Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112201) Stauffenberg válasza lmno (#112200) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Store-ban csak az adott régióban kibocsátott bankkártyával tudsz fizetni. Ha van orosz bankkártyád, akkor vehetsz ott is.

(#112202) Hacsa0415 válasza IntelKiller7 (#112147) üzenetére


Hacsa0415
kezdő

Szia. Engem is érdekelne. :)

(#112203) LSAlex


LSAlex
csendes tag

Srácok! A Forza 7-ben a játék közbeni kamera rángással lehet valamit kezdeni? Kikapcsolni. Engem nagyon zavar a 6-ban ez nem volt.

Üdv:

(#112204) Hacsa0415 válasza LSAlex (#112203) üzenetére


Hacsa0415
kezdő

Option-HUD-Camera motion effects (off) /fentrol a 2./

[ Szerkesztve ]

(#112205) StLui válasza LSAlex (#112203) üzenetére


StLui
veterán

érdekes, ezt meg én észre sem vettem, ez motorháztető nézetben is van? (amióta olvastam ezt, azóta meg nem játszottam vele)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#112206) LSAlex válasza Hacsa0415 (#112204) üzenetére


LSAlex
csendes tag

Köszi!

(#112207) LSAlex válasza StLui (#112205) üzenetére


LSAlex
csendes tag

Azt nem tudom, én külső módban versenyzem de valami brutálisan zavaró volt nekem a 6 után.

(#112208) Stevenstyle válasza Stauffenberg (#112198) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Háááát... KonzolVilág Ricsi kb 2 napja a PS topikban pont azt fejtegette, hogy 2 hónapja van nála a PC2 és, hogy bár tényleg sokat javult a Controlleres irányítás, csak kormányosoknak tudja ajánlani, különben úgyis Refund lesz belőle.

Ez nem túl bíztató nekem... egy Free Play Days tényleg jól jönne belőle! Vagy egy demo.

[ Szerkesztve ]

(#112209) StLui válasza LSAlex (#112207) üzenetére


StLui
veterán

Régen nem is értettem ezt a külső nézet módot, gyerekeknek való, matchboxozásnak gondoltam, de rá kellett jönnöm, hogy így ti legalább látjátok a mellettetek haladókat is, meg aki a seggetekben van azt is. De sosem tudnék így szimulátorozni. Kormányos nézetben sem, mert minek kéne két kormányt is néznem, a képernyőn is meg a sajátomat is. Viszont most jól néz ki a műszerfalas, de kormány nélküli nézet ilyen mintha nem lett volna eddig?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#112210) StLui válasza Stevenstyle (#112208) üzenetére


StLui
veterán

Én kész vagyok tőle ha az előttem haladó autónak "röcög", rángatódzik a segge, akkor már tudom, hogy kontrollerrel irányítják, olyan irreális autómozgást mutatnak látványra, hogy kész vagyok tőle, ritka ocsmány. De tudat alatt biztos csak azért idegesít, mert régen nagy előnye volt Forza-ban a kontrollereseknek a kormányosokhoz képest.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#112211) gorje válasza gorje (#112186) üzenetére


gorje
senior tag

Bocsi ha láma a kérdés, de tudna segíteni valaki?

(#112212) csabamigo válasza gorje (#112186) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Igen!
Ő is látja és elérhető neki is,A gold is ,viszont vásárlásnál azé a "gold"kedvezmény aki vette a goldot!
Várjávárjá most olvasom rendesen amit írtál
Home-ás beállítás után a saját acc lépj be ne a barátodéval

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#112213) Atomgeszi válasza gorje (#112186) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Attól, hogy bejelentkezel az ő profiljával még nincs meg a home.

Egyébként, összefoglalóban ott van a link, [link]

(#112214) Bogyi007 válasza StLui (#112209) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem sem megy a külső hátsó nézet, ez az új belső nézet nem rossz, de az igazi számomra az amikor a motorháztetőn vagyok és még látszik valami a verda orrából.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#112215) StLui válasza Bogyi007 (#112214) üzenetére


StLui
veterán

Pontosan, nekem is az jött be még ennél a pár körnél is, pedig tetszik az új belső nézet, de nem tudok olyan jól irányítani.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#112216) r.levente75 válasza Bogyi007 (#112214) üzenetére


r.levente75
addikt

Én mindig külső hátsó nézetben megyek. A belsőnél nem érzem az autót.

(#112217) Bogyi007 válasza StLui (#112215) üzenetére


Bogyi007
veterán

Te is olyan furcsának érzed/látod a többi kocsi mozgását az új belső nézetben talán?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#112218) Seat válasza LSAlex (#112203) üzenetére


Seat
tag

Pont ez a jo benne. Eletszerubb.

