Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71251) DS39


DS39
nagyúr

Windows Defendernek az ikonja miért csak akkor látszik a tálca értesítési ikonjai között, ha meg van nyitva a program? Ha bezárom, akkor eltűnik onnan. (nem elrejtődik a nyilacska "mögé", hanem eltűnik, mint az usb ikon, ha kihúzom a pendrive-ot)
Win10-ben ha jól tudom folyamatosan ott van a pajzs ikon.
8.1-en be lehet állítani, hogy folyamatosan látszódjon?

a google nem volt a barátom a kérdésben, az emberek többsége vagy ki akarja kapcsolni a Defendert vagy az ikonját eltüntetni. (utóbbi fura, mert lehet nálam bugos, hogy eltűnik, másnál meg látszik folyamatosan?)

(#71252) DS39 válasza DS39 (#71251) üzenetére


DS39
nagyúr

annyit sikerült kideríteni, hogy alapból el akarná indítani a rendszer az ikont megjelenítő fájlt, a neve: MSASCuiL.exe, csakhogy a Defender fájljai között nincs ilyen.
https://www.file.net/process/msascuil.exe.html
The genuine MSASCuiL.exe file is a software component of Microsoft Windows 10 by Microsoft Corporation.
On any older Windows OS, (8.1/8/7/Vista/XP), or in another location, it is disguised malware.

ha volt is ilyen fájlom, korábban ESET Internet Security volt fent, lehet az nézte malware-nek és törölte. mindenesetre hivatalos forrásból nem találom, hogyan lehetne letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#71253) imref válasza DS39 (#71252) üzenetére


imref
csendes tag

Én úgy oldottam meg, hogy a futó programot rögzítettem a tálcán.

(#71254) DS39 válasza imref (#71253) üzenetére


DS39
nagyúr

én is. így ha kell, könnyen elérem.
de elég érdekes egy anomália ez, ha törlöm startup-ból a következő indítás után ismét ott van a bejegyzés/hivatkozás, a nemlétező fájlra.

(#71255) imref válasza DS39 (#71254) üzenetére


imref
csendes tag

Az eredeti MSASCuiL.exe fájl a Microsoft Windows 10 szoftverkomponense.

(#71256) DS39 válasza imref (#71255) üzenetére


DS39
nagyúr

pont ezért érdekes egy anomália ez. a 8.1-es Defendert vagy bővítené a MS ezzel a fájllal vagy ne hivatkozzon rá, hogy el akarja indítani, ha erre a régebbi OS-re már nem fejlesztik hozzá. logikátlan.

(#71257) pilóta


pilóta
nagyúr

Olyan kérdésem van, hogy van egy működő 8.1-es rendszer egy 128-as SSD-n, rahedli program telepítve, nyomtatók beállítva meg minden. Át szeretném migrálni egy 256-os SSD-re úgy, hogy semmit ne kelljen újratelepíteni.
Olyan megoldás kellene, hogy csak átteszem a rendszert az új SSD-re, utána kikapcs, SSD-k megcserél, bekapcs és minden működik tovább.
Lehetséges ez? Ha igen, hogyan?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#71258) cigam válasza pilóta (#71257) üzenetére


cigam
félisten

Lehetséges, pl. a CloneZilla is alkalmas rá.
Ha GUI-s megoldást keresel, akkor ott van mindjárt a beépített lemezkép készítő. Elmented az egész lemezt, kicseréled az SSD-t, és a mentő/telepítő lemezről botolva visszaírod rá a mentést.
Külső gyártó megoldásiból is renget van pl. az AOMEI backupper-el is le tudod klónozni a teljes lemezt.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#71259) pilóta válasza cigam (#71258) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi! Közben a Win10 topicban is válaszoltak, a klónozás volt a kulcsszó, így már megvan :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#71260) cigam válasza pilóta (#71259) üzenetére


cigam
félisten

Fogadjunk egy túró rudiba, hogy a Macrium Reflect-et ajánlották, más alternatívát meg sem említve ;]

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#71261) pilóta válasza cigam (#71260) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mert az nem jó? :F

Aki él és nem boldog, az téved!

