Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58002) McEacrhan3


McEacrhan3
tag

Sziasztok, egy problémámra keresek megoldást.
Van egy szoftver aminek a trial verziója van meg, viszont lejárt a 10 napos próbaidőszak, és nem engedi tovább használni a szoftvert. Szívesen megvenném, mert hasznos a program, viszont pofátlan 30 dollárt kérnek érte, amit viszont messze nem ér meg.
Azt tudom, hogy az ilyen trial verziós programok lementik a telepítés idejét, és minden indításkor hozzá mérik a jelenlegi időt, és aszerint döntik el, hogy lejárt vagy nem a próbaidőszak. Mivel egy esetleges uninstall, reinstall eltörölné az összes fájlt ami hozzá tartozik ezért a Windows registerekbe szokták menteni ezeket az adatokat.
Én ott keresgéltem, de unintall-ált állapotába a szoftver nem tárolt semmi fontosat a registerekbe.
Megnéztem a rejtett fájlok között is, de ott csak két dll kiterjesztésű fájlt találtam, ahol nem igazán kaptam bennük semmi ilyesmi infót. Szóval tanácstalan vagyok.
Valakinek valami tippje? :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.