Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112051) Stevenstyle


Stevenstyle
senior tag

Hát.... nagy csalódás ez a demo... nagyon nagy... :(

[ Szerkesztve ]

(#112052) ronaldo


ronaldo
őstag

Innen vásárolt már valaki? Elég durva ajánlatnak néz ki, de a nem akceptált paypal sem a bizalmat növeli.

Ha senkinek nincs tapasztalata, akkor egy 250 rubeles gift carddal lehet kipróbálom, elvileg azt 219-ért adják, vagyis kőkemény ~1000huf.

(#112053) v-man válasza ronaldo (#112052) üzenetére


v-man
őstag

Várjuk a tapasztalatot 😊

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#112054) IntelKiller7 válasza ronaldo (#112052) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mi olcsó most oroszban, hogy ezzel próbálkoztok? :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112055) btf válasza v-man (#112053) üzenetére


btf
aktív tag

Nyugodtan vásárolhatsz.

Fizetés után azonnal megkapod a kódokat, nálam annyi volt, hogy csak a Box-on tudtam beváltani őket.

@IntelKiller7:pl.: A Forza Motorsport 7 Alap 8,8k az Ultimate pedig 14,5k. (köszi Stauffenberg az ihletet :C )

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#112056) Mister_X válasza rdt89 (#112039) üzenetére


Mister_X
nagyúr

El ne indítsd X-en majd, mert elélvezel ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#112057) sch_a


sch_a
addikt

Ez a kamerarángatás az FM7-ben borzalmas. Olyan gagyi hatást ad az egésznek, mintha a Need for Speed egyik újdonsült kacatjával játszanék.

(#112058) Stevenstyle válasza sch_a (#112057) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Az hagyjám, de kikapcsolt állapotban is megmarad csak kevésbé rángat. Szörnyű. Bát lehet, hogy azért tették bele h amíg ezen szentségelsz talán nem tűnik fel h mennyivel arcadosabb lett az egész sajnos. A Nismo GTR konkrétan egy vicc a 6-hoz képest, úgy tapad h az már már a paranormális tevékenység kategóriába tartozik, egy percre sem kell vele küzdeni mint anno. Megpörögni, megcsúszni vele esélytelen. Az eső az meg.... 170-el is belerongyolhatsz a tócsákba itt már b*szik felúszni az autó, ha az egyik kerékkel mész csak bele nem vezeti meg az autót, szóval a 6-hoz képest úgy tűnik nem csak az autó választék de a fizika is egy vicc lett. Arról már ne is beszéljünk h ha leszakad az ég nem kell gumit váltani sőt majdnem h jobban tapad az esőben a slick mint szárazon. Áhhhh a grafikán kívül ez a demo szinte mindenben visszalépés. Mondjuk Mugello meg Dubai faszán nézb ki az igaz de kb pont ez a legkevésbé erdekes a játékmenet szempontjàból. Nagy csalódás na.... ráadásul önmagához képest csalódás.

(#112059) Def26 válasza Stevenstyle (#112058) üzenetére


Def26
félisten

Úgy tűnik siethettek vele nagyon a rajtra. Talán később patchelik xbox one x -re, bár engem mint arcade kedvelőt nem zavar, de tény, hogy ez inkább a horizon sorozatra volt jellemző.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#112060) Corpuscle válasza Stevenstyle (#112058) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ez nem jó hír, hogy butították az irányítást, eddig pont az arany középút tetszett a játékban. Kellett gépészkedni, de volt sikerélmény is. Az assistokkal úgyis a végtelenségig butítható az irányítás, kár lenne ezen csúszna el a játék. Most úgyis kapnak hideget-meleget sok minden változhat még. Én kihagyom a demot, majd élesben jövő héten.

(#112061) Stevenstyle válasza Def26 (#112059) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Pont ez a legfőbb problémám. Meg van a Horizon 3 is ha arcade autós játékkal akarok játszani akkor azt veszem elő. A motorsportot pont azért szerettem mert simcade volt és pont jól eltalálta az egyensúlyt. Most ebből is csináltak egy arcade-osabb valamit. Nagyon nem örülök. Marad a PC2 amire ugye Konzolvilág Ricsi pont tegnap írta, hogy 2 jónapja van nála és kontrollerrel még mindig felejtős, meg lehet vb enni de úgy is refund lesz a vége. Szóval fasza... jó pár év Forza után marad a GT Sport még a végén, mint egyetlen egy alternatíva.

