Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112701) pzstm


pzstm
titán

Xbox One Insiders - Preview Alpha users - Skype should be working with USB webcams for AUDIO and VIDEO now in the new 922 build you have!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#112702) carlos636 válasza #67947008 (#112697) üzenetére


carlos636
csendes tag

Ja, persze gondoltam, hogy ez jogszabályon múlik nem az MS-en, csak ezen az ajándék dolgon lepődtem meg. EU-n kívülről még nem vásároltam, aztán azt hittem az ajándékra más vonatkozik, de látva a kommenteket értem már, hogy miért nem. Közben kaptam válasz mail-t, hogy zsír minden. :))
Remélem majd Frankfurt-ból küldik akkor. :D

(#112703) maximilian4 válasza Atomgeszi (#112700) üzenetére


maximilian4
addikt

De legalább ne 27% lenne. Mert nem mindegy hogy a kicikinai az amúgy 25 dollár értékű cuccra írja rá, hogy a leendő tulaj megússza, emiatt meg mondjuk aki egy valóban 500 dolláros ajándékot kap, az meg fizethet mint az a bizonyos borz.

Ráadásul hozzácsapja pl. a dhl azt a 6 ezer ft vámügyintézést, meg a vámot is ha már értékhatáron felül van.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#112704) #67947008 válasza maximilian4 (#112703) üzenetére


#67947008
törölt tag

Mostmar a teljesseg kedveert tegyuk rendbe. Hatha valaki nem tudja es erdekli.

Magánszemélytől magánszemélynek érkező küldemény nem EU-s országból
0-45 euró között vámmentes/vámeljárás alá nem tartozó küldemény
45,1 -150 euró között vámmentes, de 27 % ÁFA terheli a küldeményt
150,1-700 euró között 2,5% vám + 27% ÁFA kerül felszámításra
Felette kereskedelmi vámtarifa* + 27% ÁFA terheli a küldeményt

Magánszemély által megrendelt áru (cég-magánszemély reláció) nem EU-s országból
0-22 euró között vámmentes/vámeljárás alá nem tartozó küldemény
22,1 -150 euró között vámmentes, de 27 % ÁFA terheli a küldeményt
150,1-1000 euró között kereskedelmi vámtarifa* + 27% ÁFA terheli a küldeményt
1000 euró és ezen érték felett kereskedelmi vámtarifa* + 27% ÁFA terheli a küldeményt

Remelhetoleg az MS eu tagallambol kuldi a csomagot, utana pedig szeretet es beke van. Ellenkezo esetben a 27% afa sajnos mindenkeppen ramegy a controllerre.

[ Szerkesztve ]

(#112705) Def26 válasza carlos636 (#112702) üzenetére


Def26
félisten

Régebben rengetegen játszották ki a vámot azzal, hogy ráíratták a csomagra, hogy "ajándék". Ugye leleményesek a Magyarok, meg a fillérbaszás magas fokon, a régiós trükköt meg sem említem stb.... most ennek isszuk a levét. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#112706) JamesHun


JamesHun
addikt

érdemes az új Mass Effectet megvenni 5000 HUF ért most akcióba, vagy lassan EA Access tagja lesz és inkább érdemes kivárni?

SeriesX: JamesSHun

(#112707) Silεncε


Silεncε
őstag

:F Most akkor nincs még GwG bejelentés hivatalos?

[ Szerkesztve ]

(#112708) Sify


Sify
senior tag

Fortnite: 21 perc varakozas hogy bejussak egyaltalan a jatekba. Hat koszonom a lehetoseget. Van szabad 1 oram es abbol 20 perc varakozas. Elmehetnek a........

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#112709) Atomgeszi válasza Sify (#112708) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem 27 percet ír. Törlés egyből. Barmok..

(#112710) anorche1 válasza JamesHun (#112706) üzenetére


anorche1
őstag

Ma én is megakartam ezt kérdezni, de inkább megvárom míg ea Access -be bekerül.

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#112711) DaveHutt válasza Sify (#112708) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem értem miért foglalkozik bárki is 1 óra szabadidőben multiplayer játékkal. Elő vmi fasza Single kampánnyal aztán hajrá.
Én éppen Gears of War 1-et tolom 1 hete, küldiről küldire haladok vele. Fura, hogy Casual nehézségen is könnyen hal az ember. De tetszik, hogy van benne nehézség.

(#112712) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Fortnite:

1.) Elsőre 6 perces várólistára tett, hogy egyáltalán a menübe bejussak.

2.) Bejutva a matchmaking legalább 3-4 percig szenvedett, majd bedobott egy szerverre.

