Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112151) Stevenstyle válasza IntelKiller7 (#112147) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Engem is ha lehet :) Privátban is ér zaklatni.

[ Szerkesztve ]

(#112152) HKorn válasza Jovanny2 (#112145) üzenetére


HKorn
addikt

Pedig szarabb. 360-ról átváltva One-ra mindjárt feltűnt a nyekergés ropogás erősebb szorítás hatására, ami 360-on nem volt jelen és fél év szolid gamelés után RB gomb megadta magát.

360-as kontrollerem 2 évet nyüstöltem, semmi gondja nem volt.

Run&Ride

(#112153) rdt89 válasza HKorn (#112152) üzenetére


rdt89
addikt

Igazat kell neked adjak. A 360 kontroller olyan masszív volt éveken át. Kibírta a falat a taposást és minden egyéb túlkapást. A One kontrollert erősebben megszorítottam és szétpattant a háza, annyira kell rá vigyázni, olyan ócska szar, hogy szavakat nem találok hozzá. Volt a Day One-s verzióm, a Forza Edition ( a semmitől megadta magát, pedig ritkán használtam és vigyáztam rá), akkor most a fehér van és mindegyik értékelhetetlen minőségileg. Recsegnek-ropognak és még így is masszívabb mint a PS4 kontrollere vagy a PS3-é. A Dualshock kontrollerek ropiként törnek a kezembe ketté... :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#112154) majorbe válasza l.skywalker (#112134) üzenetére


majorbe
csendes tag

Szia. Nem egeszen😊 az új One X Scorpion Edition-t, most lehet előrendelni. Ezzel tudom, hogy nincs senkinek meg tapasztalata, hiszen csak ezután jelenik meg.

Mértékletesség mindenben, a többi csak duma..............................

(#112155) WhiteAngel89 válasza IntelKiller7 (#112149) üzenetére


WhiteAngel89
aktív tag

engem is érdekelne hogy sikerült :)

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#112156) l.skywalker válasza majorbe (#112154) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ach so. Akkor ennyi!!! Jó DVD-zést :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#112157) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

A rebootolt Tomb Raider mozifilm első előzetese.

Rövid véleményem:

A főszereplő semennyire nem Lara, nem mondom, hogy Angelina Jolie jobban hozta, de bármelyik cosplay fesztiválon találni sokkal jobbakat. A film meg ránézésre oltári alacsony büdzséből készült, olcsó díszletek, olcsó CGI, olcsó operatőr.

A sztori nem követi nagyon szorosan a játékokat, inkább összemixeli azokat az elemeket, amiket ott láttunk.

Ettől még lehet jó, de egyébként van amit egyszerűen felesleges megfilmesíteni, mert ami videojátékban működik, az mozivásznon csak egy bárgyú B-film. Az Uncharted is istenkirály játék, de mozifilmként egy klisés vacak lenne.

[ Szerkesztve ]

(#112158) Zoleee83 válasza Stauffenberg (#112157) üzenetére


Zoleee83
addikt

Az én véleményem tök más:

Semmi baj nincs ezzel, egy teljesen jó kis adventure mozi ala Indiana Jones pl.
"A film meg ránézésre oltári alacsony büdzséből készült" ??? Csak a CGI mennyibe kerül.

A rendezésről, meg úgy általában:
The director’s behind-the-scenes creative team includes director of photography George Richmond (“Mission: Impossible – Rogue Nation”);
Production designer Gary Freeman (“Maleficent”)
Oscar-nominated editor Stuart Baird (“Skyfall,” “Gorillas in the Mist”
Costume designer Tim Wonsik (key costumer, “Guardians of the Galaxy,” “Captain America: The Winter Soldier”).
“Tomb Raider” will be distributed by Warner Bros.

Szeretnék én annyi dodót, de még a tizedét is a számlámra amennyiből ez az óccó kis film készült (no offense) :DDD

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#112159) majorbe válasza l.skywalker (#112156) üzenetére


majorbe
csendes tag

Azért játszani is fogok, illetve fogunk. 😀Abban viszont meg nem vagyok otthon, hogy mik azok a játékok amikkel érdemes játszani. Érdekelni minden érdekel, csal legyen jo minőségű es érdekes, izgalmas.

Mértékletesség mindenben, a többi csak duma..............................

