Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#197901) bandi0000 válasza Madoc (#197899) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Azért hozzávághatnának mondjuk egy Elit V1/V2- őt, sokkal többe nem kerülne nekik sztem mint hogy "kifejlesztettek" egy újat most

Xbox One: bandymnc

(#197902) Madoc válasza kisza25 (#197900) üzenetére


Madoc
veterán

Úgy kezeltek sokan egy évet mintha csak egy hónap lenne. Rengetegszer olvasni, hallani hogy nem veszek majd az ujat csak. De van aki ezt már tavaly is ideírta. :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#197903) slyder81 válasza HartgeH3-2.8 (#197716) üzenetére


slyder81
tag

Nálam van egylegalább 5éves fat. Akitől kaptam az is nyúzta rendesen, de nálam se pihen. Eddig egyszer halottam a ventit felpörögni, amúgy teljesen hangtalan(kop-kop)

(#197904) Madoc válasza bandi0000 (#197901) üzenetére


Madoc
veterán

Persze, mondjuk árban van egy pici különbség. Nem sok csak 3,5x. És így is az van hogy törekednek arra hogy ne legyen drága a gép. Meg gondolom arra is hogy ne legyen nagyon deficites sem. Namost így hozzáadni egy 50k-forgalmi értékű kontrollert az tökönlövés lenne.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#197905) r.levente75 válasza orkester (#197878) üzenetére


r.levente75
addikt

Szerintem meg csapatok ellen sokszor könnyebb játszani. Ebben a játékban közös platform van, ezért ugyan az a helyzet itt is.

(#197906) kisza25 válasza Madoc (#197902) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ja, hogy még egy év múlva jön a next gen? Nekem úgy jött átt, hogy mindjárt itt van :B
Amúgy ahogy olvasom a topikot, nagyon jó kis csapat gyűlt itt össze

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#197907) mike1334 válasza Madoc (#197902) üzenetére


mike1334
veterán

Én ezt most kihagyom, mert utána 6-7 év és jön az új ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#197908) Madoc válasza mike1334 (#197907) üzenetére


Madoc
veterán

Úgy-úgy :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#197909) persil válasza mike1334 (#197907) üzenetére


persil
nagyúr

Amugy is mindjart itt a vilagvege, a legutobbit is alig eltuk tul, szoval en mar semmire nem valtom le az all digital-t. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#197910) l.skywalker válasza DaveHutt (#197885) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem. A bankom visszautasított egy vásárlást a PayPal jelzésére, hogy illetéktelenek akarnak levonni pénz a kártyámról. Én későn vettem észre, kódot már beváltottam MTCGame megsértődött. Írtam PayPal-nak mindenkinek, de senkit sem érdekelt. Szóval kb. a második vásárlásom náluk "ingyenes" volt és végleges :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197911) Bird


Bird
addikt

XBOX ONE nyereményjáték, jelentkezni itt: [link]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#197912) l.skywalker válasza Bird (#197911) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:C :C
Berakom az összefoglalóba ezt is! :D

Köszönjük! :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197913) Bird válasza l.skywalker (#197912) üzenetére


Bird
addikt

:R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#197914) zojjektum válasza persil (#197909) üzenetére


zojjektum
senior tag

Aki engem ismer az biztos volt benne, hogy soha az életben nem lesz boxom. Viszont ezzel az alzás all digitallal próbaként beléptem a zöldekhez is :D. Úgyhogy nálam már az is nagy szó, hogy egyáltalán megfordult a fejemben, hogy a nextgent az x-el fogom kezdeni és csak utána a ps. Amúgy meg mindjárt világvége ;]

(#197915) l.skywalker válasza zojjektum (#197914) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az Xbox könnyű választás:
- nincs rá játék
- nincs is időnk játszani
- de legalább halk (már akinél)
- viszont 3 évig van GPU-m, amivel szintén nem tudok mit játszani, de időm sincs rá
- évi 2400 forintért van EA Access-em, ami szintén a fentiek
- amúgy is mindig Destiny 2-vel játszok, ha van időm. De nincs :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197916) banderasz77 válasza l.skywalker (#197915) üzenetére


banderasz77
addikt

Az EA nem 5500?