(#71262) cigam válasza pilóta (#71261) üzenetére


cigam
félisten

Klónozásra jó, csak nekem kapásból mennyivel több ötletem volt rá :)
Annyiféle megoldás, program létezik a feladatra, de az ottani "véleményvezérek", leragadtak egyetlen programnál.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#71263) pilóta válasza cigam (#71262) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az rendben van, de akkor melyik a legjobb, legegyszerűbb?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#71264) King Unique válasza pilóta (#71261) üzenetére


King Unique
titán

De, nyilván jó a Macrium Reflect, sőt az egyik legjobb program ilyen célra, nemrég a másik Windows topikban egy ezen témában jártas, nagy tapasztalattal rendelkező fórumtag is ajánlotta, szóval nyugodtan használhatod. :K

Alternatívák meg valóban vannak dögivel, a másik topikban adott válaszoknál, illetve az enyémnél linkelt hozzászólásban is említve vannak ilyenek ha elolvastad, sőt ennyi erővel az SSD gyártójának saját szoftvere (ha van) is szóba jöhet. :)) De ha van egy már bevált és sokak által használt program ilyen célra mint pl. a Macrium Reflect, akkor nyilván nem kötelező végigpróbálgatni az összes programot, hanem lehet célirányosan egyből azt használni, amiben nincsen semmi "leragadás", ha egyszer tökéletesen megfelel a célra. Valamint igen, a klónozás mellett lehet menteni és visszaállítani is, tud olyat a Macrium Reflect és a Windows 10 beépített eszköze is, de akkor el kell dönteni, hogy most az előbbit, vagy a közvetlen klónozást akarod használni. Ha az utóbbit, akkor nyilván mehet egyből az, felesleges bonyolítani.

[ Szerkesztve ]

(#71265) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

A Windows 8.1-ben lévő Defender mennyire számít jónak?
Ha ez nem olyan jó, mint a Windows 10 alatt, akkor mit ajánlotok helyette?

(#71266) cigam válasza timelord1987 (#71265) üzenetére


cigam
félisten

Sajna nem olyan jó 1 (verzió)számmal kisebb verzió. Mondhatni annyi a difi köztük mint a W8 és W10 között.
Ugyanakkor ha eddig sem kaptál be semmit, okosan használod a gépet, alap védelemnek megteszi. Ha mégis választani szeretnél egyéni ficamok döntenek. Van akinek fontos hogy tudjon magyarul, van akinek az a fontos hogy több víruskergető motort használjon, esetleg érdekes lehet a böngésző beépülő modulja, ami adott esetben a jelszavakat is tudja kezelni,....
No és ott van az ár kérdése. Mennyi gépre mit tartalmazzon. Szerintem a neves gyártók termékeit használva nem lőhetsz mellé.

Itt biztosan mondanak konkrétabb tippeket, csak pontosan írd le mik a szempontjaid.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#71267) DS39 válasza cigam (#71266) üzenetére


DS39
nagyúr

A program verzió különbség nem meglepő, de a vírusdefiníciós fájlok, amiket letölt az ugyanaz kellene legyen. Vagy rosszul gondolom?

(#71268) cigam válasza DS39 (#71267) üzenetére


cigam
félisten

Valószínűleg egyforma, ugyanakkor egy minta alapú adatbázis mit sem ér azok ellen amiket még nem ismer. És itt jön képbe a megelőzés, a viselkedés alapú elemzés, ami a még adatbázisban nem szereplő, de káros programokat még időben megfogná.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#71269) Szirtimorc


Szirtimorc
aktív tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne: 2 napja kezdte csinálni, hogy a D meghajtó (adattár, raid5) úgy 3-5 percenként 100% terheltséget jelez (úgy 5-10 másodpercig), és jogos a dolog, a hangján is hallani, hogy dolgozik. Semmilyen program nincs nyitva, naplókban semmi nincs, vírus-malware kergetésen túl vagyok, szerencsére semmi. A terhelést a SYSTEM (NT KERNEL & SYSTEM) csinálja, de ennél többet nem tudok kideríteni. Ha éppen futó file művelet van, akkor az is a háttérbe szorul. Jó lenne valahogy abbahagyatni vele.

