) üzenetére


sith7
nagyúr

Tudtam, hogy bennünk van a hiba

(#197606) Crytek válasza Wesder (#197604) üzenetére


Crytek
veterán

Megtisztelő hogy azt hiszed 0-24-be itt frissítgetek de sajnos 12 órázás mellett lehetetlen volna. Akkor meg nagy a baj ha fizika vs digitális terméket bármiben is össze akarod hasonlítani.. A legjobb amikor a game warezt a kocsilopáshoz hasonlítják az a mindenség legalja

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#197607) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

NYEREMÉNYJÁTÉK!
Sherko felajánlásában kisorsolásra kerül a következő játék:
- 1db Assassin's Creed: Origins Xbox One digitális kód

A nyereményjátékokra külön-külön az alábbi oldalakon lehet jelentkezni:
AC Origins nyereményjáték

Jelentkezési határidő: 2019. december 12. 20:00

Fontos!
- egy ember csak egy fiókkal regisztrálhat
- a nyereményjáték indulását megelőzően kell, hogy legyen hozzászólása az XO Topikban
- Xbox GT megadása kötelező
A nyertest a játék lezárulását követően itt a PH-n privát üzenetben értesítjük és ugyanakkor kapja meg a kódot is!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197608) GEIL válasza vg (#197599) üzenetére


GEIL
addikt

ohh dehogy sajnáltatom...félreérthetően írtam....nem akarok kódot ingyen.
Ami kell azt megveszem....úgysincs időm játszani egyszerre annyi játékkal...Fifa mellett Fortnite és MKXL és MK11 pörög PS4-en...mellé PC-n Quake3 Arena...stb stb.....fiamnak vettem karácsonyra az Xbox one S-t...ő Fortnite ( és Minecraft ) miatt szeretné elsősorban...de Forza horizon 4-et még megkapja....inkább azt veszem meg neki mint Ps4-re az új NFs Heat-et (pedig gondolkoztam rajta mert PC-n megvan az össze rész ) :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#197609) persil válasza l.skywalker (#197572) üzenetére


persil
nagyúr

Valaszra se meltassatok, kurvara komolytalan, hogy szamonker valamit, amit mas a sajat idejebol, penzebol ERTUNK tesz, puszta szivessegbol.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#197610) kirkri


kirkri
addikt

Egyik topikgazdának sincs itt törlős joga? Nem kellene hagyni elfajulni a dolgokat...

21 éve a Prohardveren! ™

(#197611) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


Crytek témában és a nyereményjátékokkal, online nindzsákkal és salamoni kérdésekkel vár mindenkit ezentúl az OFF topik. Én is oda megyek, leülök a sarokba.
OFF Topik

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197612) r.levente75 válasza Wesder (#197575) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha először nyitod meg az xbox appot, azt rakja alulra, másodiknak a fórumot a kóddal nagyon alulra pozicionálva, akkor működik a dolog. Látszik mindkettő a billentyűzettel együtt.

(#197613) eL Geri


eL Geri
őstag

Sziasztok!

Ismét, és végtelenszer köszönöm én is a sok felajánlást, nagyon decemberi hangulata lett így a fórumnak :)

Ha lehet javasolni, akkor nekem ezek a jelentkezős, majd sorsolós megoldások tetszenek. De ezeknél is jó lenne, ha legalább 36 órás jelentkezési idő lenne (van amikor ilyen, de nem mindig). Én pl. minden egyes fórum bejegyzést olvasok a topikban.... már vagy 4 éve :) de mindig csak utazás közben, így kb. egy fél-egy napos csuszással. Ezért rossz, amikor csak utólag látom, hogy ezt is, meg ezt is elszalasztottam.
A mostani Witcher -es játékra nem jelentkezem, mert abból nekem bőven elég lesz a Game Pass-os verzió :)
De a COD-os sorsolást rendesen végigizgultam :) Meg azóta is volt még kb. 2-3 játék ami érdekelt volna. Szóval hajár mindenki és sok pacsi!

Szerk:
Bocsi, most látom, hogy ez már off-topic téma lett volna, sorry!