Corpuscle: esőben összes assist off, kuplungos váltóval érezhetően könnyebben mentem mint a 6-ban szárazon. No comment. Jópár vízfolyás, tócsa el is tűnt ami gáz helyen volt, ami maradt annak meg nincs érdemben hatása. Az a baj h a fizika már nem fog változni. Az autókat már nem is mondom h kb. Forza 6 + pár új meg egy rakat old timer, mert ezt eddig is tudtuk. Mind1... elengedem és megnézem h lesz e public beta a GT Sport megjelenése előtt.

[ Szerkesztve ]

(#112062) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Sziasztok Ha a gépemen lévő játékra(rendszeresen játszom vele minden nap) jön egy frissítés akkor instant on-ban nem kellene megcsinálnia egyből és nem akkor mikor bekapcsolom a gépet és elindítom a gamet? Jah és a FM7 demot is mobilról "letöltöttem" de nem kezdte azt sem letölteni!
Valamit még be kell kapcsolni?

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#112063) red6t6 válasza csabamigo (#112062) üzenetére


red6t6
tag

Ha home-olsz, akkor a másik gép van beállítva saját boxodnak, és arra tölti le.

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#112064) rdt89 válasza Mister_X (#112056) üzenetére


rdt89
addikt

Sajnos nem akartam X-et venni de most már elbizonytalanodtam. :)

Lehet el akarok vérezni ez a játék letaglózott. ;]

(#112065) Bogyi007 válasza csabamigo (#112062) üzenetére


Bogyi007
veterán

Saját maga vagy Home gazdája a gépnek?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#112066) csabamigo válasza red6t6 (#112063) üzenetére


csabamigo
aktív tag

és Bogyi007
Köszi,ez lesz a gond!
Kiment a fejemből és mintha írta is volna valaki régebben!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#112067) Akelaus válasza r.levente75 (#112027) üzenetére


Akelaus
senior tag

Hello!
Elloholtál már venni másik routert? Lehet írtad, melyik szolgáltató adja a net-et?

(#112068) danilla válasza Akelaus (#112067) üzenetére


danilla
őstag

T-Home

https://twitch.tv/ddplayzone

(#112069) Akelaus válasza danilla (#112068) üzenetére


Akelaus
senior tag

Na akkor az életben nem fogja megcsinálni, másik routerrel sem. Ha nem maga a router a rossz ami most van. Ugyanis a T-home, nagy eséllyel modemről osztja neki a netet. Amennyiben nem, azaz simán kábelről kapja, nincs modem a router és a kábel közt, és ez lenne a jó, akkor a routerben van beállítva valahol (pppoe) a felh. név, és a jelszó. Na mielőtt vesz egy másik routert, és van otthon egy laptop, lenen egy megoldás, amivel ki lehet szűrni a routert, azaz hogy az a szar, nem pedig a T-home állított el valamit tőle függetlenül. Nálunk T-home van, kábelnet, de mi kaptunk egy wifis modemet. Anélkül semmi nem megy, hiába akartam én azt leváltani egy sokkal jobb, többet tudó routerrel.

(#112070) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Nem volt még digitális Play Anywhere játékom, de a Forza 7 esetén felmerült bennem, hogy megosztanám öcsémmel, aki PC-n játszik. Jól gondolom, hogy megveszem (saját Xboxom a Home), felveszem az Ő fiókját is, aminek szintén az én gépem a Home és ő már töltheti is a Windows-os Store-ból?

Az már csak 1000 rubel fejenként. :)

---

Forza 7 demo: Bejön, nincs hosszú, átnyomhatatlan videó a játék indításakor és a versenyek között. Azt hiszem esténként teszek majd pár kört. :) A Forza 6-os emlékeim régiek, de valaki panaszkodott a Nissan vezetési modelljére (túl erősen tapad), én kikapcsoltam minden létező rásegítést és azért észnél kell lenni a tapadás megőrzéséhez, nagyobb gázfröccsre rögtön elkezd lefordulni a pályáról. Bár nem hardcore szimulátor így sem, de ez sosem volt az.

---

(#112062) csabamigo: Nekem ugyanez a bajom, azt leszámítva, hogy senkivel nem vagyok Home társulásban, szóval teljesen szabályosan a saját gépem a Home. Be van állítva az Always On mód, be van állítva, hogy automatikusan telepítsen minden frissítést a háttérben, de ha a böngészőből húzok be egy játékot és rá is megyek, hogy kezdje telepíteni, nem csinál semmit. Hazaérek és sehol semmi (a frissítéseket felteszi magától, de ha vásárolok valamit, nem indul el a letöltés).