HDDS szerint mind a 4 lemez kiváló

[ Szerkesztve ]

(#71270) Szirtimorc válasza Szirtimorc (#71269) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Meglett a megoldás, ez a jóképességű csak úgy magától kreált rá egy lapozófile-t.

(#71271) cocka válasza Szirtimorc (#71270) üzenetére


cocka
veterán

Nekem laptopon van az, hogy hiába kapcsolom ki meg powercfg -h off is megvolt és minden egyéb energiatakarékos hülyeséget kilőttem, mégis mindig létrehozza a hiberfil.sys-t.

PC-n érdekes módon ha az összes ilyen szart kiiktatom, beleértve azt is, hogy ne hozzon létre sose hiberfil.sys-t, akkor nem hozza létre juszt is.

Mer ugye ki kell kapcsolni egy rakat mindent, nem aludhat el, nem hibernálódhat, nem engedélyezzük a gyorsindítást, nem engedélyezzük a hibrid leállást stb..

pagefile.sys-szel kapcsolatban szerencsére nincs ilyen tapasztalatom.

Még azt kéne kideríteni, hogy a swapfile.sys-be mit ír és minek.

(#71272) Szirtimorc válasza cocka (#71271) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Az lehet valami driver gond is szerintem. Csinálj egy 1 bájtos hiberfilt mikor sikerül letörölni, és tedd írásvédetté. Talán nem piszkál bele. Darabra ott lesz, de helyet nem foglal.
Egyébként felháborító, hogy semmilyen javítás nem jön ki a 8/8.1-hez, csak a defender frissítések érkeznek.

Gondolom sima swap-nek használta, ugyanis a C meghajtóról meg eltüntette :)

(#71273) cocka válasza Szirtimorc (#71272) üzenetére


cocka
veterán

Nekem szoktak jönni a szokásos hónap második keddjén. Valami összefoglaló frissítés, szóval elvileg nem defender egyik se. Letiltottam a Defendert amúgy is.

(#71274) Szirtimorc válasza cocka (#71273) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Az csak biztonsági, meg rosszindulatú sw eltávolító, ha jól rémlik

(#71275) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Adott egy régebbi laptop amin anno win8 újkorában. Most win10 van rajta de iszonyat lassú? Szerintetek ha win8 menne rá akkor várható lenne sebesség növekedés vagy sok jóra nem kell számítani a rendszer cserétől? :)

Köszönöm!

(#71276) pn4hvq válasza Anulu79 (#71275) üzenetére


pn4hvq
senior tag

"Most win10 van rajta de iszonyat lassú?"
Ezt most tőlünk kérdezed? Honnan tudjuk?

A laptop pontos típusának és/vagy a benne lévő memória, háttér, CPU adatainak megadásával lehetne pontosabb választ adni.

(#71277) Armagedown válasza Anulu79 (#71275) üzenetére


Armagedown
őstag

Vegyél bele egy ssd-t és akkor nem lesz gond a sebességével, a WinXnek nagyobb az I/O igénye az adattároló tekintetében.
A Windows 8.1 gyorsabb lesz merevlemezről is.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#71278) Anulu79


Anulu79
addikt

Jogos!
Régebbi i3-as processzor van benne 4 Gb ram társaságában.

Ha ennyivel jobb a win8- akkor lehet beszélet a tulajjal ezzel kapcsolatban. :)

(#71279) pn4hvq válasza Anulu79 (#71278) üzenetére


pn4hvq
senior tag

A fenti SSD-re cserét kiegészíteném egy 4GB-os memóriabővítéssel is a Win10-hez.

