Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112451) Atomgeszi válasza lmno (#112444) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igaz, hogy változatosabb a pálya, meg a dinamikus időjárás is teljesen jó, de nekem a városi részek olyanok, mintha egy lapos lego városban lennék. Annyira kietlen a város is.

Egy FH2-ben, ahogy lejössz a szerpentinen egy olasz faluba, ahol 2-3 emelet magas házak között visszhangozva a motor zajától centikre a kerítéstől, ház falától mész..

FH3-ban meg a tengerpart volt csodaszép.

De ez mind csak a személyes véleményem, mi mennyire tetszett.. ;)

(#112452) #67947008 válasza Atomgeszi (#112445) üzenetére


#67947008
törölt tag

Azok szamara akik nem tudnak ezt pontositom.

Amennyiben lemezrol telepit, akkor tolt meg hozza frissiteseket (amik megjelenes ota jottek ki).

Amikor storebol toltjuk le, akkor mar a legfrissebbet tolti le es nem fog utana frissitest tolteni, csak ha letoltes utan jon egy ujabb.

(#112453) Atomgeszi válasza #67947008 (#112452) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Így is úgyis lassú, ha store, ha lemez.. Kivéve,ha gigabites neted van...

(#112454) Stauffenberg válasza alemma (#112449) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Jó kérdés, hogy a Monarchia mennyire jut még szerephez a következő DLC-kben, ugye a konkrét tartalmaikat még nem ismerni, de a soron következő Turning Tides DLC elsősorban a tengeri vagy tengerhez köthető ütközetekre fog koncentrálni (Zeebrugge rajtaütés és a Gallipoli csata feldolgozása már biztos). Ezért remélem, hogy ebben a DLC-ben megjelenik majd az Adria térségében folyó csaták valamelyike.

De aminek én külön örülnék, ha bővülne az észak-olasz hadszíntér. Az alapjáték Monte Grappa pályája is ott játszódik és imádom a hegyvidékes tájat, ahol a monarchia és az olasz hadsereg hegyivadászai csapnak össze. Ilyen még simán jöhetne.

(#112455) sugarforce válasza Atomgeszi (#112453) üzenetére


sugarforce
őstag

Nem feltetlen. A 200as digivel hamar lejonnek a nagy jatekok is.

(#112456) Atomgeszi válasza sugarforce (#112455) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Persze. De ez nyilván nem a nagy átlag..

Csak azért írtam le neki, hogy mérlegeljen, hogy milyen internete van és milyen lehetőségei.. :K

(#112457) sugarforce válasza Atomgeszi (#112456) üzenetére


sugarforce
őstag

Ja hat igen. 8 10 megas netekkel eleg nagy szivas tud lenni. De hathat a digi-invitel osszeborulas leven hamarabb eljutnak a minel nagyobb csomagok a nagy atlaghoz is.

[ Szerkesztve ]

(#112458) Stauffenberg válasza sugarforce (#112457) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én most költöztem új albérletbe, itt a 30 Mbps-es Telekom fos VDSL már kikészít, még ezzel is ezer év mire bármi lejön (egy 75 GB-os játék átlag 6 óra, nem csak úgy lekapom mert megkívánom, előre kell tervezni vele, leginkább lefekvés előtt szoktam elindítani). Előtte 120-as netem volt, azzal ugyanez 1,5 óra volt. Ami már kibírható, addig megnézek egy sorozatrészt vagy elmegyek edzeni.

Váltanék 500-as UPC-re, de még tart a hűség pár hónapig. Ha jön a teljes sebességgel egy játék, akkor a 6 órás letöltési idő 20 percre csökken. Ezt már fejen állva is, ha kell... :) Csak bírjam ki márciusig... :(

(#112459) sugarforce válasza Stauffenberg (#112458) üzenetére


sugarforce
őstag

Hat reszvetem :( en a 8 megas kabelnettel szivtam sokaig.