3.) A játék elindul, de tök fekete a táj.

4.) Nagyjából 2 másodperc játék után lefagyott.

5.) Fél perc hullamerevség után kivágott a Home képernyőre.

6.) Játék újdaindít, új várólista 17 perc.

Hááát...

(#112713) pzstm válasza Stauffenberg (#112712) üzenetére


pzstm
titán

Fortnite‏Verified account @FortniteGame 22m22 minutes ago
More
We have resolved login issues on Xbox. We are still looking into PS4 now. Thanks for your patience.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#112714) Stauffenberg válasza pzstm (#112713) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Közben sikerült lejátszanom két kört (pár perces várólisták még most is vannak).

A játék botrányosan szar. Szaggat, lagol (durván, teljesen játszhatatlan), irányítás katasztrófa, grafika nem stílusos, hanem simán csak rusnya, lootolás meg inkább vicces, mint használható.

A PUGB fejlesztői perelni akarják őket... Hát inkább ne, még az is reklám lenne nekik.

(#112715) pzstm válasza Stauffenberg (#112714) üzenetére


pzstm
titán

mi az alapjátékkal egészen jól elvagyunk, laggok sajnos ott is bejöttek az utóbbi időben...

de a közös cspatmunka, a kreatív védelmi bázis megépítés és a fejlesztések ott teljesen más megvilágításba helyezik a játékot. :K (ezt még el sem indítottam, őszinte leszek)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#112716) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Fa**ántos lett a Pinball Fx3! Imádtam a 2. részt és nagyon jó dolog volt hogy anno bevásároltam a rengeteg különféle asztalokból mert most súlyos ezreket sőt tízezreket spóroltam így meg hogy azokat a harmadik rész áthozta a játékba a kettőből.

A 2. rész innentől nyugdíjba vonul és a szabadidőm java ebbe a játékba fog kerülni. Már önmagában a 35 asztal is újrajátszva majd sok időt fog eredményezni, de ez sok különféle kihívás és játékmód nagyon megfogja dobni a játék szavatosságát. Csillagos 5-ös a hazai Zen Studiónak!!!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#112717) Stauffenberg válasza pzstm (#112715) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Láttam pár gameplayt az alapjátékról, jó az ötlet, de ebben a Battle Royale módban semmi időd építkezni. Eleve 2 percenként szűkül a játéktér, csak rohansz és lootolsz.

(#112718) kerti008


kerti008
aktív tag

Szeretnem tamogatni a magyar xboxos kozosseget de keptelen vagyok a magyar storebol vasarolni magyar bankkartyaval. Erdekes modon az EA Accesst megtudtam venni mindenfele trukk nelkul. Valaki segithetne akar privatban is.

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#112719) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok!

Pc vonalról érkezem a közösségbe egy X-el a megjelenésekor. Olvastam, hogy van 2 féle mód is, amivel kreatívan megoldható a játékok vásárlása
Volna egy segítőkész fórumtárs, aki szívesen megosztaná velem az Singapore és az Orosz store vásárlási menet pontos lépéseit? Nyugodtan lehet privát üzenetben is, ha az elfogadottabb.

Köszönöm előre is a segítséged! :R

(#112720) DaveHutt válasza sulu1701 (#112719) üzenetére


DaveHutt
őstag

Annyit hadd tegyek ezekhez hozzá, hogy érdemes a heti (minden kedden cserélődő) és negyedéves akciókat figyelni, továbbá cdkeys.com, hardverapro.hu-n tájékozódni, ha szeretnéd olcsóbban megúszni a vásárlást régebbi címeknél.

(#112721) akooos válasza sulu1701 (#112719) üzenetére


akooos
veterán

Nem kellett volna ám sokat visszaolvasni :)) [link]

(#112722) frankdelgado válasza akooos (#112721) üzenetére


frankdelgado
őstag

Azt nem mondanàm, h ez egy leíràs - főleg egy kezdőnek - ez max csak egy tipp.

[ Szerkesztve ]

(#112723) kerti008 válasza frankdelgado (#112722) üzenetére


kerti008
aktív tag

Nem beszelve arrol hogy hol veszek magyar gift card-ot. :D
A Call of Duty 2-3 eleg jo arban van a heten de Nekem allandoan az IP cimem szerinti arat adja. :W

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#112724) hackeeeee válasza negyven2 (#112317) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem így sem megy.

Véleményem szubjektív...

