Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79301) Whysperer válasza BeZol (#79300) üzenetére


Whysperer
addikt

Ah azt hittem nincs lentebb ,de mivel 15 lett a kulcsome s 15 mar megvolt gondoltam tolok egy tryt aztan majd kapok valami masik kulcsos 16-t. Mondom esszel invelek 960+ volt minden tank 970. es ele shamna 961 semmi baj nem votl veluk ,de volt egy hunter meg egy paladin 964 es ugy eltevedtek 10 percig maszkaltak fel ala kharazanba 4x meghaltak es pedig mi meg az elejen ugy nem jobbra mentunk mikro ma ki volt takaritva hanem gyorsan lehaltunk es balra legurodtunk. Na ezek erre nem voltak ekspesek es fel ala szaladgaltak. 3-an toltuk az utolso reszt. majd a Moros BL-el a Paladin meg a hutner instant meghalt. Szoval meg leirni is fajt ujra. :W :W Szoval Jo lattam en mar csodat,hogz ekkroa geares nem votl meg kharazanban ,d eakkor nem torom szet masik kulcsat,ha valamihez hulye vagyok

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79302) HaJo90 válasza Whysperer (#79301) üzenetére


HaJo90
csendes tag

"Szoval meg leirni is fajt ujra."

Hidd el, nekünk is fájt elolvasni. Esetleg a kriptográfia megszállottjai lelhetnek némi örömet benne.. :D

[ Szerkesztve ]

(#79303) Whysperer válasza HaJo90 (#79302) üzenetére


Whysperer
addikt

Igen ezt csak a Hold fenyenel lehet elolvasni teli idoszamitaskor a Hold utolso napsugaranal. Mindig bekavar ez az angol keyboard. 8) De milyen erdekes Angolul meg helyesen irok. Ez valami titkos agybetegseg nalam. meg mindig. Nem baj magyar diszgrafias papirom van rola!! [link] /OFF]

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79304) Whysperer válasza HaJo90 (#79302) üzenetére


Whysperer
addikt

Ragnan jarszol?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79305) Cathfaern válasza Whysperer (#79303) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ahányszor szóbajön, lehet be kéne tenni aláírásodba :)

(#79306) bypass|HUN válasza Cathfaern (#79305) üzenetére


bypass|HUN
tag

+1

Whysperer: hova lett az élien avatar? :P akik régóta itt vannak, és olvassák a fórumot, azok már tudják,
megszokták, szóval no para... :R

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#79307) Whysperer válasza bypass|HUN (#79306) üzenetére


Whysperer
addikt

koszi 8) hja nagy batmanes vagyok es kaptam egyet a tobbiektol. Kertek nekem a PH-tol aztan ezt kaptam,mert a tobbi foglalt volt aztan legos nem votl meg igy ezt rajzoltak nekem. :)

Cathfaern sry tenyleg,de az baj most radasul,hogy a sutidoban csak angol gep van es nincs javito. En elolasom es En redesen vissza tudom olvasni

Viszont komolyan. Masik kerdes. Furyol valtani kell armsra-? 940-be csak akkor van brutal DPS/DMG-em ,ha grp van. valahogy ott a shamanom papom mindennel allat minden,de a fury valahogz nema karja. beall 1 misis DPS-re aztan annyi. neha meg felporog 1,5 aztan vissza 1-re stb. Lehet at kell mennem Arms-ra. De PVP-be meg nagyon jol megy a furyval is. :)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79308) bypass|HUN válasza Whysperer (#79307) üzenetére


bypass|HUN
tag

Ahha, értem, hááát én baromira szeretnék egy ilyet [faceless], csak lövésem sincsen, hogyan lehet ezt berakni...de jópofa lett ez a batman fejecske is, gz.

Üdv: bypass

[ Szerkesztve ]

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#79309) Whysperer


Whysperer
addikt

41% Critem van 31% haster 31% mastery Versa egyedul 8%... Mythices haverok modnjak ,hog ymennek at ott is ARMS-ra ,de En ertem ,hogy erosebb,de azert ennyivel nem kellene ,hogy roszabb legyek a tobbi dpsetol.

