Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79501) Cathfaern válasza MegalodonS (#79500) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Lehet ennyibe nem kerül, de 500.000+, az biztos. Ha meg van annyid arra, hogy egyetlen karakterre ellőd mindet, akkor a dupláját se kunszt összeszedni.

(#79502) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Greater Invasion minden szerveren bugos?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#79503) lakisoft válasza laceszgamer (#79502) üzenetére


lakisoft
veterán

Mi a gond vele?

(#79504) lakisoft


lakisoft
veterán

Prepatch előtt várható még patch vagy ezzel kell beérnünk év végéig?

(#79505) Cathfaern válasza lakisoft (#79504) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem nem lesz már. Viszont BfA legkésőbb 09.21-el jön, szóval év végéig nem kell várni.

(#79506) lakisoft válasza Cathfaern (#79505) üzenetére


lakisoft
veterán

Valahol 2018.12.31-et láttam akkor az nem valós?

(#79507) Cathfaern válasza lakisoft (#79506) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

09.21 Blizzardtól van :) Ha BfA-t előrendeled, ott írják.

(#79508) laceszgamer válasza lakisoft (#79503) üzenetére


laceszgamer
addikt

Már semmi, de tegnap délután egyszerűen nem volt ott a portál a helyén, ott álltak csak az emberek egy kupacban. estére megjavult.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#79509) lakisoft válasza laceszgamer (#79508) üzenetére


lakisoft
veterán

Okés. Én nem tapasztaltam ilyet reggel! :R

(#79510) TBT válasza Cathfaern (#79507) üzenetére


TBT
addikt

Legkésőbb 09.21. Lesz abból augusztus is, mert a Pre-purchase dobozon már 2018 Summer van. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79511) lakisoft válasza TBT (#79510) üzenetére


lakisoft
veterán

Na majd meglátjuk :). :R

(#79512) lakisoft válasza Cathfaern (#79507) üzenetére


lakisoft
veterán

Amit írtam az nem a blizztől való volt :). És még nem rendeltem elő így nem tudtam :)

(#79513) TBT válasza lakisoft (#79512) üzenetére


TBT
addikt

Valószínűleg most a napokban fogják bejelenteni a tényleges dátumot (PAX East-en, mert helyben lesz a Blizzard meg a WoW BfA is), a CE-t és a béta indulását. A Sony is mostanában jelentgeti be a szeptemberben/októberben megjelenő címeit.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79514) MegalodonS válasza Cathfaern (#79505) üzenetére


MegalodonS
őstag

A pre-order csak az allied races-re vonatkozik,vagy elobb is lehet vele jatszani aki elorendelte?? :F

[ Szerkesztve ]

(#79515) lakisoft válasza MegalodonS (#79514) üzenetére


lakisoft
veterán

Persze

(#79516) Arnold2 válasza MegalodonS (#79514) üzenetére


Arnold2
őstag

Pontosan akkor fogsz tudni a BfA tartalommal játszani mint mindenki más. Amikor megjelenik. Semmilyen időbeli előnyöd nem származik belőle. Hacsak azt nem nézzük, hogy nem kell megvárni a futárt, vagy sorban állni érte a boltban. A megjelenés napján 00:01-kor, mikor élesedik a content, te már egyből játszhatsz vele.

[ Szerkesztve ]

(#79517) Cathfaern válasza MegalodonS (#79514) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Csak az allied race-re. Illetve a 110-es boostot is el tudod már lőni. De bármi új tartalommal majd csak akkor tudsz játszani ha ténylegesen megjelent.

