Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79901) TBT válasza Arnold2 (#79899) üzenetére


TBT
addikt

Neem. Bár az lenne! Vanilla WoW/BC és Lich King gyűjtői kiadások nekem hiányoznak. Cataclysm-től vannak meg a gyűjtői kiadások (egy saját részre vásárolt példányban és egy bontatlan példányban).
+ a Chronicles könyvek (szintén olvasott és bontatlan formában) + Sylvanas szobor
És ugye van előrendelésem a Battle for Azeroth CE-re is (mondjuk ebből 6 példány, mert ahol dolgozom, ott akad néhány WoW rajongó és most ők is CE-t kértek).

Mellette ott van még a StarCraft 2 CE kollekció, meg a Diablo 3 CE kollekció + Overwatch CE (mindegyikből 2 példány, egy saját részre, egy bontatlan formában). + Néhány Overwatch szobor a GearStore-ból (Tracer, Widowmaker, Reaper + Mercy előrendelés) + Heroes of the Storm Starter Edition-om is van, csakhogy ne legyen annyira hiányos a Blizzard kollekció.

Most találtam egy srácot (idehaza), aki bontatlan Vanilla WoW/BC és Lich King CE-t árul (még az 576-ban vásárolta őket), csak az a baj, hogy olyan árat kér értük, amit jelenleg nem tudok megfizetni.
Sajnálom, pedig így teljes lenne a gyűjteményem, csak ahhoz nyernem kellene a lottón. :D
Természetesen, ha lenne akkora pénzmagom, megvenném, de sajnos most nincs, neki meg SOS-ben kell a pénz, szóval nem ér rá több hónap múlva... :(

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79902) Arnold2 válasza TBT (#79901) üzenetére


Arnold2
őstag

:Y
(kicsit később jelentkezem majd, mikor megtaláltam az állam..)

Amúgy a bontatlan kiadások befektetési céllal lettek véve? Ha szabad kérdezni?

(#79903) Fandango válasza TBT (#79901) üzenetére


Fandango
veterán

Mennyit kér értük?

(#79904) Csapoati válasza Fandango (#79903) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Fél vese + egy tüdő. :DD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79905) Lajtorja válasza TBT (#79896) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Van :)

--- ---

(#79906) TBT válasza Arnold2 (#79902) üzenetére


TBT
addikt

Nem, csak akartam egy bontatlan kollekciót is. :D Nincs tervben az eladás, de sosem lehet tudni, mit hoz az élet.

#79903
150 000 Ft/CE

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79907) Csapoati válasza TBT (#79906) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem is tévedtem nagyot. :D Azért nem semmi ár...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79908) TBT válasza Csapoati (#79907) üzenetére


TBT
addikt

Nyernék a lottón, meg is venném tőle azonnal. De a lottón még senki sem nyert, szóval ez nem igazán járható út. :DDD
Az életben meg vannak egyéb, fontosabb kiadások is. Néhány hónap alatt össze tudnám spórolni ezt az összeget játékra, de akkor már nem lesz jó neki. Ez van sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79909) lakisoft válasza TBT (#79906) üzenetére


lakisoft
veterán

Az ebay-on 1.500.000-ért megy a teljes bontatlan sorozat! :R

(#79910) TBT válasza lakisoft (#79909) üzenetére


TBT
addikt

Nála csak 1 millió forint. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79911) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79912) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Sziasztok!
Na ugy nez ki, allamvizsga utan meglepem magam a wow starter valtozattal. Az lenne a kerdesem, utana milyen lehetosegeim vannak az upgradre? Battlechestet szeretnem, amiben szinte minden benne van. 3900 Ft most. Tudok ilyenre upgradelni majd? Illetve 72 ora utan eltunik a starter account es atvalt majd a normalra? Egyelore csak ennyi kerdesem lenne, de majd jon a tobbi :D

[ Szerkesztve ]

(#79913) cl.aci válasza Jack Oneill (#79912) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Elméletileg megmard a starter acc 72 óra után is, nem időkorlátos hanem szintkorlát ás egyébb korlátozások vannak csak bent (20-as szintig tudsz fejlődni, nem tudsz tradelni, invelni meg ilyenek), ha megveszed a Battlechestet, akkor ezt az acc-ot simán fel tudod vele upgradelni a battle.net oldalon, de ha valami sületlenséget írtam akkor majd javítanak.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#79914) Fandango válasza TBT (#79906) üzenetére


Fandango
veterán

Te jó ég! :Y

(#79915) Lajtorja válasza TBT (#79906) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Vanilla bontatlan CE 150-ért? Gyanúsan olcsó, eBayen 400-ért mennek a bontott, de felhasználatlan kulcsosok. Bontatlan inkább misi környéke, ha nagyritkán eladósorba kerül egy-egy. Ha nem nem scam én megvenném ennyiért a helyedben, befektetésnek se rossz.

