Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#198901) oriic válasza Medocsabi (#198895) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sztori csak egyedul jatszhato, nincs splitscreen. Multiban van.

Live-Die-Respawn

(#198902) l.skywalker válasza haverkulum (#198897) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nana. Én Gyűrűk Ura rajongó is vagyok. Az nem elvtárs, hanem Elftárs :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#198903) l.skywalker válasza sith7 (#198900) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Welcome in the age of Marketing :D

A piacon is nekiállnak az öregasszonyok a seftessel itt a piros, hol a pirosozni - pedig tisztában vannak vele, hogy nem nyerhetnek :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#198904) Medocsabi válasza l.skywalker (#198898) üzenetére


Medocsabi
addikt

Bitedánke! :R Hát akkor ebből asszony kimarad :)

(#198905) sith7 válasza l.skywalker (#198903) üzenetére


sith7
nagyúr

"én értem a viccet, de nem szeretem .... /illetékes elvtárs Koltai R./"

Odaül a gyerek a karácsonyfa alá, és akkor akad ??????
MINT A PC - n ??????????????????? :Y :o

Gondolkodtam, hogy VGA vagy Xbox ... most akkor ráb@sztam ? :((

(#198906) l.skywalker válasza sith7 (#198905) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Generáció végén vagyunk. Az X és az S között teljesítményben hatalmas a különbség. Ez egy alig 1 hónapos játék és most már látszik, hogy a fejlesztők mire lőtték be.

Nem kell, hogy így nézzen ki, lehet, hogy lehet ezen még valahol állítani, de biztos, hogy kényesebb és rosszabb mint egy X-en.

És egy X még mindig olcsóbb mint egy GPU

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#198907) Wesder válasza sith7 (#198905) üzenetére


Wesder
félisten

A Jedi nem sikerült valami jóra ilyen téren. X-en sem hozza az elvàrtat.

Amúgy jópofàk vagyu,nk, itt kiöljük belőle a karàcsonyi hangulatot.:(((

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#198908) Madoc válasza sith7 (#198905) üzenetére


Madoc
veterán

nézd meg

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#198909) MunezXBK válasza Wesder (#198907) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De tényleg nem. Néhol odabsz, de leginkább nem szép.

(#198910) parandroid válasza Medocsabi (#198884) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, akkor vegyél neki karira egy ssd-t, és tedd arra a forzát. Szeretni fog érte.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#198911) sith7 válasza l.skywalker (#198906) üzenetére


sith7
nagyúr

Direkt körbejártam a témát ... több helyen, fórumon, konzolvilágnál is, több embernél is feltettem a 20 Ft -s kérdést.

"Van olyan game, ami X - n megy, de S - n akad ?"
A válasz többnyire ugyanaz volt, a lényeg:
"Nincs ! Az X előnye, hogy gyorsabban tölt be, és 4k tv - n szebb, mint az S"

Sima tv van, így a fentiekből kiindulva döntöttem az Xbox S mellett ... de azért erre nem gondoltam ... most akkor mi van azzal a résszel, amit talán pont Te mutattál, hogy X360 - ra a One megjelenése után még 10 év múlva is jött ki játék ... erre már most olyan jön, hogy akad ????
mi lesz 1 év múlva ?
Tudom vegyem meg az újat, ... nem fog menni ... :((

Nekem , az én bukszámhoz mérten az X többe kerül, mint egy vga, ugyanis 55k max 60k - ban gondolkodtam VGA terén ... nekem már az is upgrade lett volna

Tudom senkint nem érdekel - egyéni probléma - de nekem ez is nagy összeg volt ez a 42k ... örültem, mint egy taknyos gyerek, mert előtte 1 hónappal, még 70k volt ez a gép.

Na mindegy, így jártam ... most akkor miket nézegessek egyáltalán ha lesz most ms store leárazás ... ami akadt/akadna a pc - men, de ezen nem fog akadni ... még leírni is fáj komolyan mondom :O :o

wesder
Hát nem kicsit vagyok most magam alatt ... :(((

Madoc
köszönöm a linket, otthon megnézem, melóba nem jön be az oldal

(#198912) MunezXBK válasza sith7 (#198911) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Tv beállítással futhatsz még egy kört, szerintem ott lesz a hiba.

(#198913) StLui válasza sith7 (#198911) üzenetére


StLui
veterán

Megjelent a One, x360-ra is kijött a FH3 de nem volt benne köszönet

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#198914) bulikavagyok válasza StLui (#198913) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az a FH2 volt. :B

Jut eszembe! Hogy állsz az AC-val?!

[ Szerkesztve ]

(#198915) l.skywalker válasza StLui (#198913) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Forza Horizon 3 nem jött ki X360-ra ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#198916) l.skywalker válasza sith7 (#198911) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez nem a konzol hibája. A fejlesztő ha több időt fordítana rá, tudná S-re is optimalizálni, ha már egyszer kiadják rá. De nem teszik meg, csak "kiadják". Nagyon sok játék van, ami S-en rosszabbul fut. De sokminden befolyásolja a teljesítményét a gépnek. Megy-e a háttérben letöltés, mennyire használja ki a memóriát bármi más stb. stb. stb.

