Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#197451) Benoe77 válasza banderasz77 (#197450) üzenetére


Benoe77
őstag

Igen, de ilyenkor a játék még csak háttérbe kerül, bármikor visszatérhetsz hozzá. Ahhoz, hogy tényleg kilépjen belőle, elő kell hozni a csempéjén a gyorsmenüt, majd exit.

(#197452) lsg


lsg
tag

A Lego Batman 2-t sikerült valakinek megvennie? Ha igen, hogyan?
Nálam a megerősítés után csak homokórázik, de nem teljesül a megrendelés, tegnap is így volt, ma is.
Már boxon is próbáltam, de ott meg érthetetlen módon $-ban mutatta az összeget, pedig magyar lokalizáció van beállítva.

(#197453) ggeleven válasza hombre[EU] (#197424) üzenetére


ggeleven
őstag

Magyar nyelvū One játékok listája

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#197454) oriic válasza Edgar2621 (#197437) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sehol.mert jo TG nem offol. ;]

Szerk: oh wait... :DD

Live-Die-Respawn

(#197455) Medocsabi válasza banderasz77 (#197450) üzenetére


Medocsabi
addikt

Vagy ha egyből kikapcsolod a kontrollerrel a gépet és nem lépsz ki, onnan folytatja ahol abbahagytad. :K

(#197456) Picoka válasza l.skywalker (#197427) üzenetére


Picoka
csendes tag

Jó reggelt!

Köszi a válasz.
Akkor ennyi már elég?

Üdv. Picoka

(#197457) banderasz77 válasza banderasz77 (#197450) üzenetére


banderasz77
addikt

Valamint tegnap toltam egy kis GOW-t. Hát, nem valami eccerű, főleg a célzás precizitása PC után. Szerintem az aim nincs bekapcsolva, de ti öreg rókák is azzal toljátok?

Üdv.

(#197458) sith7


sith7
nagyúr

Sziasztok !

Jó reggelt !

/biztosra megyek :D /

Na, komolyra fordítva a szót
Létezik olyan oldal, ahol meg tudom nézni, hogy egy adott játékkal /multi/ játszanak - e még, és ha igen mennyien ?

(#197459) Crytek válasza ggeleven (#197453) üzenetére


Crytek
veterán

Fable 2 is magyar nyelvű

Next PC Upgrade: 2022

(#197460) l.skywalker válasza Crytek (#197459) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Írjad bele ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197461) Al365 válasza l.skywalker (#197460) üzenetére


Al365
tag

Benne van a 360 fül alatt :D

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#197462) icemad válasza Medocsabi (#197455) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel nem árt vigyázni. Ha nem lépsz ki exittel a játékból, akkor többet fogyaszt a gép instant on-ban. Ráadásul, ha ilyenkor kap áramszünetet az okozhat galibát. Nekem pl a Pedro mentésem ment tropára így, kezdhettem elölről. :(((

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#197463) Al365


Al365
tag

Amióta megvettem a boxot (2 hete), minden nap a FH4-et nyomom. Eszméletlenül tetszik, nagyon hiányzott már a Forza, "mindig" jobban tetszett, mint a GT PS-en. Őszintén sajnálom azokat, akinek csak PS4-e van, s már évek óta az esőért sírnak GT-be. Mert itt van eső, hó, jég, vihar meg amit akartok.

Kár hogy topikja nincs.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#197464) Sinu válasza lsg (#197452) üzenetére


Sinu
senior tag

Nagy nehezen sikerült, pc-n, böngészőből

No Future

(#197465) bulikavagyok válasza Al365 (#197463) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Létezik Forza topik. :B
Amúgy ja, az egyik legütősebb Xbox játék szerintem is. És már van benne BR mód is! ;]

[ Szerkesztve ]

(#197466) Al365 válasza bulikavagyok (#197465) üzenetére


Al365
tag

Köszi. Kár hogy a gamepodosokat a melóhelyről nem érem el. :O

Haza megyek ki is próbálom :D (már mint a gamepodot meg a BR módot is) :DD

[ Szerkesztve ]

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#197467) EczkE válasza Al365 (#197463) üzenetére


EczkE
addikt

Ezzel ennis igy vagyok. :D Masfel hete van Xboxom is a PS mellett de minden nap Forzazok ha csak egy orat is. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#197468) Lifer092


Lifer092
senior tag

Na, jövőhéten ha minden igaz váltok egy kis 720p TV-ről egy LG 4K HDR-re. :D

Lehet sírni fogok.... :DDD :DDD
Úgy érzem újra végigjátszom majd pár korábbi címet pl. Red Dead 2, AC Odyssey, stb. :K

(#197469) l.skywalker válasza Al365 (#197466) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

https://logout.hu/tema/forza_sorozat_horizon_motorsport/hsz_1-50.html

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197470) l.skywalker válasza Sinu (#197464) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szarakodik az Xbox Live, szerintem ezért nem megy: https://downdetector.com/status/xbox-live/
Bezzeg a hivatalos status mindent rendben mutat :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197471) AxBattler válasza Al365 (#197466) üzenetére


AxBattler
félisten

A PH-sokon is elég nagy a forgalom... ;) ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#197472) bulikavagyok válasza EczkE (#197467) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hja, nem egy single player ex cím amit kitolsz max 30 óra alatt, és annyi volt. :P

Lifer092: Ezt simán egy generációváltásnak fogod megélni.