(#112460) pzstm válasza Stauffenberg (#112458) üzenetére


pzstm
titán

50megabit a max amit kaphatok, de év végével jön tán UPC 500-al :B

Scorpio-hoz nem is árt, 100-150gigát lekapni egy éjszaka sem elég.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#112461) TJ22


TJ22
tag

Sziasztok volna egy kérdésem: tervezek one S-t venni és mivel az ágyam melletti asztalon lenne mennyire zavaró hangja van ha estére hagyom,hogy letöltsön?
valakinek van ezzel tapasztalata?
Köszi :R

There is always hope

(#112462) DaveHutt válasza TJ22 (#112461) üzenetére


DaveHutt
őstag

Van egy kis ventilátor+vinyó hang, amit fogsz hallgatni (csak teljes csendben, éjjel hallható). Engem személy szerint zavarna. Feleségem azt se zavarja, ha ágyúznak mellette éjjel. Szóval embere válogatja. Egyébként lehet nap közben is letölteni és akkor nem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#112463) maximilian4 válasza Zoleee83 (#112408) üzenetére


maximilian4
addikt

Ea acces van nekem is, de nem ingyenes. Mindössze 10% kedvezményt ad az In the name of the tsar-ból.

Maxi

(#112464) kungzi


kungzi
veterán

Üdv

Beszeretném regisztrálni a boxom a microsoft oldalon, de a telefonszámomra mindig hibát ír! Mobilszámot lehet megadni? Ha igen, hogy kell beírni? Már mindenhogy néztem, de nem fogadja el. :(

(#112465) Stauffenberg válasza maximilian4 (#112463) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem ez a DLC ingyenes a hétvégén, hanem a Premium Pass tartalmak vannak unlockolva játékon belül.

Indítsd el a Battlefield 1-et és fel tudsz csatlakozni a DLC-s szerverekre. Annyi a megkötés, hogy a Premium Pass-os pályákon gyűjtött XP-t nem kapod meg, csak számon tartja mennyit gyűjtöttél és ha lesz Premium Pass-od, megkapod utólag. Én már négy szintet léptem volna (mert ugye ráadásul 2x XP is van ezen a hétvégén).

(#112466) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Diablo 3 PC-s és Xbox One-os kiadása közt van valami érdembeli különbség?
Szeretném megvenni, de ha nincs különbség akkor inkább box-ra venném meg lemezen, hátha megunom, s akkor el tudnám passzolni. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#112467) JamesHun


JamesHun
addikt

Új Assassin's creed 69.94 SG
19.24 SG-m maradt legutóbbi vásárlásból
Ezt a "mákot"
Megvettem a 60 SG-t erre látom akció van a Assassin's Creed® Origins - DELUXE EDITION kiadásra

SG$69.21+
with Xbox Live Gold
Akit érdekel izgalmas lehet ;)

SeriesX: JamesSHun

(#112468) pzstm válasza JamesHun (#112467) üzenetére


pzstm
titán

pár hete már ez van rá, én is ezt zsákoltam be ;)

"botrányosan" jó ár

csak november 7-ig nem indíthatom el... :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#112469) JamesHun válasza pzstm (#112468) üzenetére


JamesHun
addikt

miért nem indíthatod el?
ugye nem akkor jelenik meg :))
Jó lenne ha hamarabb jönne, mert gondba leszek a kijátszásával akkor

SeriesX: JamesSHun

(#112470) #67947008 válasza JamesHun (#112469) üzenetére


#67947008
törölt tag

Akkor jon meg az XBox one X. En sem inditok mar el semmit (el is ajandekoztam a sima XO-t), csak az XXX-en. Pedig Forza 7, Shadow of War, Origins...

Tanarkent remenykedtem benne, hogy legalabb az oszi szunet jokor lesz...okt 28 - november 5 :W Tul szep lett volna :DD

[ Szerkesztve ]

(#112471) pzstm válasza JamesHun (#112469) üzenetére


pzstm
titán

Csak X-en fogom elinditani ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#112472) maximilian4 válasza Stauffenberg (#112465) üzenetére


maximilian4
addikt

Értem, köszi! :)

Maxi

(#112473) krx21


krx21
nagyúr

Mi az általános vélemény a Forza 7 demóval kapcsolatban??? Engem ez az 1 cím vonz, hogy esetleg beszerzek egy X1X-et...

(#112474) adalbert1 válasza Stauffenberg (#112465) üzenetére


adalbert1
veterán

Annyi szó volt itt a Premium Pass-ról és a DLC-kről az elmúlt napokban, hogy végül csak megvettem a Premium Pass-t. :) Igaz még nem próbáltam, mert rögtön egy 3,5 GB-os update-tel indított az Xbox (régen volt már bekapcsolva), a BF1 is egy ~14GB-os updatet tölt most. Szerencsére még volt feltöltőkártyából maradék pénzem, amit 70%-os áron vettem (volt olyan akció, hogy ha 7k-ért vesz valaki feltöltőkártyát, akkor egy 3k-sat ajándékba kap mellé), így még kedvezőbb volt az ára.