Ez tobb lepcsos. azt hiszem eloszor ide kell menend : [link] megkerdezni,hog ykaphatsz-e ha igen akkor atkuldenek egy amsik szobaba ahol mutatnod kell par otetlet mrie gondoltal. es ha azt attudjak alakitani ilyen rajzosra akkor megcsinaljak es utanna beallitjak neked

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79310) Chumlee válasza bypass|HUN (#79308) üzenetére


Chumlee
senior tag

Arc nélküli karakter nem lehet ! :)

(#79311) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Battle for Azeroth - Island Expeditions

pvp 3 vs 3 (tank,dps,healer)

Nekem gagyinak tunik :( Nagyon nehez lesz,a Legion-t uberelni!

[ Szerkesztve ]

(#79312) malacka87 válasza MegalodonS (#79311) üzenetére


malacka87
senior tag

Ez még csak kezdetleges. Mytic + ugyanúgy megmarad. Klántársam tegnap kapott alphat. Iszonyat módon levannak maradva legion betahoz képest.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#79313) MegalodonS válasza malacka87 (#79312) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen,nagyon ugytunik nem a legerosebb kieg lesz!!

Egy kezdo kerdese,az aktiv jatekosokhoz,mivel keszultok a kiegre,farmkari,gold???

(#79314) Cathfaern válasza MegalodonS (#79311) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem nagyon félreértesz valamit :) Ez nem PvP, hanem PvE lesz alapvetően, csak lesz PvP módja is. És pont hogy nem tank / dps / healer trió kell hozzá, hanem role függetlenül lehet menni.

"Egy kezdo kerdese,az aktiv jatekosokhoz,mivel keszultok a kiegre,farmkari,gold???"
Semmivel. Gold úgyis inflálódik minden kieggel, amit most összeszedsz 1 nap alatt, azt kieg után összeszeded fél nap alatt. Ha gold szempont (és nem akar az ember ah varázsolni), akkor célszerű herb / miningos karakterrel nekivágni, de ugye azokat a szakmákat se kell felszintezni, szóval nincs mivel rákészülni :)

malacka87
Az elég furcsa lenne, hogy ha az alpha nem lenne maradva a betához képest :)

[ Szerkesztve ]

(#79315) malacka87 válasza Cathfaern (#79314) üzenetére


malacka87
senior tag

Úgy mondom hogy legion beta ilyenkor már rég ment. Ez meg még csak itt tart.
Legion alpha testing officially started on November 23, 2015
Battle for Azeroth alpha testing officially started on February 7, 2018

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#79316) BeZol válasza MegalodonS (#79313) üzenetére


BeZol
őstag

Ha van időd, húzzál fel minden class-ból egyet 110-re, és útközben szépen kitapasztalod, hogy tetszik-e vagy sem, és akkor mindegyiknek van másik talentja is, amiket ki lehet próbálni, hátha valamelyik bejövős.
Még nem tudom, nekem az időm mennyire engedi majd, de azt tervezném, hogy a demon hunterem viszem tovább mint mining és herba (dupla ugrás, glideolás és előre csúszkálás dupla ugrás után fel a domboldalon keresztül egy feljebb levő ösvényre anélkül, hogy kerülni kéne egy bazi nagyot amíg nincs repülés), mert így a kieg elején ömleni fog a gold, pl. legutóbb mire felszinteztem 100ról 110-re, akkor 2 tokent is tudtam venni abból, amit questelés közben felszedtem, és utána is a world questek és egyéb questek bűvölése közben hetente meglett 1 token ára célzott farmolás nélkül! Ez kb. első 3 hónapig ment így egyre jobban dráguló tokenárral párosulva, de mikor célzottan felslate-et farmoltam a krokodilokból suramarban, akkor kb. 8 óra farmolással hozható volt 1 havi token ára, mert még ősz végén is 40-55gold körül volt a felslate, a havi token pedig 80-120k körül. Most 300k a token és 14gold a felslate.
A demon hunter lenne tehát a gyűjtögetős emberke, és mellé egy shadow priestet tervezek jewelcrafting alchemy-vel, és akkor magamnak tudom intézni a gemeket és potikat, amik kieg elején az enchákkal együtt horror áron mozognak, tehát valszeg nem is adnám el a dh által felszedett cuccokat, hanem menne a priestnek feldolgozásra, és utána menne AH-ba.
Goldot gyűjteni nem érdemes, inkább vegyél belőle olyan dolgokat, amik kövi kiegben is kapósak lesznek és biztos feljebb megy az áruk (pl. sky golem mount).

