Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112401) Stauffenberg válasza IntelKiller7 (#112367) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezek szerint jól emlékeztem, hogy free weekend van Overwatch-ban. Tegnap elmentem esküvőzni és előtte néztem, de még nem engedte letölteni, azt hittem benéztem egy héttel a dolgot.

---

De már nem érdekel az Overwatch, a Battlefield 1 - In The Name Of The Tsar DLC is free weekendben elérhető. Hát... tényleg meg kell venni a Premium Pass-t, ezek a mapok bitang jók és nagyon adják a fagyos keleti front hangulatot, meg az orosz polgárháború zűrzavarát. A Supply Drop játékmód is ötletes, bár a nyomorult mortart kitiltanám, mert két-három support szarrá tudja spamelni gránátokkal a ládák környezetét.

Sajnos az esküvős kiadások miatt nem most fogom megvenni a BF1 Premium Pass-t, remélem black friday alatt is le lesz így akciózva. Addig meg hétvégén kihasználom, hogy ingyen játszható most még.

(#112402) lmno válasza Silεncε (#112399) üzenetére


lmno
őstag

Nyugi, az majd a Forza 8-ban két év múlva. A Forza 9 Giga Ultimate editionben meg már dinamikus havazás is lesz :D

(#112400) bodry123: nekem a Horizon 2 jobban is tetszett a táj miatt. És amikor az kijött, brutál jól nézett ki. Persze a 3 után gyengébb a látvány valamivel.

[ Szerkesztve ]

(#112403) Silεncε válasza lmno (#112402) üzenetére


Silεncε
őstag

Hát jah... Viccen kívül: tegnap én is lekaptam az FM7 demót. Hát ez valami bitang :Y Emelem kalapom a Turn10 fejlesztői előtt, ők ki tudják facsarni az XO hardveréből az utolsó cseppeket is :R

[ Szerkesztve ]

(#112404) IntelKiller7 válasza Stauffenberg (#112401) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nekem jobban bejon ez a DLC mint az elozo. Az valahogy nem hozta a BF feelinget, de ez nagyon durva. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112405) mike1334 válasza StLui (#112395) üzenetére


mike1334
veterán

Sose multiztam, max suliban quake...nem hiszem, hogy most elkezdeném :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#112406) Stauffenberg válasza lmno (#112402) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is a Forza Horizon 2-t csípem jobban és én is a helyszínek miatt. Nekem Ausztrália sosem volt vonzó, de az európai tengerpartok szerpentinjei a régi olasz és francia halászfalvakkal... hát, a legtöbb játékbeli szupersportkocsi őshazája. :) Amikor egy old timer Ferrarival vagy Alfával csapatsz, akkor pont ott és pont úgy adja a tökéletes hangulatot.

(#112407) DaveHutt válasza IntelKiller7 (#112404) üzenetére


DaveHutt
őstag

Basszus amikor Galicián támadtok az oroszokkal és először megpróbál a csapat a mezőn keresztül átvonulni, majd lekaszálják a géppuskák őket, na az hihetetlen. Kidugod a fejed egy árokból és már lőnek a mesterlövészek. Egyszerűen zseniális, ajánlom Operationsben. Nivelle Nights után a másik kedvenc pályám lett.

Brusilow is nagyon jó, a legszebb pálya magasan Argonne Forest mellett.

Volga River kellemes, Tsaritsyn se rossz, ha az ember járt már néhányszor rajta.

Nagyon átadja a DLC azt az elkeseredett tajgaharcot, ami a keleti fronton folyt. Egyébként nekem a francia DLC is bejött, de ez veri magasan.

[ Szerkesztve ]

(#112408) Zoleee83 válasza Stauffenberg (#112401) üzenetére


Zoleee83
addikt

Elég ha EA Accest veszel, nekem elérhető a DLC így is. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#112409) IntelKiller7 válasza Zoleee83 (#112408) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez így nem teljesen igaz. :) Most csak kipróbálásra van lehetőség, ami azt hiszem hétfői nappal le is jár. Utána pedig csak az alappal lehet játszani ahogy eddig is.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112410) HKorn válasza danilla (#112392) üzenetére


HKorn
addikt

Jah support chat, rendszer gebasz volt vissza is utalták a dupla összeget :R

Run&Ride

(#112411) ronaldo válasza Stauffenberg (#112401) üzenetére


ronaldo
őstag

Megéri amúgy ez a BF Premium Pass? Ahogy visszanéztem régi statokat, a megjelenés után 5-700 ezren nyomták online. Mostanra ennek kb. a tizede maradt, Xbox ONE-on 20-50 ezren... Mi lesz ebből egy év múlva? Megmaradt kb. ugyanez a mag?