(#112071) RobexX10


RobexX10
aktív tag

ELŐRENDELÉS
Xbox One X

Vajon ez az ár marad?!

[ Szerkesztve ]

(#112072) sugarforce válasza Stevenstyle (#112061) üzenetére


sugarforce
őstag

Nekem inkább az a csalódás, hogy a kormánykezelés még mindig nem igazán javult. Persze tudom, hogy ha kormányozni akarok, akkor ott a project cars, de nem egy játékért vettem nem kevés pénzért kormányt.. az a vicc, hogy a horizon 2-nek érzem eddig a legjobbnak a kormánykezelését, persze az is tele van hibákkal, meg hiányosságokkal, de valahogy a h3-nak sikerült ezt alul múlnia.. ez sem lett jobb a 6-nál kormány tekintetében.

(#112073) sugarforce válasza r.levente75 (#112027) üzenetére


sugarforce
őstag

Ha gond van, elég kicsit az esély, hogy nálad lesz a gond, a routerrel. Az ipv4-ipv6 tunnel nem nálad van konfigurálva, hanem a központban, ha valami ott van elb...szva, akkor te vehetsz 28 routert is, nem lesz jobb a helyzet. Persze tudom, hogy azt mondta a telefonos kisasszony, hogy nincs gond a tunnell-el, de attól még működhet jól, hogy mondjuk szarul van bekonfigurálva és emiatt nem látja a forza ipv6-os szervereit.
Persze egy próbát megér, ha egyébként is vennél másikat más okok miatt. Milyen modemed van?

(#112074) bulikavagyok válasza sugarforce (#112072) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"...de nem egy játékért vettem nem kevés pénzért kormányt. - Assetto Corsa, Project CARS, DIRT Rally, DIRT 4, F1 sorozat -ami így hirtelen eszembe jut.
A Forza sorozat szinte teljesen "kormányidegen". ;] Nekem például hiába van kormányom, a Horizon 3-mal több mint 100 órát játszottam, de ebből max 30 percet kormánnyal. :B
Egyébként szerintem a Forza sorozaton belül eddig a FH3-nak volt a legjobb a kormánykezelése.

[ Szerkesztve ]

(#112075) Madoc


Madoc
veterán

Pzstm: megint zavart érzek az erőben! A kollégák megint hibáztak? Gyanusan sokat.. Nálunk 2 után fejek hullanának :B

Szerk. : most láttam, már más is írta

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#112076) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Quantum Break Xbox One X (4K)

Madoc: Hol a hiba? :F :B

[ Szerkesztve ]

(#112077) oriic válasza Madoc (#112075) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Arcsokkentes talan?:D

Live-Die-Respawn

(#112078) DaveHutt válasza Stauffenberg (#112070) üzenetére


DaveHutt
őstag

Sajnos nem működik így, gyakorlati tapasztalat. Xboxon van játékmegosztás accountok között, PC-n Storeból vett játéknál nincs. Úgy fog tudni vele játszani, ha bejelentkezel a gépén a felhasználóddal, és abból töltöd le neki a játékot. Utána mindig a profilodba belépve fog tudni játszani a te mentéseddel.
Ezt úgy tudod megkerülni, hogy Xboxon egy másik accountból játszol.

[ Szerkesztve ]

(#112079) Jovanny2 válasza Madoc (#112075) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nem lehet, hogy itthon máshogy árazzák a PS és a sima verziót? Nem lenne túl fair a PS előrendelőkkel szemben, mivel 499$ kinn mind a kettő, de elképzelhető.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#112080) #48967168


#48967168
törölt tag

Sehol sem találom XO-n a FM7 demót! :(

A PC-s linket megnyitva már le is töltöttem PC-re, a grafika tényleg állat 4k-ban, és mindent fullra tolva (nem dinamikusan) is megvan a v-synces 60fps mindenütt (v-sync nélkül 65 körül).

Jó lenne összehasonlítani az XO verzióval, de nekem nincs a Store-ban, és a keresés is csak valami FH2 demót ad ki.

Ez mi a túrótól lehet? Az bekavarhat, hogy már előrendelten digitálisan a full verziót (ez ott csücsül a játékok között a box-on)?

A PC-s install-kor is volt rá lehetőség XO-ra letölteni, de úgy sem történik semmi...

Valami ötlet?

(#112081) oriic válasza #48967168 (#112080) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elorendeles mas teszta, az biztosan nem kavar be mert teljesen mas kliens. Boxon keress ra arra hogy Forza Motorsport 7 demo a store-ban, es telepitsd onnan!