(#112160) MasterMark válasza Stauffenberg (#112157) üzenetére


MasterMark
titán

Első gondolatom az volt, hogy úristen ez ultragagyi. :D És valóban egyáltalán nem Larás.

Switch Tax

(#112161) Joke21


Joke21
aktív tag

Sziasztok,

xbox live gold előfizetést is lehet vajon venni szingapúri store-ból? Használható utána Magyarországon is? Közben néztem, hogy úgy nagyon drága lenne... :(

[ Szerkesztve ]

(#112162) Stauffenberg válasza Zoleee83 (#112158) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Önmagában a nevek nem sokat jelentenek, egy Guillermo del Toro is képes csapnivaló filmet rendezni, ha a stúdió ráteszi egy bünti projektre, pedig egy zseniális rendező.

Rendező: Roar Uthaug (skandináv rendező, főként rövidfilmek és TV sorozatok rendezésében van tapasztalata, meg megcsinált egy-két skandináv mozit is, Hollywood-i blockbuster szinten nulla tapasztalata van, ez az első ilyen rendezése).

Operatőr: George Richmond (a forrásoddal ellentétben nem ő volt a Rogue Nation operatőre, hanem Robert Elswit, ő csak a B-operatőr volt, akinek csak a másodlagos helyszíneken való munka a feladata, előtte pedig csak és kizárólag kameraman minőségben dolgozott, így egy teljes produkciót összefogó operatőrként teljesen szűz)

A többiek úgy nagyjából rendben vannak, de ha kevés a büdzsé, azzal ők sem tudnak mit kezdeni. Tényleg, mennyi is a büdzsé? Nem találok erről semmit. Én azt érzem, hogy a stúdió annyira veszi komolyan, hogy képes rábízni a produkciót teljesen kezdőkre is. Nekem ez átjön a képernyőn, másnak meg nem. Nem nagy ügy.

(#112163) Czimby


Czimby
addikt

Akik szerint nem elég csúszós a vizes pálya a demoban, assistok közt érdemes a friction-t kikapcsolni. ;-)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#112164) NoMagix


NoMagix
addikt

Kipróbáltam én is az FM7 demó-t, elégé elvette a kedvem, nem érzek késztetést, hogy megvegyem! :U
A hatost nem olyan régen kezdtem el, kivárok és meglátjuk majd milyen lesz a 8-as!

(#112163) Czimby: kipróbáltam, elég nehéz volt pályán tartani a Nissant, bár szerintem még így is könnyebb volt mint a Porsche-t!

[ Szerkesztve ]

(#112165) Csapoati válasza Czimby (#112163) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jaja, csúszik az, meg elég nehéz megállni is rajta.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#112166) Mikeee86 válasza IntelKiller7 (#112149) üzenetére


Mikeee86
tag

Hali!
Érdekelne engem is,ha nem titok,akár püben is!
Üdv!

(#112167) maximilian4 válasza Mikeee86 (#112166) üzenetére


maximilian4
addikt

Majd neked is odavágják h mikrofos orosz sztór, azt csókolom. Ki lettünk segítve. :D

Maxi

(#112168) Mikeee86 válasza maximilian4 (#112167) üzenetére


Mikeee86
tag

Csak nem...! :)

(#112169) gorgocska válasza IntelKiller7 (#112147) üzenetére


gorgocska
tag

Hello.Engem is érdekelne ,ha nem titok,jöhet pü-ben is! köszi

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#112170) kungzi


kungzi
veterán

Valaki nem találkozott még jó árasított NBA 2k18-al? Eddig 60$-ért láttam csak. Köszi

(#112171) mike1334


mike1334
veterán

220 volt mennyire megbízható bolt? Most 78e forint ott egy év garanciával (amúgy nem úgy van, hogy regisztráció után van rá még egy év microsoft gari pluszban?) egy kontrollerrel..igazából kettő kellene, de legfeljebb majd később veszek hozzá még egyet. Van olyan megbízható bolt, ahol ennél olcsóbban el lehet hozni egy One S-t Budapesten?
Köszi!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#112172) #67947008 válasza mike1334 (#112171) üzenetére


#67947008
törölt tag

Ha adnak rola szamlat, akkor onnantol tokmindegy a bolt. Az MS-tal kell intezned mindenfele garanciat, nem a bolttal. Egyebkent teljesen normalis aruhaz. Nyugodtan vedd meg toluk.