--- ---

(#79916) Jack Oneill válasza cl.aci (#79913) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Azert is kerdezem, mert Originnel volt nekem olyan, hogy megmaradt a proba verzio es kulon volt az upgradelt jatek. Nem csak a kliensben, hanem a win programok telepitese es torlese kozott, illetve a program files kozott is. Tudom, ezek apro dolgok, de engem rettentoen idegesit.

(#79917) Cathfaern válasza Jack Oneill (#79916) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Arra figyelj, hogy jó acc-ra told az upgrade-et. A telepített programból tuti nem lesz külön, viszont ha rossz acc-ot upgrade-elsz (vagy újat hozol létre), akkor a trial közben létrehozott karaktereid nem lesznek elérhetőek.

(#79918) TBT válasza Lajtorja (#79915) üzenetére


TBT
addikt

Nem Vanilla, azt nem adja el. BC/Lich King/Cata/MoP/WoD CE-k.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79919) Jack Oneill válasza Cathfaern (#79917) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Oke. Nagyon szepen koszonom.

(#79920) Plata


Plata
félisten

Az előbb letoltam rugó karival a heti inváziót,kaptam egy ugyanolyan fejest mint múltkor csak 930 helyett most 945 ilvl,de ugyanaz. :D
Ahogy vége lett a bossnak és kaptam cuccot tipliztem vissza a portálhoz,átmentem rajta erre bele estem a semmibe és kis zuhanás után kinyiffantam. :F
Még ilyen sem volt.
Vicc hogy mage karival meg ugyanaz a kesztyű jött,még a stat is ugyanaz.

(#79921) Lacee1986 válasza Plata (#79920) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Mivel, hogy ugyan az a loot esik belőle. Ha bemész a portálon, megnyitod a mapot és rákattintassz a boss képére, akkor láthatod mit dob neked. 930 alapból, de forgeolhat mint majdnem minden.

(#79922) tPedro_ válasza TBT (#79896) üzenetére


tPedro_
őstag

Nekem megvan az összes gyűjtői változat. Plusz sikerült még beszereznem potom összegért egy WarCraft 3 gyűjtői változatot is, igaz bontottan de hiánytalanul.

(#79923) Plata


Plata
félisten

Ma meglett warlockomnak class hall küldivel argussian reach exalted repu.
Gondoltam nekiülök és letolom a vonyít elf küldit is.
Ez volt a legrövidebb és leglazább küldi szerintem,pár perc alatt kész lett.

(#79924) hemaka válasza laceszgamer (#79887) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kapsz uj skineket.

[ Szerkesztve ]

(#79925) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Sziasztok!

Korábban írtam, hogy elkezdeném a játékot. Na már most kapnék egy recruit a friend felkérést, erre én telepíteném a startert, ami ugye 20-as szintig játszható. Viszont a felkéréssel együtt kapok 30 nap játékidőt. A kérdésem, hogy ez hogyan aktiválódik, ha a starterrel játszom. Később megveszem a battlechestet , esetleg akkor kezdi majd el a számolást?

(#79926) Viktor77 válasza Jack Oneill (#79925) üzenetére


Viktor77
titán

A meghívód kapja a játékidőt, ha te előfizetsz 1 hónapra. Ha 2-re, akkor mountot is kap. [link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#79927) Jack Oneill válasza Viktor77 (#79926) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Áhá, értem, köszönöm :)

(#79928) Zimmi91 válasza Viktor77 (#79926) üzenetére


Zimmi91
addikt

A mountot mennyi idő után és hogyan kapom meg?! Most fizetett elő haver 2napja a második hónapra és már várom a mountot ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#79929) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Nem birtam ki az allamvizsga vegeig es telepitettem a startert. Eddig nagyon tetszik a jatek, van benne valami...hangulat...szinvilag...nem tudom, de megfogja az embert. Ahogy fejlodik a kis karaktere, ahogy fedezi fel az egesz jatekot. Kihasznalom a startert, de valoszinu, megveszem a battlechestet, ha ennyire bejon. Mennyi egyebkent a jatek havidija? Ez a havidij egyebkent nem kene, de nyilvan van ra okuk, tisztaban vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#79930) tomiivagyok válasza Jack Oneill (#79929) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

~4000 forint a havidíj. Egy éjszaka a városban, vagy 3 kör rövid. Szerintem sokkal jobban megéri az 1 havi szórakozásod, mint az, hogy elmész beb*szni. Nyilván kell az is, de na, érted.