Nekem ez előtt S-em volt. Nem volt vele semmi gondom, soha egy játék nem volt, ami akadt volna rajta. Most X-em van és most sincs. 1 év múlva SX-em lesz, ha lesz. Akkor sem lesz gondom vele :D

De a One-ra megjelent játékok nagyon nagy része jól fut S-en. Csak az újabbakon lehet ezt érezni, de minden generációváltásnál ez van.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#198917) Zeki válasza Wesder (#198880) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm!

(#198918) StLui válasza bulikavagyok (#198914) üzenetére


StLui
veterán

Köszi a kiigazítást,
I.skywaker, neked is! :)

Sehogy egyelőre félreraktam, és a másik AC-t hajtom, az Origins-t :D Meg F1-et próbáltam ki kíváncsiságból, ha már tele lettem tárhellyel, és nem kel törölgetni. Ott tetszik, hogy sok az ismerős pálya, és mehetek olyanon is amin már jártam is, igaz csak motorral, de jó sokat.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#198919) Medocsabi válasza sith7 (#198911) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nekem sehol nem akadt....

(#198920) Madoc válasza Medocsabi (#198919) üzenetére


Madoc
veterán

Bele pörgettem a videóba voltak fps leesések 27-30, egyedül x-en volt fix 30.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#198921) bulikavagyok válasza StLui (#198918) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ne felejtsd el végleg az AC-t! Persze az F1 sem rossz, de az csak egy játék. Teljesen más élményt ad az AC.
Melyik az a pálya? Én még nem sok versenypályán jártam, de most szervezek egy túrát a Nord-ra. Az AC annyira megkedveltette velem, h muszáj élőben is kipróbálnom.

[ Szerkesztve ]

(#198922) yuing


yuing
őstag

Az AC Origins és az Odyssey az S konzolon jatszhatóak? A Tomb Raider sorozat után ezekkel tervezek játszani, de nyilván nem tudom kipróbálni, mert nincsenek a GP-ben. Fölöslegesen sem akarom megvenni azért.

(#198923) Medocsabi válasza Madoc (#198920) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ettől már sz@r az s,és csak az xen fut jól a játék?... A witcher3 ezerszer jobban laggolt. Arra mégse mondta senki ezt. 3+fps megérné a 2x árat? Nem hinném. Lehet hogy jobban fut xen,de az sen sem fut rosszul. A következő generációra megjelenő játékok ugyanúgy sen is futnak majd. Akkor azok játszhatatlanok lesznek? Ugyanmár. Akinek xe van,az tényleg úgy emlékszik hogy sen minden sokkal de sokkal szarabb volt?na ne már...
Szerk.: natessék. Már jön is a kérdés hogy sen fut e az Origins?... Marhaságot ne terjesszünk már. Hogy csak xen fut jól minden játék. A Fallen Ordert vegigtoltam,eszméletlen jó game. Hogy voltak e laggok? Voltak. De semmivel nem több mint bármelyik másikban.

[ Szerkesztve ]

(#198924) l.skywalker válasza yuing (#198922) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én az Origins-t S-en játszottam végig, az Odyssey-t pedig azon kezdtem el. Mindkettő tökéletesen futott nekem.

(#198923) Medocsabi: én mondom, nekem S-en is minden jó volt.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#198925) bandi0000 válasza Medocsabi (#198923) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Pedig fos, ugyan úgy mint sima Ps en a Bf5 élvezhetetlen volt, szemre kb 40-50 fps t tud

Az elején megmondtam hogy ez lesz, fejlesztőknek tuti nagyobb motivàltsàg egy erős gépre fejleszteni mert ha elveszik 1 Tflops a szar optimalizálàs miatt az meg se làtszik, és sokkalta szebb game lesz a végén mint a sima gépen

Xbox One: bandymnc

(#198926) Madoc válasza Medocsabi (#198923) üzenetére


Madoc
veterán

Mert neked 2-3fps az akadás? Téged szerettelek volna igazolni. Értelmezz ne csak olvass.

Amugy mindennap irjam ide hogy van mindkettő (S és X is) és hasonlítani is tudok? Unom. A Játékot kipróbálni csak este tudom, de ezt is írtam ma már.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#198927) Medocsabi válasza Madoc (#198926) üzenetére


Medocsabi
addikt

:R Akkor félre értettem sry.

(#198928) Medocsabi válasza bandi0000 (#198925) üzenetére


Medocsabi
addikt

40-50 fps mire nem elég?

(#198929) yuing válasza l.skywalker (#198924) üzenetére


yuing
őstag

Köszi!