(#197917) l.skywalker válasza banderasz77 (#197916) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hát ööö... :U én jártam egyszer Argentínában. Ott csak 2400, de ez régi történet :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197918) MasterMark válasza l.skywalker (#197915) üzenetére


MasterMark
titán

Hagy legyen mar nekem is 3 ev gpu-m pls.

Switch Tax

(#197919) persil válasza Bird (#197911) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem spec meg van(mondjuk az 1943-at el sem inditottam egyszer sem :D ), de koszonjuk a felajanlast! :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#197920) Bird


Bird
addikt

Na akkor még egy sorsolás: [link]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#197921) zojjektum válasza l.skywalker (#197915) üzenetére


zojjektum
senior tag

Ezért is vettem, hogy abban a kis szabadidőmben se tudjak semmivel sem játszani, de legalább ezt a tevékenységemet csendben tudjam végezni:DDD

(#197922) persil válasza zojjektum (#197921) üzenetére


persil
nagyúr

Velem mindig az van, hogy, amikor van idom, kedvem nincs, ha meg dologban vagyok, akkor azon porog az agyam, hogy mit inditanek el... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#197923) Remiel


Remiel
őstag

Na most hogy már napok óta tolom a Gears 5, arra lennék kíváncsi, hogy az aránylag precíz célzás kontrollerrel csak gyakorlás kérdése? Próbálom belőni a sensitivity és nem is várom el, hogy egér szinten tudjak vele célozni, de egy vetődöm, futok el próbálok életben maradni és kilőni azt aki ezt nem szeretné szituban botrányosan szarul célzok, nem beszélve arról, hogy a célkereszt is ugye egy külön gomb, ami ha előjön még jobban be vagyok lassulva. A messze van és csak a fejét látom helyzetekről nem is beszélek, amikor fél percig próbálom rávinni a célkeresztet ilyen pár milliméteres korrekciókkal, erre amikor már megvan arrébb megy fedezékben én meg kezdhetem előröl :W

Én vagyok béna, vagy kell pér nap, hét mire belejön az ember? Bár ez hülye kérdés, gondolom kell, mert videókat elnézve simán tolják kontrollerrel a Fortnite szerű dolgokat is, bér nem lehet véletlen, hogy bill/egér használókkal azért nem engedik össze őket.

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#197924) l.skywalker válasza MasterMark (#197918) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Későn kapcsoltál :D

Amikor mi felvásároltuk a "kamionról leesett" Game Pass-okat akkor még csak 360-od volt :D

Amúgy én konkrétan buktam a GPU-val, mert ugye azt maximum 36 hónapra lehetett konvertálni nekem a Gold + a Game Pass külön-külön összeadva tovább volt :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197925) Wesder válasza Remiel (#197923) üzenetére


Wesder
félisten

Miért nem billentyű+egérrel jàtszod a Gears5-öt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197926) Remiel válasza Wesder (#197925) üzenetére


Remiel
őstag

Mert vezetékesre nem alkalmas a lakás elrendezése, wireless meg nincs, de lehet beszerzek valamit, bár úgy tudom még nagyon sok játék nem támogatja, de gondolom ez változni fog

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#197927) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Ő lenne Scarlett kisasszony? :U
[link]

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#197928) Wesder válasza HartgeH3-2.8 (#197927) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, topikja is van.

Remiel
Sajnàlatos

Màs
Este ràérek Rocket Party-zni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197929) l.skywalker válasza Remiel (#197926) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Gyakorlás kérdése. Nekem 2 hónap volt mire megtanultam kontrollerrel bánni. Most már a légy tökét is leszedem egy csúzlival :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197930) l.skywalker válasza HartgeH3-2.8 (#197927) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, ő Xbox Series X uraság :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197931) slyder81 válasza Remiel (#197923) üzenetére


slyder81
tag

Bele jön az ember, csak idő kérdése. Kinek több, kinek kevesebb. Kb egy hónapja rászántam magam hogy a cod mw kipróbálom bill.egér el. Hát a második parti után férre raktam 2x akkora lendülettel, mint amivel elővettem. Sehogy nem ment. Megszoktam a kontrollert. :DD

