Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7734) syl5 válasza Sweet Lou 6 (#7678) üzenetére


syl5
őstag

Akusztikamenedzsment támogatva és engedélyezve van, maximális teljesítmény és hangerőre van beállítva.

(#7679) Zlin50
Hát a következő próba az lesz hogy rendszer újra fel!

(#7680) Steelmanus
Vírusírtót leszedtem, érdemi változás nincs, talán 1-2 mp-el kevesebbet tököl az üdvözlőképernyőnél. De ugyanúgy van beállítva, azaz alap beállításokon van, mint AMD esetén volt.

Hibanaplóba belenéztem. Az ebankos kártyaolvasómat keresi és nem találja login közben. Viszont odaadtam neki a kártyaolvasót, hibanaplóból eltűntek a bejegyzések, de semmi változás.
Magára a chip kártyára is mindig köhög a rendszer, hogy nem talál illesztőprogramot, de azt meg letiltottam, változás nincs.

(#7681) Zlin50
UPC-s netem van, fix IP-m nincs. Van még egy routerem, amiben viszont MAC alapján meg szoktam adni egy fix helyi IP-t, és ez meg van adva a windows-nak is.
Szal IP keresgélési probléma nincs. Kiiktatom a routert is, sőt ha kihúzom a netkábelt, és tiltom a lan adaptert, akkor se rövidül egy mp-et se a üdvözlőképernyős rémálom.
Nem tudom mi akarná elérni a netet, programjaim ugyanazok, csak a driverek változtak.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.