(#71280) King Unique válasza Anulu79 (#71275) üzenetére


King Unique
titán

A másik topikban már feltetted ezt a kérdést és ott (is) válaszokat is kaptál rá. Ahol a lényeg továbbra is ugyanaz, SSD kellene abba a gépbe rendszermeghajtónak W10 alá a lassú HDD helyett, ennyi. + Ha belefér, akkor a RAM bővítése is megfontolandó, mert a 4 GB manapság nem túl sok, annyit a mai modern böngészők simán meg tudnak zabálni, ahol ha emiatt intenzívebben használja a W10 (is) a lapozófájlt és ezzel jobban "tekeri" a HDD-t, akkor megint nem meglepő a lassúság.
Egyébként meg nem, nem lenne sokkal (max. kicsivel) gyorsabb egy W8.1 sem a jelenlegi hardverkörnyezetben, használtam évekig laptop + lassú, 5400-as HDD felállásnál W7, 8.1, 10 rendszereket egyaránt, sőt volt ezekkel triple boot megoldásom is. Ami érezhetően gyorsabb volt, az a Linux, illetve abból is főleg valami könnyűsúlyú változat. Meg ugye nagyban számít Windowsoknál is, hogy milyen szoftverkörnyezet van, milyen programok vannak telepítve, azok automatikusan indulnak-e a rendszerrel együtt és futnak-e háttérben, milyen AV van telepítve és az mennyire fogja a rendszert, stb. + Ha a tulaj egy egységsugarú, átlagos user és összevissza van a gépén telepítve mindenféle, automatikusan induló programmal a Windows, + netán még vírusos is, akkor ugye megint nem meglepő ha belassul. Ez esetben nyilván a felesleges programok kikapcsolása/eltávolítása, vírusirtás, vagy akár az újratelepítés lenne a megoldás, illetve W8.1/10 esetén a gépházban a felújítás/alaphelyzetbe állítás is opció.

[ Szerkesztve ]

(#71281) cocka válasza King Unique (#71280) üzenetére


cocka
veterán

Csodákat azért nem kell várni az SSD-től sem.

Nekem van egy használt ezeréves laptopom, aminek még a SATA portja is 1-es. Plusz hiába vettem bele DDR2-es (ez megy bele csak LOL) ramokat, a 2×2-ből csak 3-mat lát. BIOS szinten is. Proci meg valami egymagos hulladék fos max. 2 GHzcel. LOL

Na hát egy ilyennél az SSD is köhög rendesen, pedig a ram miatt csak 32 bites win 8.1 van rajta.

(#71282) King Unique válasza cocka (#71281) üzenetére


King Unique
titán

Itt most arról volt szó, hogy ha van egy viszonylag normálisabb gazda hardver (a példában i3 CPU, min. 4 GB RAM), akkor ott a lassú HDD a gyenge láncszem és az SSD sokat dobhat rajta, sőt akár még SATA1/2 csatlakozásnál is. Ellenben ha annyira ergya a gép, akkor ott valóban nem kell csodát várni, arra inkább vagy valami lightos Linux való, vagy komplett hardvercsere.

(#71283) Anulu79 válasza King Unique (#71280) üzenetére


Anulu79
addikt

8.1 lett a "nyerő" rendszer. Jelenleg gyorsabb mint a win10 volt. Tudom én is, hogy nem kell csodát várni a géptől. Előbb-utóbb csere lett azt az infót kaptam. De most gyorsabb lett mint a 10-el volt korábban. :)
Amúgy meg igen feltettem a kérdést mert a másik topikban mert az még régebbi rendszer és érdekelt ott is a vélemény. :)

[ Szerkesztve ]

(#71284) King Unique válasza Anulu79 (#71283) üzenetére


King Unique
titán

Egy frissen, a 0-ról újratelepített Windows nem meglepő, ha gyorsabb valamivel mint egy belakott, több hónapos/éves telepítésű, pláne ha az utóbbi esetlegesen sok automatikusan induló, rendszert lassító programmal van megspékelve, netán még vírusos is, stb. :))
Igen, az a része érthető, bár ez lényegében 1 téma, ahol az azzal kapcsolatos kérdést alapesetben elég egyszerre 1 topikban feltenni és végül is a másikban is le volt már írva a lényeg. :)

(#71285) Anulu79 válasza King Unique (#71284) üzenetére


Anulu79
addikt

Megoldódott az a lényeg. :D Amúgy a frissen rakott 10 is nagyon lassú volt a gépen.