(#112173) Tomics válasza mike1334 (#112171) üzenetére


Tomics
addikt

[link]
Szerk: ja, hogy nincs nekik raktáron. akkor nincs olcsóbban jelenleg.
emagot érdemes még figyelni, szoktak jó akciók lenni (én az 1 terrásat Forza Horizon 3 és GOW Ultimate Edition játékokkal 88-ért vettem ott)

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#112174) mike1334 válasza #67947008 (#112172) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi!

Tomics
A termék jelenleg nem elérhető...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#112175) IntelKiller7 válasza maximilian4 (#112167) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Én segítek mindenkinek szívesen, szóval tőlem ilyen tuti nem lesz. :)

Válaszoltam mindenkinek azt hiszem :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112176) Siffredi válasza IntelKiller7 (#112175) üzenetére


Siffredi
senior tag

Akkor én is kérnék egy pü-t!

Köszönöm!

(#112177) btf


btf
aktív tag

Korabban volt itt linkelve egy bolt, ahol lehetett Orosz feltoltoket venni. Dombornyomott K&H Mastercarddal lehet ott vasarolni.(paypass sajnos nincs) Ennyi a titok.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#112178) maximilian4 válasza IntelKiller7 (#112175) üzenetére


maximilian4
addikt

Én is kérnék akkor pü-t. Egyébként van benne valami simliség hogy nem lehet leírni? :D

Maxi

(#112179) sugarforce válasza rdt89 (#112153) üzenetére


sugarforce
őstag

azert azt megneznem h h szoritottad meg hogy szetpattanjon a haza. persze hitvanyabb anyaghasznalata van mint a 360nak sajnos, de az se epp rendeltetesszeru hasznalat hogy falhozvagom megtaposom mittomen. aki igy tesz, az szamoljon azzal hogy igy jar. en is idegelem fel magam fifa cod es sok mas jatekon, szorongatom stb stb de valahogy nem esett meg szet soha. ez nekem kicsit olyan mintha azt mondana valaki hogy bezzeg a 3310et ha foldhoz lehetett b***ni.

(#112180) rdt89 válasza sugarforce (#112179) üzenetére


rdt89
addikt

De a 3310-hez képest lett nagyobb kijelző és stb. a telefonoknál itt meg kb. ugyan az a design. Nem rendeltetés szerű használat de bírta, és valóban szétpattant a Day One mikor rászorítottam kicsit idegesen. Tisztában vagyok vele, hogy ez így rövid életű, de a One megtanított 2 joy elfogyasztás után, hogy szúszá van, így még szorongatni se szoktam, inkább kikapcsolom a játékot, mikor úgy érzem sok(k) volt és még így is besz.rik 1 éven belül legtöbbje. :(

[ Szerkesztve ]

(#112181) Stauffenberg válasza maximilian4 (#112178) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nincs semmi simlisség. Az ominózus boltban olyan kártyával lehet fizetni, ami 3-D Secure védelemmel is el van látva. Ilyet itthon a K&H bank bocsát ki.

Szóval virtuális kártyával azért nem fog menni, mert rendes bankkártyával sem megy 3D Secure nélkül.

Akinek nem ilyen a bankkártyája (vagy igen, de nem adná ki az adatait), keressen másik boltot ahol árulnak orosz gift cardot.

(#112182) IntelKiller7 válasza maximilian4 (#112178) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nincs semmi simliség, de nem ide való a téma, illetve egyszerűbb PM-ben bemásolni mindenkinek a rendelés menetét. :)
És, ha jön egyéb kérdés nincs szétoffolva a téma. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112183) EmThor


EmThor
addikt

Ryse király lenne X tamogatassal.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#112184) sugarforce válasza rdt89 (#112180) üzenetére


sugarforce
őstag

Igen, ezért írtam, hogy megnézném mekkora erővel szorítottad meg :DD

(#112185) Czimby


Czimby
addikt

Pü-ben szeretném én is elkérni az orosz giftcard beszerzési helyhez a linket.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#112186) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Home-os kérdésem lenne. Barátom profiljával bejelentkeztem, látom az ő játékait és telepíteni, játszani is tudok vele. Siker.
Ha én veszek meg 1 játékot akkor Ő ugyanúgy eléri majd?
Ha neki van Gold-ja akkor az érvényes rám is? (Gondolom nem de azért rákérdek)

(#112187) turikoczka válasza EmThor (#112183) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Adnám én is...:)

(#112188) Bogyi007


Bogyi007
veterán

GiftCard lelőhelyek listája.