(#79317) demerion válasza MegalodonS (#79313) üzenetére


demerion
tag

Húzz fel minden classból egyet, csináld végig a class hall campaignt meg argust és kezdj el goldos missionöket küldeni, ha 12 karakter megvan akkor BFA-t kb 5-7 millió golddal fogod kezdeni ha nem nerfelik addig. :)

(#79318) hunvarlan válasza demerion (#79317) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Nah azért 12 karival megcsinálni argust akinek ehez van türelme annak sok sikert kivánok!!!

(#79319) MegalodonS válasza Cathfaern (#79314) üzenetére


MegalodonS
őstag

(#79316) BeZol

Koszi :R a DH es a Druid mar kesz van,herb/mining,de a mage es az alchemy rossz valasztas lett,igy a Shadow priest lesz a masik Alchemy-s(koszi a jo otletet!!! ) igaz meg csak lvl40 de addig siman meglesz.A terv az minden kasztot 110-re ,mivel en csak szoloban jatszok,teljesen raid mentesen :)

(#79317) demerion

Mit nerfelnek ezen mar?? :Y

[ Szerkesztve ]

(#79320) MegalodonS válasza Cathfaern (#79314) üzenetére


MegalodonS
őstag

Most neztem mi lesz benne

Battle for Azeroth - Island Expeditions Preview

Azt hittem a pve es pvp kombo lesz ;]

(#79321) demerion válasza MegalodonS (#79319) üzenetére


demerion
tag

Hát, azok után, hogy belengették a csak personal lootot raiden nem lepődnék meg semmin....

(#79322) sasa311


sasa311
veterán

930 ilvl afflocknak mennyi a reális single target DPS? Átlagban olyan 1M-kat tudok hozni és valahogy nagyon soványkának érzem, főleg, mert néha 900K, néha 1,1M, attól függően hány random shard proc-om és soul jön össze.
Master harvesterm + Sephuzom + 4/6 T21 (raidfinder) van, mert minden kalkulátor ezt hozta ki legjobbnak.

Azért vetődött fel a kérdés, mert az assasination rugómnak picit gyengébb a gearje (kb. 5 ilvl), viszont gyakorlatilag koppra ugyan annyi DPS-t csinálok mindig és simán +100-150K-t tudok single targeten hozni vele, ami azért nagy különbség.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#79323) Cathfaern válasza demerion (#79321) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem pre-patchben ugyanugy kiszedik majd a goldos kuldiket, mint a legionosben tettek.

(#79324) BeZol válasza MegalodonS (#79319) üzenetére


BeZol
őstag

Hát a shadow priest szerintem pont progress raidelésre való a leginkább, mert damage buffja van 20-35%-os bossHP-tól (én csak lvl 90-nél járok vele, de vmi ilyesmi van sztem), és ezzel az "előnnyel" pont raidelésen mész a legtöbbre a first killeknél, amikor még nincsen mindenki agyongearelve és sokáig tart leölni bármit. Healerként pedig jó-jó, de nem a legjobb, a sorrend kb. druid-pala-shaman, és csak utána jön a priest és monk.
A warlockokra nézzél rá esetleg, mert ha mennél véletlen pugos normalra v. hc-ra, akkor mindig kell egy lock, aki summolgat ;] , meg a healthstone-ja miatt is kell minden raidbe egy, és jelenleg egyik legjobb ranged dps-nek is számít mind AOE-ra és Single tartgetra bazi erős, és minden mythic+ kulcson ami nagyobb, egy warlock is ott fityeg, de ha úgyis felhúznál mindent 110-re, akkor útközben úgyis meglátod, hogy szimpi-e bármelyik. (amúgy nekem sem jött be a mage)