(#112725) sulu1701 válasza DaveHutt (#112720) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Köszönöm a Tippet, szoktam figyelni eddig a cdkeyst és van egy német oldal is amit rendszeresen nézek ahol kifejezetten konzolos akciókat szednek össze. Sajnos első körben a húzó címek amik nagyon érdekelnek és csak később a régebbiek. Game pass és EA acces biztosan lesz már az elején, így azért olcsóbban lehet kijönni első számításokra.

akooos: sikerült megtalálnom ez a hsz-t de ez számomra nem a legjobban járható út főleg EUR alapú számla miatt is, de köszönöm a segítő szándékot :R

(#112726) Stevenstyle válasza hackeeeee (#112724) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Ugyanez volt nálam is, két illetve három probléma volt, a bankom és az oldal ügyfélszolgálatával közösen végül kiderítettük, az okokat:

a; a webshop, profil beállításoknál a telefonszám nem volt megerősítve! Erősítsd meg, küldeni fog SMS-ben egy kódot, azt kell beütni!

b; a paypallon 2 kártyám van bereggelve és hiába van megadva a két kártyához 2 külön cím a paypall az alapértelmezett kártyához tartozóval hasonlította a seagm-es bereggelt címet, nem ahhoz a kártyához tartozó címmel amivel a paypall tranzakciót indítani akartam.

c, ha ezek már mind stimmelnek és sokat próbálkoztál, akkor flaggelt a rendszerük és 24H-t várj, mire lejár a tiltás. (vagy reggelj egy másik telefonszámmal, mail címmel egymásik accot,)

Szerk.: nem a paypall hasonlította, hanem a webshop, és elvileg az ő rendszerük dobta vissza. 2-3 próbálkozás után beflaggel és kapsz pár óra tiltást, ha közben még próbálkozol akkor 24H-t. Ilyenkor bármilyen kísérletet eldob a rendszerük fizetéskor. Ilyenkor, ha sima bankkártyás fizetést akarsz az oldalukon csinálni (ez paypallos felületen történik szintúgy, csak nem kell regg hozzá, hanem bank kártyaadatok), akkor a paypall a próba 1$-t vagy €-t még leemeli, a tényleges összeg leemelésével viszont meg sem próbálja, csak cancel-re dobja a próba összeg leemelését.

Nyilván nem banknál dolgozok, nekem ezt rakta össze megoldásként a két ügyfélszolgálat, a kérdéses dolgokat javítottam, a 24H-t kivártam és azóta működik.

[ Szerkesztve ]

(#112727) hackeeeee válasza Stevenstyle (#112726) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Minden stimmelt, telefonszám meg volt erősítve, úgy próbáltam meg, és azonnal visszadobott.

Mondjuk ez a cím mizéria alapból számomra érdekes, mivel ugye más paypal fiókjával is fizethetsz, nem muszáj a sajátoddal.

Írhatnék a supportnak is, de elengedtem a témát... Majd winter sale-el megveszem akciósan.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#112728) Jovanny2 válasza kerti008 (#112723) üzenetére


Jovanny2
őstag

Esetleg állítsd át a magyar store-ra weben, alul, vagy az appban a területi beállításoknál Magyarországra, vagy simán a box régióját magyarra. Mindháromnak működnie kellene.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#112729) hackeeeee válasza Stevenstyle (#112726) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen, közben rájöttem.

Csak rápattintottam egy üzenetet a supportra, Ők is ezt mondták, hogy 24h limit van.. Szal szuper. :)

Véleményem szubjektív...

(#112730) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Nem lesz GWG októberben? :P

[ Szerkesztve ]

(#112731) Zjunior


Zjunior
veterán

Nem
Jo a live?:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#112732) mobal


mobal
MODERÁTOR

Jut eszembe. Tegnap kértem liveot, hazamentem és látom a boxon nekem 40% off a 3 havi. Így most 2600 pénzért sikerült 3 hónapra vásárolnom! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#112733) #91166208


#91166208
törölt tag

sziasztok.. ma haverom azzal fogadott , hogy a telekomos srác vitt neki valami új hdmi kábelt ami 4k támogatja.. rákerestem.. hdmi 2.0 4k kábel.. ha ezzel kötöm rá az xbox one s-t akkor szebb lesz képe? hdmi 2.0 kábelek.. melyiket vegyem ha ez igaz ? köszönöm

(#112734) fcb92 válasza #91166208 (#112733) üzenetére


fcb92
tag

Nem igaz.