A "keménymaggal" meg az a bajom, hogy akinek 1000+ órájuk van benne, kicsit más szinten tolják... :D Mondjuk az pozitív, hogy a multiban is abszolút a kooperáció a célravezető, de az esőemberek ellen hamar elmegy a motiváció :)

(#112412) IntelKiller7 válasza ronaldo (#112411) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez a szám maradni fog. Csökkenni úgyis csak az új rész eljöttével fog. BF4-el is 40-50 ezren játszottak a BF1 megjelenése előtt.

Más.
Mi van akkor, ha megcsinálom az achihoz a feladatot de nem adja meg? 99%-on áll 2db is. :( Dirt 4-ről van szó.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112413) bmwsan válasza IntelKiller7 (#112377) üzenetére


bmwsan
senior tag

Köszi szépen, végül ezt lett a megoldás, csak a metódus kicsit más a ONE S-en.
Korábban már én is szemzgettem vele, de zet a vego megoldásként akartam, játékok meg minden megmaradt. :R :R

(#112414) -Rolika- válasza StLui (#112395) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Kb. 60 órám van a FM 6-ban és még bőven a felénél sem vagyok. Online talán ha 3-4 versenyt mentem. Szóval egyáltalán nem érzem úgy, hogy a lényeg az online lenne.

(#112415) IntelKiller7 válasza bmwsan (#112413) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Akkor mehet a játék :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112416) StLui válasza -Rolika- (#112414) üzenetére


StLui
veterán

Azt elhiszem, sikerélményt ott lehet könnyen szerezni

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#112417) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Két 48h órás gold valakinek? :)

(#112418) eL Geri válasza turikoczka (#112417) üzenetére


eL Geri
őstag

Nekem jól jönne majd a BF2 free beta-ra :)

(#112419) Bruce6


Bruce6
újonc

Sziasztok.
Ha valakit 2-darab két napos xbox live kód az jelezze és küldöm is a kódot.
Sziasztok.

(#112420) turikoczka válasza eL Geri (#112418) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Szia!

Holnap délelőtt tudom küldeni!

Botond

(#112421) bmwsan válasza IntelKiller7 (#112415) üzenetére


bmwsan
senior tag

Asszonyak igen, nekem még egy hónap mire haza tudok menni. Akkor is csak hétvégére, szóval játék nem sok lesz...

(#112422) eL Geri válasza turikoczka (#112420) üzenetére


eL Geri
őstag

Nagyon rendes vagy, előre is köszönöm!

(#112423) IntelKiller7 válasza bmwsan (#112421) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Vagy legalábbis nem Xboxon... :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112424) hülyegyerek válasza lmno (#112402) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Én az FH1 után egyenesen visszalépésnek tartottam a grafikáját. A tájak miatt persze hangulatosabb, de a single része sokkal repetitívebb lett. Mondjuk az első kettőt még 360-on toltam végig, de nemrég megvettem a másodikat One-ra, remélem ezen szebb.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#112425) Atomgeszi válasza hülyegyerek (#112424) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Egy X360 FH1 és XONE FH2 között ég és föld a különbség..

A FH3 nyilvánvalóan szebb, de már nincs ekkora különbség közte, mint az 1 és 2 között..

Mellesleg nekem is a FH2 sokkal jobban tetszik. FH3-mat is Day1 behúztam, de 10 óra után feladtam a kietlen tájat, a buggyk sem tetszettek, vissza FH2. Szerpentin, csapatás.. Ennyi.

(#112426) lujdzsi89


lujdzsi89
tag

EA Accest nem lehet megosztani a home partnerrel? Kell valamit külön beállítani, hogy érzékelje mindkét box az elöfizetést?

(#112427) r.levente75


r.levente75
addikt

Az fh2-höz csak a storm island jött mint pálya? Az fh3-ban ugye ebből kettő volt a téli és a hot.

(#112428) mike1334


mike1334
veterán

Na végre annyi hónap mérlegelés után megrendeltem az xbox one s-t :DD

Alapvetően nem akarok live goldot, de ha mégis...hogy lehet a legolcsóbban megúszni? Itthon olyan 16e-ért látok éves előfizetést. Illetve, ha jól tudom, akkor addig játszhatok vele, míg le van töltve és van előfizetésem. 500gbos verziót veszek, de sejtésem sincs, hogy átlag mennyi helyet foglalnak a játékok...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#112429) Bogyi007 válasza lujdzsi89 (#112426) üzenetére


Bogyi007
veterán

De osztódik az is csak ilyenkor a másik fél ha játszani akar valamely címmel akkor a játék adatlapjáról tudja kérni az Install lehetőséget.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#112430) lujdzsi89 válasza Bogyi007 (#112429) üzenetére


lujdzsi89
tag

A játék le van töltve, csak indítani nem lehet úgy sem. A Fifa 18 trialjáról van szó, akkor lehet csak amiatt van valami gebasz és a megjelenés után menni fog.