Másik: ma voltam heroic groupban. A raid group 80%-a 600 és 800k között DPS-elt, azt se tudták, hogy mit csináljanak Hasabelnél. Konkrétan 4 raid groupból 4 nem jött be, 3-4 wipe után otthagytam az összeset.

A hab a tortán az volt, amikor a felhoundsnál 2x wipeoltunk, mert a tank csak állt, és neki az volt a tankolás.

(#79931) Plata válasza Jack Oneill (#79929) üzenetére


Plata
félisten

Pedig kb semmit sem láttál,mivel csak trial acc a legjobb dolgok zárva vannak.
Ha megveszed a játékot és van előfizetésed sokkal jobb lesz.

(#79932) laceszgamer válasza Jack Oneill (#79929) üzenetére


laceszgamer
addikt

Pár hónap játék után ha gyesen csinálod simán ingyen tudsz játszani, mivel lehet goldból is fedezni az előfizetst.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#79933) Csapoati válasza laceszgamer (#79932) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Államvizsgája lesz, nem gyesen van. :DDD ha gyesen csinálod

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79934) Jack Oneill válasza laceszgamer (#79932) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Szerintem az ugyesen akart lenni. Ja, amugy allamvizsga :D Juni 8-an penteken, ezert addig csak rovid ideig nezek bele, mert tanulni kell :D
Ezt az aranybol fizetest tudtam, de szerintem nagyon nehez osszeszedni annyit. Haver nem tudom, hogy csinalja, de egy karival tolja a kuldiket, szakmaja van es fel eve csak arannyal fizet. Azt mondja, annyi a trukk, hogy minden kuldit felvesz es eladja a cuccokat.
Tudom, hogy meg a toredeket sem lattam a jateknak, de egyelore tetszik. Mivel angol nyelvvizsgam meg nincs, arra valo keszulesben sem rossz. Ha lesznek majd kerdeseim, zaklatlak titeket :D

[ Szerkesztve ]

(#79935) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Na az első probléma meg is van :D Nem értem az arany dolgot. Ha jól látom van ezüst, meg réz. Arannyal még nem találkoztam.

(#79936) Viktor77 válasza Jack Oneill (#79935) üzenetére


Viktor77
titán

Majd fogsz. Értelemszerűen, ha majd 100 ezüstöd lesz, lesz 1 aranyad.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#79937) Hansomester válasza Jack Oneill (#79935) üzenetére


Hansomester
tag

Irígyellek, tök jó lehet ismeretlenül elkezdeni a WoW-ot én még emlékszem mekkora élményt adott mikor béta állapotban toltam a counter-strike után. Minden apró bokrot megnézni, nem siettem sehová, mindenki megállt pillázott, chatelt, stb. :)
Teljesen beszippantott, megszűnt a kinti világ :)
Hasonló élményeket Neked is :)
melyik szerveren vagy?

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#79938) Viktor77 válasza Hansomester (#79937) üzenetére


Viktor77
titán

Ezen gondolkodtam én is. Jó lenne mindent elfelejteni és elölről kezdeni. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#79939) Hansomester válasza Viktor77 (#79938) üzenetére


Hansomester
tag

Majd talán a Vanillában, ha lesz egyszer :)

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#79940) Jack Oneill válasza Hansomester (#79937) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Köszönöm a jókívánságokat :) A világot ismerem, csak valamiért nekem ez a játék kimaradt. Aki meghívott, a Bloodscalp szerveren van, így gondolom, majd én is oda kerülök. Azért írom, hogy majd, mert elvileg a starter egy ideiglenes szerverre rakott, de később megveszem a rendes játékot szerintem. Júni 8-tól kicsit ráfekszem a dologra, persze nem elhanyagolva a Feleségemet sem :D

(#79941) Peetey91 válasza Hansomester (#79939) üzenetére


Peetey91
senior tag

Akkor volt még igazi RP élmény, sok felfedeznivaló újdonság, bandázások Crossroadsban, a quest szövegéből kitalálni, hogy mi és hol lehet a feladat (ha nagyon elakadtunk akkor Thottbot, Allakhazam :D), személyesen bejelentkezni a BG-kre, stb. Ejj de szép is volt.

