Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) w333


w333
félisten

Szép, szép de akinek nem kell a toll ... olcsóbban az S8+ -al jobban jár ! :)

(#3) zzola

De jó és 1.6GB/RAM helyett lesz rögtön 3.6GB szabadon ! ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3) zzola válasza w333 (#2) üzenetére


zzola
félisten

Vagy +100k-ért kap +2GB ramot... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Soybex


Soybex
őstag

Ujjlenyomatolvasó ha nem lenne annyira rossz helyen akkor még jó is lehetne az elhelyezése. Bár ekkora méretnél nem is igazán tudták volna hova máshová rakni

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem rossz, habár ez a túlnyúlt kijelző és szélekre tolt kijelző felvet egy új piacot.

Remélem lehet hozzá majd kávát is venni külön :D

Ujjlenyomatolvasót pedig gyártó nem tette még ennyire szar helyre :(
Illetve én legutóbb látva egy beéget Samsung Sx AMOLED-et, nos azóta tudom mit nem szeretnék...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) minek?:S


minek?:S
őstag

Jo oke, szep, sokmindent tud, jobb mint amilyennek hittem, de ez a 335ezer ftos ar akkor is "enyhen" tulzo(ugyanugy mint mar a 200ezer+os arak) rohej az egesz.

Üdv.:M.

(#7) samsung88521


samsung88521
csendes tag

Nagyon jó kis telefon lett. Ilyenre vágytam :) Következő telefonom ez lesz :) Imádom :) És a kamera... végre a szelfi is jó lett a főkamerával egyetemben.

(#8) w333


w333
félisten

Ezzel az ujjlenyomatolvasó mizériával kicsináljátok az embert ... most tényleg kit érdekel hogy hol van ? nem használom és soha nem is fogom, arcfelismerés + iris scanner sokkal egyszerűbb és ez a jövő, az ujjlenyomatolvasót pedig el kell felejteni, pár év és végleg elfog tűnni a telefonokról :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9) Dr.NX


Dr.NX
addikt

A szenzorméretek tévesen szerepelnek, a helyes értékek: 1/2,55” és 1/3,6".

Elfogadom a sütiket.

(#10) prolad


prolad
őstag

Kár a keskenységért meg a magas árért, egyébként jól sikerült, a szögletes forma is jobban bejön.
Amúgy használja még valaki a pulzusmérőt? Ott van már a hátlapon az s5 óta, de még senkit se láttam, hogy használná.

(#11) zzola válasza w333 (#8) üzenetére


zzola
félisten

Azért ez nem így van! Már elnézést, de ki használ arcfelismeréssel feloldást, amikor egy fényképpel be lehet csapni? Igaz, nem olyan hatékony az ujjlenyomat leoolvasója az S8-nak mint a Huawei-é, de használható...

(#12) Soybex válasza w333 (#8) üzenetére


Soybex
őstag

Csupán azért megy a flame mindenhol miatta, mert sokunk számára fontosabb mint egy Iris scanner. Tegyük fel éjszaka használod a telefont, akkor is Iris scannert használod feloldásra? :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#13) zolomon17


zolomon17
senior tag

Ezen az áron laptop-ot vesz az ember :(

(tudom, tök más felhasználás, nem vágom zsebre, nem lövök vele bokeh fotót, stb. de ha valaki azt kérdezi tőlem, hogy milyen elektronikai eszközre költök el 330e+ forintot, akkor ez ugrik be elsőnek)

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#14) AliceWake válasza w333 (#8) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én használom az S8+-on, tökre kézre esik, pedig tényleg kicsi a kezem.

Non omnis moriar.

(#15) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

330 ezerért beleférhetett volna alapból sötét téma :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) Hallosz


Hallosz
senior tag

Gyönyörű darab, ebbe aztán bele adtak mindent! :R
Bevallom, én a töredékét sem használnám ki a lehetőségeknek, mert nincs rá felhasználói igényem.
Jó a multitask,....de 2 db. 3" bélyeggel egymás mellett, mit lehet kezdeni? :F

Mert lakni, muszáj.

(#17) QwErTy42 válasza Soybex (#12) üzenetére


QwErTy42
addikt

Simán. Infra leddel megy mint az álom. Legalábbis az L950-en.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#18) Anulu79


Anulu79
addikt

Számomra kicsit csalódás a kamera. Ennél többet vártam volna a képeket elnézve.