Azt is érdemes figyelembe venni, hogy melyik class milyen utilitykkel rendelkezik. Nem árt, ha van pl. immunitás, mert játék elején (igaz nem voltam mythic guildben még) bazi nehéz volt a 10-es kulcsokat összehozni a heti láda miatt, és így könnyebb lehet.

Még annyi, hogy ranged dps-ként nehezebb dolgod van mint melee dps-ként, és raideken is olyan a helyzet, hogy a melee mechanikák pofon egyszerűek, de a rangedeknek mindig szivatósabb az egész, úgyhogy én direkt az extra kihívás miatt váltok majd rangedre, és ezzel remélhetőleg lecserélem azokat, akik jelenleg lassan tanulnak és gyakran halnak le rangedként, de ez a healer témakörre is igaz :U

(#79325) Cathfaern válasza BeZol (#79324) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azert annyit hozzatennek, hogy igy kirg elott eleg zsakbamacska classokat nezegetni. Bar azt mondtak nem lesz skkora varialas, mint legionben, de pl. pont warlockhoz jelentosen hozza akarnak nyulni, illetve immunitasokon is nerfelni akarnak. Szoval semmi garancia, hogy egy spec olyan marad kovetkezo kiegre is, mint amilyen jelenleg. Foleg igaz ez a specek kozotti erorangsorra.

(#79326) warcat


warcat
veterán

Pénteki dátummal kaptam egy invite-ot az alfába, spam mappában landolt,csak most vettem észre...
Érdemes ránézni ott,na meg persze a Blizzard fiókon,ott egyből látszik.

EA: It's in the crate!

(#79327) MegalodonS válasza BeZol (#79324) üzenetére


MegalodonS
őstag

Prot pala a main (bs+mining)+Feral dr+DH(herb+mining) a kezdo harmas a tobbi meg jon majd, a lock ench+tailor,de majd kiderul mi lesz a befuto es mennyire valtoztatnak a fejlesztok!A shadow priestet el tudom kepzelni milyen durva lehet ilvl930+ :Y

(#79328) malacka87 válasza warcat (#79326) üzenetére


malacka87
senior tag

De jó neked. Streamelsz amúgy meg mytic vagy csak casual? Érdekel kik mire kapnak invitot. ☺️

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#79329) Whysperer


Whysperer
addikt

Szitastok.

Uh jolvan. megnyugodtam a Shamanom k.va jo lesz resto es elemental specen kiegben. [link] Earth shield reston meg elementalom .hjipijaje. :)

Warrioromtol kicsit tartok.

Prothoz semmit nem nzultak egyedul Ignor epaint warrialtak ,de sz.tem ez eleg nevettsegesen. szamoljam ki ,hogy eppen sok ragem legyen mikor bekapok egy nagy DMG-t ,hogy elnyomjam mentesre.

Ez enegem azert kicsit leakasztotta. Sracok. van egy nagyon alt DK-m nem tolom , egz het alatt beletettem 940 ilvl-t. 15-s kulcsig mentem vele. Warrior Full TOS setben 939-n alig birja a 12-13-t a heten. kicsti elkeserit. Erre semmit nem javitanak ra sot kiszolgatatobba teszik ezzel a 12 seces CD-s ignore painnel.
Haver Blood DK-val 15 kulcson 940-en annyi Self healt tolt mint esn a 96`- resto shamannal grp healben es melle meg 600k - 1 misis DPS-t.