(#112219) StLui válasza Bogyi007 (#112217) üzenetére


StLui
veterán

Keveset mentem vele, fél kör után tovább mentem mindkét próbánál a motorháztető felé :D

r.levente75 Valóságban is úgy vezetsz autót mint Mr Bean? :D bocs :R

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#112220) Mikeee86 válasza IntelKiller7 (#112175) üzenetére


Mikeee86
tag

Köszönöm a segítséget,sikerült behúzni a Forzát! :R :R

(#112221) Stauffenberg válasza r.levente75 (#112216) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én a GTA-t leszámítva egy autós játékot sem tudok külső nézetben játszani. :D Én meg pont akkor nem érzem az autót. Belső nézet, motorháztető nézet ami nekem általában elég jól adja, főleg amikor pár centire az ellenfelektől kell manőverezni. Külső nézetben mindig odacsapom az orrát, belsőben meg szépen tudok helyezkedni.

A Forza Horizonok esetén meg váltogatom a kettőt, versenyek között, mikor csak krúzolok a térképen, akkor külsőben nyomom, az autók gyönyörűek, de versenyhez már bedobom magam belső vagy motorháztető nézetbe.

(#112222) Stevenstyle válasza StLui (#112210) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Most is van előnye hidd el! Legalábbis a Forzában.

Én Joyyal csak külső nézet! Egyszerűen így kapom a legtöbb információt a kocsi mozgásáról, helyzetéről és a körülöttem levőkről, ami online versenyeken az egyik legfontosabb, mivel mindenki próbál nagyon vigyázni a másikra, de közben vérre menő csatákat is vívni! Ki is akasztott a Camera Shake, amíg ki nem kapcsoltam :D Nyilván ha kormánnyal lennék, akkor az új belső nézetben mennék (kormány nélküli)

(#112223) gorje válasza csabamigo (#112212) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi a választ és Neked is Atomgeszi!
A home-olás sikeres volt már. A gépemen már kijelentkezve van és elérem a játékait.
Ez a gold kedvezmény a játékok árára vonatkozik? Tehát ha spanom játszik ill vesz több játékot akkor az övére érdemes aktiválni?

Az összefoglalóban ez nem teljesen tiszta
"Fontos megjegyezni, hogy ha A home-ol B-vel, akkor A eléri B tartalmát offline, és B eléri A tartalmát offline, de A-nak saját tartalmához már net kell, és B-nek is a saját tartalmához már net kell."
kifejtené valaki?

Most készülök Gold-ot venni. Mire érdemes figyelni? Aktiválható böngészőn keresztül (szeretném ezt az adásvételkor megtenni)?
A gold ingyenes játékokat mindkettőnk "megveheti" majd?

Fifa 18-at hol érdemes vásárolni? Olvastam valami szingapúri store dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#112224) r.levente75 válasza Stauffenberg (#112221) üzenetére


r.levente75
addikt

Na most hogy ennyien mondjátok megpróbálok átszokni a belsőre. Kipróbálom.

(#112225) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Korábban linkelt Gears of War 4 konzolszervízes akció mai napon megérkezett FH2 kóddal, köszönöm annak, aki linkelte.

Tekintve, hogy néhány hónapja a fórumról kaptam a Gears of War 1-2-3-Judgement kódokat, szeretnék én is visszaadni egy kicsit a közösségnek.

Tehát aki még nem játszott Gears of Warral, PM-ben jelentkezhet az első négy rész letöltőkódért. Egyben küldeném, tehát olyan jelentkezzen már, akinek mindegyik kell.

[ Szerkesztve ]

(#112226) gorje válasza gorje (#112223) üzenetére


gorje
senior tag

Ja és még annyi, ugye én vettem fel spanomat és elérem a játékait. Ha én veszek meg egy játékot akkor ő is eléri azt?

[ Szerkesztve ]

(#112227) Atomgeszi válasza gorje (#112223) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Magyarán, ha nincs net, és homeolva vagy valakivel. A saját digitális játékod nem fog elindulni.

(#112228) gorje válasza Atomgeszi (#112227) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi a választ! A többi kérdésemre esetleg van válaszod?
Még egy kérdés: Home társam németben van. Neki jelenleg a boxon a régió német és nekem magyar. Érdemes azonosra állítani?

(#112229) DaveHutt válasza DaveHutt (#112225) üzenetére


DaveHutt
őstag

Elkelt, a leggyorsabb igénylő q2w3. Elnézést a többiektől, még ketten igényelnék. Ha vkinek van elfekvőben, sztem ne tartogassa. :)

[ Szerkesztve ]

(#112230) csabamigo válasza gorje (#112228) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Akinek a profilján van a gold az tudja letölteni de a home partner is hozzáfér ,Régió szvsz nem kell hogy azonos legyen

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#112231) StLui válasza Stevenstyle (#112222) üzenetére


StLui
veterán

Tudom, hogy most is megvan az előnye, ez nem is változik amíg legalább nem nézhetsz 3 monitort, vagy hasonló megoldás, pl VR szemüveg (nagyon várom). Csak így nekem elveszik az autózás élménye, már csak egy játék maradna a sok közül

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#112232) IntelKiller7 válasza Mikeee86 (#112220) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jó játékot. :)

Beindult a biznisz. :DDD :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112233) maximilian4 válasza IntelKiller7 (#112182) üzenetére


maximilian4
addikt

Mondjuk nekem azóta sem lett bemásolva privátban. :U

Maxi

(#112234) PodMAN válasza IntelKiller7 (#112232) üzenetére


PodMAN
senior tag

Én is megköszönném a howto-t :R

(#112235) Stauffenberg válasza PodMAN (#112234) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Olyan bankkártya kell, amin engedélyezett a 3D Secure funkció (a Visa ezt a funkciót "Verified by VISA", míg a MasterCard "Secure Code" néven biztosítja). Semmi nagy dolog nincs ebben.