(#20) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Erre a tesztre vártam. Ezek szerint nem volt rossz döntés az előrendelés. Nagyon szép és jó telefon lett. :R

(#21) Memmaao válasza zolomon17 (#13) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem tudja azt, amit egy laptot. Jó, cd/dvd nem fér bele...

My name is Bond, James... Dean.

(#22) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Batár nagy, de mellé baromi keskeny, ráadásul lekerekített kijelző, az egész előlapon csak a képernyő...
ez így kb a használhatatlan kategória. Remélem nem lesz divat ez a full képernyő és lekerekítés. Inkább legyen káva, és sztereó hangszóró, és nuku kerekítés.

A kamera viszont brutál... :R :Y

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#23) Anulu79 válasza w333 (#8) üzenetére


Anulu79
addikt

Én pl. beállítottam 1-2 jelszavamat az ujjlenyomat olvasóhoz. Így bejelentkezéskor nem kell felhasználónevet meg jelszót beírni csak elég az ujjlenyomatolvasót megérinteni. Az arc meg "írisz" olvasó nem tudom, hogy pl, a sötét szobában ezzel megbirkózna-e ha van ilyen lehetőség benne.

(#24) Heinkel válasza Soybex (#12) üzenetére


Heinkel
csendes tag

Az iris scanner nem mellesleg éjszaka még jobban is működik ! :)

[ Szerkesztve ]

A valósággal az a gáz,hogy nincsen hozzá háttérzene !

(#25) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

"A 2,55”-es, 12 megapixeles, f/1,7-es rekeszértékű hátlapi kameráról a Galaxy S7 óta áradozunk, és a "

Itt direkt jön be a linkre a Mate 9? :F

(#26) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Ajánlott... :C

Jó gép lett,de én személy szerint elvárnám az átlag 6-7 ora sot-ot..kár érte

[ Szerkesztve ]

(#27) laci0530


laci0530
senior tag

Várom a pénteket, hogy kiszállítsák az előrendelt példányomat. :D Aztán meglátjuk, hogy az S8-hoz képest, amit szeretek és lassan négy hónapja használok, letaglóz-e és melyik megy a háztól, vagy esetleg marad-e mindkettő.

(#28) zazenke


zazenke
őstag

s7 edge óta folyamatosan csökkenő üzemidők egyre több pénzért

(#29) galaxys80 válasza w333 (#8) üzenetére


galaxys80
veterán

Ezt magyarázd meg a haveromnak, akinek minden reggel ráncba kell szednie magát, ahhoz, hogy a telefonja (S8) beengedje, mert nem ismeri fel. :))

(#30) zolomon17 válasza Memmaao (#21) üzenetére


zolomon17
senior tag

Azért még egy tablet is messze van attól, hogy egy laptop-nál kisebb felületen mondjuk megcsinálj egy 1.0-ásnál bonyolultabb PhotoShop szerkesztést :) DeX-el kiegészítve még nem próbáltam ilyesmit, de az ugye újabb 35e körüli ráfordítás.

Erőben, tárhelyben, memóriát tekintve tényleg bivaly - de ahogy ezt a cikk is említi, ezt hozza a OnePlus is, csak jóval olcsóbban (nyilván nincs faltól falig kijelző, pláne nem ebben a felbontásban, sem S Pen, de ez még nem indokolja ezt a bődületes árkülönbséget).

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#31) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nagyon jó lett, de nekem ennyit egyetlen telefon sem ér...

Minden szavam magánvélemény!

(#32) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Jól sikerült de az akksi lehetne erősebb. Áz ára viszont vicc

Huawei Mate 9

(#33) mrThomi


mrThomi
őstag

Tegye fel a kezét, aki havi 6-8 kiló között keres ? :C :DD

OnePlus 12 White

(#34) leslien


leslien
nagyúr

köszi a tesztet... :R nekem most ez kimarad elvagyok egy darabig még a S8+ on...várom a Nagy óriást mit gurít illetve h jön vagy nem a V30...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#35) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon jó lett ez nem vitás, de maradok az S8+ mellett.

kengyel

(#36) aelod


aelod
veterán

Zavaró-e az S Pen használata az edge panel szélein? Annyiból nem, hogy a Note8 oldalt csak kicsit ívelt, és bökni nem gond ezekre a részekre, rajzoláskor pedig csak ritkán téved oda a digitális ecset. Olyankor viszont tényleg nem praktikus a kijelző lekanyarodása.