(#112431) Sicilian válasza mike1334 (#112428) üzenetére


Sicilian
addikt

500Gb-os bőven elég. felesleges 2-3 játéknál többet egyszerre felrakni rá, úgyse játszol minden nap más játékkal ! Átlag 20-30 GB a játék helyfoglalása, de persze van több és kevesebb is, teljesen változó.. :)

nothing is true everything is permitted..

(#112432) bulikavagyok válasza lujdzsi89 (#112430) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A trial nem megy. Minden más igen.

(#112433) mike1334 válasza Sicilian (#112431) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi!
Persze, tudom, nem is akarok sokat, egy autóverseny, egy lövölde meg egy golf :DDD
Csak, ha live golddal letöltöm, aztán törlöm, akkor a hónap vége után nem tudom újra letölteni (pl fallout szériával évekig szoktam játszani pc-n...). De akkor bőven elfér majd, amit akarok :)

Amúgy reklámokban mindig havi 4 játékot látok, de mikor rákerestem csak havi 2őt látok mindenhol...

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#112434) sugarforce válasza mike1334 (#112428) üzenetére


sugarforce
őstag

Ha keves az 500gb, meg mindig lehet ra usb3as hddt kotni. Ez attol is fugg mennyi jatejot akarsz egyszerre a gepen tartani. Nekem 500as a gepem, van hozza 2tbos kulso hdd, sokunknak igy van megoldva. Persze ez attol is fugg hogy mennyi a kulonbseg az 500as az 1 terras es a 2 terras kozott. Goldot hardveraprorol musztii tol, cdkeys.com, gamesdeal. Mind3 helyrol szoktunk vasarolni, megbizhato helyek.

(#112435) sugarforce válasza mike1334 (#112433) üzenetére


sugarforce
őstag

Miert ne tudnad letolteni?

(#112436) MunezXBK válasza sugarforce (#112434) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Terás. A Terra egy bolygó. :D

(#112437) sugarforce válasza MunezXBK (#112436) üzenetére


sugarforce
őstag

Koszi a konstruktiv hozzaszolast :D

(#112438) #67947008 válasza lujdzsi89 (#112430) üzenetére


#67947008
törölt tag

Csak a vaultban levo jatekokkal tud jatszani a passziv tulajdonos. Neki nem osztodik meg a 10 ora trial es a kedvezmenyek sem.

(#112439) lmno válasza mike1334 (#112433) üzenetére


lmno
őstag

Az 500 gigás előbb-utóbb kevés lesz, és kelleni fog hozzá egy külső vinyó. Persze szép dolog, hogy csak pár játék legyen rajta ami feltétlenül kell; viszont ha eszedbe jut, hogy játszanál valami mással, akkor lehet, hogy várhatsz pár órát mire letölti + felpatcheli.
A live-os játéknál ha már egyszer hozzá adtad, utána bármikor újra le tudod tölteni.

(#112440) mike1334 válasza sugarforce (#112434) üzenetére


mike1334
veterán

És lmno

Köszönöm! Azt hittem, hogy csak az adott időszakon belül letölthetőek a játékok....de így még jobb :) bár gondolom a korábbi játékokhoz nem lehet hozzáférni. Még annyi, hogy akkor havi 2 vagy 4 játék van?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#112441) sugarforce válasza mike1334 (#112440) üzenetére


sugarforce
őstag

Nem fersz mar hozza, mert nem "vetted meg". 4 jatek. 2 one meg 2 backward compatibility 360 jatek.

[ Szerkesztve ]

(#112442) btf válasza r.levente75 (#112427) üzenetére


btf
aktív tag

Igen FH2-nél csak a Storm Island jött mint pálya.

A másik "nagyobb" DLC a Porsche Expansion volt, ami 10 autót és + Porsche Bucketlisteket tartalmazott.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#112443) eL Geri


eL Geri
őstag

Hol is tart most a dolog?
Cod WW2-ből lesz nyílt béta (Xbox One-on), mikor?

(#112444) lmno válasza Atomgeszi (#112425) üzenetére


lmno
őstag

Mondjuk a FH3-ban meg sokkal változatosabb a pálya. Van sivatag, erdő, tengerpart, város stb.
Kiváncsi leszek, a következő részt hova teszik...

(#112445) Atomgeszi válasza Sicilian (#112431) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Utána meg le..opod magad, ha pont azzal akarsz játszani ami nincs telepítve és meg kell várni míg feltelepíti lemezről és/vagy letölti a store-ból a játékot + kezd egy 10 GB-os update-l...