(#79942) Hansomester válasza Jack Oneill (#79940) üzenetére


Hansomester
tag

Én is ott kezdtem, de eljöttünk ragna hordára 2 éve, mert itt több a magyar, bár a cross realmok miatt már kb mindegy hogy hol vagy. :)
Hehe óvatosan :)
Nálam sokszor volt ez kérdés régen: "Válassz, a játék vagy én?"
Nőből bármikor veszek újat, de karakterből? :)

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#79943) Hansomester válasza Peetey91 (#79941) üzenetére


Hansomester
tag

Thottbot tényleg, már el is felejtettem.
Meg akkoriban ugye még mindenkinek 1 karaktere volt és ismerted az ellenségedet is, volt KOS lista :)
Tudtad kibe lehet belekötni és kibe nem érdemes :)
Aztán mikor jöttek a kiskarik volt olyan is hogy 5-en mentünk az instához jött egy hordás, mindenkit megölt a csapatból csak engem nem, a guild név miatt. De persze volt ez fordítva is: senkit sem csak engem ölt meg :)
Aztán átlogoltál megölted, odajött egy guild társa, megöltek ketten, odajöttek tőlünk 3an megöltük őket és így alakult ki egy totál random guild pvp :)
Meg a bloddscalpon HUn csati admin voltam és mikor hancu nevű frostshockos ujságító vagymi fogadásból átjött a BS-re gnóm vmit kezdeni és elkezdte floodolni a csatit, hogy szar BS stb. én meg kivágtam, mint a macskát szarni, akkor ez vezető hír lett a frostshockon, erre a ragnások a BSre jöttek HUN csatit floodolni a BS-esek meg a ragnára mentek HUN csatit floodolni. Aztán átjött a ragnás admin hazazavarni az övéit én meg a ragnáról a mieinket. :)
Ez az igazi csordaszellem annyira hiányzik már a játékből :(
Nah jó befejeztem, mert ez már off :)

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#79944) Plata válasza Viktor77 (#79936) üzenetére


Plata
félisten

Bakter,de fura tatyód.
Milyen addon ez?

(#79945) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Ez mennyire megbízható oldal? Csak kérdezem, nem innen akarom venni :D Kivéve, ha megbízható.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#79946) Viktor77 válasza Plata (#79944) üzenetére


Viktor77
titán

Egy random kép a netről.

Ja, mivel nem volt 20 altja mindenkinek, tudtuk ki kicsoda, melyik guildből van, mit tud. Nem volt cross-realm, BG-ken is ugyanazokkal játszottál akikkel összefutottál outdoor (így volt lebeszélve ki lesz Grand Marshal meg ilyenek, akkor az lépte a legtöbb szintet, akinek a legtöbb honor killje volt, így meg volt beszélve kit nem szabad lehagyni killben).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#79947) Hansomester válasza Jack Oneill (#79945) üzenetére


Hansomester
tag

Inkább ezt használd!
Ami ezen az oldalon van az mind normális oldal:

[link]

Hmm amazonon 4,49 a BC :)

[ Szerkesztve ]

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#79948) Cathfaern válasza Jack Oneill (#79940) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nincs olyan, hogy ideiglenes realm. Starterrel is tudsz már kezdeni Bloodscalp-on karaktert, és nem ott kezded, akkor később nem fogod tudni átvinni (illetve csak ha fizetsz). Megjegyzem Bloodscalp jelenleg nem túl népes. Bár ha vannak ott ismerősök, akkor ez nem probléma (játék nagyrésze már úgyis cross-realm).

(#79949) Jack Oneill válasza Cathfaern (#79948) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nem volt szerver választási lehetőségem és haver amikor együtt mentünk, látta, hogy valami ideiglenes szerveren vagyok.

(#79950) tomiivagyok válasza Jack Oneill (#79949) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

nem volt, mivel neked kell kiválasztani, hogy melyik szerveren vagy (realmon), fent, ahogy választasz karaktert. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.