Ennyi. Ez nem tetszik benne egyedül. Minden másban a piac legtöbb fícsörjét magáénak tudható készüléke!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#37) joey04 válasza w333 (#2) üzenetére


joey04
titán

Én is ezt gondoltam, de kipróbáltam és bizony gyorsabb, szebb, kényelmesebb a fogása. A tesztek szerint üzemidőben a jobb optimalizáció miatt veri az s8+-t és a több ram is sokat számít.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) hemaka


hemaka
nagyúr

Rendben van a telo, de nekem mar kenyelmetlenul nagy, a zsebembe nem fer el, leulni nem tudok vele, a kezembe cipeljem, mint valami plaza p*csa? :DDD

(#39) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

335ezerért ajánlott? Kinek? Majd ha beesik az új ára 60-70 környékére, persze függetlenül, szóljatok... :DDD
Egyébként nem kéne. Tőlem ez a design távol áll.

(#40) w333 válasza joey04 (#37) üzenetére


w333
félisten

Gyorsabb + jobb üzemidő a 7.1 rendszernek köszönhető és az S8+ is megkapja !

Hát nem tudom nekem nagyon nem tetszik ez a szögletes forma :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#41) PeteePeti válasza SkyLine3000 (#39) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát nem is a csóróknak ajánlott gondolom...... :)

Oppo Find X5 5G 8/256 | Xiaomi Watch S3 | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#42) RaveForce válasza AliceWake (#14) üzenetére


RaveForce
veterán

Az s8/note8 ujjlenyomat elhelyezese 99%ban azokat zavarja akik sose hasznaljak.. erdekes egy nap utan eltalalom az s8+on en is... ilyen ez vmibe bele kell kötni..
Am reszletes teszt , kicsit faj a szivem h nem vartam ki, es az s8+ra váltottam, de a tronon szerencsere a note8 utan egybol az s8+ ul :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#43) slimshady


slimshady
senior tag

Jól sikerült, bár kár hogy nem fért bele egy izmosabb akksi. Mondjuk cerka és 2 kamera ide vagy oda nem érzek késztetést S8-ról erre váltani.

üdv.: SlimShady

(#44) papi77


papi77
addikt

Brutálisan nagy lett!
Viszont legalább irreálisan drága :))

Az első: NOKIA 1611

(#45) joey04 válasza w333 (#40) üzenetére


joey04
titán

Ezt azért elég meredek kijelenteni. Hosszú évek óta ez megy, ha egy készülék valamiben le van maradva, akkor "majd jön az ápdét oszt megoldja". De az esetek többségében semmi érdemi előrelépés nem történik. Szvsz a samunak nem is célja, hogy hasonlóan pattogós legyen az s8 széria.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Az ár rendben van,lesz sokkal olcsóbb is hamarosan.
A címben meg,hogy lehetne a toll aranyból,olyan drága...ilyen baromságot írni...
Nekem tetszik,bár nem veszek,mert nagy.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#47) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Már vagy millió plusz egy ember le írta, hogy az S8+-t nem fogja erre le váltani! Ez érthető is, hisz gondolom nem az idei S széria csúcsának tulajdonosai a cél vásárlói közönség! De jó lenne, ha a fórum nem ezzel lenne tele szemetelve! Igen, értjük, az S8+-t nem érdemes a Note 8-ra cserélni! Köszönjük, meg értettük! :)

Oppo Find X5 5G 8/256 | Xiaomi Watch S3 | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#48) w333 válasza joey04 (#45) üzenetére


w333
félisten

Ugyan az a hardver ... szóval itt csak szoftveres különbség van :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#49) zazenke válasza joey04 (#37) üzenetére


zazenke
őstag

hol lehet elérni az uzemidő tesztet mert a gsmarenan még nem látom

(#50) Aryon87


Aryon87
félisten

Szépnek szép.. De.. Nem kell. :D

1: Gondolom ez már valami űrlényeknek van kitalálva, mert nem hinném hogy egy átlagembernek 15-20 centis ujjai vannak, amivel az ujjlenyomatolvasót elérik. Lesz egy jó pár törött példány emiatt :))
Oké ott az írisz szkenner.. Nekem vicces.

2: minek erőltetni a telefotó izét? Ha már kamerával akarnak durrantani, akkor csinálják meg az LG wide kameráját optikai stabival. Na arra akkor én is felfigyelnék.

3: Éjszakai képek.. LOL.

Nincs több kérdésem :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.