(#198930) bandi0000 válasza Medocsabi (#198928) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Értsd úgy hogyha 60 ra van belőve, és 40 re is beesik akkor szaggat, nyilvàn nem 20 at esik, mert kevés helyen veri a 60 at, de 45-50-55 rangebe van minden

Xbox One: bandymnc

(#198931) IntelKiller7 válasza Medocsabi (#198928) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

A mai világban amikor már évek óta standard a 60FPS? :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#198932) l.skywalker válasza IntelKiller7 (#198931) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja a napokban néztem miket tudnék 60FPS-el kipróbálni :D

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_One_X_enhanced_games

Hát nem kell nagyon válogatnom :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#198933) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a válaszokat mindenkinek :R

Az új Cod - dal játszik valaki S - n ? :B
csak kérdezem ... :)

(#198934) Yahhher válasza l.skywalker (#198932) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Inkább a dolby atmos-ból csemegézz :-)

Üdv B.

(#198935) slyder81


slyder81
tag

Én még faton tolom a játékokat, semmi akadás nem volt eddig. Gear 5,Cod Black ops, cod mw, ac orgins,stb

(#198937) IntelKiller7 válasza l.skywalker (#198932) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez már a játékfejlesztők trehánysága, hogy szarnak bele.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#198938) S@c@


S@c@
őstag

Én is a legjobb ár érték arányú ssd-s lehetőséget keressem, nem értek hozzá és sokmindent vissza olvastam már itt, de nem egyértelmú. Mit ajánlottok nekem külsö SSD-re?

Alza.hu-n venném meg a mai napon. :R

Erről vélemény: [link] ?

Vagy inkább mást kedvezőbb áron?

[ Szerkesztve ]

(#198939) echterion


echterion
nagyúr

No, megvettem az X-et (valami gold rush vagy mi verzió), most értem vele haza. Hát, kíváncsi leszek, hogy szebb-e a móka. Ha nem, jajj nektek, mert ti fertőztetek be. :))
Most megnézem, hogy lehet legegyszerűbben átpakolni mindent az S-ről, aztán meglássuk, mi sül ki belőle.

**********

(#198940) StLui válasza bulikavagyok (#198921) üzenetére


StLui
veterán

Nem felejtem el semmiképpen!
Hungaroring (meg a Pannonringen jártam jó párszor) Fura is, hogy nem érzem a 3-as kanyar után a huplit a bal szélen :D de azt hiszem már javították, talán pont 2018-18 környékén

Nord-ot nehezemre esik betanulni, pedig FRH keretein belül sok versenyt futottam részletekben is rajta (szakaszok időfutamai), meg a teljes kört is, de amúgy persze nekem is tetszik.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#198941) Wesder válasza echterion (#198939) üzenetére


Wesder
félisten

Azt a BFV-vel adtàk ki. Nem tudtam hogy kapható még.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#198943) StLui válasza S@c@ (#198938) üzenetére


StLui
veterán

[link] én QVO-t vettem, 55-ért 2TB, de lehet véletlen árazás volt Aqua részéről, de inkább ezt az 1TB-ost venném akkor már mint az 500-ast. ssd topicban nekem ajánlottak 3600 Ft-ért házat hozzá.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#198944) ferkoczy válasza echterion (#198939) üzenetére


ferkoczy
tag

(#198946) Medocsabi válasza sith7 (#198933) üzenetére


Medocsabi
addikt

Csütörtök péntek ez a terv, utána lesz tapasztalatom :) (de mivel csak s-sem van,nyilván szar lesz ;] ;] )

(#198947) bulikavagyok válasza StLui (#198940) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Oké, írj majd rám ha leszel, pls!

Tényleg nem egyszerű betanulni azt a pályát, nekem sem ment igazán az AC előtt, de most már kezdem pedzegetni. :B Tegnap mentem rajta egy ilyet:

Pedig ezt a Lotust nem ismertem korábbról, de kár lett volna kihagyni. Pont ez a jó a public multiban, h azzal az autóval mész ami jut. Elég sok autót ismertem már meg így, amikhez amúgy hozzá sem szagoltam volna.

[ Szerkesztve ]

(#198948) S@c@ válasza StLui (#198943) üzenetére


S@c@
őstag

És ez a kombo: Ezzel fele árban lennék kb.
Külső ház: [link]
SSD : [link]

500 GB nekem bőven elég. Csak jó legyen a betöltési idő a játékokban, de inkább a texturákat gyorsabban töltse be a cél, mert olykor mosotas amikor a közelébe érek.

(#198949) gutkeled válasza ferkoczy (#198944) üzenetére


gutkeled
tag

Én is ezzel csináltam. Jó pár óra volt, pedig nem is wifin csatlakoztak.

(#198950) lackosing válasza l.skywalker (#198889) üzenetére


lackosing
csendes tag

Pontosan ugyan ilyen. Akkor X-et kellett volna venni? Elég szomorú...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.