(#71286) King Unique válasza Anulu79 (#71285) üzenetére


King Unique
titán

Annyira nagyon azért nem kellene a 10-esnél sem, max. ha a friss telepítés után teker a Windows Update átmenetileg, mert ugye frissíteni kell a rendszert. Sőt, ez 7,8.1 esetén problémásabb lehet, legalábbis korábban ha nem volt alkalmazva az itt említett módszer, akkor képes volt csak a frissítések keresésével órákig "tekerni" a WU. :D

(#71287) Anulu79 válasza King Unique (#71286) üzenetére


Anulu79
addikt

A 8.1 frissítésnél elvolt egy darabig. :D De amúgy a 10 a legfrissebb volt ami felment és az is iszonyat lassú volt. De már mindegy is. :)

(#71288) King Unique válasza Anulu79 (#71287) üzenetére


King Unique
titán

Legújabb főverzió (most 20H2) az lehet, de legfrissebb, vagyis teljesen naprakészre frissített nem valószínű a konzumer forrásból letölthető 10-es ISO-nál (.572), max. esetleg egy 3rd party integrált telepítőnél. Másrészt nem tudom nálad mi az iszonyat lassú kategória, de mint említettem használtam korábban és most is akad még elfekvőben 5400-as HDD-vel szerelt hasonló hardveres erőforrású laptopom, sőt 2,5"-os külső merevlemezen WTG telepítésem is van és bár lassú a boootolás + míg teljesen feláll a rendszer, de utána úgy-ahogy viszonylag használhatóan fut rajta a 10-es, meg ugye laptopnál adott a lehetőség altatni a rendszert és abból ébreszteni. :) Ha SSD van alatta, akkor meg nyilván jóval gyorsabb minden és nem téma ez az egész, illetve abba a laptopba is pusztán egy SSD kellett volna a lassú HDD helyett.

(#71289) Anulu79 válasza King Unique (#71288) üzenetére


Anulu79
addikt

Rákattintasz valamire aztán vársz, hogy történjen valami. Majd megint vársz egy kicsit aztán történik valami. :D Nem az én gépem volt. Én elmondtam a véleményt sztá a tulaj így döntött. 😊

(#71290) zsolt_64


zsolt_64
senior tag

Szasztok !
Windows 10 ben az energiagazdálkodási lehetőségeknél van az alvás gomb amit lehet képernyő kikapcsolásra állítani. windows 8-1 nél nincs meg ez az opció . van valami trükk hogy ezt a beállítási lehetőséget elő lehessen csalogatni ?
a windows naprakész

[ Szerkesztve ]

(#71291) Luck Dragon

Sziasztok.
Van egy Lenovo G580-am amit a mai napon csináltam egy Windows helyreállítást. Ez sikeresen meg is történt.
Minden működik kivéve az áruházat ahol a 8.1-es frissítést nem tudom elérni. Gépen már gyárilag rajta volt a Windows 8 , ha ez bármit is számít. Eddig nem volt ilyen jellegű problémám ez új.
Kettő napja ezzel szívok . mi lehet a megoldás :F :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#71292) cocka válasza Luck Dragon (#71291) üzenetére


cocka
veterán

Tudtommal az az Áruház 8.1-en már kuka. Pontosabban maga az áruház még létezik, csak mondhatni már jó formán nincs is kompatibilis app a windóz 8.1-gyel. Mindegyik a 10-hez van vagy esetleg windóz mobilra. Ami azért durva, mert ugye azt már korábban kivezették, de mégis a windóz 8.1 desktop verziójához érhető el kevesebb app.