Itthon a K&H, Erste, CIB bankoknál erre van lehetőség, meg az online ügyintéző szerint az OTP-nél is, de a funkció bekapcsolását külön kell kérni minden esetben.

3D Secure nélkül a korábban linkelt orosz webshop el fog utasítani minden bankkártyát.

Tegnap is leírtam már, de úgy tűnik jobban szeretitek privátban faggatni a fórumtársat. :)

(#112236) parandroid válasza IntelKiller7 (#112232) üzenetére


parandroid
nagyúr

Szerintem írd be inkább ide egy hozzászólásba, több értelme van, mint hogy még negyvennégyen beírják, hogy 'nekem is, légyszi', meg utána, hogy 'működik, köszi'. Persze ezt mind lehetne eleve privátban is intézni, de láthatóan nem megy. Amúgy meg mindegy, mert ha leírnád nyilvánosan, akkor is inkább linket kérne mindenki, ahelyett, hogy a keresőt használná, vagy visszaolvasson. Persze a kérésed ellenére szigorúan nem privátban.

Valahol csodállak egyébként, hogy ennek így kitetted magad. Régen én is ilyen lelkes, és jószándékú voltam, aztán nézd meg, mostanra mi lett belőlem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#112237) Czimby


Czimby
addikt

Az előrendelt Forza 7-et hol tudnám refoundolni?

Inkább ultimatet vennék belőle :-)

Az order historyban nem találok refound opciót.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#112238) IntelKiller7 válasza parandroid (#112236) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Direkt nem írtam ki, hogy ne ez legyen a téma, azt hittem amit érdekel ír majd 1 PM-et aztán csókolom. :) Páran így is tettek aztán elindult itt a lavina, hogy nekem is írd le pls. Amivel nem is lenne gond, de, ha ennyire kell akkor dobhatna 1 PM-et, hogy nekem is írd le légyszi. :)

Szóval akiket ezek után is érdekel, hogy hogyan lehet megvenni, beváltani az dobjon 1 üzenetet, nem harapok. :)

(#112237) Czimby Supportnak kell írni. 2-4 nap és visszakapod az árát.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112239) Madoc válasza Czimby (#112237) üzenetére


Madoc
veterán

Ha a forum keresőbe rákeresel megtalálod. Amugy csak az ügyfélszolgálat tudja visszatériteni. Vagy felhivod vagy angolul chatelsz velük.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#112240) Czimby válasza Madoc (#112239) üzenetére


Czimby
addikt

Rákerestem a refound szóra, volt 9 hsz. egyik sem adott kielégítő választ.

Akkor hívom őket telón, köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#112241) sch_a válasza Czimby (#112240) üzenetére


sch_a
addikt

a refound-ra kereshetsz is :DDD :DDD

(#112242) Madoc válasza Czimby (#112240) üzenetére


Madoc
veterán

Refund. Ugy menni fog 😃

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#112243) sugarforce válasza sch_a (#112241) üzenetére


sugarforce
őstag

:DD

(#112244) lsg válasza sch_a (#112241) üzenetére


lsg
tag

Ez de gonosz volt... :)

[ Szerkesztve ]

(#112245) Czimby válasza sch_a (#112241) üzenetére


Czimby
addikt

JA ott volt a hiba :W :C :U

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#112246) RobexX10


RobexX10
aktív tag

Ha valakinek nincs megfelelő bankkártyája próbálkozhat a seagm.com oldalon. Paypal fizetéssel lehet venni több fajta gift cardot. 35$ volt nekem a Forza 7 Standart. 9037Ft :) Ez is baráti ár :)

(#112247) IntelKiller7 válasza RobexX10 (#112246) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Így van. kicsit olcsóbban jössz ki mint amit az Orosz Storeban látsz árat. 7700 helyett 8700. Még így is jól lehet járni. :)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112248) r.levente75 válasza RobexX10 (#112246) üzenetére


r.levente75
addikt

Nálunk miért nem Ennyi? :W

(#112249) Hacsa0415 válasza RobexX10 (#112246) üzenetére


Hacsa0415
kezdő

Néztem én is ezen az oldalon, csak jobban utánaolvastam a boltnak és rengetek negatív értékelést írtak.

(#112250) IntelKiller7 válasza r.levente75 (#112248) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mert akkor nem lenne pénz stadionra. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.