[ Szerkesztve ]

(#197932) Al365


Al365
tag

Tegnap belenéztem az Operenciába. Egész tetszetős volt elsőre, fogok vele játszani.
Ja, és magyar nyelvű (mondjuk csúnya is lett volna ha nincs benne magyar)! Nem szerepelt a tegnapi excel listában.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#197933) Wesder


Wesder
félisten

Amúgy az új gépet làtva mostmàr értem miért lett függőleges az új Dashboard.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197934) persil válasza Remiel (#197923) üzenetére


persil
nagyúr

"nem beszélve arról, hogy a célkereszt is ugye egy külön gomb"
Pc-n is.

Csak gyakorlas kerdese hidd el. Nyilvan OLYAN preciz sosem lesz, mint az eger, de baromi jol meg lehet vele tanulni jatszani. En is, mint os-atom pc-s azt mondom, hogy a jatekok 90%-a egyszeruen kenyelmesebb kontrollerrel.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#197935) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Kik lettek a nyertesek ? A zárójelben lévők ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#197936) MasterMark válasza eladogeppc (#197935) üzenetére


MasterMark
titán

En mit nyertem?

Switch Tax

(#197937) negyven2 válasza Wesder (#197933) üzenetére


negyven2
veterán

És ha fektetve használod majd az SX-et akkor a Dash is visszatér a régi felépítéséhez? :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#197938) Wesder válasza negyven2 (#197937) üzenetére


Wesder
félisten

Ha van benne gyro akkor természetesen igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197939) oriic válasza MasterMark (#197936) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tapasztalatot,elmenyt;]

Live-Die-Respawn

(#197940) Bogyi007 válasza HartgeH3-2.8 (#197927) üzenetére


Bogyi007
veterán

Végülis ez is Fekete csak nem Özvegy... :DD :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#197941) akooos válasza eladogeppc (#197935) üzenetére


akooos
veterán

A zárójelben a felajánlók. Ha nyertél, kaptál PM-et.

(#197942) atom18


atom18
aktív tag

A forza 4 közül melyiket érdemes telepíteni standart, deluxe, ultimate? Illetve érdemes-e gondolok arra hogy pl. még pl. hónapokig bent lesz a game passba vagy kikerül mostanába?

(#197943) Wesder válasza atom18 (#197942) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel MS ex cím így nem kerũl ki, és csak a standard van GamePass-ban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197944) draco31


draco31
veterán

Rádöbbent haver, hogy a one-hoz a kinect az minimum 40e adapterrel, plusz a just dance ára.
Ha 360-at vesz kompletten kinect-el, ahhoz mikori az utolsó just dance kiadás? 2019-est látok, de nem vagyok biztos a dolgomban, 2 hete van még csak nekem is boxom.
Illetve elég a 4 Gb-os változat a gépből?

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#197945) eladogeppc válasza akooos (#197941) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ahogy szoktam, nem nyertem. :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#197946) Wesder válasza draco31 (#197944) üzenetére


Wesder
félisten

Nem véletlen mondjuk hogy a Kinect+One kombót el kell felejteni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197947) belan válasza l.skywalker (#197863) üzenetére


belan
addikt

Nekem egy éves szóval majd a következő generációt kell majd rejtegetni ;] , jön a utánpótlás is szóval a tv is rejtegetni kell . ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#197948) EmThor


EmThor
addikt

Xbox SX mobil háttérkép

[link]

Hellblade 2-höz pedig a Danheim nevű youtube csatornát ajánlom, vikinges zene megy rajta.

[link]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#197949) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Összefoglalóba a lejárt nyereményjátékok linkjébe beraktam a nyertes hsz-eket, ott lehet csekkolni hogy ki nyert.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197950) vg válasza EmThor (#197948) üzenetére


vg
addikt

"Vikinges zene"... :D Amúgy [link] ez a szám megy az előzetese alatt, heilung a banda neve, de mindegy.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.