[ Szerkesztve ]

(#197614) GEIL


GEIL
addikt

Ilyesmi 3 méteres HDMI kábel jó lehet gond nélkül Xbox one S--hez ?
( a gyári az oké...de azon semmi adat....és nem akarok venni 7-8 ezerért 3 méterest )

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#197616) l.skywalker válasza l.skywalker (#197607) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Bocs, rosszul írtam a dátumot:

Jelentkezési határidő: 2019. december 13. (Péntek) 20:00

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197617) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Már egy ideje nem kapok értesítést az üzenetekről. Azt most is mutatja alul, hogy valamelyik ismerősöm bejelentkezik.
Erre van valami beállítás valahol eldugva vagy törődjek bele? :(

(#197618) Medocsabi válasza l.skywalker (#197616) üzenetére


Medocsabi
addikt

Jelentkeztem most,holnap céges karibuli,este nyócra már minden mindegy lesz😃
Az xboxos gamertag mellé kell ugye e-mail címet is írni. Viszont nekem más a Microsoft fiókhoz tartozó mail mint amit megadtam az gáz? Előbbit nem használom már. :R

(#197619) oriic válasza l.skywalker (#197616) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na pentek 13 kinek lesz vajon szerencses. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#197620) l.skywalker válasza Medocsabi (#197618) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

nem, csak a GT kell, mint pl az enyém: DreYnreh

Miután beírtad feljön új rész, ahova nevet és e-mail címet kell beírni, de ez a Gleam beépített dolga, én alapból nem kértem - csak az ingyenes fióknál nem lehet kitörölni. Szóval oda olyan címet és nevet írsz ami tetszik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197621) l.skywalker válasza oriic (#197619) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ugyan. Pár éve szilveszter is péntek 13 esett. Ne legyél babonás :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197622) AxBattler válasza Crytek (#197566) üzenetére


AxBattler
félisten

High life.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#197623) l.skywalker válasza -Rolika- (#197617) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Settings-Preferemces-Notifications-Xbox Notifications alatt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197624) DaveHutt válasza l.skywalker (#197607) üzenetére


DaveHutt
őstag

Azigen!

(#197625) -Rolika- válasza l.skywalker (#197623) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Köszi :R

(#197626) persil válasza oriic (#197619) üzenetére


persil
nagyúr

Na eleg ebbű, dec 13-i szuletesu vagyok, es mar akkor is pentekre esett! :D
(Mondjuk tenyleg rohadtul szerencsetlen vagyok. :D )

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#197627) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

NYEREMÉNYJÁTÉK!
Wesder felajánlásában kisorsolásra kerül a következő játék(ok):
- 1db Mortal Kombat XL Xbox One digitális kód (US régiós - beváltásban segítünk)
- 1 db 1 hónapos Game Pass Ultimate tagság

A nyereményjátékokra külön-külön az alábbi oldalakon lehet jelentkezni:
Mortal Kombat XL + 1 hónap GPU nyereményjáték

Jelentkezési határidő: 2019. december 14. 20:00

Fontos!
- egy ember csak egy fiókkal regisztrálhat
- a nyereményjáték indulását megelőzően kell, hogy legyen hozzászólása az XO Topikban
- Xbox GT megadása kötelező
A nyertest a játék lezárulását követően itt a PH-n privát üzenetben értesítjük és ugyanakkor kapja meg a kódot is!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197628) Medocsabi válasza l.skywalker (#197620) üzenetére


Medocsabi
addikt

Sejtettem hogy valami ilyesmi van. :R

(#197629) sith7


sith7
nagyúr

Hihetetlenek vagytok, köszönet a felajánlásokért :C

(#197630) persil válasza l.skywalker (#197627) üzenetére


persil
nagyúr

Valami nem jo battya, egyszer meg a div 2 is bejott a linkre kattintva. :D

Szrk.: Ragyottem kozben, gondolom sablonszoveg, de a "kulon-kulon" tevesztett meg.
(Mondjuk a div 2-es sorsolast nem tudom honnan szedte elo a telefon a linkre kattintva. :D )

De a lenyeg, hogy csak beneztem, jo a link, csak felreertettem. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#197631) Serpiko válasza l.skywalker (#197627) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem semmi köszönjük! :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#197632) l.skywalker válasza persil (#197630) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én voltam, de már jó ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197633) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

NYEREMÉNYJÁTÉK!
Madoc felajánlásában kisorsolásra kerül a következő játék(ok):
- 1db Tom Clancy's the Division 2 Xbox One lemez
(a nyeremény kézhez juttatásához a postaköltség a nyertest terheli)

A nyereményjátékokra külön-külön az alábbi oldalakon lehet jelentkezni:
Tom Clancy's The Division 2 Xbox One lemez - nyereményjáték

Jelentkezési határidő: 2019. december 15. 20:00

Fontos!
- egy ember csak egy fiókkal regisztrálhat
- a nyereményjáték indulását megelőzően kell, hogy legyen hozzászólása az XO Topikban
- Xbox GT megadása kötelező
A nyertest a játék lezárulását követően itt a PH-n privát üzenetben értesítjük a részletekről!