(#71293) Luck Dragon válasza cocka (#71292) üzenetére

Baj az hogy maga az áruház a képen láthatóan így nyílik meg . Szóval ha el is indulna akkor már a 8.1 már nem is elérhető :F

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#71294) cocka válasza Luck Dragon (#71293) üzenetére


cocka
veterán

És van olyan 8.1-gyel is kompatibilis app, amit használnál?

Nekem még van egy relatíve alig piszkált telepítésem, amiben mindent úgy hagytam kb. ahogy eredetileg volt, kivéve az energiagazdálkodós hülyeségeket, azokat ától cettig kikapcsoltam.

És hiába tudom elérni az áruház részt, semmilyen app nem kompatibilis. De megnézem neked, ha érdekel.

(#71295) Luck Dragon válasza cocka (#71294) üzenetére

Igazából csak a 8.1-et szerettem volna vissza tenni. Nem is az appok miatt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#71296) King Unique válasza Luck Dragon (#71291) üzenetére


King Unique
titán

Na és a 8.0 naprakészre frissítése a Windows Update-en megvolt? Ha nem, addig nem nagyon van miről beszélni.
Ha a W8.1-re akarsz upgrade-elni - ami eleve javasolt, mivel a sima 8-as már nem támogatott - akkor nemcsak a Store-os upgrade lehet opció, hanem vannak egyéb lehetőségek is. Ahol az utóbbiaknál a 2-es számú - ami egy másik leírás 4-es pontjában van bővebben szemléltetve - működhet, azaz az innen letöltött W8.1 ISO-val W8 alól az in-place upgrade.

(#71297) Luck Dragon válasza King Unique (#71296) üzenetére

Köszönöm a tippet. És ahogyan látom itt is hiba lépett fel a képen látható hibakóddal.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#71298) King Unique válasza Luck Dragon (#71297) üzenetére


King Unique
titán

Akkor lehet próbálgatni a hibakód specifikus megoldásokat, lásd az alább linkelt leírásokat.

Error Code 80072efe on new Windows 8 laptop
Windows update error code 80072EFE: How to fix Guide
Fix: Windows Update Error 80072EFE

Ahol ha egy gyárilag Windows 8-cal előtelepített laptopról van szó és az lett visszaállítva a gyári revocery image-ból, akkor ott rendszerint vannak a gyártó által előtelepített bloatware programok, többek között pl. antivírus szoftver is, amit a frissítés idejére lehet nem ártana kikapcsolni/eltávolítani.

Az in-place upgrade-et már próbáltad W8.1 ISO-val, vagy az sem megy? :F
Másik lehetőség a W8.1 clean install, ahol Windowszal előtelepített hardvernél BIOS, illetve UEFI OEM Key esetén elvileg automatikusan beaktiválódik az annak megfelelő kiadás. Ha esetleg termékkulcsot kérne a telepítő, akkor meg az általános termékkulcsot kell megadni - ami telepítéshez jó, de aktiváláshoz nem - , majd telepítés után a gépházban a W8 termékkulcsot az aktiváláshoz.

[ Szerkesztve ]

(#71299) Luck Dragon válasza King Unique (#71298) üzenetére

"antivírus szoftver is, amit a frissítés idejére lehet nem ártana kikapcsolni/eltávolítani."
- Ez kipróbáltam ,mert van ilyen előre telepített dolgok. De sajnos a hiba ugyan az.

"Az in-place upgrade-et már próbáltad W8.1 ISO-val, vagy az sem megy? "
Ezt majd holnap megpróbálom,

"hibakód specifikus megoldásokat"
Végig ezen a nyomon mentem, hát csak a hibakódok változtak. De hiába is változnak de a hiba leírása azonosak lesznek.-

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#71300) Luck Dragon válasza Luck Dragon (#71299) üzenetére

Közben sikerült megoldani, Windows DDL problémája volt amit pótolni kellett. Plusz az összes vírusirtó&keresőt le kellett lőni..-
Itt a update elkezdett működni, ezzel egy darabig elvoltam, majd újra vírus irtó ki, utána fel is ajánlotta a 8.1-et.
Telepít ,majd az áruházat is vissza kaptam. Fantasztikus játék volt. :U :DDD :W

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.