(#112735) Jovanny2 válasza #91166208 (#112733) üzenetére


Jovanny2
őstag

Mire akarod kötni? Ha 4k TV-re, akkor alapból ilyen kell, és a box leírja, hogy minden feltétel teljesül-e a 4k HDR megjelenítéshez. Ha sima fullHD TV-re kötöd, akkor szvsz semmit sem számít. Ez digitális jel, ha van kép, akkor működik a kábeled, ha nincs, vagy szétesik, akkor nem. Egyébként szerintem már nem is nagyon van olyan HDMI kábel, ami nem lenne ethernet szálas. Itt egy cikk.
Ja, és egy példa az életből: a fat boxhoz adott HDMI kábellel van bekötve az S a TV-be, és minden ki van pipálva a HDR check-nél, tehát tökéletesen működik a 4k TV-vel egy régebbi HDMI kábellel is.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#112736) #91166208 válasza Jovanny2 (#112735) üzenetére


#91166208
törölt tag

LG jelenleg ezt a tv-t használom.. de ez nem full 4K igaz?

[ Szerkesztve ]

(#112737) Stauffenberg válasza #91166208 (#112733) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nincs olyan, hogy HDMI 2.0 kábel, ezt csak a közérthetőség kedvéért írják rá. A kábeleket adott frekvencián tesztelik (ez utal arra, hogy milyen képet visz át), így minőségi osztályokba sorolják. Az Xbox One S-hez egy High Speed HDMI kábelt adnak, ami átviszi a 4K felbontású képet. Azt még esetleg lecsekkolhatod, hogy 4K felbontáson 30 Hz-et vagy 60 Hz-et engedélyez, ha utóbbi, akkor a kábel gond nélkül kiszolgálja a HDMI 2.0 szabványt. Minden más csak mese habbal, költhetsz amennyit csak akarsz kábelre, de jobb képet nem kapsz (törd meg a kábelt és ha széteső képet kapsz, akkor egy új kábel biztosan szebb képet ad majd nála). :)

[ Szerkesztve ]

(#112738) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ránéztem Fortnite Battle Royale-ra. Ha nem nézzük a hulladék technikai gondokat (popup, fps drop, full statikus tereptárgyak) akkor simán elvagyok vele. Napi pár menettel elleszek én ezzel PUBG érkezéséig. :C

Live-Die-Respawn

(#112739) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Már hivatalos:

[link]

Live-Die-Respawn

(#112740) akooos válasza oriic (#112739) üzenetére


akooos
veterán

Turing Test, yessss. Régóta meg akartam venni, de sosem vitt rá a lélek :R

A Gone Home-ot nem ismerem, de az internet elég jókat ír róla. Azt is behúzzuk :))

[ Szerkesztve ]

(#112741) Solten válasza oriic (#112739) üzenetére


Solten
addikt

Saor Alba

(#112742) Atomgeszi válasza oriic (#112739) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hát akkor Shadow majd jövőhónapban. :D

(#112743) turikoczka válasza oriic (#112739) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Csak a rayman erdekel...:D

(#112744) Stauffenberg válasza oriic (#112739) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na, ez erős hónap. :) A Turing Test egy olyan játék, amire nagyon fáj az ember foga, de inkább megvár egy nagyon jó akciót a vásárlással... erre most tessék ingyé. :D Az Airborne-nak is örülök, anno Xbox 360-on imádtam, de jó lesz megint kicsit nosztalgiázni. :)

Isteni lenne még egy Red Dead Redemption is, ha már ennyire rágyúrt a BC-s klasszikusokra a Microsoft. :D

(#112745) eL Geri válasza mobal (#112732) üzenetére


eL Geri
őstag

Hol vetted ennyiért? Mert nálam ez így is 3960 Ft.

(#112746) Zoleee83 válasza Stauffenberg (#112744) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ez az "ingyé" ez sosem igaz. Pont most jár le a goldom szóval ha egyet is akarok ebből az zsebbenyúlós. :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#112747) sugarforce válasza Stauffenberg (#112744) üzenetére


sugarforce
őstag

Honapok ota szemezek vele, a moha-val is, most jo honap lesz az oktober nekem.

(#112748) sugarforce válasza mobal (#112732) üzenetére


sugarforce
őstag

Az erdekelne hol talaltad ennyiert, igaz 2018 novemberig van gold, de sose art egy jo ajanlat. :-D

(#112749) hackeeeee válasza Stevenstyle (#112726) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Érdekesség, meg tudtam oldani, csináltam új fiókot, azzal sem tudok fizetni..

Sem bankkártyával, sem pedig paypal-lal..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#112750) maximilian4 válasza sugarforce (#112748) üzenetére


maximilian4
addikt

Engem is érdekelne! :D

Maxi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.