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#112082) bulikavagyok válasza #48967168 (#112080) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A "Ready to install"-ba sem került be? Ott kell lennie. :B

[ Szerkesztve ]

(#112083) l.skywalker válasza oriic (#112077) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sellers unavailable

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#112084) #48967168 válasza oriic (#112081) üzenetére


#48967168
törölt tag

Éppen ezt csináltam, de a keresés alapján sincs semmi a boxon...

(#112085) fcb92 válasza btf (#112055) üzenetére


fcb92
tag

Köszi! Így nálam 7600 Ft. volt a Forza 7 Standard edition. :D

[ Szerkesztve ]

(#112086) oriic válasza #48967168 (#112084) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erdekes. Boxod milyen region van? Probald meg hogy pl atrakod USA-ra, gep restart es rakeresel boxon store-ban megint a demora.

Bar ez elvileg nem lenne gond, a demo minden regioban elerheto.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#112087) Atomgeszi válasza #48967168 (#112080) üzenetére


Atomgeszi
veterán

XO-n nekem sem jelent meg az istenért sem a store-ban. Behúztam PC-ről, utána pedig Ready To install ugyanúgy semmi, lefrissítettem párszor a listát és felül megjelenik egy latest nevű valami csík. Ott lesz benne.

(#112088) Madoc válasza Jovanny2 (#112079) üzenetére


Madoc
veterán

Ugyanennyiért volt 20.án kirakva a ps edition is, aztán változott az ár egy bocs a kollégák tévedtek kiséretében.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#112089) Madoc válasza bulikavagyok (#112076) üzenetére


Madoc
veterán

A hiba ott hogy microsofték a Scorpiot is ezen az áron irták augusztus 20.-án éjfélkor a saját magyar oldalukon 😄

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#112090) pzstm


pzstm
titán

List Of Xbox One X Enhanced Games Grows To Over 130, Console Pre-orders Now Available

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#112091) sugarforce válasza bulikavagyok (#112074) üzenetére


sugarforce
őstag

Assetto Corsa, F1, Dirt sorozat nem igazán fogott meg, ezért nem is játszok velük. Nemtudom a H3-al sokat játszottam/játszok, de rengeteg állítgatás után sem éreztem annyira hozzám illőnek mint a második rész irányítását.

(#112092) Zoleee83 válasza pzstm (#112090) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ezek az Enhanced patchek csak nov. 7.-től lesznek elérhetőek?
Most vettem egy Rise of the Tomb Raider-t, lehet várok a végigjátszással addig.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#112093) bulikavagyok válasza Madoc (#112089) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem ez az ár már rendben van. :) Ez a hivatalos ár, nem? :F

sugarforce: Az kár, pedig ezek remek játékok/szimulátorok (DIRT Rally, AC). Nekem úgy tűnt, h a FH3-ban sokkal több a visszajelzés az előző részekhez képest, de mint ahogy az előbb is említettem, nagyon keveset játszottam vele, így nem igazán mérvadó a véleményem.

Zoleee83: November 7 előtt hiába lenne elérhető a patch, mivel nincs géped amire letöltsd -gondolom. ;] Egyébként mindenképp javasolt megvárni az X-et -ha még eddig nem játszottál vele.

[ Szerkesztve ]

(#112094) pzstm válasza Zoleee83 (#112092) üzenetére


pzstm
titán

igen, X megjelenés után.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#112095) pzstm válasza bulikavagyok (#112093) üzenetére


pzstm
titán

nem, met porszem került a gépezetbe. Mindjárt javítják. 164.990 továbbra is az official ár, nem a 158-as

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#112096) EmThor


EmThor
addikt

YouTube tele van új X1X 4k játékmenet videokkal.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#112097) pzstm válasza EmThor (#112096) üzenetére


pzstm
titán

megérkeztek a preview kit-ek sok nagyobb újságíróhoz ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#112098) bulikavagyok válasza pzstm (#112097) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Itt van még egy: Xbox Showcase: Tomb Raider on One X (4K)

Ezt is érdemes lesz újrajátszani. Lehet, h végre be is fejezem majd... :D

[ Szerkesztve ]

(#112099) maximilian4 válasza fcb92 (#112085) üzenetére


maximilian4
addikt

Lehet hogy nem figyeltem eléggé és volt már, de akkor előre is elnézést. Egy oldalt tudna valaki linkelni ahonnét ennyi pénzért meg tudom vásárolni? :)

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#112100) Atomgeszi válasza bulikavagyok (#112098) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez a játék már alapból is szép volt, fantasztikus játékmenettel. :D X360-on kitoltam már, XO-n is, jöhet a következő.. :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.