(#112475) gduck válasza krx21 (#112473) üzenetére


gduck
addikt

Gyönyörű grafika és a szokásos színvonal ;)

(#112476) krx21 válasza gduck (#112475) üzenetére


krx21
nagyúr

Nagyon félek, hogy nem tudok majd ellenállni...
Maga a vezetési fizika változott valamit?

(#112477) gduck válasza krx21 (#112476) üzenetére


gduck
addikt

Páran írták hogy könnyebben irányíthatóak az autók. Párat köröztem a demóval, hát lehet benne valami, bár azért a demóban lévő pár jármű alapján nem igazán lehet eldönteni ;)

[ Szerkesztve ]

(#112478) Stauffenberg válasza adalbert1 (#112474) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem nem csalódsz majd benne, tényleg jók ezek a mapok. :) Bár aki biztosra akar menni, az most még tud vele ingyen játszani.

(#112479) krx21 válasza gduck (#112477) üzenetére


krx21
nagyúr

Az kár lenne... Nekem az irányíthatóság miatt unható volt az előző forza. Talán ebben az egyben jobb a GT.
Viszont a Forza pedig egy olyan komplett játék a sok autóval és tuningal, hogy mindig kíváncsi vagyok rá!
Videók alapján elképzelem, hogy nagyon klassz lehet a grafika, pláne 4K-ban...

(#112480) alemma válasza Stauffenberg (#112478) üzenetére


alemma
csendes tag

Nem tudom hogy meg el-e de volt hogy a premium passosok meg tudtak hivni az adott premiumos palyara a premium nelkuli barataikat. Remelem ertheto. Igy akar premium pass nelkul is jatszhato az adott palya.

(#112481) hitchins válasza krx21 (#112479) üzenetére


hitchins
őstag

Project cars2 esetleg?

(#112482) #67947008 válasza hitchins (#112481) üzenetére


#67947008
törölt tag

A forza controllerrel jatszoknak valo, a PC pedig kormanyosoknak. Lehet mindkettot a masikkal is, de ez az allaspont elegge elfogadott. Foleg a PC-s.

(#112483) DaveHutt válasza s7evcsenko (#112466) üzenetére


DaveHutt
őstag

Patch tekintetében ugyanott tart a két verzió, ergo item, set balansz ugyanaz. Konzolon is van Season, Leaderboard, mindegyik verzió egy napon belül változik (mostani szezont, necrot hamarabb kapta meg néhány órával az Xbox). Non-Season tele hackelt cuccokkal, ott érdemes csak legit barátokkal játszani, nehogy rántsanak egy nagyot a Paragon szinteden.

Néhány különbség a két verzió között:
Xboxon lehet Local only módban offline játszani, de a seasonal Leaderboardhoz online kapcsolat kell.
Konzolon van couch-coop, azaz egynél többen is tudtok megy géppel, egy kijelzőn játszani.
Nephalem Glory: a kis sárga globe, ami PC-n használhatatlan, konzolon duplázza a sebzésed. Ennek megfelelően a monsták hp-ja dupla konzolon, gloryval ugyanannyi a dps-ed, mint PC-n.
Más a stash interfész, jobban kézre áll kontrollerrel.
Kb. ennyi. Összességében marha jól megírt játék boxra, 1080p/60fpsben fut, kényelmes irányítani, és teljes PC-s funkcionalitást biztosít.

Ui.: mindenképpen az Ultimate Evil Editiont szerezd be használtan, ez tartalmazza az alapjátékot és a Ros kieget. Opcionális necro pack Xboxon 10 Euro, ami olcsóbb, mint PC-n.

Ui2.: megunni azt nem fogod egyhamar. :)

[ Szerkesztve ]

(#112484) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox One X Ori verzió

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#112485) Atomgeszi válasza l.skywalker (#112484) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jó színösszeállítás :K

De még a Blind forestet sem sikerült végig vinni.. kicsit benehezedett..