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197634) Madoc


Madoc
veterán

Division 2 lemez! :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#197635) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

NYEREMÉNYJÁTÉK!
Sherko felajánlásában kisorsolásra kerül a következő játék:
- 1db Mortal Kombat 11 Xbox One digitális kód

A nyereményjátékokra külön-külön az alábbi oldalakon lehet jelentkezni:
Mortal Kombat 11 nyereményjáték

Jelentkezési határidő: 2019. december 16. 20:00

Fontos!
- egy ember csak egy fiókkal regisztrálhat
- a nyereményjáték indulását megelőzően kell, hogy legyen hozzászólása az XO Topikban
- Xbox GT megadása kötelező
A nyertest a játék lezárulását követően itt a PH-n privát üzenetben értesítjük és ugyanakkor kapja meg a kódot is!

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197636) l.skywalker válasza Madoc (#197634) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi, javítva. :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197637) persil válasza l.skywalker (#197633) üzenetére


persil
nagyúr

Basszus figyelmetlen voltam es jelentkeztem a division-re! Kerlek tedd semmisse a jelentkezesem, ha lehetseges, nekem all digital-om vam es rontanam a tobbiek eselyet!

Elnezest!

Amemnyiben nem lehetseges es megnyernem, akkor termeszetesen ujrasorsolas keretein belul vigye mas! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#197638) sith7 válasza persil (#197637) üzenetére


sith7
nagyúr

én is majdnem rányomtam :K

(#197639) banderasz77 válasza l.skywalker (#197636) üzenetére


banderasz77
addikt

Logouttal kilép az adott buliból?

(#197640) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

NYEREMÉNYJÁTÉK!
l.skywalker felajánlásában kisorsolásra kerül a következő játék:
- 1db Gears of War Ultimate Edition Xbox One digitális kód
- 1db Gears of War 2 Xbox 360 (BC) digitális kód
- 1db Gears of War 3 Xbox 360 (BC) digitális kód
- 1db Gears of War 4 és egy Gears5 Ultimate Edition digitális kód

A nyereményjátékokra külön-külön az alábbi oldalakon lehet jelentkezni:
Gers of War teljes sorozat nyereményjáték

Jelentkezési határidő: 2019. december 17. 20:00

Fontos!
- egy ember csak egy fiókkal regisztrálhat
- a nyereményjáték indulását megelőzően kell, hogy legyen hozzászólása az XO Topikban
- Xbox GT megadása kötelező
A nyertest a játék lezárulását követően itt a PH-n privát üzenetben értesítjük és ugyanakkor kapja meg a kódot is!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197641) l.skywalker válasza banderasz77 (#197639) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mire gondolsz?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197642) akooos válasza banderasz77 (#197639) üzenetére


akooos
veterán

Csak a gleam bejelentkezés sessiont szakítod meg vele, tehát nem a nyereményjátékból lépsz ki.

(#197643) Madoc válasza l.skywalker (#197641) üzenetére


Madoc
veterán

Gondolom all digital géppel ráugrott a lemezes játékra.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#197644) l.skywalker válasza Madoc (#197643) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jahogyja. Nekem írjon aki rosszul jelentkezett privátban egy GT-t küldjön és törlöm.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197645) persil válasza Madoc (#197643) üzenetére


persil
nagyúr

Igen, de mar megoldottuk, bocs mindenkitol, figyelmetlen voltam, meg eloszor "the division" volt siman kiirva. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#197646) draco31 válasza gutkeled (#197598) üzenetére


draco31
veterán

Talán meg face marketen lehetne meghirdetni, mostanában kezd népszerű lenni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#197647) sugarforce válasza Sherkulás (#197513) üzenetére


sugarforce
őstag

ez még káosz szintjén nem is vészes, majd ha vállalhatóbb lesz az asztalom, csinálok órla képet. :O

(#197648) sugarforce válasza akooos (#197590) üzenetére


sugarforce
őstag

viccivicci ;]

(#197649) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Nem is értem ezeket a játékokat, hogy mit hogyan kellene csinálni, regisztrálni. Hülye vagyok én ehhez, meg béna. :U

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#197650) Wesder válasza eladogeppc (#197649) üzenetére


Wesder
félisten

Megnyitod a linket, beírod az egyik rublikàba az Xbox nevedet, a màsikba meg a PH oldalad linkjét.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.