[ Szerkesztve ]

(#197473) Crytek


Crytek
veterán

Azt azért egyszer hivatalosan leírhatná a MS ,hogy miért esett volna nehezünkre a Gears of War részeket One-on is magyar nyelvel forgalmazni
Nem tudok rá racionális magyarázatot találni :(

Next PC Upgrade: 2022

(#197474) Moby válasza oriic (#197393) üzenetére


Moby
addikt

Hát bátyám, az isten megáldjon a jóságodért, erre én is bejelentkeztem :DDD

(#197475) l.skywalker válasza Crytek (#197473) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mert elég irracionális a gondolkodásod :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197476) Moby válasza Crytek (#197473) üzenetére


Moby
addikt

Mert ha ad rá magyarázatot, akkor előrébb leszel? Nem vó'na egyszerűbb megtanulni angolul picit? Nem bonya, neked is menne.

(#197477) bulikavagyok válasza Crytek (#197473) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Azt azért egyszer hivatalosan leírhatná a MS... " - Miért írnák? Kérdezted már tőlük? :U

(#197478) Crytek válasza Moby (#197476) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor legalább megtudnánk ,hogy milyen kamu duma miatt nem lépték meg
Ez kb olyan dolog hogy a Detroit magyar nyelvű ps4-en de pc-re anélkül jönne. Totál megmagyarázhatatlan elmebaj volna. Nincs rá észszerű magyarázat.

Next PC Upgrade: 2022

(#197479) Al365 válasza Moby (#197476) üzenetére


Al365
tag

Vagy nem. Én pl. már legalább 10x neki futottam, de rájöttem hogy nem megy. S ma már el is engedtem.

Azért bosszantó, hogy az MS ejtette a lokalizáció kérdést. Pedig emlékszem mekkora élmény volt mikor kijött 360-r Viva Pinata vagy a Crackdown. Ezekben nem csak a felirat, hanem a nyelv is magyar volt. Sajnos a game passos VP már nem magyar, nem tudom miért, pedig a gyerek rávetődött rögtön.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#197480) l.skywalker válasza Crytek (#197478) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Előre lekamuzod a ki sem adott hivatalos magyarázatot. Nice chatting.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197481) Al365 válasza AxBattler (#197471) üzenetére


Al365
tag

Köszi. Nem is értem miért nem találtam meg. Beírtam, hogy Forza és felhozott 60 olyan topicot, ahol a max hozzászólás 80 volt.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#197482) oriic válasza Moby (#197474) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajra hajra. :)

Live-Die-Respawn

(#197483) akooos válasza Crytek (#197478) üzenetére


akooos
veterán

Arra sincs, hogy a mai világban hogy lehet nyelvtudás nélkül érvényesülni.

(#197484) sith7


sith7
nagyúr

engedjétek el ... jobban jár mindenki, higgyétek el :K

(#197485) bulikavagyok válasza sith7 (#197484) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Soha! :DDD

(#197486) Crytek válasza akooos (#197483) üzenetére


Crytek
veterán

Majd amikor a munkahelyek alapfeltétele az lesz hogy kell nyelvtudás ---

"mai világban hogy lehet nyelvtudás nélkül érvényesülni." A világban sehogy de magyarország nem a világ... itthon a munkahelyek 90%ához nem kell semmi még agy se

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#197487) birorichard válasza belan (#197419) üzenetére


birorichard
őstag

olyan nagy hatalmas kulonbseget nem latok.
az elso kepnel nem lehet, h az a ho az ablakon valami random dolog? mert a texturak, fuggony, a kulter ugyanolyan bena mindekettonel.
a masodiknal egyedul az latszik, hogy az x magasabb felbontason renderel, csak a vilagitas kulonbozik, ami miatt az x-es kep emiatt (is) reszletgazdagabbnak tunik.