Sajnalaom ,ha ez igy marad,de mar annyi emberrel beszelgettem es magasabb kulcson only DK/DH a nyero es ezt azert nem tartom jonak,hogy a warrior legalab egy 3. helyre beferhetne. Nem ertem mia celjuk evvel. Persze tudom 950-970 felett mar az is jo csak egyszeruen nagyon nem jo most tankolni a warrioral. nem is nagyon visszuk mi sem. egesz guildben nekem van egyedul. sajnalom. Beszelgettem par mythices guild haverral. egyedul 1-1 dps warriorjuk van csupan. Valaki felvilagosithatna mia celjuk a warrioral. neztem AMR meg telejsen uj lesz. :)

De Hala az egnek a shaman kiraly lesz. szoval 13 eves shaman still my main at the future 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79330) warcat válasza malacka87 (#79328) üzenetére


warcat
veterán

Semmi ilyesmi, ezért is lepődtem meg, bár az összes bétában voltam WotLK óta.

EA: It's in the crate!

(#79331) L4mie válasza Whysperer (#79329) üzenetére


L4mie
veterán

egyszer már jó lehetne megint a cement is :D LK-ban még nagyon élveztem és hasznos is volt a raidnek 1 cement, azóta nem nagyon látok cementshamant.
Amúgy milyen?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#79332) malacka87 válasza warcat (#79330) üzenetére


malacka87
senior tag

Engem utálnak akkor! :D

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#79333) thomeef válasza Whysperer (#79329) üzenetére


thomeef
őstag

Azért az Earth Shieldet elementálon egy kicsit erősnek érzem, már ha teljes értékű lesz.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#79334) Whysperer válasza thomeef (#79333) üzenetére


Whysperer
addikt

figyi elvettek tole a mozgekonysagot. Gondolom ezert kapta. aztert az az ugras nagyon soskzor menti az eletemet Restoval meg elementallal. Most azert nem fogsz elementellal elugralni meg akar LM-rol leugrani. Szoval sz.tem az elemental pont megszivta a Earth Shielddel. Lett egy shieldje es nicns mozgasa. plus a Echo is egy agra kerult a totem mastreyvel. szoval sz.tem elegge gyenge lesz ahhoz,hogy az ne szakitsa meleekent aki nem akarja :)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79335) Whysperer


Whysperer
addikt

Tanacsotokat szeretnem kerni. ugy mint irtam van ket ezer eves karakterem. 13 eves a shaman es 14 a Warrior. na most shamant jatszom mainen 13 eve,de nagyon tetszik a warrior es azon dolgozom ,hogy fel gearezzem ,mert nagyon gear fuddo szegeny.

De viccbol jatszottam egy honapig egy papot meg egy dk-t olyan easy mode 940+ ba vagtam ,hogy a vicc volt es nagyon erosek ahhoz kepest a sajat teruletukon,mehetsz veluk barhova. na most a warriorommat meg valami miatt iszonyat szenvedes gearezni. Nagyon Unlucky szegeny!! 2 het alatt Nm atnoruson nem esett neki csak GOlD. szo szerint es a bonus rollal is csak AP. 2 hete Greater Pointon meg csak AP. Nagyon szeretnem azt tolni es tolom is neki ezerrel. V jelen pillanatban 939 -ben van Tos HC gearben van meg legok is vannak neki ,de valahogy nem tudok 940 foleg kerulni vele. ( a nem tudom elolvasni amit irtal leszamitva valami tanacs,hogy lehet warriorral feljebb jutni.) Jelen pilalantban Fury / Prot vagyok ,de nagyon szerenek Prot main lenni vele. :R :R :R

mage toweres is Blood DK-val easy akkro life regem van meg dpsem ,hogy easyo mod warrirral megnem sikerult pedig sokaig birom csak nincs eleg dpsem hozza. Na mindegy most megjon a rendes gepem avval nem lagolok mint a laptoppal. Hatha avval jo lesz.!! Pl a life reges Legot valaki lecraftolta mar?