(#79518) TBT


TBT
addikt

World of WarCraft - Battle for Azeroth: 2018. augusztus 14. Véssétek a naptárba!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79519) TBT


TBT
addikt

Collector's Edition:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79520) Arnold2 válasza TBT (#79518) üzenetére


Arnold2
őstag

Ó hogy esne egy fel canon Garrosh kis-lábujjára..
Két hetet várhattak még volna :S

(#79521) Csapoati válasza Arnold2 (#79520) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért, pont szabin leszel? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79522) TBT


TBT
addikt

Napi Sylvanas (és Jaina):

Jaina de aranyos lett. Legalább tudjuk mit csinált a Legion ideje alatt: megcsináltatta a haját és a melleit. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79523) Arnold2 válasza Csapoati (#79521) üzenetére


Arnold2
őstag

Máshol lettem volna, de a így KO-val győzött a WoW.
(Minden kieg elején általában másfél hetet kiveszek és orvérzésig játszok. A guildben eddig benne voltam mindig az első 3 max szintesbe).

(#79524) malacka87 válasza Arnold2 (#79523) üzenetére


malacka87
senior tag

Én is 1 hetet kiveszek mindig. :C :K :U

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#79525) Csapoati válasza TBT (#79522) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én meg nézem a képeket 2 perce, hogy Jaina közben férfivá operáltatta magát? Aztán rájöttem, hogy az utolsó kép sarkában van Jaina, a többin Anduin szerepel. :D

Arnold2: Na én ezt BC óta kerülöm, mert ott villámgyorsan kiégtem a szintezési versenyben.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79526) Arnold2 válasza Csapoati (#79525) üzenetére


Arnold2
őstag

LK-ban volt, hogy megpróbáltam a server 1st lock-ja lenni. Csak úgy egymagam. Mondanom sem kell, hogy nem sikerült (akkor biza még voltak ilyen szuper motiváló achievmentek :) ). Pandában és WoD-ban viszont volt pár hasonló elborult klántárs, akikkel jóba vagyok és együtt éjfélkor nekiugrottunk. Mindenki addig, amíg bírja (általában én esem el legelőszőr :B ).
Nincs szó versenyről és nem fogom álomba sírni magam, ha valamiért guild last-ként húzom max-ra a karakterem.
Ez csak ilyen hepp :)

(#79527) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Koszonom mindenki a valaszt :R

Blizzard Battle for Azeroth Media Day

Battle for Azeroth – Island Expeditions – Developer Insights

Egy ket erdekesseg :

There will be 2.5D animated pieces that tells the story of the Burning of Teldrassil.(mi ez diablo?? :D )

Dark Iron Dwarves and Mag'har Orcs will be the first two new Allied Races. Play through the War Campaign at release and unlock them.

Warlords had the Garrison campaign, Legion had the Order Hall campaign, and Battle for Azeroth has a War Campaign.

There are 6 factions for the continents, 3 for each continent. There are 2 neutral factions: Tortollan and Voice of Azeroth.

Warfronts

The expansion will release with a 20 player Warfront in Arathi Highlands.
Warfronts may change the outside world when your faction controls it, granting access to quests or world bosses.
Your faction will turn in resources, unlock the warfront, play through the content and win the battle, then hold it for around 5-7 days while the other faction turns in resources to fight to control it.
Resources turned in include Azerite, gold, tradeskill materials, and more.
You will almost always win a warfront battle, so there is no risk of one faction holding it for a long time. Warfronts are held by one faction across an entire region.
More Warfronts will open as the expansion progresses.

Island Expeditions

There are six different islands with dozens of enemies and structures. There are 6 enemy groups per faction.

[ Szerkesztve ]

(#79528) warcat válasza Arnold2 (#79526) üzenetére


warcat
veterán

;]
Hát igen, anno már ötdimenziós kockaként toltam :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#79529) TBT


TBT
addikt

A CE-s érme amúgy ekkora lesz:

Kell valami, ami kitölti a helyet, ha már Artbookra és egérpadra nem futotta. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79530) Arnold2 válasza warcat (#79528) üzenetére


Arnold2
őstag

Ezzel most nem loptad be magad a szívembe.. :D

TBT: az arany oroszlános cucc a háttérben nem a köny?