(#197488) icemad válasza akooos (#197483) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos sehogy... Maholnap 40 éves leszek, de most a meló miatt egy 5. nyelvet is megkell tanulnom. Az a legnagyobb bajom, hogy amit nem használok minden nap, abból rengeteget felejtek...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#197489) banderasz77


banderasz77
addikt

Úgy látom, EA Access-re van 1 hónapos ingyen próba lehetőség is. Eddig ezt nem dobta fel. gondolom lejárat közeledtével rákérdez, hogy akkor hogyan tovább...
Úgy is meg akartam venni a fiamnak, de akkor lehet már rápróbálok most... ;]

(#197490) birorichard válasza icemad (#197488) üzenetére


birorichard
őstag

az tok jo, szerintem kurva jot tesz az agynak a (barmilyen, de leginkabb nyelv) tanulas. bar lehet h neked mar a hatadon jon ki, 90 evesen majd amikor a tobbiek ulnek a szoci otthon folyosojan es varjak a buszt, akkor te meg valoszinuleg szellemileg friss leszel.

(#197491) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Crytek és akik nem értik miért nem magyar egy 360-as játék One-on, pedig korábban az volt.

Itt van 2 különböző visszafelé kompatibilis lista:
Magyarországi: https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-one/backward-compatibility/available-games
Amerikai: https://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility/available-games

Hasonlítsátok össze a kettőt. Az amerikai lista hosszabb. Vannak címek amik nálunk Xbox360-on nem elérhetőek:

Pl.: BLACK a magyar 360 store-ban nem elérhető és nem szerepel a magyar BC-s listában:

Ellenben One-on tudom telepíteni úgy, hogy a gépem magyarra van állítva:

A BC-s játékok One-ra egy emulátorral kerülnek "át":

https://www.theverge.com/2015/6/15/8785955/microsoft-xbox-one-xbox-360-emulator-software

Azaz nem egy lokalizált, dedikált hardveren futnak, hanem egy virtuális felületen, aminek minden valószínűség szerint a tartalomelérés végett globális/nyitott régiója van, így viszont nem vonatkoznak rá a régiós specifikációk sem aka. feliratok/hangok - vagy ha mégis, akkor ez nem user által beállítható.

Szóval döntse el mindenki: legyen magyar felirat és akkor egy jó adag játékhoz nincs hozzáférés vagy ne legyen ellenben akkor elérünk olyan tartalmakat is, amiket 360-on nem.

Köztes megoldás: fillérb.szóknak kínzás, de lehet venni még 360-akat és lehet akkor magyarul hallgatni azt, hogy: Argh! Gránát! Tűz! :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197492) Crytek válasza l.skywalker (#197491) üzenetére


Crytek
veterán

Pedig a Black fent van a magyar store-ban még te küldted privátban a linkjét nekem. 990FT
Emiatt is kérdeztem anno hogy xbox 360-as vagy régi cumok nem szoktak-e valamikor egyszerre leárazást kapni. Ennek a fele jó volna már nekem :C

Next PC Upgrade: 2022

(#197493) bulikavagyok válasza banderasz77 (#197489) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Xbox Game Pass Ultimate now includes EA Access, Discord Nitro and Spotify - szerintem ezért látod most az EA Access trialt. Nálam legalábbis kb ebben az időszakban jelent meg ez az opció a Store-ban.

[ Szerkesztve ]

(#197494) AxBattler válasza l.skywalker (#197491) üzenetére


AxBattler
félisten

Ellenben One-on tudom telepíteni úgy, hogy a gépem magyarra van állítva...
... Azaz nem egy lokalizált, dedikált hardveren futnak, hanem egy virtuális felületen, aminek minden valószínűség szerint a tartalomelérés végett globális/nyitott régiója van, így viszont nem vonatkoznak rá a régiós specifikációk sem...

Szóval ez azt (is) jelenti, hogy magyar régióra állított One-on keresztül megvásárolhatok olyan XBLArcade és 360 játékokat, amik egyébként magyar Marketplace-ből (Store-ból) nem elérhetőek, csak éppen magyar helyett eredeti/angol nyelvvel/lokalizációval?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#197495) Wesder válasza banderasz77 (#197457) üzenetére


Wesder
félisten

Hasznàld Bill+egérrel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197496) l.skywalker válasza Crytek (#197492) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én a Ninja Gaiden Black-et küldtem neked szerintem. A BLACK-et nem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197497) l.skywalker válasza AxBattler (#197494) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, korántsem. Mert nem az eléréssel van a gond, hanem a kifizetéssel.

De a GamePass-ban és az EA Access-ben vannak olyan játékok, amik itthon vagy úgy általában már nem megvásárolhatóak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197498) AxBattler válasza l.skywalker (#197497) üzenetére


AxBattler
félisten

Kár, mert az XBLA-n volt pár jó retró cím...

(#197499) l.skywalker
Final Fight Double Impact
X-Men Arcade
De ez csak elméleti okoskodás...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#197499) l.skywalker válasza AxBattler (#197498) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Írd le melyikeket, nincs lehetetlen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197500) Sherkulás


Sherkulás
aktív tag

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.