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79336) BeZol válasza Whysperer (#79335) üzenetére


BeZol
őstag

Prot warriort ne erőltesd, az fix.
Fury warriornak tudtommal nagyon kell trinket ellissande-ból (nighthold utolsó előtti boss), anélkül gyenge, egyébként nem értek hozzá semennyire.

Hát nincs mese, mythic+-ozgass addig, amíg végre 940+-okat farmolsz ki, és emellé letolod a heti LFR+NORMAL+HC-t, és foházkodsz a lootért.

DPS-ként nyögve nyelős lesz bejutni bárhova is kis gearrel, főleg ha Achievemented sincs.
A prot warrior gyenguszka nagyon, azt nem viszik sztem sehova.

Gyorsan gearelődni tehát Healerként v. Tank-ként tudsz, mert azokkal azért be-behívogatnak mythic+-okra és raidekre is, dps-ként csak akkor lesz pörgős a dolog, ha vannak ismerősök akikkel gearelődhetsz.

(#79337) sasa311


sasa311
veterán

Guild nélkül LRF a maximum elérhető gear level (910+)? + az upgradek és random droppok invasion pointokból?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#79338) Whysperer válasza BeZol (#79336) üzenetére


Whysperer
addikt

960+redto shamannal mindenhova mehetek de warriorral most nagyon. Fatyu sorsa van. . Jolvan akkor lrf nm meg talan pici hc de valami szörnyű gearezni ezt a warriort. Prottal kellene ,de ahogy te is En is tapasztalom es mindenki ezt fujja szornyu.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79339) thomeef válasza Whysperer (#79334) üzenetére


thomeef
őstag

Jah látom, nincs Gust of wind, így már oké. Így viszont akkor inkább tartanák meg az ugrást az earth shield helyett. Játékélményben sokat dob. Kár érte.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#79340) Whysperer válasza thomeef (#79339) üzenetére


Whysperer
addikt

PErsze ezert is hasznalom elemental off specnek es csak neha raidre,de amugy main resto vagyok es maradok is. 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79341) Whysperer válasza BeZol (#79336) üzenetére


Whysperer
addikt

Erre atrinektre gondolsz? [link]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79342) BeZol válasza Whysperer (#79341) üzenetére


BeZol
őstag

igen

(#79343) Viktor77 válasza sasa311 (#79337) üzenetére


Viktor77
titán

915 az LFR loot Antorusból.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#79344) sasa311 válasza Viktor77 (#79343) üzenetére


sasa311
veterán

Ok, de van feljebb guild nélkül?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#79345) Viktor77 válasza sasa311 (#79344) üzenetére


Viktor77
titán

Mehetsz mythicet is guild nélkül. :) Vagy mire gondolsz?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#79346) MegalodonS válasza sasa311 (#79337) üzenetére


MegalodonS
őstag

Guild es raid nelkul, nekem 930 lett a max !!!

(#79347) Whysperer válasza MegalodonS (#79346) üzenetére


Whysperer
addikt

Dk-val meg a pappal 940 tudtam tolni gyorsan guild nélkül

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79348) Viktor77 válasza sasa311 (#79344) üzenetére


Viktor77
titán

Amúgy pont jókor kérdezed, holnap bekerül a cross-realm Mythic Antorus és group finderbe is bekerül. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#79349) sasa311 válasza Viktor77 (#79345) üzenetére


sasa311
veterán

Nos nem igazán vágom hogyan is működik a mythic 5 fős. Annyit tudok, hogy "Kulcsok" kellenek hozzá - de honnan lehet kulcsot szerezni?

Illetve ha jól értem mythicből csak hetente 1 db loot van vagy az insta végén is van valami?

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#79350) Lacee1986 válasza sasa311 (#79344) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Simán, HC Antorus mehet puggal.

Guild max Mythic raidhez vagy 15 fölötti M+hoz közelező.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.