Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29015) Cathfaern válasza Wolverine (#29013) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tegnap nekiálltam próbálkozni ingame beállításokkal, és azt vettem észre, hogy árnyékokat leszámítva kb. mindegy mit állítok FPS-em nem változik lényegében (pl. AA-t felvettem 2x-ről 8x-ra, 1-2 fps különbség, ami mérési hibának is elmegy). Mindez egy 3,6ghz-re húzott C2D-vel és HD4850-el, 4GB 800Mhz-en járó DDR2-es ramokkal, 1440*990-es felbontásban. De laptopomon (2ghz CD, x1400 mobility) is az a helyzet, hogy AA, árnyékok nélkül, illetve kisebb felbontásban, hiába veszem le-fel láthatóságot, vagy állítok mást, fps lényegében nem változik.
Most megpróbálom megnézni, hogy ha ramokon állítok, az mennyire befolyásolja a dolgokat. Ha az se nagyon, akkor viszont CPU-t érdemes fejleszteni mindenképp.
Amúgy úgy tudom, teljesítményben DDR3 és DDR2 között jelenleg nem sok különbség van, persze ez idővel változni fog, illetve új gép esetén érdemes már inkább DDR3-t venni, mert a 2-esnek csak felfele fog menni az ára.

gabranek:
Jap, supportnak kell írni, gyakorlatilag az a kategória, mint ha elfelejtetted volna a jelszavad.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.