Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69833) benfolds


benfolds
őstag

sziasztok! anyám gépe hónapokig nem volt használva egy hardveres probléma miatt, amit ma sikerült megoldanom. átnézve az oprendszert (win7 ultimate x64) kiderült, hogy nem működik az update. kézzel megpróbáltam feltenni ezeket a frissítéseket, amik közül a KB3172605 nem ment fel, azt írta ki, hogy..."nem ehhez a rendszerhez van a frissítés"? (nem, nem x86-ot akartam telepíteni.) biztos, hogy nem pont ezt, de valami ilyesmit. bocs, hogy nem tudom pontosan idézni, másik gépen vagyok, egyszerre nem működik a kettő, mert egy monitorom van. utána erről az oldalról próbáltam leszedegetni az utolsó frissítés (2017 11. hó) utáni cuccokat, de csak a biztonságikból tudtam feltenni párat, se a 11. havi, se a 12. havi rollup nem ment fel, az előbb említett hibaüzenetet írta ki. ötlet?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.