[ Szerkesztve ]

(#79531) Arnold2 válasza Arnold2 (#79530) üzenetére


Arnold2
őstag

Most hazaérve nagyobb monitoron látom, hogy az átvezető story lesz. Nagy kár az artbook-ért :(
Mai napig előveszem a régieket és nosztalgikusan lapozgatom.

(#79532) pachito


pachito
őstag

(#79533) OgreImre válasza TBT (#79529) üzenetére


OgreImre
senior tag

nincs egérpad :(

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#79534) TBT válasza OgreImre (#79533) üzenetére


TBT
addikt

Se Artbook. Számomra fájó pont, mert Artbookbúza vagyok (különösen a Blizzard artbookjait szeretem), de sajnos már nem lesz hozzá. A hivatalos csatornákon a játékosok is hangot adtak ennek a "változtatásnak".

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79535) Arnold2 válasza TBT (#79534) üzenetére


Arnold2
őstag

Abban a könyvben, amit adnak mellé és ha jól olvastam, lesz minimális art, de messze nem egy artbook :(

(#79536) TBT válasza Arnold2 (#79535) üzenetére


TBT
addikt

Igen, illusztrációkkal ellátott rövid sztorikönyv lesz (Blizzard szerint nem WoW Chronicles minőségre kell gondolni), egy a Horda oldalról, egy pedig a Szövetség oldaláról.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79537) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Worgen rework-ről nem volt mostanában valami pletyka a BfA bejelentése óta?

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#79538) Whysperer válasza HoaryFox (#79537) üzenetére


Whysperer
addikt

Worgen rework???

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79539) HoaryFox válasza Whysperer (#79538) üzenetére


HoaryFox
őstag

[link]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#79540) Whysperer válasza HoaryFox (#79539) üzenetére


Whysperer
addikt

remelem ronda elsz ,mert nem akarok race changet fizetni a warrioromnak 8)))

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79541) Whysperer


Whysperer
addikt

SIROK 8))))) [link] igz tolnam a busrtot a Fury warriorral meg ezzel a xarral 8))

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79542) Arnold2 válasza Whysperer (#79541) üzenetére


Arnold2
őstag

Azért megnéznélek, hogy az irodádban, a beosztottjaid előtt pörögsz a földön :D
És mikor hero/BL van akkor gyorsabban is kell pörögni? :DD

(#79543) Cathfaern válasza HoaryFox (#79537) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nyet, utolsó hír, hogy valamikor a BfA során jön, de biztos nem kezdésnek.

(#79544) Whysperer válasza Arnold2 (#79542) üzenetére


Whysperer
addikt

Gyerunk sracok gyerunk mar csak 10%.. nyomjad pityu .. Bl full burst gyerunk!!!! Ami csovon kifer!!!! Toljad neki. Anyu lebreakeljuk Unmkert!!!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79545) Whysperer


Whysperer
addikt

En sajnalom,hogz a elefeket raktak be . Valajar racenek orultem volna Hordaban.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79546) LuckyL


LuckyL
őstag

ezeknek az új raceknek mi értelmük?
miért nem új classokat csinálnak inkább

cryptot minden termékemért elfogadom

(#79547) #81999360 válasza LuckyL (#79546) üzenetére


#81999360
törölt tag

:U

(#79548) HoaryFox válasza LuckyL (#79546) üzenetére


HoaryFox
őstag

Ha észrevetted volna, akkor 2 kiegenként hoznak be kb. úgy class-t, most Legion-nel megkaptuk a DH-t szóval a BfA utáni kiegben lesz valami új valószínű

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#79549) Triathlete


Triathlete
senior tag

Miért lehet az, hogy nem számolja a Greater Invasion Pointokat? Harmadjára gyalulom le az elsőt de továbbra is 0/3-ast mutat.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#79550) Csapoati válasza Triathlete (#79549) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem greaterből kell a 3, nem? Sima invasion.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.