A békesség végett SPOILEReztem a linket...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#112189) IntelKiller7 válasza Bogyi007 (#112188) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Na ez egy király oldal. :) Lehet válogatni :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112190) thEndeR válasza ImpersonatoR (#112135) üzenetére


thEndeR
tag

En kivancsi leszek, pont most rendeltem egy 55”-os 4K TV-t. Remenykedek benne hogy szebb lesz a kep. :D

(#112191) Zjunior válasza ImpersonatoR (#112135) üzenetére


Zjunior
veterán

Vegyel oledet, szemed fennakad...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#112192) Czimby


Czimby
addikt

Előrendeltem a standard forza 7-et sg storeból vagy 2 hete. Most viszont váltanék az ultimatere az orosz forrásból. Vissza tudom mondani az sg-s verziót? Ha igen hogy és hol kell?!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#112193) zsuha


zsuha
aktív tag

Sziasztok, vettem en is 2000 rub russian gift cardot, a seagm oldaláról. 35 usd a transaction fee-vel együtt (9100 ft) lett, paypallal lehet fizetni. Fizetés után felszolit a weboldalon h ok, jobb also sarokban irj a chatnek h verifikaljak a vasarlasod. Ez ott 1 mondat lesz, rendkívül egyszerű.
MS oldalon regio atallitas/RU cim megadas után gond nélkül aktiváltam es megvettem a forza 7 standardot belőle.
Jo jatekot mindenkinek.

(#112194) ImpersonatoR válasza thEndeR (#112190) üzenetére

Félreértettek a kép valóban szép csak a nagy képernyő elhozza a hibákat sokkal szembetűnőbbek a recés élek 4k s tv n (AA hiánya stb) erre gondoltam. Főleg ha közelebbről nézed.

Egyébként megnéztem DF es Xbox one X -es Rise of the tomb raider HDR-es 4K gameplay videót YT-n (ugye a 2016 es 2017 es samsung smart TV -k mar támogatják yt appbol a HDR t is) és elég meggyőző volt.
Egyrészt ugye az élek sokkal szebbek voltak illetve nagyon szépen kontrasztos volt, jól elkülönültek sötét és a világos tartalmak a képernyőn.

Ezert mondtam, hogy bízom az X -ben mert pl ps4 Pro-n sem volt mar gond pl egy uncharted/HZD alatt 4k ban.
Forza 7 ben meg pl a dubai pályán a háttér nem volt valami acélos.

(#112195) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Srácoknál beütött valami... :D

FORZA 7 DEMO NOW OUT FOR XBOX,PS4 AND PC
[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112196) Gombinyó válasza Czimby (#112163) üzenetére


Gombinyó
őstag

Nekem az volt az első, hogy minden assistot kikapcsoltam, de csalódás a játék. Arcadeot csináltak belőle. :( Nem érzem azt a fizikát ami megvan az előző a részekben. Tök jó, hogy elkezd zuhogni és áll a víz a pályán csak épp az autóval kicsit se kell másképp bánni. A kamionon sem érzem, hogy mekkora tömeget mozgatnék.

Gyönyörű a játék, jók a hangok de összességében nekem felejtős a játék. Egy kötött pályás Horizon eddig. :(

(#112197) RobexX10 válasza zsuha (#112193) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Köszönjük az infot! Kipróbálom :)

(#112198) Stauffenberg válasza Gombinyó (#112196) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Holnap jön ki a Project CARS 2, remélem hamarosan lesz free-play-days, hogy kipróbálhassuk. A tesztek szerint vannak még benne apróbb bugok, de összességében jobb lett az első résznél. Komolyabb fizika, jobb vezetési modell kormánnyal és állítólag gamepad-el is jól vezethető már.

Remélem lesz abból is demó vagy legalább free-play-days, hogy kipróbálhassuk.

(#112199) sugarforce válasza IntelKiller7 (#112195) üzenetére


sugarforce
őstag

az igen! :DD

(#112200) lmno


lmno
őstag

A hivatalos orosz xbox oldalon nem lehet gift cardokat venni?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.