(#112486) MasterMark válasza l.skywalker (#112484) üzenetére


MasterMark
titán

Bakker, pedig eddig nem is gondolkodtam az X-en. :D

Switch Tax

(#112487) 42861 válasza DaveHutt (#112483) üzenetére


42861
senior tag

Esetleg még a Diablo 3: Eternal Collection is opció lehet Xbox-ra. Ebben benne van a Necro csomag is. Bár ez csak digitálisan kapható ha jól tudom.

(#112488) #67947008 válasza l.skywalker (#112484) üzenetére


#67947008
törölt tag

Kar, hogy nem lesz elerheto nov 7-en. Valuszinuleg lemondanam a PS verziot es erre ruhaznek be.

(#112489) turikoczka válasza l.skywalker (#112484) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Wow!Biztos nem fake?Valami infó vagy tipp h mikor jön? Képes lennék lemondani a PS kiadást ha jön nem sokára.

[link] Forza 7 X vs PC és Forza 7 vs Project cars.

[ Szerkesztve ]

(#112490) axlfsi válasza pzstm (#112471) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez most lehet buta kerdes lesz, de miert szamit, hogy X-en vagy meg elotte, XO-n inditod el a jatekot? ... nem ertem. Ha elobb elinditod egy XO-n, abbol milyen hatranyod keletkezhet?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#112491) #67947008 válasza axlfsi (#112490) üzenetére


#67947008
törölt tag

Semmi, de gondolom o is ugy van vele, hogy ha mar megvesszuk az X-et, akkor az uj jatekokat azon akarjuk jatszani, hogy a maximalis minosegben tudjuk elvezni.

(#112492) axlfsi válasza #67947008 (#112491) üzenetére


axlfsi
veterán

Ertem, jogos! :R ... mar majdnem tulmisztifikaltam :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#112493) maximilian4


maximilian4
addikt

Na lejátszottam az első multimat xboxon, ráadásul bf1-ben. 16-14-es stattal zártam, de egyszerűen iszonyat bénának éreztem magam mint öreg fps pc játékos. Kontrollerrel meg fogok tanulni valaha úgy lőni mint egérrel? Nektek mennyi idő volt megszokni a célzást? Illetve aki pl. bf1-gyel komolyabban multizik, ő az alap beállításokon játszik vagy állít a kontrolleren? Olyat tudok állítani hogy a bal stick érzékenyebben reagáljon a rántásokra mint a jobb?
Amúgy ezek a tsar-os pályák tényleg nagyon visszaadják az életérzést, tetszett. :)

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#112494) IntelKiller7 válasza maximilian4 (#112493) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Az teljesen jó stat.
BF3-ban majdnem 2-es KD-m volt BF4-ben 1,8. Természetesen PC-n. :)
Itt 1 vidi, nem nagy szám van benne pár no zoom meg a végén 1 quick scope :D [link]
Meg ilyen is volt.. [link]
Vagy esetleg CS:GO [link]

Aztán jött az első találkozás az Xboxos irányítással. :)) :)) sírok rajta még mindig :D
[link]

2-3 nap mire megszoktam aztán ahogy játszottam vele egyre csak jobb lett. :D Nem vagyok még mindig nagy FPS huszár konzolon, de azért a pozitív stat mindig megvan. :)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112495) s7evcsenko válasza DaveHutt (#112483) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ezek után egyértelmű, hogy box-ra veszem.
Nagyon szépen köszönöm. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#112496) parandroid válasza s7evcsenko (#112495) üzenetére


parandroid
nagyúr

Az kimaradt, hogy ez tipikusan az a játék, ami sokkal nagyobb élmény a kanapén hátradőlve, nagy tévén, mint a monitorba görnyedve. A kontrolleres irányítás mintha ehhez a műfajhoz lett volna kitalálva.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#112497) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ma 10 éve, hogy megjelent a Halo 3, amely korszakalkotó volt a maga idejében. Isten éltesse! [link]

Live-Die-Respawn

(#112498) l.skywalker válasza turikoczka (#112489) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Valószínűleg fan art, de hátha...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#112499) krx21 válasza hitchins (#112481) üzenetére


krx21
nagyúr

A 2. részt nem próbáltam. De az első valahogy nem fogott meg. De mindenképpen kipróbálnám ezt is.

(#112500) JamesHun


JamesHun
addikt

Forza 7-et hol lehet most a legolcsóbban beszerezni? Nemrég volt valami hely ahol 5-8E ért volt. az él még?

[ Szerkesztve ]

SeriesX: JamesSHun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.