(#112446) Stauffenberg válasza DaveHutt (#112407) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Félelmetes! Lehet akármit mondani a DICE-ra, tényleg nem ők az elsőosztályú netkód és tévedhetetlen hitreg bajnokai (nem véletlenül nincs egy komoly e-sport játékuk sem, bár most jön 5v5 e-sport mód a BF1-be), de amit map design terén művelnek arra a legjobb szó a LIBABŐR.

Jól ki lettem zavarva a CoD WWII topikból, mert néhány dologban a Battlefield 1-et hoztam ki győztesnek (saját magam számára) a CoD WWII-vel szemben, ebből egyik a mapok. Ha csak a csökkentett méretű TDM vagy a teljes 64 fős CQ / Operations / Rush mapokat nézem, ezek a pályák élnek és még sokadik nekifutásra is úgy érzed magad, mint egy csatamezőn (szóval a játék hű a címéhez). A CoD-ban meg olyan, mintha egy felépített paintball díszletben harcolnék, semmi életszerű nincs bennük, mesterkéltek. Persze értem, ott ez a koncepció.

De én már nem foglalkozom e-sporttal, casual lettem és a DICE designerei olyan mapokat tesznek le az asztalra, hogy én meg leveszem a hajam tőlük. Az a hangulat, azok a fények, azok a lövészárkok. Nekem a Battlefield 1 olyan, mint a Bad Company 2 volt anno, annyira eltalált mapok voltak abban is, hogy évek múlva is szívesen mentem vissza játszani. Meg fogom venni a Premium Pass-t, noha nem értek egyet a létezésével. Battlefront II-nél szerencsére már nem lesz.

---

They Shall Not Pass: Ezek a mapok is tetszenek, de nem mennek messzire az alapjáték hangulatától, de profin megtervezettek ezek is.

In The Name of The Tsar: Komolyan mondom, hogy játékban még nem láttam ennyire hangulatosan ábrázolni a keleti frontot (ide értve a WWII érát is), pedig sok játékórám volt a Red Orchestra vagy az ős CoD játékokban is. Szinte érzed a fagyot az arcodon, vannak mapok ahol igazi tétje van a magaslatok kontrollálásának, vannak ahol a sík tajgán elkeseredetten bujkálsz a sniperek elől és a hóvihar, amin erőtlenül próbálnak átjutni a lemenő nap sugarai.... félelmetes.

---

(#112411) ronaldo: Olyan sok pénzt azért nem ér, de most akcióban szerintem már rendben van az ára (Dél-Afrikában csak 5800 Ft körül van a Premium Pass, csak egy tipp). Ezek csak mapok és fegyverek. De még milyen mapok, atyaég! :) A játékosbázissal kapcsolatban nem tudok mit mondani, ez régi betegség sajnos, hogy a játékosok elaprózódnak az alapjáték és a DLC-k között. Most a free weekend alatt bőven van elég ember (They Shall Not Pass DLC-re is), aztán később meglátjuk. Ezért mondom: Sok pénzt nem érdemes érte adni.

(#112447) mike1334 válasza sugarforce (#112441) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi ismét! :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#112448) r.levente75 válasza btf (#112442) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszönöm, valszeg megveszem ha akciós lesz még idén. Annyian dícsérték, nekem az kimaradt, de az európai helyszín biztosan gyönyörű lehet, sőt még ha hozza a majdnem fh3 grafikát, akkor tuti behúzom.
Az fh1 még 360-on van meg, nem sokat játszottam vele, de így fh3 után, mintha a mad max filmbe csöppennék.

Más. Tapasztalt valaki hasonlót? A 360-as box házimozin hangosabb, mint ugyanazon a beállításokon a one. :F

[ Szerkesztve ]

(#112449) alemma válasza Stauffenberg (#112446) üzenetére


alemma
csendes tag

És mindemellett a Bf1 uj DLCi mindig hoztak valami ujat,az ejszakai mapok,a teli taj, az ujabb fegyverek .
Kar hogy a Monarchia nem jatszik tobb szerepet benne,jo lenne meg tobb lehetoseg magyar egysegekkel tolni.

(#112450) Atomgeszi válasza eL Geri (#112443) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Vicces az activision..

"Where are the betas?

Well, you've missed some of them, unfortunately. There will be one more beta, though, for those on PC. An open beta will be available to anyone on PC, from September 29 to October 2. Other than that, all the betas have finished, ahead of the game's release. Full details plus PC specifications required for the PC open beta can be found on Steam."
forrás: [link]

De hát tök mindegy, ugyanaz a motor, semmi újítás, semmi grafikai változás.
infinite és modern warfare remaster után semmi jót nem várok tőlük.

Turn10 előtt viszont le a kalappal, csodaszép a FM7 grafikája.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.